Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

KAMELYA FULYA HOTELTurkija, Antalijos regionas.
Viešbučio KAMELYA FULYA HOTEL (Turkija, Antalijos regionas) aprašymas, nuotraukų galerija, lankytojų komentarai, vertinimai ir atsiliepimai. KAMELYA FULYA HOTEL vieta Google Maps žemėlapyje.

Viešbutis KAMELYA FULYA HOTEL


Didelė teritorija, erdvus ir platus smėlio paplūdimys su nuožulniu įėjimu į jūrą. Pramoginė programa, įvairūs sporto užsiėmimai, vaikų klubas ir vandens parkas – puikiai tiks šeimos atostogoms! Rekomenduojamas aktyviam poilsiui.

Eksperto komentaras

Vieta

Apie 55 km iki Antalijos oro uosto, apie 10 km iki Sidės miesto centro, Čolaklio gyvenvietėje, ant jūros kranto.

Aprašymas

Pastatytas 1990 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2008 metais. Bendras plotas – 240 000 kv. m. Viešbutį sudaro 7-ių aukštų pastatas (45% numerių su vaizdu į jūrą), kuriame yra:
133 Superior garden view tipo numeriai (3 iš jų pritaikyti asmenims su negalia, maks. 3 asm., 27 kv. m),
110 Superior sea view tipo numerių (maks. 3 asm., 27 kv. m),
1 dviejų kambarių Family suite tipo numeris (2 atskiri miegamieji, maks. 4 asm., 78 kv. m).

Dėmesio!

Ekonominės klasės viešbutis Viešbučio oficiali kategorija šalyje: 4 žvaigždutės.

Kelionių į KAMELYA FULYA HOTEL pasiūlymaiIeškome kelionių kainų ...
paieška gali užtrukti nuo 5 iki 45 sec.

Turistų atsiliepimai apie KAMELYA FULYA HOTELIš viso keliautojų atsiliepimų: 1Parašykite atsiliepimą »

Didžiausi komplimentai keliauja viešbučio aplinkai, kuri milžiniška ir išpuoselėta. Paplaudymio kokybė puiki. Sidėje verta apsilankyti vien dėl smėlio, kuris Turkijoje yra retenybė. Verta paminėti, kad buvo galima naudotis visų aplinkinių Kamelya (K club ir Selin) viešbučių paslaugomis. Nuo šių metų galima eiti ir į visų viešbučiu valgyklas. Kalbant apie maistą - viskas jau buvo pabodę, įvarovė nebuvo didelė, tačiau maisto kokybė tikrai puiki. Saldusis stalas visuomet stebino - nuo pyragaičių iki macaronsų, čia jau tikrai nebuvo kuo skūstis. Nepraleiskit progos užsisakyti vietos a la carte restorane. Vietų tikrai yra, bet restoranai dirba ne kiekvieną dieną. Personalas buvo tikrai paslaugus. Kambariai maži, bet jaukūs. Kas nepatiko, tai vokiečių turistės, kurios be perstojo rūkė. Rūko jos visos, visuomet ir prie visų. Su kūdikiu buvo sunku surasti vietą kur buvo nerūkoma. Kas liečia turgus - aplink jų nemažai, bet geriausias turgus Gundogu kurį galima pasiekti kursuojančiai mikriukais. Viešbutį tikrai rekomenduoju, aplinka ir vidus nerealūs, tačiau su šių metų kainomis vaižiuoti tikrai neapsimoka. Už tokią kainą tikrai yra geresnių viešbučių. Praėjusių metų kainos buvo adekvačios paslaugų kokybei.

Kelionės laikas: 2016 m. spalio mėn.

Parašykite atsiliepimą apie KAMELYA FULYA HOTEL »


Tripadvisor įvertinimas

86%

Labai geras, 9

Vieta
Miego kokybė
Kambariai
Paslaugos
Vertė
Švara

Geriausi pasiūlymai:

UP