7 naktų Arabijos jūros kruizas, aplankant JAE, Saudo Arabiją, Katarą, bei poilsis Dubajuje

Kelionės akcentai

 • Tik „Kelionių Akademijoje“ siūlomas kelionės maršrutas.
 • Vienos kelionės metu aplankysime net 3 šalis ir 5 skirtingus miestus.
 • Pamatysime pasaulyje aukščiausius pastatus, modernius prabangius miestus.
 • Lepinsimės saulės spinduliais tik kruizinių laivų keleiviams skirtoje privačioje saloje.
 • Keliausime 5* viešbutyje ant vandens – MSC Virtuosa kruiziniu laivu.
 • Laive bus įskaičiuotas pilnas maitinimas, profesionalių atlikėjų šou teatre, gyva muzika restoranuose, baseinai, sporto salės ir dar daug visko.
 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.
Nuo1559
2021 12 10 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 600
su skrydžiu: 2159
Dėmesio! Keliaujant į Jungtinius Arabų Emyratus dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Apsigyvenkite 5* viešbutyje ir aplankykite 5 skirtingus miestus tik kartą išsikrovę lagaminus. Nuo įspūdingų prabangių didmiesčių ir rekordus mušančių pastatų iki dykumoje įsikūrusių beduinų, nuo plačių smėlėtų paplūdimių iki Arabijos fiordų, nuo puošniausių mečečių iki vietinių prekeivių turgaus aikščių – tiek daug kontrastų galima atrasti tik keliaujant Persų įlanka. Ši kelionė subalansuota tiems, kam patinka patogus keliavimo būdas, gurmaniškas maistas ir kiekvieną dieną renkami vis nauji įspūdžiai.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

ASTRA 

Persijos įlankos šalimis susidomėjau po savo pirmosios kelionės į Iraną. Turtinga šio regiono istorija, su kasdienybe persipynusi religija, tradicinė virtuvė ir multikultūriškumas veikia lyg stiprus magnetas, traukiantis keliautojus iš viso pasaulio. Tikiu, kad ši kelionė gausiai apdovanos pažinimo džiaugsmu, atradimais ir supratimais apie šį nepaprastą regioną.

Kelionių vadove Astra pradėjo dirbti 2013 m., kuomet visiškai netikėtai metė žurnalistės darbą ir išvažiavo dirbti kelionių vadove į Aziją. Šiuo metu Astra Vilniaus universitete studijuoja Šiuolaikinės Azijos studijų magistre, laisvu laiku rašo kelionių straipsnius didžiausiems Lietuvos naujienų portalams ir žurnalams bei lydi keliautojus į tolimiausius pasaulio kampelius.

