Argentina ir Brazilija su Igvasu kriokliais ir poilsiu tropiniame kurorte

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Susipažinsite su meniškiausiu Pietų Amerikos miestu – Argentinos sostine Buenos Airėmis
 • Stebėsite aistringojo argentinietiško tango bei drąsiųjų Gaučų pasirodymus
 • Lankysite vieną iš 7 pasaulio gamtos stebuklų – Igvasu krioklius iš Argentinos ir Brazilijos pusių
 • Kilsite ant „Cukraus galvos“ kalvos bei Korkovado kalno ir stebėsite įspūdingą Rio de Žaneiro panoramą
 • Turėsite galimybę sužinoti apie Brazilijos istoriją per ritmingą sambos šokį
 • Ilsėsitės Buzios kurorte, pousadoje – braziliško vasarnamio stiliaus viešbutyje
Dėmesio! Keliaujant į Braziliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/VARŠUVA–BUENOS AIRĖS
Skrydis į Buenos Aires.
2
diena
BUENOS AIRĖS  (pusryčiai) 
Atvykę į Buenos Airių oro uostą būsite sutikti ir nuvežti į miestą apgyvendinimui viešbutyje.
3
diena
BUENOS AIRĖS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių Jūsų laukia 4 val. trukmės ekskursija po miestą. Buenos Airės – vienas didžiausių miestų pasaulyje ir pats europietiškiausias miestas Pietų Amerikoje.  Nežiūrint savo šuolaikinės architektūros ir dinamiškumo, miestui pavyko išsaugoti ir senąsias kolonialinio stiliaus tradicijas, žavingas gatves, parkus bei prospektus. Tačiau kone geriausiai jo dvasią perteikia elegantiškas ir veržlus šokis tango, kuriuo gyventojai mėgaujasi visose miesto kertelėse.

Pirmiausia apsilankysite svarbiausioje Argentinos sostinės aikštėje Plaza de Mayo (liet. Gegužės aikštė). Tai svarbus istorinis miesto centras. 1810 metais čia prasidėjo Gegužės Revoliucija (jos garbei ir pavadinta aikštė), atvedusi šalį į Nepriklausomybę. Šioje aikštėje prasideda ir to paties pavadinimo prospektas, besitęsiantis nuo Metropoliteno katedros iki Kongreso rūmų, primenančių JAV Baltuosius rūmus. Aplankysite miesto simbolį – 67 m obeliską, kuris stūkso plačiausioje pasaulio gatvėje – Liepos 9-osios prospekte. Pabuvosite prie Operos teatro, kurį buvo tikimasi paversti pasaulio meno centru. Aplankysite Prezidentūros rūmus, nudažytus rausva spalva, istorinius miesto rajonus, tokius kaip neįprastą ir spalvingą La Boką, jaukų San Telmo, kuriame grožėsitės XVIII-XIX a. architektūra. Taip pat pabuvosite elegantiškuose ir presitižiniuose Palermo ir Rekoleta rajonuose, pasivaikščiosite Kortasaros aikšte, esančia viena populiausių turistinių vietų, bei moderniuose rajonuose, tokiuose kaip Puerto Maderas.

La Bokoje pasivaikščiosite krantine, prasuksite pro kultūrinį ir komercinį centrą, vaškinių figurų muziejų, amatininkų turgų, menininkų muziejų po atviru dangumi, jų dirbtuves, barus ir picerijas. Viena iš ryškiausių rajono įžymybių laikomas Bomboneros stadionasRekoletos rajonone nevalia pralenkti Menų muziejaus, Taikomojo mokslo muziejaus, Šv. Mergelės Marijos bažnyčios, Rekoletos kapinių, kuriose ilsisi Argentinos kultūrai, literatūrai, mokslui, istorijai nusipelniusios asmenybės. Po pažintinės ekskursijos po miestą grįšite į viešbutį, o toliau Jūsų laukia įsimintinas vakaras. Vakarieniausite restorane ir grožėsites Argentinietišku tango pasirodymu.

