×

Kelionės į Čekiją lėktuvu

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Čekiją

Svečiuodamiesi Centrinės Europos viduryje plytinčioje Čekijoje įsitikinsite, jog ši šalis, be visame pasaulyje garsaus Prahos senamiesčio, gali pasiūlyti dar daugiau netikėtų ir ne mažiau stulbinančių atradimų. Vienas didžiausių kelionės į Čekiją privalumų – tai, visų pirma, pažintis su įvairiataute vietos kultūra. Nuo seno šioje šalyje gyveno vokiečių, slovakų, prancūzų, žydų, italų bendruomenės.

Kelionės į Čekiją metu stebins jų bendrų jėgų ir išmanumo dėka sukurti architektūriniai paminklai, savo grožiu nenusileidžiantys šalyje plytintiems tankiems miškams ir žadą atimantiems kalnams. Poilsis Čekijoje – tai galimybė prisiliesti prie skirtingų šios šalies regionų kultūros, apsilankyti savita atmosfera išsiskiriančiuose miestuose, pasimėgauti maudynėmis puikiuose vietos ežeruose, bei paskanauti sočių tradicinės virtuvės valgių.

Atostogos Čekijoje rekomenduojamos gegužės vidurio–rugsėjo vidurio laikotarpiu. Patys šilčiausi – liepos ir rugpjūčio mėnesiai.

Kelionės į Čekiją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Kutna Hora – nuo pat viduramžių laikų sidabro kasyklomis garsėjantis miestas, plytintis šalies viduryje. Svečiuodamiesi Kutna Horoje turėsite galimybę apsilankyti sidabro muziejuje ir nusileisti į kasyklų požemius. Be to, šio miesto istorinis centras įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Žymensi Kutna Horos monumentai: Šv. Barboros bažnyčia, Švč. Mergelės Marijos katedra, itališkasis dvaras su pinigų kalykla, uršuliečių vienuolynas, renesanso ir baroko stiliaus namai.
  • Čekijos Rojus – pirmoji šalyje saugomos gamtos teritorija (1955 m.), išsidėsčiusi Bohemijos šiaurėje. Čia plyti kvapą gniaužiantys gilūs kanjonai ir dangų raižantys uolų bokštai. Iš čia stūksančių smiltainio uolų pastatyti dauguma aplinkinių gyvenviečių namų. Be to, Čekijos Rojuje galima pasigrožėti ne tik gamta, bet ir ilgus amžius menančiomis pilimis.
  • Karlovi Varai (Karlsbadas) – vakarinėje šalies dalyje įsikūręs mineralinių vandenų kurortas, įkurtas dar 14 a. Karlovi Varuose verta pasimėgauti ne tik karštosiomis versmėmis, kurių yra net dvylika, bet ir pasigrožėti spalvinga vietos architektūra. Miestas nėra labai didelis, jį galima apžiūrėti ir pėsčiomis.

Poilsinės kelionės į Čekiją metu kviečiame leistis į sidabro kasyklų požemius Kutna Horos mieste, pasigrožėti Čekijos Rojaus kanjonais, pasimėgauti karštosiomis versmėmis Karlovi Varuose, bei pažinti kitas nuostabias šios šalies vietas.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Čekiją pasiūlymus.

UP