Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Žavingoji Malaizija ir Singapūras su poilsiu Langkawi saloje

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Malaizija, Singapūras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Žavingoji Malaizija ir Singapūras su poilsiu Langkawi saloje

Kelionės akcentai:

  • Svečiuositės Pietryčių Azijos didmiesčiuose - Singapūre ir Kvala Lumpūre
  • Grožėsitės įspūdingais Batu urvais ir šalia lakstančiomis beždžionėlėmis
  • Lankysite istorinį Malakos miestą
  • Ilsėsitės Langkawi saloje, kurioje laikas sustojęs, o paplūdimiai vieni gražiausių visame pasaulyje

   

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS – SINGAPŪRAS 

  Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu Helsinkyje.

 • 2 diena

  SINGAPŪRAS 

  Apie 16 val. nusileidus lėktuvui Jus pasitiks oro uoste ir perveš į viešbutį, esantį šalia centro. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui. Tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia. Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių.

  Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po Singapūro mariną, kur pamatysite žymiuosius Super medžius, garsųjį Marina Bay Sands viešbutį, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė Singapūre.

 • 3 diena

  SINGAPŪRAS (pusryčiai) 

  Po pusryčių Jūsų laukia 4 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves rusiakalbis gidas. Tai miestas, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė. Turo metu pamatysite kinų kvartalą, kruopščiais rytietiškais motyvais puoštas šventyklas bei susipažinsite su miesto istorijos kaita. Kinų kvartalas – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilna istorinė Singapūro dalis. Tik įsivaizduokime: šalia šeimos verslu jau tapusių auksakalystės, medicinos ar arbatos parduotuvėlių stovi šiuolaikiški barai ir dideli prekybos centrai. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų...

  Taip pat šiandien pamatysime kruopščiais rytietiškais motyvais puoštų šventyklų, kurių reikšmė šalyje ypač didelė. Singapūre galima sutikti visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų, čia nėra nei rasinės, nei religinės nelygybės. Pvz., vienas iš penkių Singapūro kinų gali būti krikščionis, kitas – ateistas, o likusieji budistai ar taoistai. Singapūro indai religingesni – tik 1 % visų indų yra ateistai, kiti meldžiasi hinduizmo (6 iš 10), islamo (2 iš 10) ar Krikščionybės Dievui. Pasibaigus ekskursijai mūsų lauks laisvas laikas. Norintieji galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems, ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, mūsų kelionių ekspertas mielai rekomenduos, ką galima nuveikti. Pasibaigus ekskursijai Jūsų laukia laisvas laikas. Patariame aplankyti geriausią pramogų vietų Singapūre – Sentosa salą, kurioje rasite egzotiškus paplūdimius, atrakcionų parką „Universal Studios“, pamatysite 1500 gyvų margaspalvių drugelių ir dar daugiau. Singapūras gali pasigirti kone geriausiu pasaulyje atogrąžų Zoologijos sodu, kur pamatysite baltuosius tigrus, galėsite pamaitinti drambliukus, ilganosius tapirus. Dėmesio verti dieniniai bei naktiniai safari, kuomet natūralioje aplinkoje bei laisvėje stebimi gyvūnai.  Nakvynė Singapūre.

 • 4 diena

  SINGAPŪRAS – KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių Jus perveš į oro uostą. Apie pietus Jūsų laukia trumpas skrydis iki Malazijos sostinės – Kvala Lumpūro. Atskridusius Jus pasitiks ir perveš į viešbutį, esantį šalia Kvala Lumpūro centro. 

  Kartais atrodo, kad miestas, kuriame susijungia senoji kolonijinė, tradicinė Azijos, islamiškoji malajų, modernioji ir postmodernioji architektūros saulėje net tviska. Palmėmis apaugusių parkų ir stiklinių dangoraižių pilnas Kvala Lumpūras puikiai susitvarko su megapoliui keliamais iššūkiais ir yra laikomas vienu švariausių pasaulio miestų. Vakare rekomenduojame pasivaikščioti po miestą, paragauti tradicinių malajų patiekalų vietinėse užeigose bei pajusti tikrąją šio Azijos didmiesčio dvasią.  Nakvynė Kvala Lumpūre.

