ATSILIEPIMAI Bendras įvertinimas: 4.0 iš 5 (9008 vertinimų)
Asta
2019-09-16
Mūsų kelionė prasidėjo 09 01 d. į kerinčią gruziją.Kelionė,maistas,žmonės,vadovė ,viskas super super.Negaliu dar atsigauti kas pamatyta ir patirta.Kiekvienas kaimelis,kiekvienas miestas ar miestelis viskas paliko neapsakomą įspūdį.Jokiam sapne nesapnavau ,gruzija tokia nuostabi.Rekomenduoju visiems kas dar ten nebuvo.Dėkoju nuostabiausiems pasaulyje bendrakeliautojams ir nuostabiausiai planetos kelionių vadovei JUSTINAI.Ačiū Jums už kartu praleistą nuostabiausią laiką.
Indra
2019-09-08
Grįžome iš atostogų Bulgarijoje. Kelionę organizavo Įtaką, bet pirkom iš Kelionių akademijos. Pati kelionė buvo puiki, bet iškilus klausimams dieną prieš, nepavyko susisiekti su vadybininkais. Nors autoatsakiklis skelbė bus perskambinta-nieko panašaus. Negana to, vėliau buvo pasakyta, kad vadybininkė informavo apie būsimas savo atostogas ir dėl to intensyviai bendravom pradžioje. Bendravimas tikrai buvo malonus. Tik aš manau, kad susisiekti tuomet turėtų kitas darbuotojas, o trys skambučiai gal ir daug, bet ar ne toks jų darbas, bendrauti su klientais?
Tomas
2019-08-23
Imperatoriškoji Austrija – romantiškas kruizas Dunojumi 3 d./2 n. Kelionės organizatoriams būtų pastebėjimas, dėl jūsų organizuojamos kelionės labai didelis minusas yra transportas. Autobusas manyčiau tinkamas tik tarmiestiniams, o ne tarptautiniams maršrutams, nes per senas ir nepatogus. Palyginus su kitų organizatorių transportu,
Aida
2019-07-01
Po kelionės į pramogų parkus su vadove Renata liko ypač šilti prisiminimai. Neprailgo net ilga kelionė autobusu, nes įvairūs, pilni įdomių detalių vadovės pasakojimai priversdavo suklusti ir ilgam išlaikydavo dėmesį, o ir atmintyje daug kas liko :) O kur dar klausimai, mįslės ir prizai, pasakos ir malonus balsas, informuojantis apie tai, kas laukia. Išvada tokia: jei kelionei vadovauja Renata, ji tikrai bus puiki :)
Rima
2019-05-18
Keliavome 8 dienų pažintinė kelionė po Kroatija autobusu. Ne tik keliaujant pamatėme Lenkija, Čekija, Austrija, Slovėnija - Liublianą, bet ir Istrijos pusiasalį, ir Venecija. Rinkomės visas siūlomas keliones -pilna paketą. Likome sužavėti ir parsivežėme daug įspūdžių. Kelione į Kroatiją pasirinkau dėl Plitvicos ežerų nacionalinį parką. Parkas užkerėjo savo grožiu ir labai panorėjau ten nuvykti. Ten būnant vaizdas neišpasakojamas. Tikrai visiems rekomenduoju. Kodėl vykome autobusu? Gal norėjusi išbandyti kelione. Maniau grįšiu pavargusi, bet priešingai. Kelionė yra suorganizuota, kad keliautojas jaustusi patogiai, nevargtu ir viskas laiku suplanuota. Palyginau kai patys organizavom kelionę į Lenkija (Krokuva ir Velička). Tikrai grįžome pavargę, Autobusa vairuoja du vairuotojai - malonūs, paslaugūs. Ir kartu važiuoja gidas. Jis pasakoja istorijas, autobuse per TV rodė filmukus. Atsimenu Lenkijoje pietus pavalgyvome tik vakare, nes viską norėdavosi pamatyti. O autobusas sustoja kas 3 val degalinėje 20 min, kad tualeta ar kavos. Ir visada 1 val stodavom pietu.
