ATSILIEPIMAI Bendras įvertinimas: 4.0 iš 5 (8794 vertinimų)
Jelena
2018-11-12
Gera kelionė į Gardiną. Aš gal išimčiau lietuviško HBH kopijos prie Gardino aplankymą. Atskiras žodis apie gidą Raimondą. Kodėl į Baltarusiją važiuoja žmogus, kuris atvirai nekenčia šios šalies??? Aš važiavau į poilsio kelionę, bet ne į politinės propagandos šou. Beveik jokios naudingos informacijos, tik nuolatinis dergimas valdžios, pačios šalies ir pan. Nemanau kad tai normalu. Siūlyčiau žinių bei teigiamo požiūrio pasisemti iš „Euros“ gidų. Atskiras ačiū vairuotojui! Deja gidas, kaip įprasta tai daryti, jo nepristatė. Bet puikaus vairuotojo dėka kelionė neprailgo ir mes saugiai ir labai greitai grįžome namo. Kelionių akademijai ačiū už organizavimą ir galimybę aplankyti šalį.
Romualdas
2018-06-05
Ačiū Klaipėdos Kelionių akadėmijos vadovei Gintarei ir jos kolektyvui už nuoširdumą ir gera darbą.Kelionė į Bulgariją Šv.Vlas 2018-05-25 organizuota labai gerai.Viešbutis Garden of Eden nuostabus,darbuotojai tikrai paslaugūs.Dėl kainų, tai Palangoje tokiu nebus jau niekada..Ačiū Kelionių akadėmijai...
Vida
2018-04-01
Kovo mėn. keliavom po Vietnamą. Kelionė nuostabi, o kad kelionėje viskas vyko sklandžiai norim padėkoti Kelionių akademijos darbuotojai Ignai ir žavingai visą kelionę mus lidėjusiai gidei Linai.
Audronė
2018-02-21
Esu be galo patenkinta kelione, vykome kartu su dukra, kuriai taip pat labai patiko. Labai puikūs viešbučiai, labai geras maistas, nuostabios gyvenimo sąlygos-tvarkingi, šilti kambariai. Ekskursijos kelionėse, manau priklauso nuo gido. Mūsų gidė Rasa buvo tikra profesionalė. Ji tokia šaunuolė, kiek daug informacijos mums suteikė, kokia miela, paprasta, kantri, paslaugi ir t.t. (galėčiau parašyti dar 1000 gražių žodžių apie Rasą). Mano patarimai kitiems keliautojams būtų labai paprasti - jeigu turite tikslą pamatyti, išgirsti, susipažinti su naujomis vietovėmis, nors trumpam pajusti gyvenimo ritmą svečioje šalyje- būtinai rinkitės KELIONIŲ AKADEMIJĄ, tai agentūra, kuri padės išsirinkti kelionę, patars, viskuo pasirūpins, kad jums būtų kuo mažiau vargo.
Inga
2018-02-01
Didelis ačiū Ignai už tobulai suorganizuotą kelionę "Visas Vietnamas su poilsiu Phu Quoc saloje keliaujant individuliai". Kelionė truko apie tris savaites per kurias buvo keturi vidiniai skrydžiai, dvi naktys traukinyje, naktis laive ir pervežimai automobiliu. Viskas vyko sklandžiai. Kelionė nuostabi.
Ilona
2018-01-19
Egiptas, Hurgada Nuoširdžiai noriu padėkoti kelionių agentūros kolektyvui už visas netikėtai maloniai išspręstas problemas puikią kelionę. Labai labai dėkojame.
gina
2017-11-11
Didelis ačiū Kelionių akademijos darbuotojai Irinai Filimonenko iš Klaipėdos už puikią kelionę į Sorrentą. Tikrai viskas buvo gerai organizuota. Rūpestingas ir malonus Irinos bendravimas. Likome labai patenkinti, kad rinkomės kelionę būtent čia. Ačiū Irinai :)
Irina
2017-10-30
Nuoširdžiai noriu padėkoti Jums ir Jūsų šauniam kolektyvui padėjusiam mano šeimai teisingai pasirinkti kelionės kryptį bei pasiūlius nuostabų viešbutį. Jau nepirmi metai aš su šeima renkuosi Jūsų kelionių agentūra dėl visada plačios kelionių pasiūlos, kainų ir apgyvendinimo galimybių. Dėl Jųsū nuoširdumo patariant bei konsultuojant savo klientus. Ir šį syk likome labai patenkinti kelionės ir pervežimo organizavimu. Ačiū už nuostabų poilsį.
Asta
2017-09-12
Noriu parašyti komentarą apie atostogas: Lankiausi Bulgarijoje liepos pabaigoje, grįžau pilna įspūdžių. Aplankiau vienuolyną, Varnos senamiestį. Edelweiss viešbutis buvo tikrai geras tik kondicionierius prastas. Dėl šio minusiuko šio viešbučio nesirinkčiau, nors maistas, tvarka, aptarnavimas buvo kuo geriausi. Labai džiaugiuosi gide Sandra, pateikė informaciją ir davė labai daug naudingų nuorodų, pasiūlė kelionių bei pasirūpino visais nesklandumais. Kelionę užsisakiau internetu, esu labai patenkinta KELIONIŲ AKADEMIJOS darbu, gavau atsakymus į visus klausimus. Kai iškilo bėdų dėl asmens negalėjimo vykti į kelionę viską sutvarkė taip, kad patirčiau mažiausius nuostolius. Esu dėkinga už kelionę, tikrai rekomenduoju šią kelionių agentūrą, pati tikrai dar kartą vyksiu su šia agentūra.
Dalia
2017-08-30
Grįžome iš kelionės ir pasinėrėm į darbus. Tikrai gerai pailsėjome Turkijoje. Dėkoju Jums,Ingrida, už malonų ,dalykišką bendravimą. Visos jūsų organizacijos grandys dirba puikiai. Malonūs jauni žmonės pradėjo mus globoti nuo pat lėktuvo nusileidimo. Jų patarimai ir pasakojimai apie Turkiją mums buvo įdomūs ir naudingi.V iešbutis, kuriame gyvenome visiškai pateisino mūsų lūkesčius, Tikrai draugams patarsiu dėl kelionių kreiptis į Kelionių Akademiją. Sėkmės Jums
Danutė
2017-08-16
Kelionės į Bulgariją tikslas buvo tiesiog pailsėti prie jūros, keliauti į ekskursines programas niekur nenorėjome, o ir būtų buvę labai sunku tokiame karštyje (rugpjūčio mėnesį). Viskas pavyko puikiausiai. Tikrai rekomenduočiau rinktis kelionėms KELIONIŲ AKADEMIJĄ, nes visa organizacija buvo labai profesionali, nuo pat kelionės užsakymo iki kelionės pabaigos net mažiausių nesklandumų nebuvo. Ačiū jiems. O dėl kelionės į Bulgariją - oras nuostabus, jūra irgi, maisto įvairovė didelė ir tikrai daug įdomių lankytinų vietų. Pagarbiai Danutė ir Zigmas Sirtautai
Simas
2017-08-16
Šiaurės Europos kruizas su MSC Fantasia buvo išties nuostabus. Laivas labai gražus viduje prabangu daug visko: barų šokių šou ir t.t. Maistas skanus ir įvairus . Gėrimų paketas kurį užsakėme buvo labai geras pasirinkimas, gavome visko ko norėjome. Ekskursijų neužsakinėjome nes ir taip įspūdžių užteko :) Užstato palikti nereikėjo, atvykę į kajutę gavome korteles kurios buvo kaip kreditinė , jomis pirkome suvenyrus, gėrimus ir visą kitą. Perkant gėrimus kvitą gaudavome su 100% nuolaida nes turėjome gėrimų paketą. Paskutinį vakarą reikėjo registratūroje susimokėti. Nuvykti iš oro uosto iki laivo gana nepatogu. Reikia persėsti iš traukinio į autobusą, kelionė truko daugiau kaip valandą bet kainavo tik 10 eurų. Atgal vykome taksi kurių daug laukia atvykus laivui, kelionė truko