„Tez tour“ 2019 m. vasaros sezono kelionių išpardavimas! Pasiūlymai į TURKIJĄ, GRAIKIJĄ ir ISPANIJĄ itin mažomis kainomis - vasaros atostogas planuokite jau dabar!

Pasiūlymas nebegalioja

Neliūdėkite dėl to, kad pasibaigė vasara - pats laikas pasikelti nuotaiką ir suplanuoti kitų metų atostogas! „Tez tour“ skelbia išankstinius 2019 m. vasaros sezono pardavimus ir siūlo keliones į TURKIJĄ, GRAIKIJĄ ir ISPANIJĄ itin mažomis kainomis!

Įsigyti iš ank
sto kelionę verta, nes:

 • Galite rinktis jums patogiausią kelionių laiką;
 • Didesnė viešbučių pasiūla;
 • Pradinė įmoka tik nuo 10% kelionės kainos; *
 • Nemokamas kelionės sąlygų keitimas pagal keitimo dieną galiojančias kelionių kainas.*

*Visas akcijos sąlygas rasite čia »VISI PASIŪLYMAI Į TURKIJĄ, ANTALIJĄ »

VISI PASIŪLYMAI Į TURKIJĄ, BODRUMĄ »

VISI PASIŪLYMAI Į GRAIKIJĄ, KRETĄ »


Kelionės į TURKIJĄ:

Kelionės data: 2019 m. balandžio 18 d., 7 n.

Kelionės kaina su „ultra viskas įskaičiuota”:

 • 666 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 701 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 810 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems 

Viešbutis įsikūręs didelėje teritorijoje, apsuptas vaizdingos gamtos ir Tauro kalnų peizažo. Viešbutis ant Viduržemio jūros kranto, kur specialiai svečių patogumui yra įrengtas žvyro paplūdimys (įėjimas į jūrą akmenuotas) su trimis pirsais. Interjere dominuoja prabanga, įdomūs bei apgalvoti dizainerių sprendimai. Numeriai erdvūs, tvarkingi, jaukūs, o jų įvairovė įtiks net įnoringam keliautojui. Aukšta aptarnavimo kokybė, paslaugus personalas, geras maitinimas, įvairus maistas. Aktyvūs pramoginiai renginiai, tad tiek dienos metu netruks įvairių užsiėmimų, tiek vakare laiką galima bus praleisti amfiteatre vykstančiuose pasirodymuose, bei diskotekoje. 

 UŽSISAKYTI NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES & SPA 5*  »
Kelionės data: 2019 m. balandžio 5 d., 7 n.

Kelionės kaina su „ultra viskas įskaičiuota”:

 • 374 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 382 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 456 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Visiškai naujas 5* viešbutis, atidarytas 2015 metais. Viešbučio interjeras erdvus, šviesus, šiuolaikiškas, jaukūs ir tvarkingi kambariai. Viešbučiui priklauso privatus paplūdimys su originaliu molu. Viešbutis ypač rekomenduojamas šeimoms, viešbutyje skiriamas didelis dėmesys vaikų užimtumui ir turiningam poilsiui: tiek vaikai, tiek suaugę yra kasdien linksminami ir lepinami gausiu maisto bei gėrimų pasirinkimu. Viešbutis yra vienas populiariausių ir geriausiai vertinamų regione.

UŽSISAKYTI AZURA DELUXE RESORT & SPA 5*  »

Kelionės data: 2019 m. balandžio 19 d., 7 n.

Kelionės kaina su „ultra viskas įskaičiuota”:

 • 728 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 734 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 896 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Tik 2010 atidarytas 5* viešbutis Tekirovos miestelyje, išsiskiriantis geru maistu bei kokybišku aptarnavimu. Tinkamiausias aktyviam šeimyniniam poilsiui. Viešbutyje gausu pramogų, yra SPA centras, net 13 barų, 11 baseinų, vandens pramogų parkas, vandens kalneliai. Puikiai pritaikytas poilsiui su vaikais. Turi nuosavą paplūdimį, kuriame skėčiai, gultai, čiužiniai nemokamai.

UŽSISAKYTI GURAL PREMIER TEKIROVA 5*  »Kelionės data: 2019 m. balandžio 6 d., 7 n.

Kelionės kaina su „ultra viskas įskaičiuota”:

 • 416 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 424 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 494 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Viešbutis įsikūręs ant kalno, iš kur atsiveria įspūdingi panoraminiai Alanijos vaizdai. Graži ir tvarkinga viešbučio teritorija, jaukūs bei erdvūs kambariai. Iki paplūdimio galima nusileisti liftu arba kas 15 min. važinėja autobusas. Viešbutis siūlo daug pramogų tiek suaugusiems, tiek vaikams. Rekomenduojamas ramiam šeimyniniam poilsiui. 

