ATSILIEPIMAI Bendras įvertinimas: 4.0 iš 5 (9063 vertinimų)
Eduardas
2019-10-05
Ačiū Kelionės akademijos vadybininkei Živilei Norvaišei už kvalifikuotą ir malonų aptarnavimą!
Valė
2019-09-29
Mūsų su dukra kelionė į Izraelį truko 10d. Keliavome gydymo tikslais. Viskas buvo suorganizuota puikiai. Nuo skrydžių, viešbučio rezervavimo iki suderintų konsultacijų pas gydytojus. Tik nuskridus į Izraelio kurortą prie Negyvosios jūros Ein Bokeką, mus pasitiko "Kelionių akademijos" partneris. Jis viską paaiškino, parodė, suorganizavo ekskursiją į Izraelį, paliko savo kontaktus, kad turėtumėm į ką kreiptis iškilus klausimams. Visa kelionė buvo puiki. Jokių nesklandumų ar neaiškumų. Noriu labai labai padėkoti Aurimui už puikiai suorganizuotą kelionę, jo profesionalumą, kantrybę, komunikabilumą. Dėkui Indrei už operatyviai ir geranoriškai išspręstą papildomo bagažo klausimą skrendant atgal. Dėkoju visam "Kelionių akademijos" kolektyvui. Jūs patys geriausi:). Visiems rekomenduoju keliauti tik su "Kelionių akademija".:)
Asta
2019-09-16
Mūsų kelionė prasidėjo 09 01 d. į kerinčią gruziją.Kelionė,maistas,žmonės,vadovė ,viskas super super.Negaliu dar atsigauti kas pamatyta ir patirta.Kiekvienas kaimelis,kiekvienas miestas ar miestelis viskas paliko neapsakomą įspūdį.Jokiam sapne nesapnavau ,gruzija tokia nuostabi.Rekomenduoju visiems kas dar ten nebuvo.Dėkoju nuostabiausiems pasaulyje bendrakeliautojams ir nuostabiausiai planetos kelionių vadovei JUSTINAI.Ačiū Jums už kartu praleistą nuostabiausią laiką.
Indra
2019-09-08
Grįžome iš atostogų Bulgarijoje. Kelionę organizavo Įtaką, bet pirkom iš Kelionių akademijos. Pati kelionė buvo puiki, bet iškilus klausimams dieną prieš, nepavyko susisiekti su vadybininkais. Nors autoatsakiklis skelbė bus perskambinta-nieko panašaus. Negana to, vėliau buvo pasakyta, kad vadybininkė informavo apie būsimas savo atostogas ir dėl to intensyviai bendravom pradžioje. Bendravimas tikrai buvo malonus. Tik aš manau, kad susisiekti tuomet turėtų kitas darbuotojas, o trys skambučiai gal ir daug, bet ar ne toks jų darbas, bendrauti su klientais?
Tomas
2019-08-23
Imperatoriškoji Austrija – romantiškas kruizas Dunojumi 3 d./2 n. Kelionės organizatoriams būtų pastebėjimas, dėl jūsų organizuojamos kelionės labai didelis minusas yra transportas. Autobusas manyčiau tinkamas tik tarmiestiniams, o ne tarptautiniams maršrutams, nes per senas ir nepatogus. Palyginus su kitų organizatorių transportu,
UP