Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Airija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Keliaujant į Airiją, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Testas nėra privalomas vaikams iki 7 metų. Prieš kelionę būtina užpildyti ir turėti su savimi keleivio lokalizavimo formą. VISĄ NAUJAUSIĄ OFICIALIĄ INFORMACIJA RASITE ČIA.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma: pasiskiepijusiems keliautojams, kai nuo paskutinės vakcinos dozės iki kelionės pradžios pilnai praėję 14 dienų, persirgusiems koronavirusu, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu COVID-19 PGR arba antigenų tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 6 mėnesiai ( 180 dienų). Taip pat netaikoma turint ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikto COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR  testo neigiamą rezultatą ir tai patvirtinantį tyrimų laboratorijos arba E-sveikatos išduotą sertifikatą ar medicinos įstaigos pažymą su antspaudu anglų kalba (dokumento vertimui notaro patvirtinimas nėra būtinas). 72 yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko).

Visą informaciją rasite ČIA

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą. VISĄ NAUJAUSIĄ OFICIALIĄ INFORMACIJA RASITE ČIA.

Informacija atnaujinta 2021.08.10 12:13

Vykstant į Airiją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: