Fereniki Holiday Resort & SPAGraikija, Kreta.
Viešbučio Fereniki Holiday Resort & SPA (Graikija, Kreta) aprašymas, nuotraukų galerija, lankytojų komentarai, vertinimai ir atsiliepimai. Fereniki Holiday Resort & SPA vieta Google Maps žemėlapyje.
Atkreipkite dėmesį, kad pateiktos viešbučio ir kambarių nuotraukos yra reprezentacinio pobūdžio, skirtos bendrai susipažinti su viešbučio teikiamomis paslaugomis. Nuotraukose pavaizduoti kambariai gali būti kitos kategorijos, nei Jūsų užsakomi.

Viešbutis Fereniki Holiday Resort & SPA


3 žvaigždučių Fereniki Holiday Resort & SPA viešbutis yra įsikūręs Georgioupolio mieste, kalnų apsuptyje. 200 metrų iki jūros. Viešbutyje veikia restoranas, baras, SPA centras, vaikų žaidimo aikštelė. 
Visuose kambariuose yra balkonas/veranda, oro kondicionierius, šaldytuvas, palydovinė televizija, telefonas, drabužių spinta, tualetinis staliukas, plaukų džiovintuvas, seifas (už papildomą mokestį). 
Nemokamas belaidis internetas.
Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė viešbučio teritorijoje.

Mūsų vertinimas: Tai yra ekonominio tipo viešbutis, tinkantis neišrankiems keliautojams. Ne itin didelė maisto įvairovė, labai paprasti kambariai. Yra kambarių be kondicionieriaus.

Kelionių į Fereniki Holiday Resort & SPA pasiūlymaiIeškome kelionių kainų ...
paieška gali užtrukti nuo 5 iki 45 sec.

Parašykite atsiliepimą apie Fereniki Holiday Resort & SPA


Taip Ne