ITAKA VALENTINO KELIONIŲ KARŠTINĖ! Puikūs pasiūlymai TOP kryptims! Galioja tik iki 02.25!

NEREALŪS PASIŪLYMAI IŠTROŠKUSIEMS KELIONIŲ!

Iki vasario 25 d. galios specialūs pasiūlymai populiariausioms ir geidžiamiausioms Itaka Lietuva kryptims, o taip pat bus taikomos palankios kelionių įsigijimo ir keitimo sąlygos:

  • Pradinė įmoka - tik 50 EUR / asmeniui !
  • Taikoma nemokama MULTI PAKEITIMŲ GARANTIJA*

Daugiau sąlygų:

  • Šis pasiūlymas taikomas visiems naujiems užsakymams, atliktiems iki 2021.02.25 (imtinai) užsakomaisiais skrydžiais iš Vilniaus. 50 EUR/asm. pradinis įnašas galioja tiek 2021 pavasario, tiek vasaros ir rudens kelionėms.
  • Multi pakeitimų garantija - tai kelionių organizatoriaus Itaka Lietuva pasiūlymas nemokamai ir neribotai pakeisti užsakyme šalį, viešbutį, datą ar visus kartu kriterijus - likus ne mažiau nei 21 dienai iki išvykimo. Yra papildomų sąlygų.
  • Svarbu! Netaikoma kelionių paketams ir pasiūlymams su reguliariaisiais skrydžiais bei įsigijant tik aviabilietus - jiems taikomi įprastinės užsakymo sąlygos. 

 

Reikia pagalbos išsirinkti? Kreipkis į mūsų kelionių ekspertus, kurie padės išsirinkti geriausią kelionę:

atostogos@kelioniuakademija.lt

+370 700 11007

 

AKCIJOS PASIŪLYMAI :

Poilsis nuostabios gamtos apsuptyje MADEIROS saloje, Portugalijoje! 7 n. 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis nuo 571 EUR!

 

Pasakiškų vaizdų kupinos atostogos MADEIROS saloje, Portugalijoje! Savaitė 5* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis nuo 762 EUR!

 

Tikra, graikiška idilė! Savaitė ZAKINTO saloje, 4* viešbutyje GOLDEN COAST FAMILY RESORT su viskas įskaičiuota vos nuo 494 EUR!

 

 

Romantiškos atostogos ZAKINTOMELIA saloje, tik suaugusiems skirtame 5* viešbutyje AZURE MEMORIES su viskas įskaičiuota vos nuo 629 EUR!

 

Poilsiaukite TASOS saloje, Graikijoje! Savaitės atostogos 3+* viešbutyje GREEN BAY su pusryčiais ir vakarienėmis tik nuo 412 EUR!

 

Pasakiškos atostogos GRAIKIJOJE! Nepamirštama savaitė Tasos saloje, 4* viešbutyje AEOLIS THASSOS PALACE su viskas įskaičiuota tik nuo 484 EUR!

 

 

Puikus viešbutis su didele teritorija, prie įlankos su koralų rifu! 7n. atostogos EGIPTE, Marsa Alamo regione viešbutyje BRAYKA BAY RESORT 5* su viskas įskaičiuota nuo 575 EUR!

 

Džiaukitės saule bei puikiu oru EGIPTE! 7 n. Marsa Alamo kurorte, 5* viešbutyje ROYAL TULIP BEACH RESORT su viskas įskaičiuota nuo 479 EUR!

 

Smagus poilsis su šeima prie jūros ALBANIJOJE! Savaitės atostogos moderniame 5* GRAND BLUE FAFA viešbutyje ant jūros kranto su viskas įskaičiuota nuo 449 EUR!

 

Romantiškos atostogos prie Adrijos jūros ALBANIJOJE! Savaitės trukmės poilsis 4* viešbutyje FAFA PREMIUM ant jūros kranto su viskas įskaičiuota nuo 435 EUR!

 

 

Reikia pagalbos išsirinkti? Kreipkis į mūsų kelionių ekspertus, kurie padės išsirinkti geriausią kelionę:

atostogos@kelioniuakademija.lt

+370 700 11007