Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Pilna įspūdžių kelionė po SICILIJĄ: pažintinė kelionė po unikalios kultūros salą su poilsiu bei pusryčiais ir vakarienėmis - tik 567 EUR! Kelionės data: 2017 m. gegužės 31 d.

Pailsėkite Sicilijoje, mėgaukitės vietine virtuve ir artimai susipažinkite su šia įspūdinga sala, kurią pamilsta turistai! Siūlome įdomų kelionės maršrutą po didžiausią Italijos salą su gausybe ekskursijų - pažintinių išvykų intensyvumą galite rinktis pagal savus poreikius ir daugiau laiko praleisti ilsėdamiesi Taormino kurorto apylinkėse. Į Siciliją patogiai nuvyksite lėktuvu, o saloje jus lydės grupę lydintis asmuo. Nepraleiskite progos susipažinti su sala gražuole, kurioje saugoma daugybė senovės paminklų, gyvuoja savita ir su tradicijomis persipinanti šiuolaikinė kultūra, o paplūdimio mėgėjus lepina jaukūs kurortai!  


Pasirinkus šią kelionę tave džiugins: 

  • Vienas gražiausių salos kurortų - Taorminas.
  • Ekskursijos į barokiškąją Kataniją, vieną iš Senovės Graikijos kultūros centrų - Sirakūzus, Etnos ugnikalnio aplankymas.
  • Papildomos ekskursijos į Alkantaros gamtos draustinį, plaukimas į Eolijos salas, ekskursijos į Monrealio miestelį, įspūdingąjį Palermo, Agridžentą - šventyklų slėnį.
  • Pažintis su vietine kultūra - maisto, kavos, vyno degustacijos, apsilankymas mados išparduotuvėje.
  • Rusakalbis gidas trims ekskursijoms ir kelionėje lydintis asmuo.

VISA KELIONĖS PROGRAMA »

Kelionės organizatorius: „Tez Tour“ 

Kelionės data: 2017.05.23

Kelionės kaina: nuo 645 EUR

Į kainą įskaičiuota: skrydis Vilnius - Katanija - Vilnius; 7 nakvynės 3* kategorijos viešbučiuose Taorminos apylinkėse; maitinimas: pusryčiai ir vakarienės; pervežimai pagal programą; grupę lydintis asmuo; ekskursijos su rusakalbiu gidu: Katanija ir Sirakūzai, Etnos ugnikalnis, Taormina ir sicilietiška virtuvė;   

Į kainą neįskaičiuota: įėjimo bilietai į parkus, muziejus ir katedras, funikulierių ir keltuvų bilietai ekskursijos metu; turistinis mokestis – privalomas mokestis mokamas viešbutyje; maistas ekskursijų metu; gėrimai; papildomos ekskursijos: lynų kelias ir džipas keliantis į Etnos ugnikalnį - 60 EUR, ekskursija į Eolijos salas – 72 EUR, ekskursija į Monrealį ir Palermą – 55 EUR, ekskursija į Agridžentą ir Sicilia Fashion Village išparduotuvę – 52 EUR, ekskursija „Neregėta Sicilija“ – 35 EUR; 

VISA KELIONĖS PROGRAMA »

 

 

VISA KELIONĖS PROGRAMA »

 

 

Klasikinė Sicilija

Maitinimas

Pusryčiai ir vakarienės

Kelionės trukmė: 7 naktys

Nuo: 2018-05-23 Iki: 2018-05-30

645 €

Užsakyti

Šis pasiūlymas nebegalioja.
Dėl kitų kelionių skambinkite:
8 5 2430636
arba atsiųskite užklausą

UP