Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje

Poilsinė-pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • 2019 03 26 dieną išvykimas yra iš Vilniaus
  • Aplankysite Tailando sostinę – charakteringąjį Bankoką
  • Regėsite unikalų reginį – autentišką Damnen Saduako plaukiojantį turgų
  • Gyvensite viešbutyje ant džiunglėse tyvuliuojančios upės Kvė
  • Svečiuositės pramogų ir linksmybių sostinėje Patajoje
  • Ilsėsitės egzotiškoje Čango saloje

Programa

 • 1 diena

  RYGA – STAMBULAS

  Skrydis iš Rygos į Stambulą.

 • 2 diena

  STAMBULAS – BANKOKAS

  Atvyksite į Bankoką ir būsite pervežti į viešbutį.  Vakare laukia laisvas laikas. Patariame netinginiauti, o iškart pradėti pažintį su Tailando sostine. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Rekomenduojame pasimėgauti vakariene su tradiciniais patiekalais, paįvairintą spalvingais vietinių šokių pasirodymais, plaukiojant didžiausia Tailande Čau Prajos upe (Chao Phraya). Skrodžianti Bankoką upė atvykusiems svečiams paberia nuostabių vaizdų. Tolumoje suspindės savo didybe milžiniški Bankoko dangoraižiai.  Paragavę egzotiškų valgių galėsite pasižvalgyti po naktinį Pat Pongo turgų. Čia skuba visi: ir prekeiviai, ir vietiniai gyventojai, ir apstulbę nuo margaspalvio turgaus didelių akių turistai. O tie, kas svajoja apie poilsį po ilgos dienos, galės pasilepinti žuvų pėdų masažu. Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių laukia pažintinė ekskursija po Bankoką. Pamatysite įdomiausias Bangkoko šventyklas: Wat Pho, kuri garsėja viduje esančia auksu padengta, didinga 46 m ilgio ir 15 m aukščio rymančio Budos statula, nuostabią ryto aušros šventyklą (Wat Arun), Auksinės Budos šventyklą (Wat Trimit).

  Keliaudami tradicine ilgąja valtimi po Bangkoko kanalus, galėsite pamaitinti šamus, kurie plaukioja visai šalia šventyklos. Prie krantų pristatyti stalai, nukrauti egzotiškomis gėrybėmis, o draugiški vietinių gyventojų veidai, akyse virsta tikru kontrastu Bankoko centro pompastikai. Pietūs. Po ekskursijos laukia laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

  Vakarėjant patariama aplankyti aukščiausią Bankoko pastatą – „Baiyoke Sky“. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite nuodėmės vertą miesto panoramą, kurios fone galėsite pavakarieniauti restorane (už papildomą mokestį). Norintiems daugiau pramogų patariama apsilankyti Siam Niramit teatre, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją per teatrą ir lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Laisvu metu Bankoke taip pat galima pamatyti garsųjį teatralizuotą „ladyboy“ Kabareto šou. Nakvynė Bankoke.

 • 4 diena

  DAMNEN SADUAKO PLAUKIOJANTIS TURGUS – KANČANABŪRIO PROVINCIJA – UPĖ KVĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančanabūrio, nutolusio apie 130 km nuo Tailando sostinės. Pakeliui jūsų laukia apsilankymas kokoso riešutų ūkyje, kur galėsite užlipti į palmę ir patys nusiskinti savo kokosą, sužinoti, kaip jis atidaromas, nusipirkti kokosinių saldainių ar suvenyrų iš drožto kokoso riešuto kevalo. Toliau užsuksite į autentišką Damnen Saduako plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. Nuo pat ankstyvo ryto vietos prekybininkai atvyksta valtelėmis, prikrautomis vaisiais, daržovėmis, jūrų gėrybėmis, orchidėjomis, jūsų akyse ruošia gardų egzotišką maistą. Toliau jūsų laukia nuostabi vieta – upė Kvė su įžymiuoju geležinkelio tiltu, vadinamu „Mirties keliu“. Vieta įgavo tokį pavadinimą dėl to, kad ypatingai sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 300 tūkst. azijiečių darbininkų bei karo belaisvių iš kitų žemynų. Pirmiausiai papietausite grožėdamiesi upe, po to turėsite progą pasivaikščioti „Mirties kelio“ bėgiais. Apžiūrėjus „Mirties kelią“ jūsų lauks kelionė link autentiško, džiunglių apsuptyje plūduriuojančio „Jungle Rafts“ viešbučio. Nakvynė Kančanabūryje.

 • 5 diena

  KANČANABŪRIS – PATAJA (pusryčiai)

  Ar gali kas būti maloniau nei auštant prabusti nuo upės čiulenimo nacionaliniame parke? Papusryčiavę viešbutyje jūs vyksite į iš žemės gelmių trykštančius terminius šaltinius, garsėjančius gydomosiomis savybėmis. Tai – nepakartojama proga gamtos dovanomis sustiprinti kūną ir pailsėti. Beje, šie šaltiniai ir versmės yra Kančianaburio provincijos pasididžiavimas, kaip ir Sai Joko (Sai Yok) nacionalinis parkas, kuriame toliau tęsite kelionę. Turbūt ne veltui ši provincija vadinama žaliaisiais Tailando plaučiais, juk čia – nepraeinamos džiunglės ir amžinai žaliuojančios kalvos, giliavandenės upės ir triukšmingi kriokliai. Tačiau svarbiausias dalykas – neįtikėtinai švarus oras. Tuo įsitikinsite plaukdami mediniais plaustais nacionaliniu Sai Joko parku. Beje, galėsite išsimaudyti upėje arba kvapą gniaužiančiame Sai Jai krioklyje, prie kurio taip pat sustosite.

