Kruizas Arabijos jūroje, aplankant JAE, Omaną ir Katarą (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Tik „Kelionių Akademijoje“ siūlomas kelionės paketas
 • Vienos kelionės metu aplankysime net 3 šalis ir 6 skirtingus miestus
 • Pamatysime pasaulyje aukščiausius pastatus, modernius prabangius miestus;
 • Plauksime arabų fiordais tradiciniame laivelyje, stebėsime delfinus, maudysimės tik kruizinių laivų keleiviams skirtoje privačioje saloje;
 • Keliausime 5* viešbutyje ant vandens – MSC Lirica kruiziniu laivu
 • Laive bus įskaičiuotas pilnas maitinimas, profesionalių atlikėjų šou teatre, gyva muzika restoranuose, baseinai, sporto salės ir dar daug visko.
 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Kelionės programa

Apsigyvenkite 5* viešbutyje ir aplankykite net 7 skirtingus miestus tik kartą išsikrovę lagaminus. Nuo įspūdingų prabangių didmiesčių ir rekordus mušančių pastatų iki dykumoje įsikūrusių beduinų, nuo plačių smėlėtų paplūdimių iki Arabijos fiordų, nuo puošniausių mečečių iki vietinių prekeivių turgaus aikščių – tiek daug kontrastų galima atrasti tik keliaujant Persų įlanka. Ši kelionė subalansuota tiems, kam patinka patogus keliavimo būdas, gurmaniškas maistas ir kiekvieną dieną renkami vis nauji įspūdžiai.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

ASTRA PETKŪNAITĖ

Persijos įlankos šalimis susidomėjau po savo pirmosios kelionės į Iraną. Turtinga šio regiono istorija, su kasdienybe persipynusi religija, tradicinė virtuvė ir multikultūriškumas veikia lyg stiprus magnetas, traukiantis keliautojus iš viso pasaulio. Tikiu, kad ši kelionė gausiai apdovanos pažinimo džiaugsmu, atradimais ir supratimais apie šį nepaprastą regioną.

Kelionių vadove Astra pradėjo dirbti 2013 m., kuomet visiškai netikėtai metė žurnalistės darbą ir išvažiavo dirbti kelionių vadove į Aziją. Šiuo metu Astra Vilniaus universitete studijuoja Šiuolaikinės Azijos studijų magistre, laisvu laiku rašo kelionių straipsnius didžiausiems Lietuvos naujienų portalams ir žurnalams bei lydi keliautojus į tolimiausius pasaulio kampelius.

Skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 12:20 – 16:05 Stambulas – Dubajus 19:35 – 01:05 (+1)

Dubajus – Stambulas 02:40 – 06:45 Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

1
diena
VILNIUS – DUBAJUS
Skrydis iš Vilniaus į Dubajų su persėdimu Stambule. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
DUBAJUS, JAE (pilnas maitinimas laive)
Pailsėję viešbutyje būsime pervežti į Dubajaus kruizinių laivų terminalą. Po pietų prisiregistruosime ir įlipę į laivą, apsigyvensime pasirinktoje kajutėje. Laive galėsime papietauti, pailsėti po ilgo skrydžio ar pradėti pažintį su laivu. Vakare atrasime naktinį Dubajų*. Mus nuveš iki įspūdingo Burdž Chalifa pastato*, kur galėsime užkilti į 124 aukštą, pasigrožėti Dubajaus panorama, o jei liks laiko ir stebėti šokančių fontanų šou. Šioje vietovėje galėsite praleisti 3h ir mus parveš atgal į laivą. Nakvynė laive.
3
diena
DUBAJUS, JAE (pilnas maitinimas laive)
Po pusryčių mūsų lauks pažintis su moderniuoju Dubajumi*. Per pastarąjį dešimtmetį Dubajus buvo smarkiai transformuotas į prabangų ir modernų megapolį, bet jis vis dar išlaiko ir savo paveldą, tad čia galėsime išvysti šio mišinio žavesį. Šioje kelionėje pamatysime Dubajaus uostą, žmogaus rankomis sukurtą palmės formos salą su populiariuoju 5* viešbučiu Atlantis The Palm, pamatysime suvenyrų turgų Madinat Souk* ir atrasime Dubajų iš naujo vaikščiodami 150 metrų aukštyje esančia stikline platforma. Ekskursija truks apie 4h. Laivas išvyksta iš Dubajaus 22h. Nakvynė laive.