apie 40 min. Kainavo 55 eurai. Taksi pasirinkome nes iš laivo išlipome 9:30 o skrydis 11:40 baigėsi registracija tad bijojome kad su traukiniu ir autobusu galime nespėti. Bendrai viskas vyko sklandžiai , personalas kalba visomis kalbomis tad jokių problemų. Dėl kajučių, mes turėjome 9 denyje tad gelbėjimosi valtys vaizdo neužstojo bet 8 denyje būtų liūdesys. Taip pat nesiūlyčiau rinktis kajutės laivo gale nes yra jaučiama vibracija nuo variklių ar sraigto ypač laivui sukantis ar plaukiant lėtai. Per vidurį ar priekinėje dalyje beveik nesijaučia. Smulkmenos kurios nepatiko.Blogas šampūnas žmona buvo pasipiktinusi :) Liftai turi funkcija prioritetų . Tai reiškia kad vip keleiviai kyla ir leidžiasi aukštais nesustodami ,tad liftų reikia kartais laukti, tas nervina. Jūsų paslaugos mums patinka visada, ačiū ir iki susitikimo :)
Ieva
2017-08-16
Grįžome iš kelionės, norėjome jums labai padėkoti už tobulas atostogas. Jūsų parekomenduotas viešbutis idealiai atitiko mūsų poreikius, likome labai patenkinti. Ir viešbučiu Moonlight 5*, ir pačiu miesteliu Sveti Vlas. Smagu, kai susiduri su taip gerai savo darbą išmanančiais žmonėmis, ačiū jums ir visai komandai, būtinai darkart kreipsimės dėl atostogų.
Lina
2017-08-14
Galiu pasidalinti praėjusios kelionės įspūdžiais į Serengečio safario ir Heidės pramogų parką – Brėmeną . Kelionė patiko, atitiko lūkesčius. Abu viešbučiai, kuriuose nakvojome ir pusryčiavome, tikrai patiko, jokių priekaištų, nusiskundimų mūsų šeima neturi. Dėl gido, tai 10 balų sistemoje jį vertinau 8 balais, manau yra kur tobulėti, daugiau dėmesio skirti turistams, konkrečiau tai Brėmeno mieste buvo duota laisvo laiko, kad nusipirkti lauktuvių ar pasivaikščioti savarankiškai. Žinau, kad buvo keletas turistų kurie nerado gido paminėtos parduotuvės. Aš taip pat sugaišau truputį laiko kol suradau tą gido paminėtą parduotuvę, manau kad jis galėjo visus palydėti iki tos vietos, nes poreikis nusipirkti lauktuvių buvo. Čia šiaip smulkmena, juk galėjau paprašyti asmeniškai gal būtų ir palydėjęs. Taip pat gidas mieste nešiojosi Suomijos vėliavėlę, sakė kad Lietuvos vėliavėlę išmainė kai jos paprašė suomis ar panašiai. Jei tai vienkartinis atvejis kad gidas nešasi ne Lietuvos trispalvę, per daug nesureikšminu, bet jis davė suprasti kad labai gerai kad aplinkiniai mano kad mes suomiai, turtingesni nei kokie tai lietuviai. Kilo mintis kad jis ekskursijų metu tyčia nešiojasi ne trispalvę. Kaži kaip kitose kelionėse jis daro. Čia irgi toks nereikšmingas pastebėjimas dėl gido. Svarbu kad jis daug pasakojo, suteikė informacijos, dirbo savo tiesioginį darbą. Jūsų paslaugas rekomenduočiau savo draugams, taip pat rinkčiausi dar kartą ir pati.
