Obzor. Apie kurortą

Informacija apie kurortą, trumpas aprašymas apie

Obzoras yra jūrinis kurortas, Bulgarijos Juodosios jūros krantų perlas. Miestas yra įsikūręs 65 km nuo Varnos miesto, 73 km nuo Burgaso miesto ir 530 km nuo sostinės Sofijos. Kalno papėdėje įsikūręs kurortas turi ilgą (6 km) paplūdimio juostą, kuri driekiasi nuo Šv. Antano iškyšulio iki Mona Petra iškyšulio. Puikus jūros bei kalnų derinys nuo seno vilioja įvairaus amžiaus turistus.Obzoro miestas buvo įkurtas labai seniai. Graikai jam buvo suteikę Naflochaso vardą, o vėliau pervadino Heliopolio (saulės miesto) vardu. Po to kai užkariavę šį miestą romėnai pastatė jame Jupiterio šventyklą, jo pavadinimas pasikeitė į Teopolį (Dievo miestas). Dar ir šiomis dienomis vaikštant po šio miesto parką galima išvysti graikų bei romėnų kolonų likučius. Viduramžių laikais šiame mieste buvo pastatyta bulgarų tvirtovė Kozjak, kurią Osmanų kariai visiškai sunaikino bei toje teritorijoje įkūrė gyvenvietę Gezeke. Miestas Obzoro vardą įgijo 1935 metais.
Obzoras įsikūręs tarp kalnų ir jūros bei yra puiki vieta poilsiui ir pramogoms. Mieste daug nedidelių viešbučių, svečių namų. Jaukiuose restoranuose turistai gali pasimėgauti išradingos virtuvės šedevrais. Arčiau paplūdimio pastatyti dideli viešbučiai atitinkantys aukščiausius reikalavimus bei standartus.
Jūra nėra vienintelė poilsio vieta šiame mieste. Kai kurie turistai poilsiui bei pramogoms renkasi kalnus. Čia puikūs miškai bei gaivus oras.
Į šiaurę nuo Obzoro miesto yra Biala gyvenvietė, garsėjanti aromatinio vyno „Dimjat“ gamyba. Į pietus nuo Obzoro miesto – žavingas ir nuošalus Irakli paplūdimys, o už jo Jemine iškyšulys bei Emonos miestelis, kuriame galima aplankyti senovinę šventyklą ir viduramžių pilies bei vienuolyno griuvėsius.

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.