4
diena
ABU DABIS, JAE (pilnas maitinimas laive)
Atvykstame į Abu Dabį 7h. Iš karto po pusryčių išvyksime į pažintinę ekskursiją Abu Dabyje*. Ši kelionė nuves jus į vieną gražiausių arabų pasaulio miestų - JAE sostinę. Ne taip seniai šis miestas buvo tik tradicinis beduinų kaimelis. Šiandien ji yra naftos pramonės centras, užpildytas mečetėmis, gražiais fontanais, blizgiais dangoraižiais, žaliausiomis vejomis ir parkais. Apsilankysime vietiniame etnografiniame kaime, apžiūrėsime vieną iš gražiausių pasaulio mečečių - Šeicho Zayedo mečetę, taip pat modernios architektūros, „Emirates Palace“ viešbutį. Pageidaujantys galės apsilankyti Luvro muziejuje*, bet tokiu atveju grįžimas į laivą bus savarankiškas. Ekskursija truks apie 4h. Iš miesto išvykstame 21h. Nakvynė laive.

5
diena
SIR BANI YAS SALA (pilnas maitinimas laive ir pietūs saloje)
Atvykstame į salą 8h. Tai privati vieno turtingiausių šalies šeichų Chalifas bin Zajedas sala. Ilgą laiką ji buvo skirta tik įtakingos šeimos nariams, bet nuo 2008 m čia gali lankytis visi panorėję. Čia nėra kruizinių laivų terminalo, tad iš laivo į salą pateksime mažais laiveliais. Mus nuplukdys į tik kruizinių laivų keleiviams skirtą balto smėlio paplūdimį, kur ir praleisime dieną. Čia jūsų patogumui bus paruošti paplūdimio gultai, bus patiekti pietūs, o laivo animatoriai užtikrins įdomų ir smagų laiką saloje. MSC kruizų paplūdimio oazė turi ką pasiūlyti kiekvienam - turėsime galimybę panardyti, paplaukioti baidarėmis, žaisti paplūdimio žaidimus ar riedant per lygumas džipu susipažinti su Afrikos gyvūnija*. Norintys užsisakyti ekskursiją safaryje, turi pranešti iš anksto. Nakvynė laive.Tai privati vieno turtingiausių šalies šeichų Chalifas bin Zajedas sala. Ilgą laiką ji buvo skirta tik įtakingos šeimos nariams, bet nuo 2008m čia gali lankytis visi panorėję. Čia nėra kruizinių laivų terminalo, tad iš laivo į salą pateksime mažais laiveliais. Mus nuplukdys į tik kruizinių laivų keleiviams skirtą balto smėlio paplūdimį, kur ir praleisime dieną. Čia jūsų patogumui bus paruošti paplūdimio gultai, bus patiekti pietūs, o laivo animatoriai užtikrins įdomų ir smagų laiką saloje. MSC kruizų paplūdimio oazė turi ką pasiūlyti kiekvienam - turėsime galimybę panardyti, paplaukioti baidarėmis, žaisti paplūdimio žaidimus ar riedant per lygumas džipu susipažinti su Afrikos gyvūnija. Norintys užsisakyti ekskursiją safaryje, turi pranešti iš anksto. Išplaukiame iš salos 17h. Nakvynė laive.

