9 naktų kruizas Japonijoje ir pažintis su Tokijumi (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai

 • Tik „Kelionių Akademijoje“ siūlomas kelionės maršrutas, aplankant Japonijos miestus ir Pietų Korėjos salą.
 • Keliausime moderniu ir vienu didžiausių 2019 metų MSC Bellissima laivu.
 • Aplankysime vieną svarbiausių istorinių vietų Japonijoje – Taikos memorialinį muziejų Hirošimoje.
 • Išgirsime įdomių pasakojimų prie svarbiausių šalies šventyklų bei pilių.
 • Tokiją pažinsime vietinio gido akimis ir iš arti pamatysime dažniausiai paveikslėliuose apie Japoniją matomą vaizdą – Fudži kalną.
 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.
Nuo2176
2020 10 15 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2926

Kelionės programa

Apsigyvenkime moderniame naujame 5* viešbutyje ant vandens – MSC Bellissima, ir tik kartą išsikrovę lagaminus, aplankykime net 7 skirtingus miestus Japonijoje ir Pietų Korėjoje. Dienomis, lydimi vietinio gido, susipažinsime su viena tolimiausių šalių, stebinančių savo išskirtinia kultūra, virtuve ir istorija, o vakarais linksmai leisime vakarus kruize. Nepraleisime istorija persmelktų šventyklų, tik filmuose matytų pilių ir dziudo meistrų, o vietinės virtuvės šedevrų ragausime ne tik miestuose, bet ir kruize. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Helsinkis 18:05 – 19:20 Helsinkis – Tokijas 23:55 – 15:20 (+1)

Tokijas – Helsinkis 11:55 – 15:10 (+1) Helsinkis – Vilnius 16:25 – 18:05

1
diena
VILNIUS – TOKIJAS
Skrydis iš Vilniaus į Tokiją su vienu persėdimu. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
TOKIJAS (pusryčiai)
Atvykus į Tokiją, pervežimas iki viešbučio. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
KRUIZAS (pusryčiai viešbutyje, pilnas maitinimas kruize)
Po pusryčių pradėsime pažintį* su Tokijumi. Šią dieną aplankysime žymiausias miesto vietas – didžiausią Asakusos rajono šventyklą Sensodži, kuri yra ir viena seniausių Tokijuje, persikelsime į Haradžiukų rajoną, kur pamatysime senosios ramios religinės Meidži šventyklos kontrastą šiuolaikiškai popkultūros užpildytai Omotesando gatvei, išvysime Šibujos perėją (Shibuya Crossing). Tai pati intensyviausia pėsčiųjų perėja pasaulyje, vietinių gyventojų vadinama „miesto širdimi“. Po ekskursijos mus perveš į kruizinių laivų uostą. Po registracijos pradėsime savo pažintį su vienu didžiausių MSC kompanijos laivų MSC Bellissima. Galėsime eiti papietauti, pasivaikščioti laivo promenadoje ar pasimėgauti vandens zona. Nakvynė laive.

4
diena
VAKAJAMA, JAPONIJA (pilnas maitinimas laive)
Laivas į uostą atvyks tik po pietų apie 14 h. Atvykus mus pasitiks vietinis gidas ir pradėsime savo turą* mieste. Pirmiausia apžiūrėsime XVI a. pastatytą ir po antrojo Pasaulinio karo atstatytą Vakajama pilį, apsuptą išpuoselėtais Japoniškais sodais. Turą tęsime apžiūrėdami įstabią budistinę šventyklą „Temmangu“, kurios ryškus raudonas fasadas išsiskiria žalių kalnų apsuptyje. Ši šventovė skirta Sugawara-no-Michizane, kuris taip pat buvo žinoma kaip akademikų dievas. Šventykla priklauso vienai iš trijų pagrindinių japonų šventovių rūšių. Ekskursijos trukmė 3h. Nakvynė laive.