  Papietavę vyksite į Dramblių kaimą, kuriame susipažinsite su šiais nepaprastais gyvūnais, o už papildomą mokestį (~20 Eur) net galėsite jais pajodinėti po tankiąsias džiungles. Paskutinė šios turiningos kelionės stotelė – arbatos namelis, kuriame jums pristatys didžiulę arbatos kolekciją ir supažindins su nepaprastomis šio gėrimo galiomis, taip pat užsuksite į Tailando liaudies medicinos vaistinę. Beje, čia galėsite įsigyti sveikatinančių lauktuvių.

  Tuomet vyksite į Patają, kurioje jums paruošta apžvalginė programa: aplankysite milijonus metų skaičiuojančių akmenų parką ir jame įsikūrusią krokodilų fermą, kurioje rodomi krokodilų šou, užsuksite į latekso fabriką (beje, kaučiukas ir latekso gaminiai – dar vienas Tailando perlas ir pasididžiavimas), taip pat į gyvačių fermą (joje irgi rodomi gyvačių šou). O brangakmenių muziejuje „Gems Gallery“ bus surengta požemių ekskursija, kurioje Jums papasakos, kaip išgaunami, apdorojami ir pagaminami brangaverčiai gaminiai. Nakvynė Patajoje. 

 • 6-8 dienos

  PATAJA (pusryčiai)

  Poilsis prie jūros Patajoje.

 • 9 diena

  ČANGO SALA (pusryčiai)

  Po pusryčių kelsitės į Čango salą (Koh Chang), kurioje jūsų lauks dar kelios dienios nerūpestingo poilsio tropikų apsuptyje. Koh Chang, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia „Dramblio sala“, kadangi salos forma primena dramblio galvą. Beje, šių gyvūnų čia taip pat nemažai. Dramblius galite pamatyti ar net pajodinėti žygių po džiungles metu. Čangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų maniergingų palmių eilėmis, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plėvesuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis. Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles. Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių.

 • 10-13 dienos

  ČANGO SALA (pusryčiai)

  Poilsis prie jūros Koh Chang saloje.

 • 14 diena

  BANKOKAS – STAMBULAS

  Po pusryčių pervežimas į Bankoko oro uostą. Skrydis į Stambulą.

 • 15 diena

  STAMBULAS – RYGA

  Grįžimas į Rygą.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 kovas
Penkt, Kov 22Penkt, Bal 5 Vietų nebėra
Antr, Kov 26Antr, Bal 9 Vietų nebėra
Penkt, Kov 29Penkt, Bal 12 4

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
610 EUR
 

+ skrydis apie 600 EUR
su skrydžiu nuo 1210 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Viešbučiai Kaina asmeniui 
2*/3* Fortuna (Chad Da +Romeo palaceKoh
Chang Resort/Chai Chet)
nuo 610 EUR + skrydis
3* Fortuna (Chad Da +  Jomtien Thani + Klong Prao/Chai Chet) nuo 675 EUR + skrydis
4*/3*FortunaX2/Prince Palace +Jomtien Thani + Klong Prao /Chai Chet) nuo 690 EUR + skrydis
4*/3* Fortuna (X2 /Prince Palace + Long Beach +
Klong Prao /Chai Chet
nuo 775 EUR + skrydis
4* Fortuna (X2 / Prince Palace + Long Beach /Avalon + Kacha Resort) nuo 870 EUR + skrydis
4* Fortuna (X2 / Prince Palace + Long BeachAvalon + Dewa Resort) nuo 970 EUR + skrydis
5* Fortuna (The Berkeley + Royal Cliff +The Dewa) nuo 1135 EUR + skydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 12 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais: 2 nakvynės viešbutyje Bankoke; 1 nakvynė viešbutyje Kančanabūryje; 4 nakvynės viešbutyje Patajoje; 5 nakvynės viešbutyje Čango saloje;
  • Programoje nurodytas maitinimas;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Rusiškai kalbančio gido paslaugos kelionės metu;
  • Pervežimai pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydis Ryga – Bankokas – Ryga (nuo 600 EUR);
  • Tailando vienkartinė viza (~ 30 EUR);
  • Medicininės pagalbos užsienyje draudimas (~ 18 EUR);
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai;
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Tailando viza Lietuvoje forminama 7 darbo dienas. Reikalingas pasas, 1 nuotrauka ir originaliai pasirašyta anketa;
  • Objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis;
  • *Privalomos Kalėdinė ir Naujametinė vakarienės (kainų teirautis kelionių agentūroje);
  • Skrydis pirmadieniais vykdomas su Uzbekistano avia linijomis, penktadienias su  turkų avialinijomis ,,Turkish airlines''
  • Skrydis „Turkish Airlines“ avialinijomis (skrydžio laikai gali keistis):

  Ryga – Stambulas 12:55 – 16:50

  Stambulas – Bankokas 20:50 – 09:45 + 1 d. 

  Bankokas – Stambulas 23:45 – 06:05 +1 d.

  Stambulas – Ryga 10:00 – 12:00

UP
Išskleisti kelionių paiešką