Kelionės į Austriją, Slidinėjimas Austrijoje

Kitos kelionės

Kelionės į Austriją autobusu

Daugiau kelionių

Kelionės į Zalcburgą

Slidinėjimas nuo pat šio sporto pradžios yra neatskiriama Austrijos gyventojų laisvalaikio dalis. Idealios Zalcburgo Alpių trasos daugybę metų traukia slidinėjimo entuziastus iš viso pasaulio. Be to, Zalcburge esantis Badgasteino kurortas išsiskiria ir karštosiomis versmėmis. Kelionės į Zalcburgą metu turėsite galimybę ne tik slidinėti, bet ir išbandyti snieglenčių sportą, čiuožimą, bei žiemos žygius. Poilsis Zalcburge neatsiejamas ir nuo pažinties su autentiška šios Austrijos vietovės kultūra bei vietinių gyvenimo būdu: dauguma čia įsikūrusių šeimų, kaip ir prieš šimtus metų, verčiasi miškininkyste, kalnakasyba bei ūkininkavimu. Kelionės į Zalcburgą metu turėsite galimybę apsilankyti daugelyje lengvai pasiekiamų ir visame pasaulyje pripažintų vietos slidinėjimo kurortų.

Slidinėjimo entuziastams atostogos Zalcburge (Austrijoje) rekomenduojamos nuo gruodžio pabaigos iki kovo pradžios.

Kelionės į Zalcburgą metu siūlomi aplankyti slidinėjimo kurortai:

  • Obertauernas – tai pagrindinis Zalcburgo slidinėjimo kurortas sparčiai išaugęs 20 a. pr. Obertauernas atgyja žiemos sezono metu, kuomet į jį atvyksta poilsiautojai iš visos Šiaurės Europos ir kitų šalių. Čia veikia unikalus keltuvas suteikiantis galimybę pasigrožėti ne tik Alpių kalnų, bet ir paties miestelio panorama. Kalnų aukštis Obertauerne siekia 1630–2500 m.
  • Badgasteinas – pačiuose Zalcburgo pietuose įsikūręs kurortas, garsėjantis karštosiomis versmėmis, kurios buvo žinomos dar Romos imperijos laikais. Be to, Badgasteinas – tai ir nuo seno turtinga vietovė, kurioje veikė aukso kasyklos. Vasaros sezono metu tai ideali vieta žygiams gamtoje, kadangi Badgasteino gyvenvietė įeina į Aukštojo Tauerno nacionalinio parko teritoriją.
  • Grosarlas – nedidelė 4 tūkst. gyventojų bendruomenė nuo Zalcburgo nutolusi apie 70 km. Grosarle yra apie 80 slidinėjimui tinkamų šlaitų, o kalnų aukštis siekia 885–2000 m.
  • Celis prie Zė – šalia ežero įsikūręs kurortas iš kurio pasiekiama ne viena slidinėjimo trasa, bei Aukštojo Tauerno nacionalinis parkas. Skirtingai nuo daugelio kitų vietos gyvenviečių, kurios išaugo po Antrojo pasaulinio karo, Celis prie Zė gali pasigirti ir viduramžių bei gotikiniais statiniais.

„Kelionių akademijos“ partneriai siūlantys slidinėjimo keliones į Zalsburgą yra „Tez tour“. Poilsinės kelionės į Zalcburgą metu siūlome apsilankyti Obertauerno, Badgasteino, Grosarlo, Celio prie Zė ir kituose geriausiuose Austrijos slidinėjimo kurortuose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Zalcburgą (Austriją) pasiūlymus.

UP