Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

PORTO VILLAGEGraikija, Kreta.
Viešbučio PORTO VILLAGE (Graikija, Kreta) aprašymas, nuotraukų galerija, lankytojų komentarai, vertinimai ir atsiliepimai. PORTO VILLAGE vieta Google Maps žemėlapyje.

Viešbutis PORTO VILLAGE


Viešbutyje jauki, žalia teritorija. Įsikūręs apie 600 metrų nuo Chersonisos miesto centro, apie 800 metrų nuo jūros, ant nedidelės kalvos, nuo kurios atsiveria gražūs vaizdai. Rekomenduojama šeimoms ir jaunimui, taip pat visiems, kurie domisi vakarinėmis pramogomis Chersonisos miestelyje.

Eksperto komentaras

Vieta

Apie 26 km iki Herakliono oro uosto, apie 600 m iki Chersonisos miesto centro, apie 600 m iki autobusų stotelės.
Vakaro pramogos: Chersonisos (apie 600 m).

Aprašymas

Pastatytas 1991 metais. Viešbutį sudaro pagrindinis pastatas ir vasarnamių kompleksas, kuriuose yra 91 numeris:
Standard room LV/standard room SV tipo numeriai (su vaizdu į apylinkes arba į jūrą, 2 vienvietės lovos (dvivietė lova pagal užklausimą), papildomai – sofa arba išlankstoma lova (vienvietė lova pagal užklausimą), maks. 3 asm., 20 kv. m),
Family room/family room SV tipo numeriai (su vaizdu į apylinkes arba jūrą, 2 miegamieji atskirti durimis, dvivietė lova arba 2 vienvietės lovos, papildomai – 3 vienvietės lovos arba išlankstoma lova, maks. 3+1 arba 3+2 asm., 27 kv. m),
Family room maisonette style/family room maisonette style SV tipo numeriai (su vaizdu į apylinkes arba jūrą, dviejų aukštų numeris: 1-ame aukšte – svetainė su 2 vienvietėmis lovomis.  2-ame aukšte – miegamasis be durų, dvivietė lova, maks. 4 asm., 27 kv. m).
Bankomatas: Chersonisos kurorto centre (apie 600 m)

Dėmesio!

Ekonominės klasės viešbutis. Viešbučio oficiali kategorija šalyje: viešbutis nekategorizuotas Kondicionierius už papildomą mokestį. Mokama vietoje.

Kelionių į PORTO VILLAGE pasiūlymaiIeškome kelionių kainų ...
paieška gali užtrukti nuo 5 iki 45 sec.

Ekspertų atsiliepimai apie PORTO VILLAGE


Iš viso ekspertų atsiliepimų: 2

Kelione mes labai patenkinti. Patiko absoliučiai viskas: kainos ir kokybės santykis, viešbutis ir jo paslaugos, maitinimas ir aptarnavimas - tikrai puikūs! Rekomenduosime Jūsų firmą ir viešbutį Porto Village Kretoje visiems draugams! Ačiū už nuostabią kelionę!

Kelionės laikas: 2017 m. rugpjūčio mėn.

Kelione mes labai patenkinti. Patiko absoliučiai viskas: kainos ir kokybės santykis, viešbutis ir jo paslaugos, maitinimas ir aptarnavimas - tikrai puikūs! Rekomenduosime Jūsų firmą ir viešbutį Porto Village Kretoje visiems draugams! Ačiū už nuostabią kelionę!

Kelionės laikas: 2017 m. rugpjūčio mėn.Parašykite atsiliepimą apie PORTO VILLAGE »


Tripadvisor įvertinimas

38%

Jaukus, 7

Vieta
Miego kokybė
Kambariai
Paslaugos
Vertė
Švara

Geriausi pasiūlymai:

UP