Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje (VASAROS SEZONAS)

Poilsinė-pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Bankokas, upė Kvė ir poilsis Patajoje bei Čango saloje (VASAROS SEZONAS)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite Tailando sostinę – charakteringąjį Bankoką
  • Regėsite unikalų reginį – autentišką Damnen Saduako plaukiojantį turgų
  • Gyvensite viešbutyje ant džiunglėse tyvuliuojančios upės Kvė
  • Svečiuositės pramogų ir linksmybių sostinėje Patajoje
  • Ilsėsitės egzotiškoje Čango saloje

Programa

 • Skrydžių laikai:

  Ryga – Taškentas 14:00 – 21:00 Taškentas – Bankokas 22:40 – 06:40 (+1)

  Bankokas – Taškentas 02:00 – 06:45 (+1) Taškentas – Ryga 09:00 – 12:30

 • 1 diena

  RYGA – TAŠKENTAS

  Skrydis iš Rygos į Taškentą.

 • 2 diena

  TAŠKENTAS – BANKOKAS

  Atvyksite į Bankoką ir būsite pervežti į viešbutį.  Vakare laukia laisvas laikas. Patariame netinginiauti, o iškart pradėti pažintį su Tailando sostine. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Rekomenduojame pasimėgauti vakariene su tradiciniais patiekalais, paįvairintą spalvingais vietinių šokių pasirodymais, plaukiojant didžiausia Tailande Čau Prajos upe (Chao Phraya). Skrodžianti Bankoką upė atvykusiems svečiams paberia nuostabių vaizdų. Tolumoje suspindės savo didybe milžiniški Bankoko dangoraižiai. Paragavę egzotiškų valgių galėsite pasižvalgyti po naktinį Pat Pongo turgų. Čia skuba visi: ir prekeiviai, ir vietiniai gyventojai, ir apstulbę nuo margaspalvio turgaus didelių akių turistai. O tie, kas svajoja apie poilsį po ilgos dienos, galės pasilepinti žuvų pėdų masažu. Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių Jūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pamatysite įdomiausias Bangkoko šventyklas: Auksinio kalno šventyklą Wat Saket (prieš dangoraižių statyba buvo aukščiausias pastatas Bankoke) su panoramine apžvalgos aikštele, Loja Prasat rūmus, pastatytus pagal Ramos III užsakymą, nuostabią ryto aušros šventyklą (Wat Arun), Auksinės Budos šventyklą (Wat Trimit). Taip pat išvysite šiuolaikinius dangoraižius ir vietinius turgelius. Keliaudami tradicine ilgąja valtimi po Bangkoko kanalus, galėsite pamaitinti šamus, kurie plaukioja visai šalia šventyklos. Prie krantų pristatyti stalai, nukrauti egzotiškomis gėrybėmis, o draugiški vietinių gyventojų veidai, akyse virsta tikru kontrastu Bankoko centro pompastikai. Pietūs, maistas patiekiamas pagal sistemą „švediškas stalas“. Po ekskursijos laukia laisvas laikas. Vakarėjant patariama aplankyti aukščiausią Bankoko pastatą – Baiyoke Sky. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite nuodėmės vertą miesto panoramą, kurios fone galėsite pavakarieniauti restorane (už papildomą mokestį). Norintiems daugiau pramogų patariama apsilankyti Siam Niramit teatre, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją per teatrą ir lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Taip pat siūlome aplankyti Mahanakhano dangoraižio bokštą, kuris yra pats aukščiausias dangoraižis Bankoke, kurio aukštis siekia 314 m su apžvalgine aikštele. Ir apsilankyti Siam Paragon prekybos centre, kuris turi savo nuosavą akvariumą ir kinoteatrą ir kuriame yra įsikūręs Madam Tiusso muziejus. Nakvynė Bankoke.

 • 4 diena

  DAMNEN SADUAKO PLAUKIOJANTIS TURGUS – KANČANABŪRIO PROVINCIJA – UPĖ KVĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančanabūrio, nutolusio apie 130 km nuo Tailando sostinės. Tai nuostabiai graži vieta, žalios kalvos, kriokliai, nacionaliniai parkai. Pakeliui jūsų laukia apsilankymas kokoso riešutų ūkyje, kur galėsite užlipti į palmę ir patys nusiskinti savo kokosą, sužinoti, kaip jis atidaromas, nusipirkti kokosinių saldainių ar suvenyrų iš drožto kokoso riešuto kevalo. Toliau užsuksite į autentišką Damnen Saduako plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. Nuo pat ankstyvo ryto vietos prekybininkai atvyksta valtelėmis, prikrautomis vaisiais, daržovėmis, jūrų gėrybėmis, orchidėjomis, jūsų akyse ruošia gardų egzotišką maistą. Toliau jūsų laukia nuostabi vieta – upė Kvė su įžymiuoju geležinkelio tiltu, vadinamu „Mirties keliu“. Vieta įgavo tokį pavadinimą dėl to, kad ypatingai sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 300 tūkst. azijiečių darbininkų bei karo belaisvių iš kitų žemynų. Pirmiausiai papietausite grožėdamiesi upe, po to turėsite progą pasivaikščioti „Mirties kelio“ bėgiais. Papietavę vyksite į Dramblių kaimą, kuriame susipažinsite su šiais nepaprastais gyvūnais, o už papildomą mokestį (~20 Eur) net galėsite jais pajodinėti po tankiąsias džiungles. Vėliau Jūsų lauks kelionė link autentiško, džiunglių apsuptyje plūduriuojančio „Jungle Rafts“ viešbučio. Nakvynė Kančanabūryje.

