Ekskursijos Šri Lankoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Sigirija
Kopsite į  Sigirijos uolų tvirtovę (UNESCO objektas), pastatytą valdant karaliui Kashyapa (477–495 m.). Liūtų Uola – 200 metrų virš džiunglių tankmės iškilusi neįprasto grožio citadelė. Ši uola buvo giliausiai 70 hektarų ploto įtvirtintame mieste esanti tvirtovė. Uolos pagrindą supa pylimai, grioviai bei erdvūs sodai, tarp jų – ir žymieji vandens sodai. Apžiūrėsite visame pasaulyje žymias Dangiškųjų merginų freskas.
~ 300Lt
Kolombas
Apžiūrėsite Kolombą. Kaip ir daugelis besivystančių šalių sostinių, Kolombas greitai keičia savo veidą. Rodos, per naktį lūšnas pakeičia nauji dangoraižiai. Visgi kai kuriose
Kolombo dalyse išsaugotas senojo pasaulio žavesys, pvz., 100 metų senumo laikrodžio bokštas ar britų kolonijinius laikus menantys statiniai. Kolombe taipogi verta aplankyti Petos turgų, kuriame pirkdamas kiekvienas gali nusiderėti; Hindu ir Budistų šventoves bei daugybę kitų įsimintinų objektų.
~ 50Lt
Adomo kalnas

Poilsio metu galima užsisakyti išvyką į Adomo viršūnę. (2243m) – vieną aukščiausių Šri Lankos kalnų.(Netoli Nuvara Elijos stūkso ir aukščiausia šalies viršukalnė – Pidurutalagala – 2524m). 4-6 valandų ėjimas į šventąjį kalną, kuris dar yra žinomas kaip Sri Pada (“Šventoji pėda”) ir Drugelių kalnas. Legenda pasakoja, kad Buda šio kalno viršūnėje paliko savo pėdos antspaudą, o krikščionys ir musulmonai tiki, kad antspaudas priklauso Adomui, kuris kaip tik čia bandė išpirkti savo nuodėmę, už kurią buvo išvarytas iš rojaus. Induistai šią pėdą priskiria dievui Šivai. Adomo kalnas yra vienas didžiausių piligrimystės centrų Šri Lankoje: į jį traukia minios maldininkų, kad prisiliestų prie šventosios relikvijos, išpirktų nuodėmes ir apvalytų sielą. Kalnas skendi sodrioje ir gausioje atogrąžų žalumoje, kurią puošia gausybė margaspalvių drugelių (iš čia ir antrasis kalno pavadinimas). Iš pradžių kelias į Adomo viršūnę vingiuoja pro arbatžolių plantacijas, kuriose dirba sariais vilkinčios moterys. Toliau kelias statėja, bet kopti nėra sunku ir sudėtinga, nes keliautojui padeda specialiai įrengti turėklai (dalį kelio į Adomo viršūnę lipame laiptais).

~ 250Lt
Jalos nacionalinis parkas

Jalos Nacionalinis parkas yra pripažintas kaip vienas geriausių parkų pasaulyje norintiems stebėti ir fotografuoti leopardus. Parkas užima daugiau nei 100 000 hektarų ir yra padalintas į penkias dalis. Pirmoji yra daugiausiai lankome, nes ten gausiausia leopardų. Tačiau kitos Jalos teritorijos, kaip Jalos rytai, lankytojams keletą metų buvo neprieinamos, tad reikės laiko norint sužinoti leopardų skaičių jose. 
Parke galima dieną praleisti keliaujant džipais. Didžiausios galimybės pamatyti leopardą yra anksti ryte ir temstant.  Galima likti parke visiškai sutemus, taip padidinant šansus išvysti leopardą. Leopardų patina labai pasitiki savimi ir dažnai dienos metu vaikšto keliais. Atrodo, kad jie visiškai nebijo džipų, o tai leidžia užfiksuoti nuostabius kadrus.
Taip pat Jalos parke gyvena drambliai, dėmėtieji elniai, laukiniai bizonai, meškos, šakalai, mangustai, skujuočiai ir krokodilai. Paukščių rūšių suskaičiuojama virš 120.

~ 300Lt