Ekskursijos Trukmė* Kaina*

Pažintinė - istorinė ekskursija po Malta ir Valeta

Ekskursijos siauromis Valetos gatvelėmis pirmiausiai Jus nuves link Barracca sodų, iš kurių atsiveria nuostabi panorama į Didijį uostą. Iš čia taip pat atsiveria vaizdai į puošniąją Šv. Jono katedrą, kuri tarsi sugrąžina į Maltos riterių laikus. Šios katedros altoriuje yra pasaulinio garso dailininko - Caravaggio paveikslas. Ekskursijos metu aplankomas ir bažnyčių muziejus, kurio interjeras puoštas flamandiškaisiais gobelenais. Taip pat pamatysite Didikų rūmus, bei kitus garsius istorinius objektus. Galiausiai sustojama pasižiūrėti Malta Experience programos, kurioje vaizduojama Maltos istorija.

Puse dienos
32 EUR
32 EUR

Pažintinė ekskursija į Mdina

Pusės dienos ekskursija po senąją Mdinos sostinę.Vaikščiojant po „tylųjį miestą“, aplankomi įspūdingi bastionai, iš kurių galėsite grožėtis didžiąja salos panoramos dalimi. Vėliau vykstama į Dingli uolas. Aplankomi San Anton botanikos sodai.

Puse dienos
24 EUR
24 EUR

Pažintinė ekskursija į Mdina

Ekskursija pradedama centinėje Maltos dalyje, kurioje dominuojantis objektas yra senoji Mdn‘os tvirtovė. Vingiuojant siauromis Mdn‘os, “tyliojo miesto“ ,gatvelėmis, galėsite grožėtis įspūdingomis tvirtovėmis, už kurių atsiveria didingi panoraminiai salos vaizdai. Prieš išeinant iš Mdn‘os tvirtovės pro „Graikų Vartus“, sustojama katakombose. Aplankomos Dingli uolos. Po pietų lankomi San Antonio botanikos sodas bei įspūdingasis Mosta‘s parapijos bažnyčios kupolas.
Skiriamas laisvas laikas prekybos centre Ta Quali.

1 diena
46 EUR
46 EUR

Ekskursija į Trijų Miestų Turą

Susipažinimas su trimis istoriniais miestais: Vittoriosa, Cospicua ir Senglea. Keliaujama istorinėmis siauriomis gatvelėmis, kuriose pamatysite gausybę istorinių pastatų bei bažnyčių. Iš senosios krantinės vietinėmis valtimis, vadinamomis “fregatina“ keliaujama po įlankas, esančias uoste. Senglea miestelio centre grožimasi Didžiojo uosto vaizdu.

Puse dienos
28 EUR
28 EUR

Pažintinė ekskursija - uosto kruizas

Būsite maloniai įsodinti į valtis, kuriomis plauksiteMarsamxett  kanalu. Natūralios įlankos bei atsiveriantys nuostabūs Didžiojo uosto vaizdai suteikia šiam užutėkiui išskirtinumo visoje Europoje. Įtvirtinimų vaizdai atsiveriantys nuo jūros yra unikalūs ir vadinami „tikru lobiu“ fotografijos megėjams. Po kruizo – laisvas laikas pasivaikščiojimui po pagrindinį Maltos prekybos centrą.

Puse dienos
29 EUR
29 EUR

Ekskursija į Gozo salą

Saulėlydžio grožiu nutvieskiama mažoji Maltos sesutė - Gozo sala. Stabtelėjus akmeninėse Gantijos tvirtovėse, gidas Jums atskleis visą istoriją apie pirmuosius šios salos gyventojus. Apsilankoma kalvotu ir spalvingu kraštovaizdžiu apsuptoje Viktorijos tvirtovėje.Dienos pabaigoje apsilankymas Dweiroje, kurios garsenybė – ispūdingas uolų raizginys, vadinamas kabančiu Azuro langu. Čia atsisveikiname su horizonte pasislepiančia saule. Vakarienė patiekiama viename iš salos restoranų. Į  Maltos salą sugrįžtama beveik vidurnaktį. (Vakarienė yra įskaičiuota į ekskursijos kainą).