 • 5 diena

  KANČANABŪRIS – PATAJA (pusryčiai, pietūs)

  Ar gali kas būti maloniau nei auštant prabusti nuo upės čiulenimo nacionaliniame parke? Papusryčiavę viešbutyje jūs vyksite į iš žemės gelmių trykštančius terminius šaltinius, garsėjančius gydomosiomis savybėmis. Tai – nepakartojama proga gamtos dovanomis sustiprinti kūną ir pailsėti. Beje, šie šaltiniai ir versmės yra Kančianaburio provincijos pasididžiavimas, kaip ir Sai Joko (Sai Yok) nacionalinis parkas, kuriame toliau tęsite kelionę. Turbūt ne veltui ši provincija vadinama žaliaisiais Tailando plaučiais, juk čia – nepraeinamos džiunglės ir amžinai žaliuojančios kalvos, giliavandenės upės ir triukšmingi kriokliai. Tačiau svarbiausias dalykas – neįtikėtinai švarus oras. Tuo įsitikinsite plaukdami mediniais plaustais nacionaliniu Sai Joko parku. Beje, galėsite išsimaudyti upėje arba kvapą gniaužiančiame Sai Jai krioklyje, prie kurio taip pat sustosite. Po aktyvios dienos Jūsų lauks  skanūs pietūs, kurie padės atstatyti jėgas. Paskutinė šios dienos ekskursijos stotelė yra laukinių beždžionių šventykla, kurioje galėsite pamaitinti beždžiones. Ir, galiausiai, išvyksite į Patają. Nakvynė Patajoje.

 • 6-8 dienos

  PATAJA (pusryčiai)

  Po pusryčių Jūsų lauks ekskursija po Patajos miestą. Šios ekskursijos metu aplankysite: Didžiojo Budos kalvą; apžvalgos aikštelę; šventyklos kompleksą Wat Yan; Kinijos šventyklą-muziejų; vienuolių vaško figūras, didžiausią pasaulyje Budos atvaizda ~ 100 metrų aukščio; brangakmenių muziejų. Laisvas laikas atsipalaiduoti paplūdimyje. Gidas gali Jums pasiūlyti ekskursijas.

 • 9 diena

  ČANGO SALA (pusryčiai)

  Po pusryčių kelsitės į Čango salą (Koh Chang), kurioje jūsų lauks dar kelios dienios nerūpestingo poilsio tropikų apsuptyje. Koh Chang, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia „Dramblio sala“, kadangi salos forma primena dramblio galvą. Beje, šių gyvūnų čia taip pat nemažai. Čangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų maniergingų palmių eilėmis, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plėvesuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis. Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles. Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių.

 • 10-13 dienos

  ČANGO SALA (pusryčiai)

  Poilsis prie jūros Čango saloje.

 • 14 diena

  BANKOKAS – TAŠKENTAS (pusryčiai)

  Po pusryčių pervežimas į Bankoko oro uostą. Skrydis į Taškentą.

 • 15 diena

  TAŠKENTAS – RYGA

  Grįžimas į Rygą.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 liepa
Pirm, Liep 29Pirm, Rūgp 12 10+
2019 rugpjūtis
Pirm, Rūgp 26Pirm, Rugs 9 10+
2019 rugsėjis
Pirm, Rugs 9Pirm, Rugs 23 10+
Pirm, Rugs 16Pirm, Rugs 30 10+
Pirm, Rugs 23Pirm, Spal 7 10+
Pirm, Rugs 30Pirm, Spal 14 10+
2019 spalis
Pirm, Spal 7Pirm, Spal 21 10+
Pirm, Spal 14Pirm, Spal 28 10+
Pirm, Spal 21Pirm, Lapkr 4 10+
Pirm, Spal 28Pirm, Lapkr 11 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
960 EUR
 

+ skrydis apie 600 EUR
su skrydžiu nuo 1560 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Viešbučiai Kaina asmeniui 
3*Chad Da +2*Romeo palace+ 3*Coconat arba 3*Chai Chet nuo 960 EUR + skrydis
3*Chad Da +  3*Jomtien Thani3*Coconat arba 3*Chai Chet nuo 990 EUR + skrydis
4*Chada + 4*Long Beach + 3*Kacha Koh Chang arba 3*Chai Chet
nuo 1090 EUR + skrydis
4* Prince Palace arba  4*Emerald + 4*Ravindra + 4*Dewa Resort 
nuo 1150 EUR + skrydis
4* Prince Palace arba 4*Emerald  +  5 *Royal Cliff4*Dewa Resort   nuo 1230 EUR + skydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 12 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais: 2 nakvynės viešbutyje Bankoke; 1 nakvynė viešbutyje Kančanabūryje; 4 nakvynės viešbutyje Patajoje; 5 nakvynės viešbutyje Čango saloje;
  • Programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Rusiškai kalbančio gido paslaugos kelionės metu;
  • Pervežimai pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydis Ryga – Bankokas – Ryga (nuo 600 EUR);
  • Medicininės pagalbos užsienyje draudimas (~ 18 EUR);
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai;
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis;
  • *Privalomos Kalėdinė ir Naujametinė vakarienės (kainų teirautis kelionių agentūroje);
  • Skrydis pirmadieniais vykdomas su Uzbekistano avia linijomis.
UP
Išskleisti kelionių paiešką