Balkanai: Serbija, Kroatija, Juodkalnija, Albanija, Bosnija ir Hercegovina

Kelionės akcentai

 • Unikali kelionė, aplankant penkias iš vienuolikos Balkanų šalių
 • Užsukate į Kečkemeto miestelį, garsėjantį unikalia architektūra
 • Galite pasirinkti poilsį prie Adrijos jūros arba turiningas ekskursijas – į gražųjį Dubrovniką, egzotiškąją Albaniją, kalnuose įsikūrusią senąją
 • Juodkalnijos sostinę Cetinje bei UNESCO saugomą Kotoro miestą, plaukti į kruizą laivu po piečiausiu Europos fiordu vadinamą Kotoro įlanką
 • Svečiuojatės „Europos Jeruzale“ vadinamoje Bosnijos ir Hercogovinos sostinėje Sarajeve
 • Už papildomą mokestį yra galimybė išsinuomoti ausinukus
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
Nuo639
2021 07 19 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Kroatiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
Lenkija, Slovakija
Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Vakare, apie 21 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje, Zvoleno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2
diena
Kečkemetas: Vengrijos kaubojų pasirodymas ir pietūs, Belgradas
Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate iš viešbučio. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Aplankote Kečkemeto miestelį. Miestelio vardas (vengr. k. kecske reiškia „ožka“) siejamas su pasakojimu apie XIII a. vyskupą, kuris kiekvienam priėmusiam krikščionybę dovanodavo po ožką. Ožka vaizduojama net ir miesto herbe. Trumpa ekskursija po miestą, kuris garsėja originalia architektūra: pagrindinė miesto aikštė, neoromantinio stiliaus Rotušė su muzikiniu laikrodžiu, Cifra rūmai, žavintys Art Nouveau stiliaus fasadu, kuriuose dabar įsikūrusi Kečkemeto dailės galerija. Esant galimybei, siūlome puštoje (Vengrijos stepėje) aplankyti žirgų ūkį, kur stebite *Vengrijos kaubojųpasirodymą, po kurio valgote tradicinius vengriškus pietus. Išvykstate Serbijos sostinės Belgrado link. Apie 20 val. atvykstate į Belgradą. Ekskursija autobusu po miestą: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Vakare siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

Šiandien nuvažiuojate ~540 km

3
diena
Taros kanjonas ir kurortas prie Adrijos jūros
Pusryčiai. Apie 7:30 val. išvykstate į Juodkalniją. Kelionė per Serbiją, Juodkalniją. Trumpam sustojate pakelės degalinėse, kur galite nusipirkti lengvų užkandžių. Kelias vingiuoja įspūdingu Taros upės kanjonu, kuris laikomas antru pagal dydį kanjonu pasaulyje (po Kolorado kanjono JAV). Sustojate prie didžiulio tilto per Taros upę. Apie 21 val. atvykstate į Juodkalnijos kurortą - Budvą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~530 km

4
diena
Poilsis arba ekskursija: Dubrovnikas
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Dubrovniką. Ekskursija po miestą, garsėjantį savo istorijos ir kultūros paminklais. 700 metų buvusi nepriklausoma pirklių respublika užmezgė prekybinius ryšius netgi su Afrikos valstybėmis ir jau viduramžiais palaikė diplomatinius ryšius su Anglijos karališkuoju dvaru. XI–XVI a. dviejų kilometrų ilgio siena su bokštais juosia puikiai išsilaikiusį senamiestį. Aplankote *pranciškonų vienuolyną su viena iš trijų seniausių Europoje (XIV a.) vaistinių; pagrindinę pėsčiųjų gatvę, kurioje gausu kavinių, barų ir parduotuvėlių; *Rektorių rūmų muziejų. Vakare, apie 19 val., sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~190 km

5
diena
Poilsis arba ekskursija: Albanija: Tirana, Kruja ir Škoderis
Pusryčiai (vykstantiems į ekskursiją pusryčių paketai). Poilsis prie jūros arba siūlome apie 6:00 val. vykti į **ekskursiją į Albaniją. Albanija, kaip ir kitos Sovietų Sąjungos šalys, ilgą laiką buvo izoliuota nuo Vakarų pasaulio, jos miestai nebuvo apgaubti smogo, o laukiniai paplūdimiai nebuvo sugadinti masinio turizmo. Šalis sparčiai keičiasi, tačiau dar galima spėti pamatyti Albaniją tokią, kokia ji iš tiesų yra. Vykstate į Albanijos sostinę ir didžiausią jos miestą Tiraną. Tai kosmopolitinis miestas, kuriame persipina rytų ir vakarų kultūros. Tirana – šalies verslo, kultūros ir politikos centras. Šiandien, tai sparčiai augantis miestas jame gausu dangoraižių, kitų modernių pastatų. Pagrindinės miesto istorinės įžymybės susitelkusios aplink gražiąją Skanderbėjaus aikštę. Po ekskursijos sostinėje vykstate į Krują. Viduramžiškame mieste siūlome tradicinius albaniškus pietus (už papildomą mokestį ~10-12 EUR asmeniui). Po pietų aplankote albanų kultūrą geriausiai pristatantį *etnografijos muziejų. Grįždami į Juodkalniją sustojate viename seniausių Europos miestų Škoderyje, įsikūrusiame prie didžiausio Balkanuose Škoderio ežero. Mieste yra išlikusių XIV–XIX a. architektūros paminklų: gyvenamieji namai, ant kalno stūksanti viduramžių *tvirtovė, Osmanų imperijos laikotarpio pirtys, mečetės, akmeninis tiltas. Vakare, apie 21 val., sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~420 km