 

Puse dienos
57 EUR

Ekskursija į „PLAYMOBIL“ liksmybės

Šeimos, kurios nenori praleisti savo atsostogų vien deginantis prieš saulutę turi puikią galimybę aktyviam poilsiui. Pramogų parkas ir žaislų fabrikas Hal Fare – puiki pramogų vieta visai šeimai.Čia Jūs turėsite galimybę stebėti žaislų gamybos preocesą. Po ekskursijos po fabriką – laisvas laikas Playmobil pramogų ir linksmybių parke, kur galėsite užkąsti bei atsigaivinti.(Ekskursijoje po fabriką gali lankytis vyresni nei 6 metų vaikai, žaidimų ir pramogų parke -vyresni nei 3 metų. Ekskursijoje siūloma avėti sportinę avalynę).

 


26 EUR

Ekskursija į kitokią Maltą

Dvi pagrindinės vietos, kurių tiesiog negalima nepamatyti lankantis Maltoje – tai didingieji Maltos rūmai – Palazzo Parisio ir 400 metų senumo vynrūsiai, kuriuose ir šiandien brandinamas aukščiausios kokybės maltietiškas vynas.
Mažuoju Versaliu“ rūmai vadinami neveltui. Subtilios freskos, didingos marmuro skulptūros, reti paveikslai ir ekstravagantiškas aukso blizgesys tiesiog užburia... Tarptautiniu mąstu pripažinti sodai supantys kraštovaizdį – sakoma, yra vieni gražiausių Europoje.
Vėliau, vienas iš geriausių Maltos vyndarių pakvies Jus į savo vyno rūsius, kur Jums bus papasakota apie tradicinio vyno gamybą ir galėsite paragauti skirtingų, vietinės gamybos vyno rūšių.

Puse dienos
35 EUR
35 EUR

Išvyka į Vakarinį Šou

Įspūdingas vakarinis muzikinis šou, su 50 talentigų artistų ir 8 žirgais! Galėsite mėgautis net trijų skirtingų patiekalų vakariene bei nemokamu vynu. Vakarienės metu išvysite, kaip tviskančiais šarvais persirengę riteriai pradeda spalvingą kovą, kuri nukels Jus į 1565 metus. Taip pat išvysite ir dviejų įsimylėjelių, gyvenusių XVI amžiuje meilės istoriją.

Vakaras
48 EUR
48 EUR

Pažintinė ekskursija į Animētu Fort Rinella

Eksursija po pietinę salos dalį. Pradedama supažindinant poilsiautojus su Maltos salos istorija. Sužinosite apie vieną iš populiariausių puošybos elementų Maltoje – kalkakmenį, susipažinsite su šio akmens paveldu saloje. Eksursija pratęsiama apsilankant priešistoriniame  šventyklų komplekse HAGAR QIM, kuris buvo atkastas 1839 metais. Eksursija tęsiama apsilankant Wied iz-Zurrieq užutėkyje, kur turėsite galimybę valtimis nuplaukti iki įspūdingo uolų urvo, vadinamo Blue Grotto (už valtis reikia susimokėti papildomai). Ekskursijos metu apsilankoma vynuogynų apsuptame Marasaxlokk kaimelyje, grožimasi saplvingais pakrantės gyvenvietės vaizdais, kur susilieja senovės turkų ir prancūzų palikti istoriniai pėdsakai laisvas laikas apsipirkinėjimui vietiniame prekybos centre. Dienos pabaigoje apsilankymas Ghar Dalam urvuose.


4 val.
20 EUR
20 EUR

Pažintinė ekskursija į Blue Grotto, Marsaxlook turgavietę

Apsilankymas viename unikaliausių pietinės Maltos kaimelių.
Kartu su gidu keliausite siauromis  gatvelėmis, kur pamatysite daugybę maltietiškų verandų. Ekskursija tęsiama apsilankant įspūdingame uolų urve, vadinamame Blue Grotto (už valtis reikia susimokėti papildomai). Galiausiai aplankomas pagrindinis žvejų miestelis  Marsaxlokk. Laisvas laikas apsipirkimui vietinėje turgavietėje.