1
diena
VILNIUS – DUBAJUS (maitinimas lėktuve)
Skrydis iš Vilniaus į Dubajų su persėdimu Stambule. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
DUBAJUS, JAE (pietūs, vakarienė)
Ryte nusileidus Dubajaus oro uoste pradėsime pažintį su Dubajumi. Apžvalginė ekskursija po šį emyratą. Vėliau registracija į laivą, apsigyvensime pasirinktoje kajutėje. Laive galėsime užkąsti, pailsėti vandens zonoje ir pradėti pažintį su laivu. Nakvynė laive.
3
diena
ABU DABIS, JAE (maitinimas laive)
Iš karto po pusryčių išvyksime į pažintinę ekskursiją Abu Dabyje. Ši kelionė nuves jus į vieną gražiausių arabų pasaulio miestų – JAE sostinę. Ne taip seniai šis miestas buvo tik tradicinis beduinų kaimelis. Šiandien ji yra naftos pramonės centras, užpildytas mečetėmis, gražiais fontanais, blizgiais dangoraižiais, žaliausiomis vejomis ir parkais. Apsilankysime vietiniame etnografiniame kaime, apžiūrėsime vieną iš gražiausių pasaulio mečečių – Šeicho Zayedo mečetę, taip pat modernios architektūros, „Emirates Palace“ viešbutį. Pageidaujantys galės apsilankyti Luvro muziejuje (papildomai kainuos – apie 20 USD/asm., grįžimas į laivą savarankiškas). Ekskursija truks apie 4h. Laisvas laikas. Nakvynė laive.
4
diena
ABU DABIS, JAE (pilnas maitinimas laive)
Laisva diena Abu Dabyje. Nakvynė laive.
5
diena
SIR BANI YAS SALA (pilnas maitinimas laive ir pietūs saloje)
Tai privati vieno turtingiausių šalies šeichų Chalifas bin Zajedas sala. Ilgą laiką ji buvo skirta tik įtakingos šeimos nariams, bet nuo 2008 m čia gali lankytis visi panorėję. Čia nėra kruizinių laivų terminalo, tad iš laivo į salą pateksime mažais laiveliais. Mus nuplukdys į tik kruizinių laivų keleiviams skirtą balto smėlio paplūdimį, kur ir praleisime dieną. Čia jūsų patogumui bus paruošti paplūdimio gultai, bus patiekti pietūs, o laivo animatoriai užtikrins įdomų ir smagų laiką saloje. MSC kruizų paplūdimio oazė turi ką pasiūlyti kiekvienam - turėsime galimybę panardyti, paplaukioti baidarėmis, žaisti paplūdimio žaidimus ar riedant per lygumas džipu susipažinti su Afrikos gyvūnija*. Norintys užsisakyti ekskursiją safaryje, turi pranešti iš anksto. Nakvynė laive.Tai privati vieno turtingiausių šalies šeichų Chalifas bin Zajedas sala. Ilgą laiką ji buvo skirta tik įtakingos šeimos nariams, bet nuo 2008m čia gali lankytis visi panorėję. Čia nėra kruizinių laivų terminalo, tad iš laivo į salą pateksime mažais laiveliais. Mus nuplukdys į tik kruizinių laivų keleiviams skirtą balto smėlio paplūdimį, kur ir praleisime dieną. Čia jūsų patogumui bus paruošti paplūdimio gultai, bus patiekti pietūs, o laivo animatoriai užtikrins įdomų ir smagų laiką saloje. MSC kruizų paplūdimio oazė turi ką pasiūlyti kiekvienam - turėsime galimybę panardyti, paplaukioti baidarėmis, žaisti paplūdimio žaidimus ar riedant per lygumas džipu susipažinti su Afrikos gyvūnija. Norintys užsisakyti ekskursiją safaryje, turi pranešti iš anksto. Nakvynė laive.
6
diena
 DAMMAMAS, SAUDO ARABIJA (maitinimas laive)
Po pusryčių lauks apžvalginis turas Dammame – rytinė Saudo Arabija, į šiaurės vakarus nuo Bahreino salos. Nakvynė laive.
7
diena
DOHA, KATARAS (maitinimas laive)
Po pusryčių leisimės į įdomią pažintį su Kataro miestu Doha*. Čia susimaišo senosios tradicijos, pastatai, kultūra su naujuoju išmaniuoju ir moderniu pasauliu. Turo metu apžiūrėsime Kataro islamo menų muziejų*, kuriame rasime senuosius rankraščius, tekstilės gaminius, keramikinius kūrinius ir kt, tradiciniame senajame prekybos centre Souq Waqif pasinersime į kvapų, spalvų ir tradicinių amatų pasaulį. Taip pat apžiūrėsime Kataro kultūrinį kaimą bei perlu vadinamą Dohos rajoną. Ekskursija truks apie 4h. Nakvynė laive.
8
diena
DUBAJUS, JAE (maitinimas laive, tradicinė vakarienė)
Antroje dienos pusėje leisimės į nuotykių pilną ekskursiją džipais dykumoje. Ištyrinėsime didelius dykumos plotus, važiuodami tai besileidžiant žemyn, tai pakylant aukštyn smėlio kopomis. Vėliau laukia tradicinė vakarienė su pilvo šokių pasirodymu. Norintieji galės pasipuošti hena piešiniais ar tradiciniais arabų rūbais. Nakvynė laive.