6
diena
Poilsis arba ekskursija: Kotoras ir Cetinje
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Cetinje ir Kotorą. Lovčeno nacionaliniu parku, vaizdingais kalnų keliais vykstate į Cetinje – senąją Juodkalnijos sostinę, miestą muziejų. Aplankote didingą *Šv. Petro ortodoksų vienuolyną, kuriame saugoma neįkainojama relikvija – Šv. Jono Krikštytojo ranka. Vienuolyno istoriją pasakoja čia gyvenantys ortodoksų vienuoliai. Toliau keliaujate prie Kotoro įlankos – piečiausio Europoje fiordo. Įlankos pakrantėje išsidėstęs senovinis Kotoro miestas, saugomas UNESCO. Papietaujate ir leidžiatės į ekskursiją po jaukų senamiestį: Šv. Trifonijaus soboras, Laikrodžio bokštas, Šv. Luko bažnyčia, kunigaikščių rūmai, Napoleono teatras. Vakare, apie 16 val., sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~120 km

7
diena
Poilsis arba ekskursija: Kotoro įlanka (laivu)
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome pusės dienos kruizą *laivu po Kotoro įlanką. Išplaukiaute apie 10 val. Plaukdami laivu ne tik grožitės įlankos ir greta stūksančių didingų kalnų papėdėje įsikūrusių, daugelį šimtmečių skaičiuojančių, miestelių vaizdais, bet ir mėgaujatės gardžiu maistu. Kotoro įlanka įtraukta į ne vieną „pasaulio gražiausiųjų ir įspūdingiausiųjų“ sąrašą. Dėmesio vertas ne tik UNESCO saugomas Kotoras. Kruizo metu aplankote neatskiriamai susijusį su jūra nedidelį Perasto miestelį, esantį Šv. Elijaus kalno papėdėje. Jūroje prieš Perasto krantinę yra dvi magiško grožio salelės – rimtimi alsuojanti Šv. Jurgio vienuolyno ir subtili, šviesi Akmenų Mergelės bažnyčios. Kupini įspūdžių, apie 17 val. grįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~50 km

8
diena
Sarajevas
Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Bosnijos ir Hercegovinos sostinę Sarajevą. Jau daugiau kaip keturis šimtus metų miestas glaudžia mečetes, sinagogas, stačiatikių ir Romos katalikų bažnyčias. Miestas sugeriantis Rytų ir Vakarų paveldą vis dažniau vadinamas „Europos Jeruzale“. Pasivaikštote po senąją miesto dalį, Baščaršiją – pagrindinę turgavietę, grožitės tiltais per Milijacos upę, mečetėmis ir sinagogomis. Papietavę išvykstate Kroatijos link. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Dakovo apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~540 km

9
diena
Sentendrės miestelis
Pusryčiai. Apie 8 val. tęsiate kelionę per Kroatiją, Vengriją. Atvykstate į vengrišką dvasią išlaikiusį Sentendrės miestelį. Aplankote valgomų eksponatų – *marcipanų muziejų. Pasivaikštote siauromis gatvelėmis, kreivais, vingiuotais laiptais pakylate į kalvą pasigrožėti spalvingais namais ir septynių bažnyčių bokštais. Laisvu laiku siūlome aplankyti mini muziejus-galerijas, kuriose eksponuojami čia gyvenančių dailininkų kūriniai, papietauti. Išvykstate Lenkijos link. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje–Lenkijos pasienyje.

Šiandien nuvažiuojate ~600 km

10
diena
Kelionė namo
Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~1000 km

 

Kelionės metu nuvažiuojama ~5100 km.

Nuo639
2021 07 19 ir daugiau datų

Apie Kroatiją

Šalis yra pietrytinėje Europos dalyje prie Adrijos jūros. Šiaurėje Kroatija ribojasi su Slovėnija ir Vengrija, rytuose - su Serbija, o pietryčiuose - su Bosnija ir Hercegovina, taip pat su Serbija ir Juodkalnija. Labai vingiuota, įlankų ir užutėkių išraižyta Adrijos jūros pakrantė Kroatijoje tęsiasi 1777 km (žemėlapyje matuojant tiesia linija - tik 600 km). Didžiąją dalį šalies teritorijos užima Dinarų kalnai. Adrijos jūroje daugybė didesnių ir mažesnių salų - jų

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Kroatiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 9 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
 • Maitinimas – 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), 5 vakarienės (trijų patiekalų)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats vietos valiuta apie 65 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Garantuoti išvykimai:
 • ekskursija į Dubrovniką – 35 EUR
 • ekskursija į Albaniją – 55 EUR
 • ekskursija į Cetinje ir Kotorą – 35 EUR
 • Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 100 EUR, 125 EUR
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, ausinukai ekskursijų metu, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Kalvarijos, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos ir ¹Alytaus
 • (¹) – yra papildomų sąlygų
 • Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 150 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
639

visiems: 639
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Viktorija
Susisiek su Kroatijos specialiste Viktoriją ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Poilsis prie Adrijos jūros Šiaurės Kroatijoje ir Italijoje
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šiaurės Kroatija 8 d. (pažintinė - poilsinė)
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pietų Kroatija 10 d. (pažintinė - poilsinė)
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsis Šiaurinėje Kroatijoje
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.