5
diena
VAKAJAMA, JAPONIJA (pilnas maitinimas laive)
Šią dieną ekskursiją* pradėsime iš karto po pusryčių. Važiuosime apžiūrėti įspūdingos vietos – Sandanbeki urvų. Vienos iš šių trijų uolų apačioje įkurtas Sandanbeki Doukutsu urvas, kuriame kadaise slėpėsi valtys Kumano Heianų eros piratų (794–1185). Toliau tęsime pažintį ir keliausime iki Senjojiki uolų plokščiakalnio. Senjojiki pažodžiui „tūkstantis tatamio kilimėlių“, yra platus uolų plokščiakalnis populiariame paplūdimio kurortiniame mieste Širahama, kuris driekiasi ties Ramiuoju vandenynu. Turą pabaigsime pasivaikščiodami Toretore žuvų turguje. Galbūt pavyks apžiūrėti ką tik parplukdytą vietinių žvejų laimikį. Ekskursijos trukmė 6 h. Laivas išplaukia 15 h. Nakvynė laive.
6
diena
HIROŠIMA, JAPONIJA (pilnas maitinimas laive)
Laivas į uostą atplauks apie 9 h. Po pusryčių pradėsime turą* viename svarbiausių Japonijos miestų HirošimojeItsukušimos šventovė bus pirmoji aplankoma vieta. Tai yra šintoistų šventovė geriausiai žinoma dėl plūduriuojančių vartų. Šventyklų kompleksas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, o Japonijos vyriausybė keletą pastatų ir valdų paskelbė nacionaliniais lobiais. Savo turą tęsime miesto svarbiausioje vietoje – Hirošimos taikos memorialiniame parke. Čia stovi 1915 metais pastatytas ir šiuo metu pusiau sugriautas pastatas. 1915-aisiais užbaigtame trijų aukštų plytiniame pastate buvo įrengta parodų salė. Tačiau 1945 metų rugpjūčio 6 dieną 8 val. 15 min. viskas apvirto aukštyn kojomis. Tą akimirką maždaug 550 metrų aukštyje virš miesto, galima sakyti, tiesiai virš minėto pastato, buvo detonuota pirmoji žmonijos istorijoje kare panaudota atominė bomba. Statinys buvo paliktas neremontuojamas, ir tai, kaip teigiama viename UNESCO dokumente, yra „kraupus iki širdies gelmių sukrečiantis žmonių kada nors panaudotos didžiausios griaunamosios jėgos simbolis“. 1996 metais pastatas buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo objektų sąrašą kaip Hirosimos Taikos memorialinis parkas. Turą baigsime Hirošimos memorialiniame muziejujeEkskursijos trukmė 6 h. Laivas uostą paliks apie 2 h nakties. Nakvynė laive.

7
diena
MATSUJAMA, JAPONIJA (pilnas maitinimas laive)
Laivas pasieks uostą apie 7h. Dienos turą* pradėsime apsilankydami Matsujama pilyje, kuri yra viena iš dvylikos išlikusių originalių pilių Japonijoje. Į šią pilį užkilsime keltuvu, gerėdamiesi miesto panorama. Toliau keliausime link seniausios SPA Japonijoje „Dogo Onsen“. Tai terminių vandenų pirtys, pradėtos naudoti nuo VII a. Čia turėsime 2 valandas pasimėgauti japoniškomis karštomis versmėmis. Turą tęsime apsilankydami Učiko mieste, kuris vadinamas mažuoju Kijotu. Čia pažinsime senąją japonų kultūrą, vaikščiodami miestelio senamistyje, kur pagrindinėje gatvėje nameliai išsidėstę ir atrodo taip, kaip prieš 100 metų. Ekskursijos trukmė 8 h. Miestą paliksime 19 h. Nakvynė laive.

8
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti vaizdais atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti, Aurea SPA pasiūlys įvairių tipų masažų..
9
diena
ČEDŽU SALA, PIETŲ KORĖJA (pilnas maitinimas laive)
Laivas į uostą atplauks apie 7 h. Šią dieną praleisime Pietų Korėjoje*. Viena iš apžiūrimų vietų bus „Saulėtekio viršūnė“ - UNESCO pasaulio gamtos paveldo objektas. Tai didžiulis krateris kalno viršuje, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į saulėtekį, ši viršūnė iškilo po ugnikalnio išsiveržimo daugiau nei prieš 100 000 metų. Taip pat sustosime „Seongeup“ liaudies kaime, kur buvo išsaugoti šiaudiniai namai, šventykla, tvirtovė ir antkapiai, galėsime mėgautis liaudies dainomis ir vietiniu maistu. Šis turas bus dalinai verčiamas į lietuvių kalbą, grupė prijungiama prie anglakalbių MSC kruizų laive surinktos grupės. Ekskursijos trukmė 4 h. Laivas uostą paliks apie 19h. Nakvynė laive.