Violeta
2017-08-11
Vykome į Turkiją, Marmarį ir noriu padėkoti Ingridai už rekomenduotą viešbutį! Viešbutis Blue Bay Platinum 5* labai patiko. Buvo tikrai viskas puiku. Ačiū, kreipsiuos vėl į Kelionių Akademiją, kai planuosime savo atostogas :)
Nijolė
2017-08-10
Nežinau, net nuo ko pradėti :), nes man absoliučiai viskas patiko ! Jūsų kelionės agentūros paslaugas siūlyčiau kiekvienam. Man patiko Jūsų organizuotumas. Šiaip, prieš vykstant į Bulgariją, turėjau nusistatymą ( bet jokios realios praktikos nepagrįsta :)) ,kad pramogomis ir kitais dalykais rupinasi pats turistas. Maloniai nustebau, kad vykstant su Tez Tour kelionių organizatoriumi ir jų darbuotojų dėka, be jokio vargo, pramogas galima sau susiplanuoti ir svetimoje šalyje jaustis puikiai. Tez Tour organizatoriaus darbuotojai yra savo srities profesionalai. "Kelinonių akademija" dėkoju, Jūsų visam kolektyvui, Jums Ingrida, už profesionalų darbą ir puikiai suorganizuotą poilsį. Ačiū !
Violeta
2017-08-07
Kelionė į Siciliją buvo išties gera ir intensyvi. Nors įsigijome tik viešbutį ir skrydžius, tačiau mėgstantiems savarankiškai keliauti, tai tik didelis pliusas. Patys savarankiškai nuvykome iki viešbučio ir turėjome galimybę su sala susipažinti savo ritmu. Norintiems pailsėti, patarčiau apsistoti kokiame mažame miestelyje prie jūros, o pakeliauti kai tik patys užsinorės. Nors mes pasirinkome Albergo Athenaeum 3* viešbutį esantį Palermo mieste, nesigailime, nes didelę dalį savo laiko praleidom intensyviai keliaudami ir daug pamatydami. Saulė liepos mėnesį yra alinanti ir negailestinga, tad laiko deginimuisi neradome. Esu dėkinga Ingridai, kad per tokį trumpą laiką, padėjo pasirinkti viešbutį patogioje vietoje, nei buvome patys nusižiūrėje. Sėkmės Jums.
violeta
2017-08-07
Laba diena, grizome is keliones po Sicilija,buvome apsistoje Palermo mieste "Atheneum" viesbutyje. Kelione ir viesbucio rezervacija mums uzsake jusu darbuotoja Ingrida Vistartaite, mandagi ir miela darbuotoja, viskas jos buvo gerai sutvarkyta per labai trumpa laika iki keliones,nebuvo jokiu nesklandumu.Viesbutis pakankamai geras, ilgai ieskojom jo atvyke is Trapanio,nes nebuvo mob.rysio ne viename musu telefone,apie 4 val.ryto buvome maloniai priimti. Aciu ingridai Vistartaitei uz gera darba. Su pagarba Violeta ir Vytautas
Ugnė
2017-08-02
Su Kelionių akademijos kolektyvo darbuotojos Ingridos pagalba, pavyko atlikti kelionės užsakymą likus vos kelioms dienoms iki norimos atostogų datos. Jūsų paslaugas savo draugams tikrai rekomenduosime, kadangi atsakėte į visus rūpimus klausimus bei suteikėte reikiamos informacijos, greitai sutvarkėte dokumentus ir buvo juntamas dėmesys bei rūpestis klientu :) Ačiū už tai!!
Neringa
2017-08-02
Galiu pasakyti nuoširdžiai, kad jūsų darbuotojos Ingridos darbu esame patenkinti.Jūsų paslaugas galėčiau siūlyti draugams, nes nieko pačiai galvoti nereikėjo:). Atostogos Graikijoje, Kretos saloje praleistos puikiai, geras oras gera nuotaika, ko daugiau bereikia:)
Aušra
2017-07-31
Agentūrą "KELIONIŲ AKADEMIJA" (Turgaus g. 2, Klaipėda) ir gerbiamos specialistės Mildos Jonušaitės darbą vertinu puikiai 👍. Tikrai REKOMENDUOSIU draugams ir kolegoms. Ir mes patys, manau, dar draugausime su Jumis ateityje. Dėkoju už Jūsų kompetenciją ir kantrybę :).