 • 5 diena

  KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių Jus pasitiks angliakalbis gidas ir lydės Jus visą laiką ekskursijos po Kvala Lumpūrą metu. 3 val. trukmės turo metu aplankysite svarbiausias miesto aikštes, seniausius pastatus, menančius britų kolonizavimo laikus, Menaros televizijos bokštą. Taip pat apžiūrėsite jau XX amžiuje Malaizijos simboliu tapusius Petrono bokštų (Petronas Twin Towers) – aukščiausius pastatus-dvynius pasaulyje. 1998 m. iškilusius stiklinius dvynius sukūrė argentiniečių kilmės architektas Cazaras Peli (Cesar Pelli) iš JAV. Iki 2004-ųjų tai buvo didžiausi planetos pastatai, o šiandien jie patenka į aukščiausiųjų dešimtuką ir rungiasi su kitais Azijos gigantais.  Jūsų taip pat laukia įsimintina išvyka į Batu urvus, esančius apie 1 val. kelio nuo Malaizijos sostinės. Čia Jus užburs Batu urvo galybė bei šalia ir urvo viduje esančių induistų šventyklų dydis, puošnumas bei mistiškumas. Nevalia pamiršti fotoaparato – prie įėjimo į urvus stovinti pasaulyje aukščiausia auksuota Murugano (Lord Murugan) statula tikrai įspūdinga!Aplink Batu pilna išdykėlių beždžionėlių, kurios iš turistų gvelbia vandens buteliukus ar maistą, tačiau jos tokios mielos, kad dauguma ne tik nepyksta, bet ir su mielu noru jas pamaitina.

  Vakare laukia laisvas laikas: bus galima aplankyti šurmuliuojantį naktinį miestą, paskanauti tradicinio malajų maisto vietos užeigėlėse ar tiesiog mėgautis tiesiai prieš akis atsiveriančia prabanga ir judriu vietinių žmonių gyvenimu Vakare laukia laisvas laikas. Nakvynė Kvala Lumpūre.

 • 6 diena

  MALAKA (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausite į Malaką – istorinį, kultūrinį bei vieną seniausių Malaizijos miestų. Čia nuo seno kūrėsi ir prekiavo indų, kinų ir arabų pirkliai, o po jų, porą šimtų metų, kai prieskoniai buvo brangesni už auksą, įtvirtinimus statėsi ir uostą plėtė portugalai, olandai ir anglai. Čia išvysite kinų kvartalą, antikvarines parduotuves, šventyklas, Portugalijos, Olandijos ir Anglijos istoriją menančius pastatus. Malakoje taip pat rekomenduojama įsigyti autentiškus suvenyrus, kurių čia iš tiesų gausu. Čia Jūsų taip pat lauks ekskursija po unikalų Baba-Nyonya paveldo muziejų, kuris įrengtas tradiciniame kinų pirklių name, puoštame autentiškais 19 a. baldais. Sugrįžę vėlai vakare į Kvala Lumpūrą turėsite šiek tiek laisvo laiko, kuomet galėsite pasimėgauti paskutinėmis akimirkomis šiame šarmingame mieste. Nakvynė Kvala Lumpūre.

 • 7 diena

  KVALA LUMPŪRAS – LANGKAWI SALA (pusryčiai)

  Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kurio apie pietus skrisite į Langkawi salą. Po maždaug 1 – 1,5 val. trukmės skrydžio atsidursite turtingoje tropikų apsuptyje, kur Jus pasitiks ir perveš į pasirinktą viešbutį poilsiui.  Langkawi malajiečių kalboje reiškia rausvai rudą erelį. Šis didingas paukštis į salas atkeliavo iš mistinių legendų, tad, pasakojama, šiandien jis, įsikūnijęs įvairiuose pavidaluose, akylai stebi atvykėlius. Virš Langkavi salyno sklando makabriški pasakojimai apie merginą, vardu Mašuri. Ji esą prakeikė vietovę už tai, kad anytos buvo nepelnytai apkaltinta nuodėme. Vyras pagal paprotį turėjo žmoną nužudyti. Jam dūrus peiliu sutuoktinei į krūtinę, pasruvo baltas kraujas. Tai reiškė, kad Mašuri nekalta. Prieš mirtį jauna moteris salą prakeikė septynioms kartoms.

