Kelionės į Italiją, Riminis

Kelionės į Riminį

Vienas populiariausių Adrijos Rivjeros kurortų – Riminis (Italija) – įsikūręs Apeninų kalnų prieigose. Daugiau nei 160 metų ši vieta vilioja poilsiautojus iš visų pasaulio kampelių. Kelionė į Riminį įsimins vietos gyventojų svetingumu ir dviejų tūkstančių metų istoriniu palikimu, bei puikiais pramogų parkais ir F. Felinio filmuose įamžintais paplūdimiais.

Atostogos Riminyje pasižymi ypatinga pramogų ir užsiėmimų įvairove: vakarienės paplūdimyje, gydomosios procedūros, renginiai Riminio parodų ir konferencijų centruose, pasivaikščiojimai moderniajame Marinos uoste, apsilankymas vietiniame žuvies turguje… Be to, Riminis garsėja didžiausiu teminių pramogų parkų skaičiumi visoje Europoje – jų šiame kurorte yra net 18. Kelionės į Riminį metu būtina paragauti riminietiškos pjadinos – itališkos duonelės su kumpio, mocarelos, žolelių ar šokolado įdaru, bei vietinio raudonojo vyno.

Poilsis Riminyje rekomenduojamas nuo balandžio vidurio iki lapkričio pradžios. Pagrindinis poilsiautojų sezonas tęsiasi nuo birželio vidurio iki ankstyvo rugsėjo. Gegužės mėnesį vidutinė temperatūra Riminyje yra 22℃, birželį 28℃, liepos–rugpjūčio mėnesiais 31℃, o rugsėjį 27℃.

Kelionės į Riminį metu rekomenduojamos ekskursijos:

  • Palermas – aplankysite gražiausias Palermo miesto vietas, autentišką turgų, bei ant Pelegrino kalvos stūksančią Šv. Rozalijos šventovę.
  • Etnos ugnikalnis ir Taormina – užkilę į vieno aktyviausių Europoje ugnikalnių viršų išvysite kunkuliuojantį lavos kraterį, bei galėsite iš aukštai pasigrožėti vietos apylinkių panorama. Vėliau vyksite į prabangųjį Taorminos kurortą, kuriame įsikūręs graikų teatras, daugybė katedrų, bei gamtos parkas.
  • Eričė ir Segesta – tai ypatingomis šventyklomis garsėjančios vietovės. Eričė, viduramžių Sevilijos miestelis, anksčiau buvo deivės Veneros kulto vieta. Segestoje išvysite ant kalvos įsikūrusią antikinę šventyklą ir teatrą.
  • Lipario salos – čia nustebins juodos spalvos paplūdimiai bei karštos purvo vonios išlikusios užgesusių ugnikalnių vietoje.
  • Vynų degustacija Sicilijos vynuogynuose – susipažinsite su vyno gamybos paslaptimis, pasigrožėsite vynuogynais, bei paragausite vietinių skanėstų.
  • Šventyklų slėnis – 6 a. pr. m. e. įkurtame Agridžento mieste stūkso įspūdingos Junonos, Heraklio, Dzeuso ir kitos antikinės šventyklos.
  • Alkantara ir Kastiljone – galėsite pasigrožėti Alkantaros upės apylinkėmis bei išsimaudyti, o Kastiljone mieste pasimėgauti vietinės gamybos sūriais bei paragauti likerio.
  • Sirakūzai – išvysite istorinį miesto centrą ir archeologinį parką, kuriame stūkso teatras, nekropolis ir daugelis kitų senųjų civilizacijų istoriją menančių pastatų.
  • Maltos sala – apsilankysite Maltos kurortuose ir Valetos bei Mdinos miestuose.

„Kelionių akademijos“ partneriai siūlantys poilsines keliones į Riminį yra „Tez tour“. Poilsinės kelionės į Riminį metu kviečiame vykti į ekskursijas Maltos ir Lipario salose, pasigrožėti šventyklomis Eričė ir Segestos miesteliuose, išvysti didingą Etnos ugnikalnį, bei sužinoti kaip gaminamas sicilietiškas vynas.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Riminį (Italiją) pasiūlymus.

UP