4
diena
BUENOS AIRĖS (pusryčiai)
Laisva diena mieste. Rekomenduojame apsilankyti „Fiesta Gaučo“. Tai užmiesčio ranča, kurioje galėsite susipažinti su gaučų tradicijomis. Gaučai – tai drasūs ir ištvermingi Argentinos kaubojai. Pirmieji gaučai atsirado po mišrių indėnių bei ispanų santuokų. Pradžioje gaučai klajojo, laikui bėgant apsigyveno sėsliai ir pradėjo verstis žemės ūkiu bei gyvulininkyste. Nedaugelis iš likusių šalyje šiuolaikių gaučų visiems norintiems demonstruoja savo įstabius arklių valdymo įgūdžius. Jie išsiskiria gebėjimais mėtyti boleadorą (bandymas metant virvę su surištais trimis akmenimis pagauti karves), naudotis peiliu bei lasso, sūdyti geriausią pasaulyje mėsą.
5
diena
BUENOS AIRĖS–IGVASU NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite nuvežti į vietinį oro uostą skrydžiui į Igvasu. Skrydžio trukmė 1.45 val. Atvykę į oro uostą būsite nuvežti į viešbutį. Vėliau vyksite į ekskursiją po Igvasu krioklių nacionalinį parką Argentinos pusėje. Igvasu kriokliai yra Brazilijos, Argentinos ir Paragvajaus pasienyje. Pavadinimą jam davė Guarani indėnai, kurie vadino krioklį „didelis vanduo“. Puslankiu stovinčių krioklių vandens srovės, atskirtos viena nuo kitos uolomis bei tankia augmenija, meta žemyn apie 6 500 m3 vandens per sekundę.  Skirtingu metų laiku skaičiuojama  nuo 150 iki 300 krioklių. Iš 72-96 m aukščio ant akmenų nukritęs vandens srautas sukelia daugybę vandens purslų. Juose lūžtantys saulės spinduliai sukuria  nesibaigiančias vaivorykštes. Pasakiškos vaivorykštės ir pribloškiančiai kurtinantis kriokimas ilgam išlieka visų čia apsilankiusiųjų atmintyje. Vyksite į kelionę po įdomiausius krioklių kampelius. Pamatysime pačius gražiausius krentančio vandens vaizdus. Sustosite šešiose apžvalginėse aikštelėse, išsimaudysite pačiame natūraliausiame vandens „duše“. Po to pasieksite krioklį Velnio gerklė, esantį 150 m pločio ir 80 m aukščio. Tai unikaliausias ir labiausiai kerintis „didžiojo vandens“ vaizdas. Kelionės trukmė 5-6 val. Pasibaigus ekskursijai būsite nuvežti į viešbutį. Poilsis.

Siūlome papildomą ekskursiją – pasiplaukiojimą prie krioklių „Nepamirštami nuotykiai“ (ekskursiją į kelionės kainą neįskaičiuota). Ši ekskursija - tai mini safaris džipu džiunglėse bei pasiplaukiojimas greitaeige pripučiama valtimi po Igvasu upės kriokliais. Profesionalūs gidai papasakos jums šių egzotiškų vietų istoriją bei supažindins su turtinga vietos augmenija ir gyvūnija. Po 8 km besitęsiančios kelionės džipu toliau ekskursiją tęsite pėsčiomis, kol pasieksite katerius, nuplukdysiančius jus prie krioklių, prie kurių galėsite maksimaliai prisiartinti prie krentančio vandens srovių.

6
diena
IGVASU (pusryčiai)
Po pusryčių, apie 9 val., keliausite į stebuklingą Brazilijos pusės Igvasu krioklių pasaulį. Apžiūrėsite Igvasu upės kanjoną. Upė, patenkanti į Igvasu nacionalinio parko teritoriją, išteka pietryčių Brazilijoje ir teka į vakarus Brazilijos plokščiakalniu,  kol 23 km nuo žiočių krenta Igvasu kriokliu, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir laikomas vienu įspūdingiausių gamtos darinių. Jūs negalėsite nuleisti akių nuo šimtų didelių ir mažų krioklių, kurių gausa ir kerintis grožis privers pasijausti  tarsi pakliuvote į pasakišką ir nepažintą pasaulį, kuriame gyvena tropiniai drugeliai, įvairiaspalvės papūgos, kolibriai, tukanai ir kt. egzotiniai gyviai. Iš nacionalinio parko Turistų centro miniautobusais jūs važiuosite apie 1 km gilyn į džiungles. Kelionės metu numatytas ne vienas sustojimas, per kuriuos nuo apžvalgos aikštelių mėgausitės vandens šou, kurį rengia Igvasu kriokliai. Taip pat išvysite jums jau pažįstama Velnio gerklę. Ekskursijos trukmė 5-6 val.Siūlome papildomą ekskursiją į Paukščių parką (ekskursija į kelionės kainą neįskaičiuota). Jūs užeisite į milžiniškus aptvarus, kuriuose po tropinį mišką laisvai skraido ir vaikštinėja įstabūs, įmantrių atspalvių paukščiai. Jūs išvysite spalvingas papūgas, brazilų nacionalinius paukščius tukanus, mažuosius kolibrius ir kt. Ekskursijos trukmė 2 val. Po jos būsite nuvežti į viešbutį.

 

7
diena
IGVASU–RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą skrydžiui į Rio de Žaneirą. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui. 

Rio de Žaneiras – tikra Brazilijos vizitinė kortelė. Tai – vienas spalvingiausių ir linksmiausių pasaulio miestų, kuriame susipina triukšmingi ir nuotaikingi sambos ritmai su paplūdimyje žaidžiančių futbolą vaikų džiaugsmingu šūkavimu „Gol!“, įmušus įvartį. 

 

 

Vietiniai Rio de Žaneiro gyventojai, vieni kitus vadindami tiesiog „carioca“, didžiuojasi Rio ir vadina jį „Cidade Maravilhosa“ (liet. stebuklingas miestas).  Tai – ne tik stebuklingas, bet ir ypač energingas miestas, nes čia sportuoja visi ir visada: dviratininkai, futbolininkai, tinklininkai, sambos šokėjai ir capoeira kovos meno atstovai. 

Miestas gali pasigirti savo paplūdimiais, kurių žymiausi Copacabana ar Ipanema, ant Korkovado kalno stūksančia Kristaus statula, legendine kalva „Cukraus galva“, didžiausiu pasaulyje sambodromu, kuriame kasmet vyksta audringi Rio karnavai, vienu didžiausiu pasaulyje futbolo stadionu „Maracana“, ypač draugiškais vietiniais carioca bei gaivinančiomis caipirinha – tradiciniu alkoholiniu Brazilijos gėrimu. Nakvynė Rio de Žaneire.

8
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai, pietūs )
Po pusryčių lyniniu keltuvu pakilsite į „Cukraus galvos“ kalną. Pirmas sustojimas – ant „Cukraus galvos“ mažesnės sesutės – Urka uolos. Antrasis sustojimas – ant „Cukraus galvos“, iš kur atsiveria nuostabi miesto panorama. 

Po pietų kilsite traukiniu į Corcovado kalną, ant kurio viršūnės stovi vienas iš pasaulio stebuklų – paminklas Kristui. Į kalną kilsite pro tropinę Tijucą girią, sustosite panoraminėse apžvalgos vietose, iš kur atsiveria Ipanemos, Copacabanos paplūdimių, Guanabara įlankos bei „Cukraus galvos“ kalno vaizdai. Vakare grįšite į viešbutį. Nakvynė Rio de Žaneire.

9
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai)
Laisvas laikas Rio de Žaneire. Siūlome netinginiauti ir savarankiškai aplankyti svarbiausias miesto vietas.
Tiek vietiniai, tiek turistai mielai laisvalaikį leidžia žavinguose Rio paplūdimiuose. Žymiausi, be abejo, garsioji Kopakabana ir romantiškoji Ipanema. Čia nuolat krantus skalauja gaivinančios Atlanto vandenyno bangos, vietiniai prekeiviai siūlo įsigyti gaivaus šviežio kokosų vandens ar šiek tiek svaiginančio caipirinha kokteilio. Tiek vaikai, tiek vyrai ir moterys čia nuolat žaidžia smėlio futbolą ar tinklinį, dainuoja ar šoka samba. 

Svečiuojantis Rio de Žaneire taip pat patariama aplankyti tokius rajonus kaip bohemiškąją Santa Teresą, žinomą dėl kolonijinio tipo pastatų bei nuolat zujančio senovinio tramvajaus, ar meniškają Lapa, garsėjančią spalvingais laipteliais, šalia kurių savo video klipą kūrė ne viena pasaulio muzikos žvaigždė.