  Atsižvelgiant į šios dramos metą, nuo Langkavi prakeiksmas pasitraukti turėjo apie 1990-uosius. Panašu, kad pasitraukė, o gal ir niekada nebuvo įsigaliojęs – bent dabar čia justi tik šviesios nuotaikos. Itin maloniai nuteikia kraštovaizdis: balto smėlio krantų juostą keičia džiunglėmis apaugusios kalvos ir ryžių laukai. Dar vienas rojaus lopinėlis Žemėje.

 • 8–11 dienos

  POILSIS LANGKAWI SALOJE (pusryčiai)

  Šias dienas Jūsų laukia poilsis Langkawi saloje, kurioje, laikas berods sustojęs. Langkawi sala–populiariausia poilsio vieta Malaizijoje. Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje. Sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius.

  Atostogautojams Langkawi saloje patariame aplankyti Kilim geo – parką, kuomet valtimi plauksite kanalais, užsuksite į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatysite įvairiausius driežus, grožėsitės išsikerojusiais mangrovių miškais, maitinsite erelius, pietausite žuvų fermoje ant vandens.

  Kita pramoga, verta dėmesio – tai pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos viršūnės ir grožėjimasis atsiveriančiais salos vaizdais. Nuo 708 metrų aukščio viršūnės kaip ant delno atsiveria salos panorama. Nereikia stebėtis, jei regimi nuostabūs vaizdai įkvėps naujiems ieškojimams. 

  Tačiau perspėjame – kelionė lijininiu keltuvu skirta tiems, ką aukštis iš tikrųjų maloniai nuteikia. Nusileidę galėsite aplankysite Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. Čia gausu ir tradicinių gaminių, ir užsienio kompanijų produktų, garsių prekės ženklų.

  Mėgstantiems romantiką rekomenduojame išvyką laiveliu „Sunset Cruise“ (liet. saulėlydžio kruizas), kuomet stebėsite vaizdingus saulėlydžius, apsupti žydros jūros bei tropinių miškų gausos. Norintys pasilinksminti turėtų traukti į salos pietuose esančią Džalan Pental gatvę, kur rasite barus, kavines, restoranus bei klubus.

 • 12 diena

  LANGKAWI – SINGAPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Anksti ryte papusryčiausite ir važiuosite iki oro uosto, nuo kurio skrisite į Vilnių su persėdimu Singapūre.

 • 13 diena

  VILNIUS

  Atvykimas į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai5

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 balandis
Sek, Bal 29Penkt, Geg 11 10+
2018 gegužė
Sek, Geg 6Penkt, Geg 18 10+
Sek, Geg 13Penkt, Geg 25 10+
Sek, Geg 20Penkt, Birž 1 10+
Sek, Geg 27Penkt, Birž 8 10+
2018 birželis
Sek, Birž 3Penkt, Birž 15 10+
Sek, Birž 10Penkt, Birž 22 10+
Sek, Birž 17Penkt, Birž 29 10+
Sek, Birž 24Penkt, Liep 6 10+
2018 liepa
Sek, Liep 1Penkt, Liep 13 10+
Sek, Liep 8Penkt, Liep 20 10+
Sek, Liep 15Penkt, Liep 27 10+
Sek, Liep 22Penkt, Rūgp 3 10+
Sek, Liep 29Penkt, Rūgp 10 10+
2018 rugpjūtis
Sek, Rūgp 5Penkt, Rūgp 17 10+
Sek, Rūgp 12Penkt, Rūgp 24 10+
Sek, Rūgp 19Penkt, Rūgp 31 10+
Sek, Rūgp 26Penkt, Rugs 7 10+
2018 rugsėjis
Sek, Rugs 2Penkt, Rugs 14 10+
Sek, Rugs 9Penkt, Rugs 21 10+
Sek, Rugs 16Penkt, Rugs 28 10+
Sek, Rugs 23Penkt, Spal 5 10+
Sek, Rugs 30Penkt, Spal 12 10+
2018 spalis
Sek, Spal 7Penkt, Spal 19 10+
Sek, Spal 14Penkt, Spal 26 10+
Sek, Spal 21Penkt, Lapkr 2 10+
Sek, Spal 28Penkt, Lapkr 9 10+
2018 lapkritis
Sek, Lapkr 4Penkt, Lapkr 16 10+
Sek, Lapkr 11Penkt, Lapkr 23 10+
Sek, Lapkr 18Penkt, Lapkr 30 10+
Sek, Lapkr 25Penkt, Gruo 7 10+
2018 gruodis
Sek, Gruo 2Penkt, Gruo 14 10+
Sek, Gruo 9Penkt, Gruo 21 10+
Sek, Gruo 16Penkt, Gruo 28 10+
Sek, Gruo 23Penkt, Saus 4 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
1177 EUR
 