UŽSISAKYTI UTOPIA WORLD HOTEL 5* »Kelionės data: 2019 m. balandžio 2 d., 7 n.

Kelionės kaina su „ultra viskas įskaičiuota”:

 • 497 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 592 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 620 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Didelę, gražiai apželdintą teritoriją turintis 5* viešbutis ant jūros kranto. Šalia atsiveria įspūdingi gamtos peizažai, kalvos kriokliai. Jaukūs, šviesūs ir prabangūs numeriai. Viešbutyje yra vandens parkas, 7 baseinai, didelis restoranų pasirinkimas. Siūloma daug nemokamų sporto pramogų - vandens sporto priemonės, biliardas, tinklinis, burlenčių sportas, petankė, tenisas ir daug kitų. Viešbutyje vyksta daug pramoginių renginių, yra diskoteka, gyvos muzikos vakarai, kino salė. Siūloma daug veiklos vaikams - yra vaikų klubas, baseinas su vandens kalneliais, restoranas vaikams bei žaidimų aikštelė. Rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui su vaikais, tačiau puikiai tinka ir romantiškoms atostogoms dviese.

UŽSISAKYTI RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5* »

Kelionės data: 2019 m. gegužės 10 d., 7 n.

Kelionės kaina su „ultra viskas įskaičiuota”:

 • 590 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 609 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 716 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

2013 m. pastatytas 5* viešbutis ant jūros kranto, skirtas išrankiems turistams. Viešbutis turi didelę teritoriją, nuosavą paplūdimį, kuriame yra nemokamas baras, gultai, skėčiai, čiužiniai. Numeriai jaukūs, erdvūs. Viešbučio teritorijoje yra 4 baseinai, 6 restoranai, 11 barų, parduotuvės. Vyksta daug pramoginių renginių, vyksta gyvos muzikos vakarai, yra vandens parkas bei SPA centras, kuriame galima mėgauti sveikatingumo paslaugomis. Daug veiklos organizuojama vaikams - yra atrakcionai, vaikų klubas, žaidimų aikštelė, vaikų restoranas bei baseinas. Rekomenduojamas šeimų su vaikais poilsiui.

UŽSISAKYTI VOGUE HOTEL BODRUM 5* »Kelionės data: 2019 m. balandžio 8 d., 7 n.

Kelionės kaina su „ultra viskas įskaičiuota”:

 • 554 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 558 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 700 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Vienas iš geriausių klubinio tipo viešbučių, teritorijoje turintis daug 1 klasės vasarnamių tipo pastatų. Didelė teritorija, jaukūs, erdvūs numeriai. Viešbučio teritorijoje yra didelis vandens pramogų parkas, 24 baseinai, SPA centras, kuriame galima mėgautis sveikatingumo paslaugomis. Yra 15 barų, 5 restoranai, galima pasirinkti dietinį bei vegetarišką meniu. Siūloma daug sportinės veiklos, tokios kaip futbolas, tenisas, krepšinis, tinklinis. Vyksta nemokami pramoginiai renginiai, diskoteka. Daug veiklos siūloma vaikams - yra net 3 vaikų klubai, baseinas, žaidimų aikštelė. Nuosavame viešbučio paplūdimyje yra nemokamas baras, gultai, skėčiai, čiužiniai, nuolaidus įėjimas į jūrą. Viešbutis puikiai tiks atostogaujantiems su vaikais ir ieškantiems kokybiško poilsio.

UŽSISAKYTI GURAL PREMIER BELEK HV-1 »

Kelionės data: 2019 m. balandžio 4 d., 7 n.

Kelionės kaina su „ultra viskas įskaičiuota”:

 • 480 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 495 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 613 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Geras 5* viešbutis, turintis gražią, didelę teritoriją, netoli esantį nuosavą paplūdimį, kuriame yra nemokami gultai, čiužiniai, skėčiai bei baras. Erdvūs, jaukūs numeriai. Yra SPA centras, kuriame galima mėgautis įvairiomis sveikatingumo paslaugomis, masažais. Viešbutyje yra 9 restoranai ir 8 barai, yra galimybė užsisakyti dietinį meniu. Viešbutis turi 4 baseinus ir vandens pramogų parką su kalneliais. Vyksta pramoginiai renginiai, diskoteka, gyvos muzikos pasirodymai, yra įvairių aktyvių pramogų - tenisas, tinklinis, smiginis ir daug kitų. Vaikams atostogų metu veiklos tikrai netruks - viešbutyje yra nemokamas atrakcionų parkas, vaikų klubas, žaidimų aikštelė, vaikams pritaikyti baseinai su kalneliais.