10
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Diena, kurią praleisime mėgaudamiesi laivu. Dalyvausime įvairiuose laivo personalo rengiamuose užsiėmimuose, sporto varžybose, šokių pamokose ar tiesiog atsipalaiduosime SPA ir vandens zonoje. Norintys galės išbandyti Formule 1 simuliatorių, 4D kino teatrą ar virtualius žaidimus. Čia veiklos ras visi. Nakvynė laive.
11
diena
JOKAIČI, JAPONIJA (pilnas maitinimas laive)
Laivas į uostą atplauks apie 8 h. Tai paskutinė mūsų stotelė, aplankoma kruiziniu laivu. Turą* pradėsime apžiūrėdami Jokaiči uosto 100 metrų aukščio pastatą. Lydimi vietinio gido, išgirsime pasakojimus apie Suva šventyklą, savivaldybės muziejų ir apsilankysime centrinėje miesto gatvėje su gausybe parduotuvių, restoranėlių ir vietinių kavinukių. Ekskursijos trukmė 6 h. Laivas uostą paliks apie 17 h. Nakvynė laive.
12
diena
JOKOHAMA, JAPONIJA (pusryčiai laive)
Grįžtame į uostą apie 7 h. Grįžtame į uostą. Tiesiai iš Yokohamos pradėsime turą* link Fudži kalno. Čia stebėsime į UNESCO paveldo sąrašą patenkantį Fudži kalną ir iš tolo, ir iš arti. Kelionės metu grožėsimės Kavaguči ežeru ir vaizdinga kalnų panorama. Kilsime aukštyn į kalną Kači Kači kur pamatysime nuostabius miesto vaizdus, supančius Fudži. Nakvynė viešbutyje.

13
diena
VILNIUS
Iš ryto perveš į oro uostą. Grįžimas namo.
Nuo2176
2020 10 15 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2926

Apie Japoniją

Japonija - Rytų Azijos šalis, esanti salyne tarp Ramiojo vandenyno ir Japonijos jūros, Korėjos pusiasalio rytų. Į vakarus nuo šalies įsikūrusios Kinija, Korėja ir Rusija. Japonijos archipelagą sudaro 6852 salos. Didžiausios salos, Hokaidas, Honšiū, Šikoku ir Kiūšiū, ir sudaro 97 % visos žemyninės Japonijos teritorijos. Daugumos salų paviršius kalnuotas, nemaža dalis turi ugnikalnių. Aukščiausia Japonijos viršūnė, Fudzija

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Galioja akcija. Akcijos aprašymas »
Vidinė kajutė - 2176 EUR, skrydis 800 eur
Kajutė su langu – 2335 EUR, skrydis 800 eur
Kajutė su balkonu – 2845 EUR, skrydis 800 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • 2 nakvynės viešbutyje Tokijuje;
 • 9 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Visi pervežimai, paminėti programoje;
 • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
 • Pramogos laive – pasirodymai teatre, gyvos muzikos vakarai, sporto renginiai, šokių pamokos;
 • Vandens parkai laive;
 • Prabangios vakarienės (pageidaujama vakarinė apranga);

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Tokijas – Vilnius su persėdimu (įskaičiuotas 23kg bagažas)
 • Aptarnavimo mokestis laive (12,5 USD per naktį asmeniui);
 • Ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina apie 760eur/asm) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • Gėrimų paketai laive, visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • Boulingas, 5D kino teatras, SPA
 • Arbatpinigiai ekskursijų metu;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Vadovas vyksta susirinkus ne mažiau kaip 12 asmenų grupei.
 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.

Apgyvendinimo variantai

MSC BELLISSIMA »

MSC Bellissima – svečiams pasiūlys išskirtinius „Cirque du Soleil“ pasirodymus, kurie yra sukurti specialiai šiam laivui. Svečiai taip pat galės mėgautis pasaulyje gerai žinomų šefų patiekalais, net per du denius įsikūrusiu vidaus pramogų parku ir didžiuliu 25 metrų baseinu. „MSC Bellissima“ taip pat rūpinasi didesnėmis šeimomis, čia sukurtos kajutės talpina net iki 10 asmenų šeimas. Keliautojai, ieškantys prabangos, ją ras „Bellissima“ MSC jacht klube. Ši išskirtinė erdvė apima tris denius, kuriuose yra atskiras baseinas, restoranas ir deginimosi denis, taip pat daugybė aukščiausios klasės apartamentų.

 

Kelionės užsakymas

Galioja akcija. Akcijos aprašymas »

Nuo
2176

+ skrydis apie: 750 visiems su skrydžiu: 2926
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė
Susisiek su Japonijos specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Avansas tik 50 eur iki liepos 31 d.
Pietų Korėja ir Japonija – Rytų Azijos žvaigždės (su lietuviškai kalbančiu vadovu)
Japonija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.