Daiva
2019-03-14
Nesenai grįžome iš Kinijos. Puikiai suorganizuota kelionė. Įspūdžių daug ir jie patys geriausi. Daug pamatėme, sužinojome, pajutome. Atskira padėka kelionės vadovui Justui. Dar prieš kelionę buvome labai gerai informuoti apie reikalingą apavą, aprangą, kelionės maršrutą ir numatomus vaikščiojimus pėsčiomis. Labai rūpestingas, įžvalgus, taktiškas, sumanus, šmaikštus, linksmas, dėmesingas, visada atsirandantis ten, kur jo labiausiai reikia, nepatyrėme jokių nesklandumų ir nepatogumų, o jei jų ir kildavo, tai viskas išsispręsdavo lengvai ir paprastai. Kaip antai, pietaujant atokiame kalnų kaimelyje gavome tik lazdeles (toli gražu ne visi iš mūsų grupės mokėjo jomis valgyti) Justas buvo ir tai numatęs, turėjo kelis rinkinius vienkartinių šakučių. Į visus klausimus, visomis temomis gavome išsamius, profesionalius, kartais šmaikščius atsakymus, bet neatsakytų klausimų nebuvo. Tai puikiai išmanantis savo darbą vadovas ir lengvai bei paprastai bendraujantis žmogus. Dėkoju už įspūdingas patirtis. Visai 'Kelionių akademijai " linkiu šaunių atostogautojų.
Jelena
2018-11-12
Gera kelionė į Gardiną. Aš gal išimčiau lietuviško HBH kopijos prie Gardino aplankymą. Atskiras žodis apie gidą Raimondą. Kodėl į Baltarusiją važiuoja žmogus, kuris atvirai nekenčia šios šalies??? Aš važiavau į poilsio kelionę, bet ne į politinės propagandos šou. Beveik jokios naudingos informacijos, tik nuolatinis dergimas valdžios, pačios šalies ir pan. Nemanau kad tai normalu. Siūlyčiau žinių bei teigiamo požiūrio pasisemti iš „Euros“ gidų. Atskiras ačiū vairuotojui! Deja gidas, kaip įprasta tai daryti, jo nepristatė. Bet puikaus vairuotojo dėka kelionė neprailgo ir mes saugiai ir labai greitai grįžome namo. Kelionių akademijai ačiū už organizavimą ir galimybę aplankyti šalį.
Romualdas
2018-06-05
Ačiū Klaipėdos Kelionių akadėmijos vadovei Gintarei ir jos kolektyvui už nuoširdumą ir gera darbą.Kelionė į Bulgariją Šv.Vlas 2018-05-25 organizuota labai gerai.Viešbutis Garden of Eden nuostabus,darbuotojai tikrai paslaugūs.Dėl kainų, tai Palangoje tokiu nebus jau niekada..Ačiū Kelionių akadėmijai...
Vida
2018-04-01
Kovo mėn. keliavom po Vietnamą. Kelionė nuostabi, o kad kelionėje viskas vyko sklandžiai norim padėkoti Kelionių akademijos darbuotojai Ignai ir žavingai visą kelionę mus lidėjusiai gidei Linai.
Audronė
2018-02-21
Esu be galo patenkinta kelione, vykome kartu su dukra, kuriai taip pat labai patiko. Labai puikūs viešbučiai, labai geras maistas, nuostabios gyvenimo sąlygos-tvarkingi, šilti kambariai. Ekskursijos kelionėse, manau priklauso nuo gido. Mūsų gidė Rasa buvo tikra profesionalė. Ji tokia šaunuolė, kiek daug informacijos mums suteikė, kokia miela, paprasta, kantri, paslaugi ir t.t. (galėčiau parašyti dar 1000 gražių žodžių apie Rasą). Mano patarimai kitiems keliautojams būtų labai paprasti - jeigu turite tikslą pamatyti, išgirsti, susipažinti su naujomis vietovėmis, nors trumpam pajusti gyvenimo ritmą svečioje šalyje- būtinai rinkitės KELIONIŲ AKADEMIJĄ, tai agentūra, kuri padės išsirinkti kelionę, patars, viskuo pasirūpins, kad jums būtų kuo mažiau vargo.
Inga
2018-02-01
Didelis ačiū Ignai už tobulai suorganizuotą kelionę "Visas Vietnamas su poilsiu Phu Quoc saloje keliaujant individuliai". Kelionė truko apie tris savaites per kurias buvo keturi vidiniai skrydžiai, dvi naktys traukinyje, naktis laive ir pervežimai automobiliu. Viskas vyko sklandžiai. Kelionė nuostabi.