UŽSISAKYTI ROYAL SEGINUS 5*»
VISI PASIŪLYMAI Į TURKIJĄ, ANTALIJĄ »


VISI PASIŪLYMAI Į TURKIJĄ, BODRUMĄ »


Kelionės į Graikiją:

Kelionės data: 2019 m. gegužės 1 d., 7 n.

Kelionės kaina su „ultra viskas įskaičiuota”:

 • 528 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Viešbutis labai tvarkingas, atvykusius svečius pasitinka paslaugus bei malonus personalas. Viešbutį sudaro dviaukščiai vasarnamiai, įrengti kretietišku stiliumi. Nedidelė, žalia, skoningai apželdinta teritorija. Vakarais vyksta teminiai bei gyvos muzikos vakarai. Viešbučio svečiai – skandinavai, vokiečiai, britai. Visų tipų turistams, tiems kurie nori ramesnio poilsio. Viešbutis apgyvendina tik asmenis nuo 16 metų.

UŽSISAKYTI EVA BAY 4*»Kelionės data: 2019 m. gegužės 1 d., 7 n.

Kelionės kaina su pusryčiais ir vakarienėmis:

 • 482 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 532 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 591 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Tradicinio kretietiško stiliaus viešbutis turintis pagrindinį pastatą bei vasarnamius. Teikia aukštos klasės aptarnavimą bei maitinimą. Viešbutis turi gražiai apželdintą didelę teritoriją, gerą smėlio paplūdimį. Vakarais vyksta pramoginiai renginiai. Viešbučio restoranuose vakarais nepriimta lankytis su sportine ar paplūdimio apranga. Šis viešbutis rekomenduojamas visų tipų turistams, tinka šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Šis viešbutis tiks romantiškoms atostogoms, poilsiui su šeima, renginiams ir ypatingoms  progoms (yra erdvios konferencijų salės ir varpinė).

UŽSISAKYTI AQUILA RITHYMNA BEACH 5*»
Kelionės data: 2019 m. gegužės 7 d., 7 n.

Kelionės kaina su „viskas įskaičiuota“:

 • 507 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 522 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 629 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

5* komfotiškas viešbutis įsikūręs vos 20m nuo Viduržemio jūros kranto. Tai ideali vieta šeimyniniam poilsiui, atostogoms su vaikais teritorijoje jiems skiriamas ypatingas dėmesys. Poilsiautojai taip pat noriai renkasi viešbutį proginėms išvykoms ir šventėms, romantiškoms atostogoms. Teritorija yra visai šalia gyvastingo miesto, kuris puikiai tinka vakaro ar dienos apsilankymams, bet viešbučio aplinkoje kuriamas privatumo, gamtos artumo jausmas. 

UŽSISAKYTI BLUE MARINE RESORT & SPA HOTEL 5*»

 


VISI PASIŪLYMAI Į KRETĄ »

 


Kelionės į Ispaniją:Kelionės data: 2019 m. gegužės 25 d., 7 n.

Kelionės kaina su pusryčiais ir vakarienėmis:

 • 443 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 444 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir dviems vaikams
 • 512 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Nemažas viešbutis yra Santa Susanos mieste, įsikūręs vos 150 metrų iki paplūdimio. Teritorijoje yra vienas didelis baseinas su zona vaikams, SPA centras, įvairios aktyvios pramogos ir renginiai. Viešbutis tvarkingas, jaukūs kambariai, svečius aptarnauja paslaugus personalas. Viešbučio restorane tiekiami skanūs, vietiniai patiekalai, teritorijoje yra nebrangus restoranas. Viešbutis tiks tiems, kurie savo ramias atostogas nori paįvairinti pramogomis ir aktyviomis veiklomis.

UŽSISAKYTI AQUA MARINA 4* »Kelionės data: 2019 m. liepos 6 d., 7 n.

Kelionės kaina su pusryčiais ir vakarienėmis:

 • 552 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems ir vaikui
 • 665 EUR/asmeniui, keliaujant dviems suaugusiems

Viešbutis pastatytas šiek tiek toliau nuo miesto centro, ramioje vietoje. Iki paplūdimio vos 550 metrų, o tiems, kurie nemėgsta jūros yra baseinas su atskira zona, šalia kurio yra baras, ant viešbučio stogo yra sūkurinė vonia su įrengta deginimosi terasa. Numeriai tvarkingi ir švarūs, restorane tiekiami įvairūs patiekalai, personalas mandagus ir paslaugus. Rekomenduojamas poroms ir jaunimui. Viešbutis tiks ramesnes atostogas mėgstantiems poilsiautojams.

UŽSISAKYTI HOTEL GHT SA RIERA 4* »


VISI PASIŪLYMAI Į KOSTĄ BRAVĄ, ISPANIJĄ »


 

UP