ATSILIEPIMAI Bendras įvertinimas: 4.0 iš 5 (9063 vertinimų)
Eduardas
2019-10-05
Ačiū Kelionės akademijos vadybininkei Živilei Norvaišei už kvalifikuotą ir malonų aptarnavimą!
Valė
2019-09-29
Mūsų su dukra kelionė į Izraelį truko 10d. Keliavome gydymo tikslais. Viskas buvo suorganizuota puikiai. Nuo skrydžių, viešbučio rezervavimo iki suderintų konsultacijų pas gydytojus. Tik nuskridus į Izraelio kurortą prie Negyvosios jūros Ein Bokeką, mus pasitiko "Kelionių akademijos" partneris. Jis viską paaiškino, parodė, suorganizavo ekskursiją į Izraelį, paliko savo kontaktus, kad turėtumėm į ką kreiptis iškilus klausimams. Visa kelionė buvo puiki. Jokių nesklandumų ar neaiškumų. Noriu labai labai padėkoti Aurimui už puikiai suorganizuotą kelionę, jo profesionalumą, kantrybę, komunikabilumą. Dėkui Indrei už operatyviai ir geranoriškai išspręstą papildomo bagažo klausimą skrendant atgal. Dėkoju visam "Kelionių akademijos" kolektyvui. Jūs patys geriausi:). Visiems rekomenduoju keliauti tik su "Kelionių akademija".:)
Asta
2019-09-16
Mūsų kelionė prasidėjo 09 01 d. į kerinčią gruziją.Kelionė,maistas,žmonės,vadovė ,viskas super super.Negaliu dar atsigauti kas pamatyta ir patirta.Kiekvienas kaimelis,kiekvienas miestas ar miestelis viskas paliko neapsakomą įspūdį.Jokiam sapne nesapnavau ,gruzija tokia nuostabi.Rekomenduoju visiems kas dar ten nebuvo.Dėkoju nuostabiausiems pasaulyje bendrakeliautojams ir nuostabiausiai planetos kelionių vadovei JUSTINAI.Ačiū Jums už kartu praleistą nuostabiausią laiką.
Indra
2019-09-08
Grįžome iš atostogų Bulgarijoje. Kelionę organizavo Įtaką, bet pirkom iš Kelionių akademijos. Pati kelionė buvo puiki, bet iškilus klausimams dieną prieš, nepavyko susisiekti su vadybininkais. Nors autoatsakiklis skelbė bus perskambinta-nieko panašaus. Negana to, vėliau buvo pasakyta, kad vadybininkė informavo apie būsimas savo atostogas ir dėl to intensyviai bendravom pradžioje. Bendravimas tikrai buvo malonus. Tik aš manau, kad susisiekti tuomet turėtų kitas darbuotojas, o trys skambučiai gal ir daug, bet ar ne toks jų darbas, bendrauti su klientais?
Tomas
2019-08-23
Imperatoriškoji Austrija – romantiškas kruizas Dunojumi 3 d./2 n. Kelionės organizatoriams būtų pastebėjimas, dėl jūsų organizuojamos kelionės labai didelis minusas yra transportas. Autobusas manyčiau tinkamas tik tarmiestiniams, o ne tarptautiniams maršrutams, nes per senas ir nepatogus. Palyginus su kitų organizatorių transportu,
Aida
2019-07-01
Po kelionės į pramogų parkus su vadove Renata liko ypač šilti prisiminimai. Neprailgo net ilga kelionė autobusu, nes įvairūs, pilni įdomių detalių vadovės pasakojimai priversdavo suklusti ir ilgam išlaikydavo dėmesį, o ir atmintyje daug kas liko :) O kur dar klausimai, mįslės ir prizai, pasakos ir malonus balsas, informuojantis apie tai, kas laukia. Išvada tokia: jei kelionei vadovauja Renata, ji tikrai bus puiki :)
Rima
2019-05-18
Keliavome 8 dienų pažintinė kelionė po Kroatija autobusu. Ne tik keliaujant pamatėme Lenkija, Čekija, Austrija, Slovėnija - Liublianą, bet ir Istrijos pusiasalį, ir Venecija. Rinkomės visas siūlomas keliones -pilna paketą. Likome sužavėti ir parsivežėme daug įspūdžių. Kelione į Kroatiją pasirinkau dėl Plitvicos ežerų nacionalinį parką. Parkas užkerėjo savo grožiu ir labai panorėjau ten nuvykti. Ten būnant vaizdas neišpasakojamas. Tikrai visiems rekomenduoju. Kodėl vykome autobusu? Gal norėjusi išbandyti kelione. Maniau grįšiu pavargusi, bet priešingai. Kelionė yra suorganizuota, kad keliautojas jaustusi patogiai, nevargtu ir viskas laiku suplanuota. Palyginau kai patys organizavom kelionę į Lenkija (Krokuva ir Velička). Tikrai grįžome pavargę, Autobusa vairuoja du vairuotojai - malonūs, paslaugūs. Ir kartu važiuoja gidas. Jis pasakoja istorijas, autobuse per TV rodė filmukus. Atsimenu Lenkijoje pietus pavalgyvome tik vakare, nes viską norėdavosi pamatyti. O autobusas sustoja kas 3 val degalinėje 20 min, kad tualeta ar kavos. Ir visada 1 val stodavom pietu.
Daiva
2019-03-14
Nesenai grįžome iš Kinijos. Puikiai suorganizuota kelionė. Įspūdžių daug ir jie patys geriausi. Daug pamatėme, sužinojome, pajutome. Atskira padėka kelionės vadovui Justui. Dar prieš kelionę buvome labai gerai informuoti apie reikalingą apavą, aprangą, kelionės maršrutą ir numatomus vaikščiojimus pėsčiomis. Labai rūpestingas, įžvalgus, taktiškas, sumanus, šmaikštus, linksmas, dėmesingas, visada atsirandantis ten, kur jo labiausiai reikia, nepatyrėme jokių nesklandumų ir nepatogumų, o jei jų ir kildavo, tai viskas išsispręsdavo lengvai ir paprastai. Kaip antai, pietaujant atokiame kalnų kaimelyje gavome tik lazdeles (toli gražu ne visi iš mūsų grupės mokėjo jomis valgyti) Justas buvo ir tai numatęs, turėjo kelis rinkinius vienkartinių šakučių. Į visus klausimus, visomis temomis gavome išsamius, profesionalius, kartais šmaikščius atsakymus, bet neatsakytų klausimų nebuvo. Tai puikiai išmanantis savo darbą vadovas ir lengvai bei paprastai bendraujantis žmogus. Dėkoju už įspūdingas patirtis. Visai 'Kelionių akademijai " linkiu šaunių atostogautojų.
UP