Ekskursijos Panamoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
BOCAS DEL TORO

BOCAS DEL TORO

Egzotiškasis Bocas del Toro salynas bei žemyninėje dalyje esančio Bocas del Toro miesto apylinkės yra vienos labiausiai turistų lankomų Panamos vietovių, garsėjanti nuostabia žydra jūra, viena turtingiausių ekosistemų Karibuose, neužteršta gamta, išsaugotais koralų rifais, baltojo smėlio paplūdimiais, apaugusiais jaukiomis palmių giraitėmis bei akį kerinčiu jūros pasauliu.
Bocas del Toro – tai gausybė aukštos kokybės bei įvairios klasės viešbučių, laikomų vienai geriausių visoje šalyje, siūlantiems gausybę pramogų nuotykių ir egzotikos ištroškusiems keliautojams. Nardymas po gamtos pasauliu turtingus vandenis, galimybė sužvejoti savo svajonių žuvį, įvairios vandens sporto ar įvairios edukacinės pramogos, kelionės po apylinkių atogrąžų miškus, kur galima grožėtis egzotiniais paukščiais, ir senųjų indėnų kaimus, kur dar išlikusi senoji Panamos kultūra. Bocas del Toro puiki vieta tiek ir pavieniams, tiek ir šeimoms, siekiančioms ramaus poilsio. Platūs laukinės pakrantės paplūdimiai, švari jūra, ramūs užutekiai bei pakrantės viešbučių komfortas yra tai, kas traukia šeimas ir pavienius keliautojus į šį kraštą.
Kaip ir visoje Panamoje, Bocas del Toro vietovės privalumas yra ją supanti gamta. Šią vietovę aplenkia smarkūs atogrąžų uraganai, paliečiantys daugelį šios šalies kaimyninių šalių, todėl nenuostabu, kad ši vietovė senovėje buvo puikus prieglobstis jūrininkams bei keliautojams, net Kolumbas 1502 m. pasirinko šią vietovę kaip ramų užutekį savo laivų remontui.
Bocas del Toro pakrantė – tai nardytojų rojus. Dėl nedidelės žmogaus pramoninės veiklos bei smarkių tropinių audrų nebūties, pakrantėse gausų bene mažiausiai pažeistų koralų rifų, kerinčių savo spalvomis bei formomis, kur prieglobstį randą vieni rečiausių šių vandenų gyvūnų. Siekiant apsaugoti šiuos gamtos stebuklus ateities kartoms, buvo įkurtas jūrų nacionalinis parkas.
Bocas del Toros – tai unikali vieta, kur žmogus išmoko ne naikinti gamos, bet išmoko darniai su ja sugyventi.

PANAMA CANAL TRANSIT

PANAMA CANAL TRANSIT

Anksti ryte vienas iš mūsų vairuotojų susitiks jus viešbučio vestibiulyje bei nugabens į Ramiojo vandenyno pusėje esantį Balboa uostamiestį, įsikūrusį Panamos kanalo pietinėje dalyje. Uoste būsite palydėtas į jūsų laukiantį Panamanian keltą, kur jūsų lauks kelionė panamos kanalu. Kelionės pradžioje kanalu kirsite Amerikos tiltą – pirmąjį tiltą (neskaitant šliuzuose įrengtų kelių), sujungusį Šiaurės ir Pietų Ameriką. Kelionės metu būsite pavaišinti pusryčiais bei užkandžiais. Anglakalbis gidas išsamiai papasakos apie kanalo veikimo principą bei sudėtingą Panamos kanalo istoriją, kurio statybos idėja kilo dar XVI a., bet įgyvendinta 1904 – 1914 m. Kelionė kanalu yra suplanuota šeštadieniui, kurios metu mėgausitės kelione, pasibaigiančia Karibų pakrantėje įsikūrusiame Kolono uostamiestyje, pavadintame Kolumbo gerbei. Koloną pasieksite apie 17:00 val., iš kur autobusu būsite nugabenti į Panamą. Panamą pasieksite apie vidurnaktį. Nakvynė viešbutyje.