Puse dienos
26 EUR
26 EUR

Pažintinė ekskursija į Village Festa

Birželio – rugsėjo mėnesiais Maltos kaimeliuose sekmadienio vakarais vyksta tradicinės šventės-fiestos. Vasaros šventės  -tai tradicijų ir religijos papročių mišinys, skirtos pagerbti šventąjį miestelio globėją. Įsiliejant į šventės sūkūrį ,kartu su visa procesija keliaujama bažnyčios link. Ekskursijos metu aplankoma specialiai šiai šventei išpuošta  parapijinė bažnyčia.
Vietinės miestelio grupės gyvai atliekamos muzikos fone į dangų paleidžiami fejerverkai. Miestelio gatvės išpuoštos margomis, šviečiančiomis girliandomis, draugiški ir bendraujantys šventės dalyviai  sukuria jaukią ir  energingą šventės  vakaro  atmosferą, kurios Jūs tikrai nepamišite !

Puse dienos
20.50 EUR
20.50 EUR

Pažintinė ekskursija į Siciliją, Etnos ugnikalnį, Taorminos kurortą

Atvykus į Pozzallo miestą Sicilijoje, ekskursija kartu su gido pasakojimais apie miestą ir Etnos ugnikalnį tęsiama turistiniu autobusu važiuojant pagrindine miesto gatve. Keliaujama link Silvesterio kraterių. Laisvas laikas papietavimui ir siuvenyrams.Važiuojama link Taorminos kurorto, laisvas laikas miesto centre, kur galima pasigrožėti įspūdingais panoraminiais vaizdais. Grįžimas į Maltą. (Ekskursijos metu būtina tūrėti pasą ir įlaipinimo į keltą kortelę).
Į kainą įeina:

  • Tranportas į/iš viešbutį.
  • Kelto mokestis.
  • Kelionės vadovo paslaugos.
  • Turistinio autobuso ir vietinio gido paslaugos.

                                                                                       

 

1 diena
127 EUR
127 EUR

MALTOS ŠVIESULIAI (costa cruises)

Išvyksite iš prieplaukos autobusais į Maltos sostinę Valetą. Aplankysite Aukštutinius Baracca sodus ir grožėsitės Maltos panoraminiu vaizdu, uostais ir istoriniais Senglea, Cospicua ir Vittoriosa miestais. Tada galėsite aplankyti Šv. Jono Katedrą, vienuolyno Maltos Riterių bažnyčią, kur apžiūrėsite Caravaggio šedevrą „ Šv. Jono galvos nukirtimas“. Nukeliausite ir prie Teisėjų rūmų, kurie anksčiau vadinosi Didžiųjų tvarkos meistrų rūmais. Prie Valetos pagrindinių vartų jūsų jau lauks autobusas, kuriuo išvyksite apžiūrėti 3 unikalių visame pasaulyje neolitinių šventovių Tarxiene. Po pietų vyksite į Senąją sostinę Mdiną, Tylųjį miestą, senąją Katedrą ir tvirtovę, statytą 9 amžiuje. Vyksite į amatų miestelį pažiūrėti, kaip ten dirba žmonės, turėsite laisvo laiko apsipirkti.

Dėmėsio
Tvarkaraštis gali keistis, bet suplanuoti apsilankymai tikrai įvyks. Lankantis šventosiose vietose reikalingi atitinkami drabužiai. Dauguma laiko praeis vaikštant. Jei vyks religinės šventės, katedrą galėsite apžiūrėti tik iš išorės. Jei vyks parlamento vizitas pilyje, galėsite apsilankyti ginklų, kambaryje, o ne kituose kambariuose. Kelionės pabaigoje keleiviai bus paleisti prie terminalo.

Tai itin populiari vidutinio sudėtingumo ekskursija, trunkanti 8 valandas. Maitinimas jos metu įskaičiuotas.  MĖGAUKITĖS MALTOS KURORTAIS (costa cruises)

Autobusu išvyksite iš prieplaukos ir keliausite į populiariausius ir geidžiamiausius Maltos kurortus, kur jus pasitiks su nealkoholiniais vaisiniais kokteiliais. Galėsite mėgautis saulės voniomis, vandeniu ir kitais kurorto teikiamais malonumais.

