Atostogos Šiaurinėje Kroatijoje

Poilsinė-pažintinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Kroatija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agentūrą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelionių čia:

Atostogos Šiaurinėje Kroatijoje

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Dar daugiau nakvynių kurorte! Net  7 nakvynės ir 7 vakarienės Adrijos jūros pakrantėje 
  • Dvi papildomos dienos poilsiui prie jūros ir maudynėms 
  • Net 4 turiningos ekskursijos: gražioji Krk sala, kurioje aplankote idilišką Virbniką, degustuojate vietinį vyną ir mėgaujatės smėlio paplūdimiais; įspūdžių kupina diena Plitvicos ežerų nacionaliniame parke; žavingasis Istrijos pusiasalis, aplankant Brijuni salų nacionalinį parką; išvyką į šalies sostinę – Zadarą 
  • Tiems, kuriems atsibodo paplūdimys, puiki galimybė aplankyti Krk salą, pasigrožėti idilišku Virbniku ir padegustuoti vietinio vyno 
  • Nemokama išvyka į mistišką požemių pasaulį Postoinos stalaktitų-stalagmitų urvuos ir vieną gražiausių Europoje Predjamos pilį

Programa

 • 1 DIENA

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

 • 2 DIENA

  Pusryčiai. Išvykstate į Liublianą. Kelionė per Čekiją, Austriją, Slovėniją. Pietauti sustojate Austrijos pakelės užeigoje. Atvykus į Liublianą, apie 15 val., trumpa ekskursija po miestą aplankant Rotušę, XIII a. barokinę Šv. Mikalojaus katedrą, Robba fontaną, simbolizuojantį tris upes – Savą, Krką ir Liublianicą. Išvykstate į Kroatiją. Vakare, apie 21 val., atvykstate į kurortą prie Adrijos jūros. Informacijos apie apgyvendinimą ieškokite www.novaturas.lt. Vakarienė ir nakvynė.

  Šiandien nuvažiuojate ~660 km

 • 3 DIENA

  Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 4 DIENA

  Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros arba siūlome **ekskursiją į Krk salą. Tai didžiausia Adrijos jūros sala, su žemynu sujungta 1980m. pastatytu įspūdingu dviejų milžiniškų arkų tiltu. Saloje galima pamatyti įstabaus turkio mėlynumo įlankas, uolas, smėlėtus krantus, vynuogynus ir alyvmedžių giraites, akmeninius miestelius, tvirtoves ir tikrą „mėnulio“ peizažą – jūros druskos nušukuotą rytinę pakrantę, gelsvas plikas asketiškas uolas, besileidžiančias į dangaus žydrumo jūrą. Vykstate į salos sostinę Krk miestą. Tai miestas-tvirtovė, turintis trečią pagal dydį gynybinę sieną Kroatijoje. Gynybiniai įtvirtinimai buvo statomi ir tobulinami net 500 metų. Svarbiausi mieste – benediktinų, pranciškonų bažnyčios ir Dievo Motinos katedra; antikos laikus mena Kamplin – pagrindinė miesto aikštė, kurioje galima pamatyti šventyklos kolonų liekanas; senamiestis, gatvelių voratinklis, pilnas meno galerijų, suvenyrų krautuvėlių, vyninių, restoranėlių ir ledainių. Keliaujate į Baška, įsikūrusią kerinčios gamtos apsuptyje, laikoma Krk salos įsimylėjėlių mėgstamiausia vieta. Čia susilieja kalnai ir jūra. Keliaujate į Virbnik. Tokio miesto dar niekad nematėte. Apačioj pakrantė ir uostas – viršuj miestelis, tarsi lizdas ant 48 m uolos, kurio raitytos gatvelės primena kreivas medžių šakeles. Atsiduri nežinia kokiam šimtmetyje, o gatvelės veda aukštyn, parodydamos įspūdingiausių formų langelius, balkonėlius, vartukus, dureles, galų gale įspraudžia į pačią siauriausią pasaulyje 43 cm pločio gatvę. Šalia esančiame Vrbnik slėnyje 100 ha plote auga vynuogės, iš kurių gaminamas švelnus ir gaivus, aromatingas baltas vynas Žlahtina. Tai vienas geriausių šalies vynų. Esant galimybei, siūlome šio vyno *degustacijos. Apie 16 val. grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~130 km