9 – 10
dienos
DUBAJUS, JAE (pusryčiai)
Po pusryčių kruize mus perveš į viešbutį, kuris yra viename iš prestižiškiausių Dubajaus rajonų – Marina.  Dubajaus marina – viena prabangiausių jachtų prieplaukų pasaulyje, čia stūgso aukščiausi dangoraižiai, dirbtiniai ežerai, išpuoselėtos promenados. Turėsite dvi laisvas dienas, tad galėsite pasiplaukioti laiveliais, apsipirkti prabangiose parduotuvėse, vietinėse kavinėse išbandyti arabišką vandens pypkę ar tiesiog pasimėgauti saule paplūdimyje. Nakvynė viešbutyje.
11
diena
DUBAJUS – VILNIUS (maitinimas lėktuve)
Anksti ryte mus perveš į oro uostą, iš kur laukia skrydis į Vilnių. Grįžimas namo.
Nuo1559
2021 12 10 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 600
su skrydžiu: 2159

Apie Jungtinius Arabų Emyratus

Jungtiniai Arabų Emyratai yra puikiausia vieta atostogoms: čia visuomet saulėtas, giedras dangus, šilta, skaidri jūra, nuostabūs paplūdimiai, aukšto lygio aptarnavimas, draugiški, dosnūs ir visuomet pasirengę padėti vietiniai gyventojai. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas: 83 600 kv. m   Gyventojų skaičius: 4,4 mln. (2007 m.) Sostinė:

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Jungtinius Arabų Emyratus dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kaina: 2021.12.09

Kaina kelionės paketo, pasirinkus vidinę kajutę (Bella klasė) – 1559 eur/asm su skrydžiu 2159 eur
Kaina pasirinkus kajutę su langu (Bella klasė)– 1639 eur/asm - su skrydžiu 2239 eur
Kaina pasirinkus kajutę su balkonu (Bella klasė) – 1789 eur/asm - su skrydžiu 2389 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Skrydis Vilnius – Dubajus – Vilnius su persėdimu Stambule (įskaičiuotas 23kg bagažas);
 • 8 dienų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Visi programoje paminėti pervežimai;
 • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga);

Į kainą neįskaičiuota:

 • Aptarnavimo mokestis laive (10 eur/asm per naktį);
 • Ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina 400 eur/asm) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
 • Papildomi mokesčiai už įėjimus į muziejus, apžvalgos aikšteles, kitus papildomai apmokamus objektus;
 • Papildomai kainuos kilimas į Burdž Chalifa – apie 50 EUR/asm
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • Saudo Arabijos e-viza;
 • Gėrimų paketai laive;
 • Visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • SPA paslaugos;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Kelionės tipas: kelionė su grupe ir lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 12 asmenų grupei)
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.

Apgyvendinimo variantai

MSC Virtuosa »

„MSC Virtuosa“ vardas yra kilęs iš žodžio virtuozas, o tai siejasi su aukštos kvalifikacijos profesionaliu muzikantu. Kiekvienas denis laive turės vis kitą muzikos instrumento pavadinimą. Laivas pastatytas 2020 metais. Šis naujas kruizinis laivas bus vienas iš dviejų didžiausių „MSC Cruises“ laivyno, kartu su savo seserimi „MSC Grandiosa“. Vienas iš svarbiausių „MSC Virtuosa“ pramoginių renginių - tai du nauji „Cirque du Soleil at Sea“ renginiai, sukurti tik „MSC Cruises“ svečiams. „MSC Virtuosa“ suteikia svečiams įdomiausią skaitmeninę patirtį, kurios pagrindas „MSC for Me“ ir skaitmeninis kruizų asistentas „Zoe“.

Kelionės užsakymas

Nuo
1559

+ skrydis apie: 600 visiems su skrydžiu: 2159
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė R.
Susisiek su Jungtinių Arabų Emyratų specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Atidaryta keliautojams!
Kosta Rika su vadovu iš Lietuvos
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Atidaryta keliautojams!
Užburiantis Sakartvelas (Gruzija) ir Rtveli vyno šventė
Gruzija (Sakartvelas)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Garantuotas išvykimas Atidaryta keliautojams!
Gruzija (Sakartvelas)
Gruzija (Sakartvelas)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pasakiškas Omanas ir Jungtiniai Arabų Emyratai
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.