11 dienų kruizas JAV ir Kanadoje, pažintis su Niujorku ir gamtos stebuklai

Kelionės akcentai

 • Susipažinsime, matyt, su garsiausiu miestu pasaylyje Niujorku
 • Nusišypsojus likimui, iš arti išvysime didžiuosius banginius
 • Grožėsimės laukine gamta ir gyvūnija Kanadoje
 • Daug istorijos, architektūros šedevrų ir gamtos stebuklų
 • Keliausime su patikimu ilgamečiu kelionių organizatoriumi
 • Visos kelionės metu lydės kelionių vadovas iš Lietuvos
Nuo2905
2024 09 13 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1050
su skrydžiu: 3955
Keliaujant į Kanadą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Kelionės pradžia jus nukels į dainose girdėtas frazes ir filmuose matytus vaizdus – Niujorką. Susipažinus su, matyt, garsiausiu pasaulyje miestu, leisimės į kelionę kruizu su vienu iš didžiausių MSC kompanijos laivu „Meraviglia“. Siūlome unikalią galimybę vienos kelionės metu pažinti kelis JAV miestus – Niujorką, Bostoną, Portlandą, bei Kanados rytinės pakrantės gyvenvietes. O svarbiausia, kad kelionės metu turėsime galimybę išvysti didžiausius planetoje gyvūnus – banginius, labai tikimės, jog jie bus geranoriški ir priplauks pasisveikinti, mums viešint Kanadoje. Vakarus ir dienas leisime kruize, kuris mums pasiūlys įvairias pramogas, baseinus, SPA centrus. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Prisijunkite prie mūsų ir išvyskite ryškius įdomius nenuspėjamus gamtos bei miestų kontrastus.
1
diena
SKRYDIS VILNIUS - NIUJORKAS (matinimas skrydžio metu)
Atvykimas į Niujorką, pervežimas į viešbutį. Likusią dienos dalį savarankiškai pasigrožėsime miestu. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
NIUJORKAS (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks apžvalginė ekskursija* pėsčiomis Niujorke. Apeisime pagrindines miesto vietas, būtent tas, kurias įsivaizduojate išgirdę žodį Niujorkas – nuo šurmuliuojančios ir dieną naktį švytinčios „Times“ aikštės iki Niujorko seniausios bibliotekos, „Chrysler Building“ – Art Deko stiliaus ikonos, Rokfelerio centro, Empire State Building ir kitų Niujorko įžymybių. Už šių didžių fasadų slypi įspūdingos istorijos, kurios tik ir laukia, kol bus atskleistos. Ištyrinėsime žymiausius miesto rajonus ir objektus lydimi vietinio gido. Nakvynė viešbutyje.

3
diena
NIUJORKAS (pusryčiai, vakarienė)
Rytą, jei laikas ir aplinkybės leis, pradėsime pasivaikščiojimu žaliausioje Niujorko dalyje – Centriniame parke, įsiterpusiame į modernų miesto peizažą. Čia klaidžiojo filmo „Vienas namuose“ personažas Kevinas, čia nufilmuota daugybė jau klasika tapusių filmų. Vietiniai parke poilsiauja, skaito, sportuoja, žaidžia ar iškylauja. Išsiregistravimas iš viešbučio, pervežimas į uostą. Susipažinsime su mūsų naujais namais ant vandens – 5* MSC Meraviglia kruiziniu laivu. Nakvynė laive.
4
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Diena nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukitesaulės spinduliais atvirame denyje ar Spa centre, aktyviai leiskite laiką sportuodami armokindamiesi salsos judesių, dalyvaukite degustacinėse vakarienėse. Laivo personalasnenustos Jumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausiusprisiminimus. Nakvynė kruize.

5
diena
BOSTONAS, JAV (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Bostonas yra triukšmingas miestas, pripildytas šimtmečių istorijos, bet ne istorijos paklausyti šį kartą atvyksime. Leisimės į nepamirštamą išvyką, kurios metu stebėsime banginius*. Mūsų kelionės tikslas: Stelvagen Bank jūrų šventovė, kuri turtinga banginių, delfinų, jūros paukščių ir kitų jūrų gyvių, kur jie priplaukia pasimaitinti. Stelvagen gyvena daugybė didžiųjų banginių rūšių - kuprotieji, raukšlėtieji ir Minko. Naujosios Anglijos akvariumo gamtininkai pasidalins žiniomis, atsakys į jūsų klausimus ir paaiškins įspūdingą šių tikrai nuostabių žinduolių elgesį. Ekskursijos trukmė 3,5 – 4 val. Po turo, turint laisvo laiko, galėsite pasigrožėti miestu, aplankyti žymiausią miesto vietą - Naujosios Anglijos akvariumą, kur gyvena „Bonnethead“ rykliai, afrikiniai pingvinai, mėnulio medūzos ir kita.  Nakvynė kruize.

6
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti saulės voniomis atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti SPA pasiūlys įvairių tipų masažų. Nakvynė laive.
7
diena
SIDNĖJUS, KANADA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių, lydimi vietinio gido, leisimės pažinti laukinės gamtos*. Kalbant apie išskirtines keliones, Kabot takas yra Bretono kyšulio salos „karūnos brangakmenis“. 300 kilometrų maršrutas siūlo įspūdingus pakrantės vaizdus, nepaliestą gamtos grožį, susitikimus su laukine gamta ir šiltą svetingumą pakrantėje besidriekiančiuose keltų ir akadų kaimuose. Nors laiko apribojimai neleidžia mums nukeliauti viso maršruto iš kruizinių laivų terminalo, pasimėgausime „mini“ kelione, kuri parodys geriausius akcentus su daugybe vaizdingų sustojimų pakeliui. Su vietiniu gidu keliausime į vietinius kaimelius, sustodami prie Kelio kalno ir Šv Onos įlankos. Ekskursijos trukmė apie 5h. Nakvynė kruize.
8
diena
ŠARLOTETAUNAS, KANADA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių išvyksime iš Šarlotetauno*, kur apžiūrėsime „žaliausią žemę Kanadoje“. Tai nuostabus, istorinis Princo Edvardo salos regionas, įkvėpęs klasikinį 1908 m. L. M. Montgomery romaną „Anė iš Žaliastogių“. Pamatysime slenkančias dirbamos žemės kalvas, smėlio paplūdimius ir smiltainio uolas. Apžiūrėsime populiarų Princo Edvardo salos nacionalinį parką ir namą, kuris aprašomas romane. Su patyrusiu gidu, apsilankysime žvejybos uoste, praeisime pro austrių ir midijų fermas, tada užsuksime į amatininkų krautuvėles. Į miestą grįšite po maždaug 4 valandų, todėl turėsime laiko savarankiškai apžiūrėti kompaktišką, pėsčiomis apeinamą miesto centrą. Nakvynė kruize.

9
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Atsipalaiduokite atvirame laivo denyje ir prisiminkite pačias gražiausias ir įsimintiniausiasturo akimirkas. Mėgaukites diena jūroje ir išbandykite likusias pramogas laive. Pasilinksminkite gyvos muzikos vakare ar žiūrėdami šou teatre. Nakvynė kruize.
10
diena
SENT DŽONAS, KANADA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių pradėsime kelionę*, kuri nustebins neįtikėtina visame pasaulyje žinomos Fundy įlankos galia, Hopevelio kyšulio ir Kape Enrage gamtos draustinio grožiu. Turas prasidės klausant vietinio gido pasakojimų pakeliui į Fundy nacionalinį parką. Apsilankę Fundy nacionaliniame parke, toliau eisime Fundy pakrante į Hopevelio uolų parką. Hopevelis yra vienas iš ikoniškiausių parkų Naujajame Bransvike ir Kanadoje. Jis gerai žinomas dėl savo masyvių uolų, kurių aukštis siekia 12–27 metrų! Šios skirtingos uolienų formacijos laikui bėgant buvo išraižytos dėl didžiulės potvynių erozijos. Toliau kelionę tęsime Fundy taku į Kape Enrage gamtos draustinį. Čia rasime švyturį, esantį ant didžiulių uolų su vaizdu į įlanką, suteikiantį dar vieną galimybę padaryti neįtikėtinų nuotraukų. Ekskursijos trukmė 5-6 val. Nakvynė kruize.

11
diena
PORTLANDAS, JAV (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Portlandas neatsiejamas nuo šviežių jūros gėrybių, o ypatingą dėmesį čia skiria omarams. Ekskursijos* metu mes apvaikščiosime senąjį Portlando uostą, sužinosime spalvingą šios miesto dalies istoriją. Svarbiausiu ekskursijos akcentu bus pagal Meino tradicijas paruoštas maistas. Pajusime kulinarinę kultūrą, kurią sudaro talentingi maisto ir gėrimų amatininkai, pradedant kepėjais ir aludariais, baigiant konditeriais ir dar daugiau. Ekskursijos trukmė apie 3h. Po šio turo dar turėsite laiko savarankiškai paklaidžioti Portlando gatvelėmis. Nakvynė kruize.