 • 5 DIENA

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Plitvicos ežerų nacionalinį parką – vieną nuostabiausių gamtos sutvertų stebuklų Kroatijoje, saugomą UNESCO. Miškingame slėnyje yra 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstantmečių, kol atsirado juos jungiančios kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Bendras ežerų ilgis – 8 km. Aukščio skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio ežero – 133 metrai. Skaidriuose ežerų vandenyse veisiasi tingūs upėtakiai, kuriems patinka lydėti paežere vaikščiojančius poilsiautojus, tikintis gauti duonos trupinių. Parkas yra karstinėje vietovėje, kurioje daug įgriuvų ir olų. Važiuojate traukinuku, einate pėsčiomis ežerų pakrantėmis bei plaukiate laivu didžiausiu Kozjak (Ožiuko) ežeru. Į ekskursiją išvykstate apie 8 val., pietaujate laisvu laiku parke, kur yra galimybė nusipirkti pietus arba patogiai pasimėgauti pačių pasiruoštu pietų paketu. Grįždami į kurortą degustuojate rakiją, medų, sūrius, uogienę. Vakare, apie 17:30–18 val. sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~270 km

 • 6 DIENA

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Istrijos pusiasalį aplankant garsiąsias Brijunų salas. Keliaujate į Istrijos pusiasalį. Kai kam šis pasakiško grožio Adrijos jūros skalaujamas kraštas primena širdies formą, kurio gamta, žavingi miesteliai, nenusakomo skaidrumo vanduo, ilgam įstringa atmintin. Vykstate į didžiausią pusiasalio miestą Pulą. Nusikeliate į I –ąjį amžių. Apžiūrite Romos imperijos laikų *amfiteatrą, statytą tuo pačiu metu kaip ir Romos Koliziejus. Puloje buvo spaudžiamas aliejus, kuris savo kokybe vertintas antruoju po Romos. Produkcija buvo transportuojama terakotiniuose induose – juos ir kitus archeologinius radinius galima apžiūrėti amfiteatro rūsyje. Aplankote Pulos senamiestį: Augusto šventyklą, Pulos katedrą, Sergijaus triumfo arką, pro kurią praėjus, keliautojus pasitinka parduotuvėlių ir restoranų gatvelė. Keliaujate į Brijunų salų archipelago nacionalinį parką. Archipelagas daugelį metų buvo Romos įtakoje, tais laikais čia išdygo didžiulė šventykla, kiti romėniški statiniai. Tačiau tai, ką sukūrė romėnai, vokiečiai per Antrąjį pasaulinį karą sugriovė. Pirmąkart po karo į salą atvykęs naujos valstybės Jugoslavijos vadovas Broz Titas suprato, jog tai geriausia vieta priimti užsienio svečius. Taigi ši teritorija tapo uždara ir šalies vadovas čia praleisdavo maždaug po pusę metų kasmet. Plaukiate laivu iš Fažana miestelio ir maždaug po 15 min pasiekiate Didijį Brijuną. Didžiausią archipelago salą. Laivas švartuojasi prie Neptūno viešbučio kuriame žymusis Jugoslavijos diktatorius priimdavo svečius. Ekskursijos metu aplankote safari parką, kuriame gyvena ne tik vietiniai gyvūnai, bet ir apgyvendintos kai kurių egzotiškų gyvūnų rūšys. Apžiūrite romėnų laikų vilos griuvėsius, Bizantiškos pilies griuvėsius, Venecijos laikų Baltąją vilą. Sala neatsiejama nuo B. Tito asmenybės, čia galima pamatyti gausią kolekciją nuotraukų, kuriose jis įamžintas su kino ir kitomis pasaulinio lygio žvaigždėmis ir aukščiausio lygio politikais, taip pat išvysite žaliąjį kadilaką, kuriuo Jugoslavijos lyderis mėgdavo važinėti. Grįžtate į žemyną. Apie 18 val. sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~290 km

 • 7 DIENA

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Zagrebą ir Karlovacą. Zagrebas – Kroatijos sostinė ir svarbiausias ekonominio ir politinio gyvenimo centras, įsikūręs Savos upės slėnyje. Viduramžiais Zagrebą sudarė dvi atskiros gyvenvietės: Kaptolas ir Gradecas. Šiandien miestas taip pat turi dvi dalis – ant kalvų įsikūrusį senamiestį sudaro buvę Kaptolas ir Gradecas, o lygumose driekiasi naujieji rajonai.  Tai tikras rytų ir vakarų Europos perlas, miestas užburia savo energija ir dinamika. Čia pamatote austrų ir vengrų statinius, kuriuose šiandien įsikūrę elegantiški restoranai, madingos parduotuvėlės, o šalia jų šarmingos smuklės. Ekskursijos metu aplankote 1899 m. pastatyta *Šv. Stefano katedrą, kuri lankytojus žavi XIII a. freskomis, renesansiniais suolais, marmuro altoriumi, ir barokinio stiliaus sakykla. Apžiūrite centrinę Jelacica aikštę, Akmens vartuose eksponuojamą Šv. Mergelės Marijos paveikslą ir Šv. Morkaus bažnyčią. Po ekskursijos vykstate į Karlovacą, XVI a. Kroatijos širdyje įkurtą miestą. Dėl puikios geografinės padėties, ilgus amžius jis vaidino svarbų vaidmenį krašto gynyboje ir prekyboje. Pasivaikščiojate po jaukų, taisyklingos šešiakampės formos renesansinės tvirtovės vietoje įkurtą senamiestį. Unikali senamiesčio forma iki šios dienos yra Karlovaco simbolis. Vykstate į seniausią miesto statinį – *Dubovaco pilį (XIII a.). Tai viena iš būtinų aplankyti vietų visoje Kroatijoje. Apie 20 val. sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~350 km