6
diena
DOHA, KATARAS (pilnas maitinimas laive)
Atvykstame į Dohą 10h. Po pusryčių leisimės į įdomią pažintį su Kataro miestu Doha*. Čia susimaišo senosios tradicijos, pastatai, kultūra su naujuoju išmaniuoju ir moderniu pasauliu. Turo metu apžiūrėsime Kataro islamo menų muziejų*, kuriame rasime senuosius rankraščius, tekstilės gaminius, keramikinius kūrinius ir kt, tradiciniame senajame prekybos centre Souq Waqif pasinersime į kvapų, spalvų ir tradicinių amatų pasaulį. Taip pat apžiūrėsime Kataro kultūrinį kaimą bei perlu vadinamą Dohos rajoną. Ekskursija truks apie 4h. Nakvynė laive.
7
diena
DOHA, KATARAS (pilnas maitinimas laive)
Papusryčiavus mus pasitiks kelionių gidas ir keliomis mašinomis būsime pervežti į vietą, kur pradėsime savo nuotykį dykumoje*. Nuotaikingas ir įspūdingas pasivažinėjimas per kopas su vaizdu į jūra nepaliks abejingų. Kelionės pabaigoje, sustosime įamžinti neįprasto vaizdo ir keliausime atgal į laivą. Išvykstame iš Dohos 18h. Nakvynė laive.

8
diena
DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti, Aurea SPA pasiūlys įvairių tipų masažų.
9
diena
MUSKATAS, OMANAS (pilnas maitinimas laive)
Atvykstame į Muskatą 8h. Iš karto po pusryčių pradėsite pažintį su mistiškuoju Muskatu*. Aplankysime Sultono Qaboos didžiąją mečetę. Ši mečetė yra viena didžiausių pasaulyje su nuostabiu meno kūriniu - šviestuvu ir vientisu kilimu, apimančiu visą maldos salę, kurios dydis 4300 kvadratinių metrų. Po mečetės vizito, tęsime savo kelionę į vieną seniausių Omano turgų. Vėliau aplankysime Bait Al Zubair muziejų, pasivaikščiosime Muskato senamiestyje ir turėsime galimybę nusifotografuoti prie Al Alam rūmų. Turo trukmė apie 4h. Nakvynė laive.
10
diena
MUSKATAS, OMANAS (pilnas maitinimas laive)
Šią dieną išvyksime labai anksti ryte, kad suspėtume pažinti gražiausias Muskato gamtos vietas*. Pirmoji stotelė bus Bima, kur galėsime paplaukioti žydro vandens ežere, pasak legendos, atsiradusiame atsitrenkus meteorui. Vėliau tęsime kelionę ir apžiūrėsime senovinį žvejų kaimą su gražiu uosto fortu. Kad šiame ture nepritrūktume įspūdžių, lauks įstabi krioklio paieška. Perėję kelis tvenkinius (dugnas akmenuotas, rekomenduojami vandens batai, kad jaustumėtes komfortiškai), turėsime galimybę paplaukioti krištolo skaidrumo vandenyje. Pranersime pro angą, išnirsime urve, kuriame išvysime krioklį. Kam truks ekstremalių pojūčių - bus galimybė užlipti ir šokti nuo krioklio žemyn į vandenį. Turo trukmė apie 6 - 7h. Išvykstame iš Muskato 17h. Nakvynė laive.

11
diena
KHASAB, OMANAS (pilnas maitinimas laive)
Atvykstame į miestą 9h. Papusryčiavę leisimės į nepaprastą kelionę. Mėgausimės nepamirštama patirtimi, keliaudami per „Musandam fjordus“* tradiciškai dekoruotame Omano „dhow“ laive, kur galėsime patogiai sėdėti ant pagalvėlių ir kilimų, tuo pačiu apžiūrėdami nepaprasto grožio gamtovaizdį. Atrasime senuosius žvejų kaimus, ties Telegraph sala galėsime pasimaudyti ar panardyti. Jei pasiseks, nuotaiką dar labiau pakels draugiškieji delfinai. Ekskursija truks apie 3,5h. Išvykstame iš miesto 18h. Nakvynė laive.
12
diena
DUBAJUS, JAE (pilnas maitinimas laive)
Atvykstame į Dubajų 9h. Laisva diena Dubajuje. Nakvynė laive.
13
diena
VILNIUS (pusryčiai laive)
Grįžimas namo.