Ilona
2018-01-19
Egiptas, Hurgada Nuoširdžiai noriu padėkoti kelionių agentūros kolektyvui už visas netikėtai maloniai išspręstas problemas puikią kelionę. Labai labai dėkojame.
gina
2017-11-11
Didelis ačiū Kelionių akademijos darbuotojai Irinai Filimonenko iš Klaipėdos už puikią kelionę į Sorrentą. Tikrai viskas buvo gerai organizuota. Rūpestingas ir malonus Irinos bendravimas. Likome labai patenkinti, kad rinkomės kelionę būtent čia. Ačiū Irinai :)
Irina
2017-10-30
Nuoširdžiai noriu padėkoti Jums ir Jūsų šauniam kolektyvui padėjusiam mano šeimai teisingai pasirinkti kelionės kryptį bei pasiūlius nuostabų viešbutį. Jau nepirmi metai aš su šeima renkuosi Jūsų kelionių agentūra dėl visada plačios kelionių pasiūlos, kainų ir apgyvendinimo galimybių. Dėl Jųsū nuoširdumo patariant bei konsultuojant savo klientus. Ir šį syk likome labai patenkinti kelionės ir pervežimo organizavimu. Ačiū už nuostabų poilsį.
Asta
2017-09-12
Noriu parašyti komentarą apie atostogas: Lankiausi Bulgarijoje liepos pabaigoje, grįžau pilna įspūdžių. Aplankiau vienuolyną, Varnos senamiestį. Edelweiss viešbutis buvo tikrai geras tik kondicionierius prastas. Dėl šio minusiuko šio viešbučio nesirinkčiau, nors maistas, tvarka, aptarnavimas buvo kuo geriausi. Labai džiaugiuosi gide Sandra, pateikė informaciją ir davė labai daug naudingų nuorodų, pasiūlė kelionių bei pasirūpino visais nesklandumais. Kelionę užsisakiau internetu, esu labai patenkinta KELIONIŲ AKADEMIJOS darbu, gavau atsakymus į visus klausimus. Kai iškilo bėdų dėl asmens negalėjimo vykti į kelionę viską sutvarkė taip, kad patirčiau mažiausius nuostolius. Esu dėkinga už kelionę, tikrai rekomenduoju šią kelionių agentūrą, pati tikrai dar kartą vyksiu su šia agentūra.
Dalia
2017-08-30
Grįžome iš kelionės ir pasinėrėm į darbus. Tikrai gerai pailsėjome Turkijoje. Dėkoju Jums,Ingrida, už malonų ,dalykišką bendravimą. Visos jūsų organizacijos grandys dirba puikiai. Malonūs jauni žmonės pradėjo mus globoti nuo pat lėktuvo nusileidimo. Jų patarimai ir pasakojimai apie Turkiją mums buvo įdomūs ir naudingi.V iešbutis, kuriame gyvenome visiškai pateisino mūsų lūkesčius, Tikrai draugams patarsiu dėl kelionių kreiptis į Kelionių Akademiją. Sėkmės Jums
Danutė
2017-08-16
Kelionės į Bulgariją tikslas buvo tiesiog pailsėti prie jūros, keliauti į ekskursines programas niekur nenorėjome, o ir būtų buvę labai sunku tokiame karštyje (rugpjūčio mėnesį). Viskas pavyko puikiausiai. Tikrai rekomenduočiau rinktis kelionėms KELIONIŲ AKADEMIJĄ, nes visa organizacija buvo labai profesionali, nuo pat kelionės užsakymo iki kelionės pabaigos net mažiausių nesklandumų nebuvo. Ačiū jiems. O dėl kelionės į Bulgariją - oras nuostabus, jūra irgi, maisto įvairovė didelė ir tikrai daug įdomių lankytinų vietų. Pagarbiai Danutė ir Zigmas Sirtautai
Simas
2017-08-16
Šiaurės Europos kruizas su MSC Fantasia buvo išties nuostabus. Laivas labai gražus viduje prabangu daug visko: barų šokių šou ir t.t. Maistas skanus ir įvairus . Gėrimų paketas kurį užsakėme buvo labai geras pasirinkimas, gavome visko ko norėjome. Ekskursijų neužsakinėjome nes ir taip įspūdžių užteko :) Užstato palikti nereikėjo, atvykę į kajutę gavome korteles kurios buvo kaip kreditinė , jomis pirkome suvenyrus, gėrimus ir visą kitą. Perkant gėrimus kvitą gaudavome su 100% nuolaida nes turėjome gėrimų paketą. Paskutinį vakarą reikėjo registratūroje susimokėti. Nuvykti iš oro uosto iki laivo gana nepatogu. Reikia persėsti iš traukinio į autobusą, kelionė truko daugiau kaip valandą bet kainavo tik 10 eurų. Atgal vykome taksi kurių daug laukia atvykus laivui, kelionė truko apie 40 min. Kainavo 55 eurai. Taksi pasirinkome nes iš laivo išlipome 9:30 o skrydis 11:40 baigėsi registracija tad bijojome kad su traukiniu ir autobusu galime nespėti. Bendrai viskas vyko sklandžiai , personalas kalba visomis kalbomis tad jokių problemų. Dėl kajučių, mes turėjome 9 denyje tad gelbėjimosi valtys vaizdo neužstojo bet 8 denyje būtų liūdesys. Taip pat nesiūlyčiau rinktis kajutės laivo gale nes yra jaučiama vibracija nuo variklių ar sraigto ypač laivui sukantis ar plaukiant lėtai. Per vidurį ar priekinėje dalyje beveik nesijaučia. Smulkmenos kurios nepatiko.Blogas šampūnas žmona buvo pasipiktinusi :) Liftai turi funkcija prioritetų . Tai reiškia kad vip keleiviai kyla ir leidžiasi aukštais nesustodami ,tad liftų reikia kartais laukti, tas nervina. Jūsų paslaugos mums patinka visada, ačiū ir iki susitikimo :)
Ieva
2017-08-16
Grįžome iš kelionės, norėjome jums labai padėkoti už tobulas atostogas. Jūsų parekomenduotas viešbutis idealiai atitiko mūsų poreikius, likome labai patenkinti. Ir viešbučiu Moonlight 5*, ir pačiu miesteliu Sveti Vlas. Smagu, kai susiduri su taip gerai savo darbą išmanančiais žmonėmis, ačiū jums ir visai komandai, būtinai darkart kreipsimės dėl atostogų.
Lina
2017-08-14
Galiu pasidalinti praėjusios kelionės įspūdžiais į Serengečio safario ir Heidės pramogų parką – Brėmeną . Kelionė patiko, atitiko lūkesčius. Abu viešbučiai, kuriuose nakvojome ir pusryčiavome, tikrai patiko, jokių priekaištų, nusiskundimų mūsų šeima neturi. Dėl gido, tai 10 balų sistemoje jį vertinau 8 balais, manau yra kur tobulėti, daugiau dėmesio skirti turistams, konkrečiau tai Brėmeno mieste buvo duota laisvo laiko, kad nusipirkti lauktuvių ar pasivaikščioti savarankiškai. Žinau, kad buvo keletas turistų kurie nerado gido paminėtos parduotuvės. Aš taip pat sugaišau truputį laiko kol suradau tą gido paminėtą parduotuvę, manau kad jis galėjo visus palydėti iki tos vietos, nes poreikis nusipirkti lauktuvių buvo. Čia šiaip smulkmena, juk galėjau paprašyti asmeniškai gal būtų ir palydėjęs. Taip pat gidas mieste nešiojosi Suomijos vėliavėlę, sakė kad Lietuvos vėliavėlę išmainė kai jos paprašė suomis ar panašiai. Jei tai vienkartinis atvejis kad gidas nešasi ne Lietuvos trispalvę, per daug nesureikšminu, bet jis davė suprasti kad labai gerai kad aplinkiniai mano kad mes suomiai, turtingesni nei kokie tai lietuviai. Kilo mintis kad jis ekskursijų metu tyčia nešiojasi ne trispalvę. Kaži kaip kitose kelionėse jis daro. Čia irgi toks nereikšmingas pastebėjimas dėl gido. Svarbu kad jis daug pasakojo, suteikė informacijos, dirbo savo tiesioginį darbą. Jūsų paslaugas rekomenduočiau savo draugams, taip pat rinkčiausi dar kartą ir pati.
Violeta
2017-08-11
Vykome į Turkiją, Marmarį ir noriu padėkoti Ingridai už rekomenduotą viešbutį! Viešbutis Blue Bay Platinum 5* labai patiko. Buvo tikrai viskas puiku. Ačiū, kreipsiuos vėl į Kelionių Akademiją, kai planuosime savo atostogas :)
Nijolė
2017-08-10
Nežinau, net nuo ko pradėti :), nes man absoliučiai viskas patiko ! Jūsų kelionės agentūros paslaugas siūlyčiau kiekvienam. Man patiko Jūsų organizuotumas. Šiaip, prieš vykstant į Bulgariją, turėjau nusistatymą ( bet jokios realios praktikos nepagrįsta :)) ,kad pramogomis ir kitais dalykais rupinasi pats turistas. Maloniai nustebau, kad vykstant su Tez Tour kelionių organizatoriumi ir jų darbuotojų dėka, be jokio vargo, pramogas galima sau susiplanuoti ir svetimoje šalyje jaustis puikiai. Tez Tour organizatoriaus darbuotojai yra savo srities profesionalai. "Kelinonių akademija" dėkoju, Jūsų visam kolektyvui, Jums Ingrida, už profesionalų darbą ir puikiai suorganizuotą poilsį. Ačiū !
UP