 • 8 DIENA

  Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Mėgaujatės saule ir jūra, o pageidaujantys gali leistis į vietinių siūlomas keliones laivais (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 9 DIENA

  Pusryčiai. Išvykstate Slovėnijos link, pakeliui aplankote nuostabų gamtos stebuklą – *Škocijano urvus, kurie užima 413 ha plotą ir priklauso Škocjano urvų nacionaliniam parkui. Nuo 1986 metų urvai saugomi UNESCO, kaip gamtos ir kultūros vertybė. Turstai masiškai lankyti urvą pradėjo nuo 1823 metų. Turistams pritaikyti takai tęsiasi maždaug 5,8 kilometrų. Urvo lankytojams pagarbią baimę kelia milžiniškos salės ir kanjonas, uolienų varvekliai, milžiniškas tarpeklis ir jo krantus jungiantis tiltas, upės Reka kriokliai. Škocjano požeminės ertmės, sakoma, didžiausios Europoje. Pavyzdžiui, viena galerija yra 300 metrų ilgio, 100 metrų pločio, 110 metrų aukščio!  Ekskursija urvuose trunka apie 1,5 val. Išvykstate Čekijos link. Pakeliui sustojate papietauti vienoje iš Austrijos pakelės užeigų. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

  Šiandien nuvažiuojate ~690km

 • 10 DIENA

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 21 val..

  Šiandien nuvažiuojate ~1090 km. Kelionės metu nuvažiuojama ~4600 km.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

Apgyvendinimas

Poilsiui prie Adrijos jūros (2-9 kelionės diena) 7 nakvynes Jums užsakėme šiuose ar panašiuose viešbučiuose*:
APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI:
PAVILLIONS AD TURRES, Crikvenica
Kralja Tomislava 111, 51260 Crikvenica, Croatia

   

Apgyvendinimo kompleksas yra prie įvažiavimo į Crikvenicos kurortą, netoli pagrindinio kelio. Paviljonai dviejų aukštų, kiekviename pastate po 27 kambarius. Iki jūros – apie 450 m. Yra lauko baseinas, restoranas. Restorane pateikiame švediško stalo tipo pusryčiai ir vakarienė. Baseinas veikia nuo birželio vidurio iki rugsėjo vidurio.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą aukštesnės kategorijos viešbučiuose.  Siūlomi šie arba panašūs viešbučiai:
OMORIKA 3*
Crikvenica

   

2015 m. renovuotas viešbutis, įsikūręs pirmoje viešbučių juostoje nuo jūros. Atstumas iki paplūdymio – 200 m., iki Crikvenicos miestelio centro – 2 km. Viešbutyje veikia restoranas, pateikiami švediško tipo pusryčiai ir vakarienė. Viso: 115 kambarių; visuose kambariuose veikia oro kondicionieriai
KVARNER PALACE 4*
Crikvenica

   

Senovės prabanga ir modernumu alsuojantis viešbutis Crikvenicos centre. Iki paplūdymio – 200 m. Viešbutyje veikia sveikatingumo centras , teniso kortai (paslaugos už papildomą mokestį); yra lauko ir vidaus baseinai; restoranas, du barai. Viešbutyje 114 kambarių.
Kainos teirautis atskiru užklausimu.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu,
  • 9 nakvynės viešbučiuose (7 iš jų kurorte),
  • maitinimas: 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 7 vakarienės (švediškas stalas),
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
  • (¹) – yra papildomų sąlygų.
  • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 60 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
  • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
  • ekskursija į Krk salą – 25 EUR
  • ekskursija į Plitvicos nac. parką – 55 EUR,
  • ekskursija į Istrijos pusiasalį – 60 EUR, (laivas į Brijuni salą įskaičiuotas į ekskursijos kainą),
  • ekskursija į Zagrebą ir Samboro– 40 EUR.
  • Тaupyk! Tik užsakant 4 ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 160 EUR.
  • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 3 ar 4* viešbutyje (priemoka nuo 200 EUR asmeniui).
  • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt.
  • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
UP
Išskleisti kelionių paiešką