Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.


    Kelionės su vadovu iš Lietuvos

„Kelionių akademijos“ kolektyvas, lyderiaujantis kelionių organizatorius į egzotines šalis, 2016-us metus pasitinka su ypatinga naujiena - tai grupinės kelionės į egzotines šalis, pažymėtas „Orange Travel“ prekiniu ženklu, kurios organizuojamos su lietuviškai kalbančiais kelionių ekspertais.

Ilgai galvojome, kaip Jus nustebinti, kaip Jums pasiūlyti kažką išskirtinio, įvairesnio, bet svarbiausia kažką tokio, ko Lietuvos turizmo rinkoje dar tikrai trūksta. Mes augame kartu su Jumis, o Jūsų noras kelionių metu pažinti, atrasti, nustebti mus verčia kelionių kartelę Lietuvos turizmo rinkoje kelti vis aukščiau. Daugelis kelionių organizatorių keliones į egzotines šalis Jums pasiūlys su grupės vadovu. Taip, tokias keliones mes siūlėme ir Jums ir gavome begales šiltų atsiliepimų! Tačiau su savo profesionalia komanda visada norime būti vienu žingsniu priekyje, todėl į keliones Jums siūlome leistis su profesionaliais „Kelionių akademijos“ kelionių ekspertais!

Kelioniu akademija

Kas yra „Kelionių akademijos“ kelionių ekspertas ir kuo jis skiriasi nuo paprasto grupės vadovo?
 Visų pirma mūsų kelionių ekspertai – tai profesionalūs savo srities žinovai, žmonės, gyvenę, studijavę, ne vieną mėnesį ar ne vienus metus praleidę šalyse, į kurias Jus lydi ir trokšta pasidalinti savo žiniomis. Tai žmonės, iki ploniausių subtilybių išmanantys šių šalių kultūrą, žinantys egzotinių šalių žmonių mentalitetą, suprantantys jų etiketą. Tai unikalūs savo srities profesionalai, pristatantys ir besidalinantys savo patirtimi su Jumis, unikaliais mūsų klientais.

Kaip derėtis su vietos prekeiviais Indijoje ir Šri Lankoje? Kokį patiekalą iš gausybės siūlomų užsisakyti Vietname? Koks gražiausias Balio salos paplūdimys? Kodėl kinų virtuvė tokia skirtinga įvairiuose jos regionuose? Kodėl japonai iš pirmo žvilgsnio atrodo tokie uždari žmonės? Ką Pietų Afrikos Respublikos žmonėms reiškia jos lyderis Nelsonas Mandela? – tai tik keli klausimai iš tūkstančių, kuriuos išgirstame kelionių metu. „Kelionių akademijos“ kelionių ekspertas ne tik pasirengęs į juos atsakyti, tačiau galintis Jums suteikti informacijos su kaupu, dalintis savo neįkainojama patirtimi, kad iš kiekvienos kelionės sugrįžtumėte pilni įspūdžių, su šypsena veide.

Svarbiausia mums – kelionių eksperto profesionalumas kelionės metu, todėl ilgai stengiamės dėl Jūsų, kad tokie žmonės dirbtų mūsų kolektyve. Mes norime, kad kiekviena kelionė Jus įkvėptų, būtų nepakartojama, o kas gi geriau praskleis egzotinių šalių paslapties šydą, nei žmogus, be galo mylintis šalį, alsuojantis jos ritmu?

Dar viena naujiena, kurią pristatome atsižvelgdami į tai, kaip Jūs taupote savo brangų laiką. Beveik visų „Kelionių akademijos“ Orange Travel prekiniu ženklu pažymėtų kelionių išvykimai ir grįžimai numatomi savaitgaliais, tad Jūs puikiai suderinsite darbą su atostogomis ir „tilpsite“ į 2-iejų savaičių atostogas.

Mes Jums turime tiek daug papasakoti, tiek daug parodyti, bet visa tai – kelionių į egzotiškas šalis metu. Taigi, kur bekeliautumėte – šalia Jūsų visada esame mes, kelionių srities profesionalai, savo džiaugsmu ir patirtimi su Jumis besidalinantys jau 10 metų. O nuo šiol šalia Jūsų – ir Jūsų kelionės draugas – kelionių ekspertas.

Beje, o kodėl „Orange Travel“ ? Mes manome, kad kiekviena kelionė turi būti spalvinga – šiek tiek rūgšti, šiek tiek saldi, ji turi kvepėti, ji turi būti lyg ką tik nuskintas vaisius, kuris papildys Jūsų kelioninį krepšį. 
Taigi – iki susitikimo „Orange Travel“ grupinėse kelionėse su „Kelionių akademijos“ kelionių ekspertu – mes esame tam, kad pildytume Jūsų kelionių svajones!

Nuoširdžiai Jūsų,
“Kelionių akademijos” kolektyvas

 


 Kelionių akademija

 

 

UP