Apie Jungtinius Arabų Emyratus

Jungtiniai Arabų Emyratai yra puikiausia vieta atostogoms: čia visuomet saulėtas, giedras dangus, šilta, skaidri jūra, nuostabūs paplūdimiai, aukšto lygio aptarnavimas, draugiški, dosnūs ir visuomet pasirengę padėti vietiniai gyventojai. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas: 83 600 kv. m   Gyventojų skaičius: 4,4 mln. (2007 m.) Sostinė:

Kaina kelionės paketo, pasirinkus vidinę kajutę Bell klase – 1228eur/asm su skrydžiu 1648eur liko 4 vietos

Kaina pasirinkus kajutę su langu Fantastica klase – 1423eur/asm - su skrydžiu 1843eur liko 1 vieta

Kaina pasirinkus kajutę su balkonu – 1983eur/asm - su skrydžiu 2403eur - vietų nėra

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Vietinio anglakalbio gido paslaugos;
 • 1 naktis 3* viešbutyje Dubajuje;
 • 12 dienų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
 • Uostų mokesčiai;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
 • Laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
 • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Aptarnavimo mokestis laive (10 EUR asmeniui per naktį asmeniui);
 • Skrydis Vilnius – Dubajus – Vilnius su persėdimu Stambule (įskaičiuotas 30kg bagažas), nuo 420 EUR/asm.;
 • Ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina 450 EUR asmeniui) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus: muziejus, apžvalgos aikšteles, kitus papildomai apmokamus objektus;
 • Užkilimas į stiklinį rėmą – apie 12 EUR asmeniui;
 • Kataro islamo menų muziejų - 15 USD asmeniui;
 • Užkilimas į Burdž Chalifa pastatą - apie 40 EUR asmeniui;
 • Luvro muziejus – apie 20 USD asmeniui;
 • Vandens pramogos ir safaris saloje;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos nepaminėtos programoje;
 • Maitinimas ekskursijų metu;
 • Gėrimų paketai laive;
 • Visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
 • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
 • SPA paslaugos;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės tipas: kelionė su grupe ir lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 16 asmenų grupei)
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.

Apgyvendinimo variantai

MSC Lirica yra MSC Cruises kompanijos laivas, kuris siūlo jaukius patogumus tradiciškai elegantiškoje aplinkoje. Laivo šiltas Viduržemio regiono svetingumas užtikrins svečių komforto ir išpildys kiekvieną pageidavimą. Keliaukite stilingai ir be jokių rūpesčių. Kiekviename restorane patiekiamas aukščiausios klasės maistas iš viso pasaulio virtuvių. Lirica sveikatingumo centre keleiviams siūlomos grožio ir sveikatingumo procedūros, kurių metų ne tik visiškai atsipalaiduojama, bet ir gėrimasi nuostabiais vandenyno vaizdais.
Kajutėse: Viengulės arba dvigulės lovos (pagal pageidavimus); erdvi rūbų spinta; vonios kambarys su dušu; interaktyvi televizija; telefonas; internetas (už papildomą mokestį); mini baras; seifas; oro kondicionierius;
Ji buvo pirmasis pilnai rekonstruotas kruizinis laivas, kuris talpina1560 keleivių 780 kajutėse. Laive be buvusių restoranų, poilsio zonų, teatro dar atsirado LEGO ir Chicco žaidimų kambariai, vandens parkas, modernus Aurea SPA centras ir atnaujintas bei padidintas savitarnos bufetas.

Pasitark su specialistu!
Gintarė
Susisiek su Jungtinių Arabų Emyratų specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Avansas tik 50 eur iki liepos 31 d.
7 naktų KRUIZAS, aplankant JAE, Katarą, Bahreiną, bei poilsis Dubajuje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.