Dėmesio
Gido nebus. Keliautojai turi gerai mokėti plaukti. Nepamirškite maudymosi kostiumėlio, rankšluosčio, apsaugos nuo saulės. Kurorte už papildomą mokestį galima išbandyti įvairų vandens sportą. Kelionės pabaigoje būsite paleisti šalia terminalo.

Lengvo sudėtingumo , apie 4 valandas trunkanti ekskursija visai šeimai. PAŽINKITE MALTĄ JODINĖDAMI ARKLIU (costa cruises)

Autobusu nuvažiuosite į Auksinę įlanką, kur instruktorius išrinks jums arklį atsižvelgdamas į jūsų ankstesnę patirtį. Galėsite kelionės metu pasigrožėti Maltos įlankos panorama. Po kelionės su arkliais galėsite vieną valandą atsipalaiduoti paplūdimyje.

Dėmesio
Vietų skaičius ribotas, todėl užsisakykite kelionę iš anksto. Nerekomenduojama, jei turite judėjimo problemų. Kelionėje nebus gido. Išvykoje gali dalyvauti asmenys, vyresni nei 12 metų. Kelionės pabaigoje būsite paleisti šalia terminalo.

Tai vidutinio sudėtingumo ekskursija, trunkanti apie 4 valandas. Jos metu linksmai ir aktyviai praleisite laiką gamtoje.VALETA - MALTOS SOSTINĖ (costa cruises)

Kelionės pradžioje aplankysite aukštutinius Baracca sodus, sukurtus XVIII a. Galėsite pasigrožėti nepakartojamais panoraminiais miesto vaizdais su dviem gamtiniais uostais, 1577 m. šv. Jono katedra, kurioje yra žymus Caravaggio paveikslas „Šv.Jono galvos nukirtimas“ ir Didžiųjų tvarkos meistrų rūmais. Turėsite laisvo laiko nusipirkti suvenyrų.

Dėmesio
Daugiausiai vaikščiosite pėsčiomis. Atitinkami drabužiai reikalingi lankantis šventosiose vietose. Jei vyks religinės šventės, katedrą galėsite apžiūrėti tik iš išorės. Jei vyks parlamento vizitas pilyje, lankysitės ginklų, o ne kituose kambariuose. Kelionės pabaigoje keleiviai bus paleisti šalia terminalo.

Tai 4 valandas trunkanti, vidutinio sudėtingumo ekskursija.  MDINA IR MOSTA (costa cruises)

Pirmiausia keliausite į Mostą aplankyti vieno iš didžiausių pasaulio kupolo. Tada vyksite į senąją Maltos sostinę Mdiną. Tai charakteringas viduramžių miestas, įsikūręs beveik tiksliai Maltos centre. Aplankysite 1700 m. rekonstruotą katedrą. Pasakojama, kad romėnų gubernatorius Šv. Pauliaus valdymo laikotarpiu turėjo čia namus. Vėliau vyksite į Ta Qali kaimelį, kur aplankysite keletą rankdarbių fabrikų ir galėsite parsivežti tikrai gražų suvenyrą iš Maltos.

Dėmesio
Tvarkaraštis gali keistis, bet suplanuoti apsilankymai tikrai įvyks. Atitinkami drabužiai reikalingi lankantis šventosiose vietose. Dauguma laiko praeis vaikštant. Kelionės pabaigoje keleiviai bus paleisti šalia terminalo.

Tai vidutinio sudėtingumo (reikės daug vaikščioti) apie 4 valandas trunkanti ekskursija.MĖGAUKITĖS ROJUMI ŽEMĖJE IR NARDYMU ŽYDROJOJE LAGŪNOJE (costa cruises)

Laisvas laikas tiesiog mėgaujantis poilsiu ir lepinant save – tai rojus žemėje. Pro mažytes įlankėles ir paplūdimius plauksite link šiaurinės salos dalies. Galėsite mėgautis saulės voniomis, tiesiog snausti ar mėgautis gaivinančiais gėrimais visada veikiančiame bare. Pasieksite mažiausią iš visų trijų Maltos archipelago salų – Comino ir Žydrąją Lagūną, taip pavadintą dėl skaidraus mėlyno vandens. Bus nuleistas inkaras, ir galėsite mėgautis tikru roju žemėje nardydami bei plaukiodami. Po to jūsų lauks užkandžiai. Vakare grįšite namo.