12
diena
DIENA JŪROJE (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Mėgausimės paskutiniąja diena jūroje, žvelgdami į vandenyno platybes ir klausantis bangų mūšos. Nakvynė kruize.
13
diena
NIUJORKAS (pusryčiai)
Grįžimas į Niujorką. Iš uosto mus perveš į oro uostą. Pradėsime kelionė link Vilniaus.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.
Nuo2905
2024 09 13 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1050
su skrydžiu: 3955

Apie Kanadą

Valstybė Šiaurės Amerikoje. Ribojasi su JAV pietuose ir vakaruose, taip pat su Atlanto vandenynu rytuose, Ramiuoju vandenynu vakaruose bei Arkties vandenynu šiaurėje. Kanados kultūra istoriškai buvo paveikta britų, prancūzų, indėnų kultūrų bei tradicijų. Ji taip pat buvo stipriai paveikta amerikiečių kultūros dėl JAV kaimynystės ir didelės migracijos tarp abiejų šalių. Tai dvikalbė šalis – prancūziškasis Kvebekas paga

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Kanadą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Kaina pasirinkus vidinę kajutę – 2905  eur/asm, su skrydžiu 3955
Kaina pasirinkus su langu kajutę  – 3119  eur/asm, su skrydžiu 4169 eur/asm 
Kaina pasirinkus su balkonu kajutę – 3265  eur/asm, su skrydžiu 4315 eur/asm

Į kainą įskaičiuota:

 • 2 naktys viešbutyje su pusryčiais Niujorke;
 • Pervežimas iš/į oro uostą;
 • Arbatpinigiai personalui;
 • Turas Niujorke;
 • Anglakalbis gidas turuose;
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžių bilietai (nuo 1050 EUR);
 • Visi turai pažymėti žvaigždute uostuose (660 EUR);
 • Viza ESTA – 25 EUR;
 • Priemoka už vienvietį apgyvendinimą – nuo 1300 EUR (teirautis pas jus aptarnaujantį vadybininką);
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (BŪTINAS!);
 • Gėrimai, arbatpinigiai vietiniams gidams (apie 3-5 USD per dieną) ir vairuotojams (apie 1-2 USD per dieną), asmeninės išlaidos; P.S. Arbatpinigiai JAV privalomi;
 • Papildomai siūlomos veiklos programoje;
 • Asmeninės išlaidos;

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • SVARBU! Visi, keliautojai, kurie buvo Kuboje po 2021 sausio 12 d. ar tą dieną, negali keliauti į JAV su ESTA elektronine viza, jie privalo pasidaryti pilną JAV vizą.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje;
 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 12 metų, kartu su lydinčiu asmeniu;
 • Kelionės tipas: su visos kelionės metu lydinčiu lietuviškai kalbančiu vadovu;
 • Jei turite specialių maisto poreikių - informuokite organizatorių, kad spėtume pritaikyti patiekiamą maistą, pagal Jūsų poreikius.

Apgyvendinimo variantai

MSC MERAVIGLIA 

MSC Meraviglia -vienas naujausių bendrovės "MSC Cruises" laivas. MSC Meraviglia siūlo daugybę technologinių naujovių, pvz., „MSC follow me“ aplikaciją, kurioje bus saugomi visi jūsų duomenys ir pageidavimai, taip pat galėsite rezervuoti restoranus ir ekskursijas krante. Laive taip pat yra RFID apyrankės, kurios galiausiai pakeis kruizines korteles ir leis jums patekti į jūsų kajutę ar įsigyti pirkinius laive. Laivo promenada yra pilna parduotuvių, restoranų ir jaukių vietų atsipalaiduoti ar pabendrauti su kitais keliautojais. Vakare promenadoje pradeda skambėti gyva muzika ir keliautojai yra kviečiami pramogauti. Laive yra 12 restoranų, 20 barų, vaikams įrengta net 7 skirtingi vaikų klubai, vaikų MINI klube įrengtas LEGO kambarys. Čia rasite du baseinus su trimis vandens čiuožyklomis. Laive jus džiugins išskirtiniai Cirque du Soleil pasirodymai. Dieną galėsite save lepinti saule, SPA centras siūlo įvairias sveikatingumo, grožio procedūras ir gydimą. 
Techniniai duomenys: laivo ilgis: 316 m., tonažas: 167,600 t., Denių skaičius: 19; keleiviųskaičius: 5700.

Kelionės užsakymas

Nuo
2905

+ skrydis apie: 1050 visiems su skrydžiu: 3955
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Atraskite savo ritmą Kolumbijoje. 14 dienų
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Jungtinis rytinės ir vakarinės JAV pakrantės turas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Naujiena!
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje su LT vadovu 14 d./11 nak.
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.