Valerija
2017-07-25
Apie Kelionių Akademijos agentūros darbuotojus galiu pasakyti tik gerus žodžius. Visi, su kuriais susidūriau, buvo labai dėmesingi, geranoriški.
Regina
2017-07-20
Nuoširdžiai dėkojame p. Ingridai Virkšaitei už patarimus renkantis poilsinę kelionę į Ispaniją, malonų bendravimą, konkretų ir nuoseklų nurodymą vykstant į kelionę. Kelionė patiko. Puikiai praleidome laiką. Ačiū.
Vaclovas
2017-07-19
Dėkoju Kelionių Akademijai už puikų pasiūlymą, suteiktą tikslią informaciją. Linkiu Jums gerų klientų. Dar kartą nuoširdus ačiū!
Palmira
2017-07-14
Galėčiau rekomenduoti Jūsų agentūrą. Informacija buvo gauta laiku ir jos pakankamai. Labai patenkinti viešbučio rekomendavimu ir parinkimu už mūsų norimą kainą.
Aurėja
2017-07-14
Kelionių akademijos paslaugomis naudojamės nebe pirmą kartą, esame labai labai patenkinti, Jūsų aptarnavimu, pagalba renkantis kelionę, niekuo rūpintis daugiau nebereikia nusipirkus kelionę, viskas visuomet tiesiog puiku :)
birute
2017-07-01
Nuvyle nes nebuvau informuota apie maitinimo ypatumus italijoje. Buvo siaubingas maitinimas,turejau maitintis uz savo pinigus. Tezturas atsiunte ruse kuri net angliskai nekalba. Taip pat privalau zinoti ar man tinka toks variantas Parasiau atsiliepima ju website bet neuzkrauna mano atsiliepimo, saugosi kelioniu akademina nuo negatyviu ivertinimu, bijo kritikos
Kelionių akademija
2017-07-04
Laba diena, gerb. Birute. Ačiū Jums už Jūsų atsiliepimą. Labai vertiname mūsų keliautojų nuomonę ir stengiamės nuolatos tobulėti ir gerinti paslaugų kokybę. Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, jog užsakymą atlikote internetu, todėl padaryti įtakos Jūsų pasirinkimui tikrai negalėjome, o Jus aptarnausi vadybininkė tiesiog apdorojo užsakymą. Ateityje rekomenduojame kreiptis patarimo į mūsų kelionių ekspertus, kurie rekomenduos ir parinks Jums tinkamiausią variantą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius. Taip pat negavome Jūsų atsiliepimo apie viešbutį, o tik bendrą atsiliepimą, skirtą Jus aptarnavusiai vadybininkei. Jei pakartotumėte, būtinai jį įkelsime, tuo pačiu įspėdami ir kitus poilsiautojus apie viešbučio ypatumus.
Ingrida
2017-06-30
Jūsų organizuota kelionė buvo puiki. Agentūros darbuotojai dirbo labai sklandžiai ir atsakė į bet kokius iškilusius klausimus. Tikrai rekomenduosime agentūrą draugams, ir patys keliausime jei ir vėl gausime tokį gerą paiūlymą :)
Jurgita
2017-06-26
Kuo geriausi atsiliepimai apie Laurą Spranaitytę, kuri tikrai labai nuoširdžiai stengėsi padėti išspręsti problemas ir kuri žaibiškai sureagavo į pasikeitusias aplinkybes. Nuo šiol ir kitiems tikrai rekomenduosiu "Kelionių akademiją". Kuo didžiausios sėkmės Laura visur ir visada :) Tiesiog nuostabu, kad dar yra tokių žmonių - nuoširdžių, atsidavusių savo darbui ir be abejo supratingų.
UP