Dėmesio
Gido nebus. Vietų skaičius ribotas, todėl patariame užsisakyti kelionę iš anksto. Dėl blogo oro kelionė gali būti atšaukta. Nepamirškite maudymosi kostiumo, kremo nuo saulės ir rankšluosčio. Turite pakankamai gerai mokėti plaukti.

Lengva poilsinė ekskursija, trukmė - 4 valandos. Maistas įskaičiuotas.CALYPSO NIMFOS SALA - GOZO (costa cruises)

Ekskursija prasidės lekiant greituoju motorlaiviu, iš mažosios Comino salos į Gozo salą. Nors ji nėra tokia populiari kaip jos mažoji sesutė, bet išvydę žadą atimančius vaizdus ir nesuniokotą gamtą būsite sužavėti šia vieta visam gyvenimui. Taip pat ši sala menama senovės istorijoje ir legendose. Homeras pasakojo, kad Odisėjaus kelionės metu iš Trojos jis 7 ilgus metus praleido šioje saloje, kur jį pakerėjo nimfa Calypso. Atvykę į salą keliausite džipais, kad pažintumėte daugiau neprieinamos gamtos ir atrastumėte kuo daugiau šios salos grožio. Galėsite plaukioti mėlynuose vandenyse ir jausitės it patekę į rojų. Turėsite laisvo laiko pietums. Į laivą grįšite taip pat motorlaiviu.

Dėmesio
Kelionė iš ir į Gozo salą truks po 45 minutes. Gido nebus. Vietų skaičius ribotas, todėl patariame užsisakyti kelionę iš anksto. Dėl blogo oro kelionė gali būti atšaukta. Nepamirškite maudymosi kostiumo, kremo nuo saulės ir rankšluosčio. Turite pakankamai gerai mokėti plaukti. Kelionės pabaigoje keleiviai bus paleisti šalia terminalo.

Tai lengvo sudėtingumo, apie 5 valandas trunkanti ekskursija. Aktyvaus poilsio ir gamtos mėgėjams, maistas neįskaičiuotas. PLAUKIOJIMAS SU DELFINAIS (costa cruises)

Mini autobusais važiuosite iš prieplaukos į Viduržemio Jūros parką, kur jums bus suteikta pagrindinė informacija ir prižiūrimi specialistų keliautojai galės patirti šių didingų jūros gyvūnų jėgą, grožį, grakštumą ir judrumą. Tai unikali galimybė pabendrauti ir prisiliesti prie šių treniruotų žinduolių. Bus skirta laiko apsilankyti duše ir nusifotografuoti, kad turėtumėte prisiminimą visam gyvenimui. Laisvas laikas parke.

Dėmesio
Vietų skaičius ribotas, todėl patariame kelionę užsisakyti iš anksto.

Apie 4h trunkanti vidutinio sudėtingumo ekskursija aktyvaus poilsio mėgėjams, taip pat puiki pramoga visai šeimai. SAFARIS MALTOJE (costa cruises)

Atvykę į uostą gausite savo džipą. Galėsite keliauti aplink įsimintiniausias Maltos vietas, nepasiekiamas kitomis transporto priemonėmis. Važiuodami keliais be dangos galėsite grožėtis natūralios gamtos vaizdais. Taip pat pravažiuosite žvejų kaimelį, kuriame laikas tarsi sustojęs. Galėsite aplankyti Auksinę įlanką, kur mėgausitės saulės voniomis ir plaukiojimu tarsi krištolas skaidriame vandenyje. Galiausiai galėsite truputėlį užkąsti.

Dėmesio
Gido nebus, bet safario vedlys suteiks visą reikalingą informaciją. Nepamirškite maudymosi kostiumo, kremo nuo saulės ir rankšluosčio. Turite pakankamai gerai mokėti plaukti. Vietų skaičius ribotas, todėl siūlome užsisakyti kelionę iš anksto. Nerekomenduojama vykti žmonėms su judėjimo problemomis.

Tai vidutinio sudėtingumo ekskursija, trunkanti apie 4 valandas.  * Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.