Taip pat būdami Rio nepabijokite paragauti tradicinių patiekalų bei gėrimų. Pietums ar vakarienei čia puikiai tiks simbolinis šalies patiekalas – Feijoada, kuris gaminamas iš juodųjų pupelių, ryžių ir kiaulienos. Šiek tiek lengvesnė yra Moqueca – žuvies ir daržovių troškinys, gaminamas su kokosų pienu. Lengvam užkandžiui prie alaus idealiai tiks Pao de Queijo – sūrio duonelės, o saldžiam patiekalui pasirinkite Brigadeiro – vietinį triufelį iš kondensuoto pieno, šokolado, riešutų ar kokoso drožlių. Populiariausi gėrimai čia – žalių jaunų kokosų vanduo Agua de Coco, kuriuos ypač sveika gerti karštomis bei aktyviomis dienomis. Alus čia paprastai taip pat visuomet šaltas, o jei ne – vietiniai gyventojai carioca dėl šilto alaus gali sukelti net triukšmą! Negalintys gyventi be kavos, turėtų paragauti Cafezinho. Užsisakę ją, gausite juodos stiprios kavos puodelį – tokį, kokį dauguma brazilų geria kas dieną.

10
diena
RIO DE ŽANEIRAS–BUZIOS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į Buzios kurorte esantį viešbutį . Nakvynė Buzios
11 – 12
dienos
BUZIOS (pusryčiai)
Poilsis ir laisvas laikas Buzios. Buzios – tai prabangus kurortinis miestas, esantis Rio de Žaneiro valstijoje ir traukiantis turistus atvykti dėl savo ypač gražių paplūdimių gausos, kurių čia daugiau nei 20. Kurortą septintajame dešimtmetyje išgarsino prancūzų aktorė Brigitte Bardot, kuri buvo tiesiog įsimylėjusi Buzios, todėl pagrindinėje miesto gatvėje stovi šiai legendinei kino žvaigždei skirta bronzinė skulptūra.

Šiame mieste, kur prabanga, šiuolaikiškumas susipina su autentiškumu, be žavingų paplūdimių yra ir įmantrių vilų ir viešbučių, jaukių akmenimis grįstų gatvelių, restoranų, kavinukių bei parduotuvėlių, prekiaujančių papuošalais, rankų darbo gaminiais bei kurortams skirtais drabužiais. Nakvynė Buzios.

13
diena
BUZIOS–RIO DE ŽANEIRAS–VILNIUS/VARŠUVA (pusryčiai)
Pervežimas į Rio de Žaneiro oro uostą su vairuotoju. Skrydis iš Rio De Žaneiro namo.

14
diena
GRĮŽIMAS Į VILNIŲ/VARŠUVĄ
Grįžimas namo.

Apie Braziliją

Brazilija – valstybė Pietų Amerikos žemyne. Šiame žemyne ji yra didžiausia ir turinti daugiausiai gyventojų. Šalis užima didelę teritoriją tarp Andų kalnų ir Atlanto vandenyno, ribojasi su Urugvajumi, Argentina, Paragvajumi, Bolivija, Peru, Kolumbija, Venesuela, Gajana, Surinamu ir Prancūzijos Gviana. Brazilija yra buvusi Portugalijos kolonija. Brazilijos ekonomika yra penkta pasaulyje pagal BVP ir aštunta pasaulyje pagal perkamosios galios paritetą
Dėmesio! Keliaujant į Braziliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • apgyvendinimas viešbučiuose;
 • pusryčiai;
 • pervežimai, nurodyti programoje;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • angliakalbis gidas ekskursijų metu;
 • programoje nurodytas maitinimas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis (nuo 905 EUR + vietiniai skrydžiai nuo 330 EUR);
 • papildomos ekskursijos*: „Nepamirštami nuotykiai“ – ~40 EUR; ekskursija į Paukščių parką – ~30 EUR; Sambos šou – ~113 EUR;
 • maitinimas, nepaminėtas programoje;
 • medicininių išlaidų draudimas (~17 EUR);
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
 • Dėl kainų šventiniu laikotarpiu (Kalėdų, Velykų ar Karnavalo) teiraukitės agentūroje.
 • Vizų, keliaujantiems į Argentiną ir Braziliją, nereikia.
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 640 EUR.
 • Už papildomą priemoką, galime suorganizuoti turą ir su rusakalbiu gidu.

Kelionę galima papildyti

  • Galimybė pratęsti poilsį Buzios kurorte
  • Galimybė gyventi 5* viešbučiuose turo metu už papildomą priemoką
  • Galimybė užsisakyti turą po Amazonės regioną
Pasitark su specialistu!
Indrė G.
Susisiek su Brazilijos specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Nuotykinė kelionė! Atidaryta keliautojams!
Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Kenijos ir Ugandos gamtos rezervatai bei kalnų gorilos
Uganda
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Trumpa pažintis su Brazilija
Brazilija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Brazilijos Šiaurė – gamtos mylėtojų rojus
Brazilija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.