+ skrydis apie 650 EUR
su skrydžiu nuo 1827 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

VIEŠBUČIAI LANGKAWI SALOJE:

HOLIDAY VILLA BEACH
RESORT&SPA 4*

BERJAYA RESORT 4*

langkawi_holiday_villa

langkawi_berjaya_1

4* viešbutis už 3* kainas. Visi kambariai turi balkonus ir vaizdą į jūrą. Įsikūręs prie vieno geriausių salos paplūdimių. Daugiau >> Džiunglėse išdėlioti nameliai, privatus paplūdimys ir nuošali vieta daro šį viešbutį tobulu pasirinkimu poilsiui gamtos apsuptyje. Daugiau >>
KELIONĖS KAINA: nuo 1255 EUR + skrydis KELIONĖS KAINA: nuo 1263 EUR  + skrydis

FRANGIPANI
RESORT&SPA 4*

SHERATON LANGKAWI
BEACH RESORT 5*

langkawi_frangipani

langkawi_sheraton

400 metrų paplūdimio, daug erdvės lakstymui ir atskiri namukai - geras pasirinkimas šeimoms arba kelioms poroms. Daugiau >> Užutėkyje įsikūręs vieno garsiausių tarptautinių tinklų viešbutis. Aukščiausio lygio aptarnavimas, patogi vieta ir geras spa centras. Daugiau >>
KELIONĖS KAINA: nuo 1177 EUR  + skrydis KELIONĖS KAINA: nuo 1400 EUR  + skrydis

THE ANDAMAN 5*

THE DANNA LANGKAWI 5*

langkawi_sheraton

langkawi_Danna

Viešbutis įsikūręs šalia Datai paplūdimio, pripažinto devintu pagal gerumą visame pasaulyje. Nuostabi supanti vietovė, prabangūs, modernūs, tačiau su azijietiškais motyvais puošti kambariai bei daugybė pramogų. Geriausiai įvertintas viešbutis Langkawi. Prabangūs numeriai, "infinity" baseinas, spa centras. Viskas ko reikia prabangiam poilsiui nuostabioje saloje. Daugiau >>
KELIONĖS KAINA: nuo 1410 EUR  + skrydis KELIONĖS KAINA: nuo 1482 EUR  + skrydis

*-ilgesnės trukmės esant skrydžių galimybėms, teirautis agentūroje

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • vietinis skrydis Singapūras - Kvala Lumpūras;
  • vietinis skrydis Kvala Lumpūras - Langkawi;
  • vietinis skrydis Langkawi - Singapūras;
  • 2 nakvynės Singapūre 3* viešbutyje
  • apžvalginė ekskursija po Singapūrą
  • pasitikimai ir pervežimai Singapūre ir Langkawi saloje
  • 3 nakvynės viešbutyje Kvala Lumpūre 3*
  • apžvalginė ekskursija po Kvala Lumpūrą ir Batu urvus
  • ekskursija iš Kvala Lumpūro į Malaką
  • 5 nakvynės pasirinktame viešbutyje Langkawi saloje su pusryčiais (norėdami užsisakyti su pusryčiais ir vakariene, kreipkitės į mūsų specialistą)
  • oro uosto mokesčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius - Singapūras - Vilnius (~ 650 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos;
  • papildomai siūlomos ekskursijos;
  • rusakalbio gido priemoka ekskursijose pagal programą (jei reikia) 190 EUR/asm.;
  • gėrimai valgio metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose

Šią kelionę galima papildyti:

  • Poilsį galite pasirinkti ir kitoje Malaizijos saloje
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką