Pažintis su BANKOKU (su lietuviškai kalbančiu vadovu) ir poilsis Patajoje arba Čango saloje! 15 dienų kelionė tik nuo 890 EUR 740 EUR! Kaina su skrydžiu! Kelionės data: 2018 m. spalio 20 d.

Kelionės metu Jus džiugins:

 • Puikiai subalansuotos atostogos - 2 pažintinės dienos Bankoke ir 10 dienų poilsis Čango saloje.
 • Į kainą įskaičiuota ekskursinė programa Bankoke su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Visapusiškai pažinsite Tailando sostinę Bankoką - aplankysite Karališkuosius rūmus ir daugybė kitų objektų!

Čango saloje siūlome: 

 • Koh Chang išvertus į lietuvių kalbą reiškia "Dramblio sala", kadangi salos forma primena dramblio galvą. Beje, šių gyvūnų čia taip pat nemažai. Dramblius galite pamatyti ar net pajodinėti žygių po džiungles metu.
 • Čango sala sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų maniergingų palmių eilėmis, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plėvesuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis.
 • Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles.
 • Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių.

Patajoje siūlome: 

 • Pataja - vienas didžiausių kurortų, masinio turizmo centrų. Kurortas labiausiai sužavės tuos, kuriems poilsiaujant svarbiausia - linksmybės, šou bei naktinio gyvenimo triukšmas bei veiksmas.
 • Patajos egzotikos sąvoka skiriasi nuo daugumos kitų Tailando kurortų. Čia vietoj tropinės gamtos, būdingos Tailando saloms, vyrauja savotiška gatvės gyvenimo egzotika: azijietiško miesto šurmulys, Alcazaro (transvestitų) šou, barai ir naktiniai klubai, perpildyti šėlsmo išsiilgusių turistų. Visgi ilsėdamiesi Patajoje galėsite pajusti ir tikros, gamtos suteikiamos, egzotikos.
 • Rekomenduojama nuplaukti iki šalia esančios Koh Larn salelės, nutapytos jaukiais paplūdimiais, kuriuose rasite hamakus, tarp medžių kabančias supynes, šalia besišvartuojančius margomis vėlėvėlėmis puoštus žvejų laivelius. Įsimintina ir išvyka į krokodilų fermą, kurioje galėsite stebėti nuotaikingą šių gyvūnų bei jų dresiruotojų pasirodymą.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ  »

 

Kelionės data: 2018.10.20, 15 dienų

Kelionės kaina: 

 • nuo 740 EUR/asmeniui, apsistojus dviviečiame kambaryje

Į kainą įskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai Vilniaus – Bankokas – Vilnius;
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos Bankoke;
 • visi pervežimai turo metu pagal programą;
 • apgyvendinimas: 2 nakvynės Bankoke, 10 nakvynių Patajoje arba Koh Chang saloje;
 • programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių;
 • programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tailando vienkartinė viza (~30 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 18 EUR BTA draudimas);
 • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos pažymėtos žvaigždute *;
 • asmeninės išlaidos, arbatpinigiai;
 • gėrimai pietų ir vakarienės metu.

Pastabos:

 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.

 


Kelionės programa:

1 diena. VILNIUS - BANKOKAS

Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu viename iš Europos miestų. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.

2 diena. BANKOKAS

Nusileidus Bankoko oro uoste jus pasitiks kelionės vadovas ir būsite pervežti į viešbutį. Vakare jūsų lauks laisvas laikas, kuomet patarsime netinginiauti, o pradėti pažintį su spalvinguoju Bankoku. Bankokas (Bangkok) – didžiulis miestas, kurio Rytų kraštus dievinantys žmonės tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir nenuilstančiu gyvenimo ritmu, stulbinančiais kontrastais ir daugybe įdomių istorinių vietų. Norintiems pramogų pasiūlysime apsilankyti „Siam Niramit“ teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, nepaprastais šviesos ir garso efektais per teatrą atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją. Norintys pamatyti gatvės prekybą, paragauti egzotiškų vaisių ar tiesiog pasmalsauti, kuo gyvena vietinai, galės pasivaikščioti aplink viešbutį besiraizgančiomis gatvėmis. Nakvynė Bankoke.

3 diena. BANKOKAS

Po pusryčių jūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pirmiausia apžiūrėsite Rymančio Budos arba Po šventyklą (Wat Pho), garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga, 46 metrų ilgio ir 15 metrų aukščio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas tajų masažas. Iš karto po apsilankymo Po šventykloje, kartu su vietiniu gidu patrauksite į Karališkuosius rūmus (Grand Palace). Nors šiame akinamos prabangos pastate karaliai nebegyvena nuo XX a., čia tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas – rūmai iki šiol laikomi tajų galybės ir dvasingumo simboliu. Vėliau pasiūlysime atsipūsti trumpai kavos pertraukėlei* greta Čau Prajos upės (Chao Phraya). Vėliau leisitės į pasiplaukiojimą kanalais ir pasižvalgysite po vietovę. Daugelis turistų plaukiodami šeria čia gyvenančias žuvis, stebi, koks neįtikėtinai gyvas šios vietos gyvenimas. Po smagaus pasiplaukiojimo Bankoko kanalais jūsų lauks pažintis su Tailando brangakmeniais. Pakviesime jus apsilankyti „Gems Gallery“, kur ne tik sužinosite, iš kur atkeliauja brangieji akmenys, kuriais garsėja ši šalis, bet ir galėsite įsigyti kokybiškų dirbinių, kurie visą gyvenimą primins jums apie kelionę po Tailandą. Nakvynė Bankoke.

4 diena. BANKOKAS - PASIRINKTAS KURORTAS

Po pusryčių pervežimas į Jūsų pasirinktą kurortą. Nakvynė viešbutyje.

5-13 diena. PATAJA/ČANGO SALA

Poilsis kurorte. 

14 diena. PATAJA/KOH CHANG – BANKOKAS

Pervežimas į Bankoką. Skrydis į Vilnių.

15 diena. VILNIUS

Grįžimas į Vilnių.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ  »

 


 

Viešbučiai PATAJOJE:

A-One Star Hotel 3*

Standartinis kambarys
Kaina asmeniui: 740 EUR 
(su skrydžiu)

 

Sea Breeze Jomtien 3*

Superior A kamabrys
Kaina asmeniui: 790 EUR (su skrydžiu)Avalon beach resort 4*

Superior kambarys
Kaina asmeniui: 1005 EUR (su skrydžiu)
Viešbučiai ČANGO saloje:

Koh Chang Resort and Spa 3*

Superior hillside kambarys
Kaina asmeniui: 880 EUR 
(su skrydžiu)

 

Klong Prao Resort 3*

Standartas C kambarys
Kaina asmeniui: 920 EUR (su skrydžiu)

 

Awa Resort Koh Chang 4*

Superior hillside kambarys
Kaina asmeniui: 1000 EUR (su skrydžiu)


 

SIŲSTI UŽKLAUSĄ  »

UP