Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Visas Vietnamas su poilsiu (su grupe iš Lietuvos)

Egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Visas Vietnamas su poilsiu (su grupe iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Susipažinsite su įvairiaspalvę Vietnamo sostine - Hanojumi
  • Lankysite žymiausias budistų šventyklas
  • Matysite prancūzų kolonijos pėdsakus - Hue
  • Susipažinsite su autentiška Sapos kalnų regiono kultūra
  • Plauksite siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltos upe
  • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
  • Kelionės pabaigoje ilsėsitės Phan Thiet kurorte, garsėjančiu siaurais balto smėlio paplūdimiais

Programa

 • Vietnamą charakteringai vadina Raudonojo Drakono šalimi, įsikūrusia Azijos žemyno pietryčiuose. Ši šalis visiems puikiai žinoma iš istorijos vadovėlių, tačiau visiškai nepažįstama ir paslaptinga.  Viskas, kas joje telpa, negali būti atkartojama fotografijomis, nupasakojama paprastais žodžiais ar nutapoma ryškiausiame peizaže.  Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu, paslaptingumu ir neatrastomis kerinčiomis vietomis.

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA – HANOJUS

  Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Hanojų su vienu persėdimu.

 • 2 diena

  HANOJUS (pietūs)

  Atvykimas į Vietnamo sostinę Hanojų. Oro uoste Jus pasitiks vietinis rusiakalbis gidas, kartu su juo keliausite į viešbutį. Įsikūrus ir šiek tiek pailsėjus, lauks bendri pietūs, kuriu metu turėsite proga pabendrauti su visa grupe. Vakare laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame išmėginti vietnamietišką pėdų masažą. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  HANOJUS (pusryčiai)

  Po pusryčių lauks visos dienos pažintis su Hanojumi. Miesto širdyje įsikūręs Hoan Kiem ežeras,  kuriame, pasak legendų gy­ve­na jau 200-uo­sius gy­ve­ni­mo me­tus skai­čiuo­jan­tis mil­ži­niš­kas vėž­lys. Ramybės galėsite pasisemti prie buvusio šalies prezidento ir komunistų partijos pirmininko Ho Chi Minho memorialinio komplekso, šalia kurio puoselėjama Ba Dinh aikštė.

  Lankysite One Pillar Pagodakuri yra viena ypatingiausių Vietnamo budistinių pagodų. Taip pat nepraleisite ir seniausios Vietnamo šventyklos Quan Thanh, kurią puošia keturių tonų bronzinė skulptūra, vaizduojanti Šiaurės Vietnamo dievą Huyen Thien Tran Vo su jo simboliais – gyvate ir vėžliu.

  Stabtelsite prie Literatūros šventyklos – aštuonis šimtmečius veikusio garsaus Vietnamo universiteto. Miesto istoriją geriausiai papasakoja užburiantis Hanojaus senamiestis, kurį kadaise dalino net 36 nedidelės gatvelės, priklausiusios skirtingoms gildijoms. Su juo susipažinti galėsite važinėdami rikšomis. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių spektaklis ant vandens.  Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  HANOJUS – NINH BINH PROVINCIJA (HOALU – TAM COC) – LAO CAI (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausite į buvusią šalies sostinę Hoalu. Aplankysite didingą šimtmečius skaičiuojančią karaliaus Bai Dinh šventykląMažiau nei 100 km nuo Ninh Binh miesto stūkso  galingos Tam Coc uolos, kurias skrodžia romi Ngo Dong upė. Valtimi irsitės palei įspūdingo grožio uolas, kurios ramiai sau stūkso palei upę, išlindusios du metrai virš vandens. Papietavę aplankysite ne mažiau įspūdingą Bich Donf olą, taip pat keletą šventyklų. Po ekskursijos keliausite atgal į Hanojų, kur lauks naktinis traukinys į Lao Cai miestą (4-vietės miegamos kajutės).

 • 5 diena

  LAO CAI - SAPA - TAVAN (pusryčiai, pietūs)

  Anksti ryte atvyksite į Lao Cai – pasienio miestą besiribojantį su Kinija. Iš čia vyksite gilyn į Hoang Lien kalnų masyvą, kuris šiaurėje remiasi į Himalajus. Pažinsite visai kitokią, tik Šiaurės Vakarų Vietnamui būdingą gamtą ir jos prieglobstyje susiformavusias savitas kalniečių tauteles.

  Po trumpos kelionės vaizdingu slėniu pasieksite Sapa miestelį. Vyksite į apžvalginę kelionę po Sapa slėnį. Keliaujant pėsčiomis aplankysite Juodųjų Hmong tautinės mažumos kaimą Tavan miestelyje. Nakvynė viešbutyje. *Tik atvykus į Sapą rekomenduojame užsisakyti tadicines vaistažolių vonias medinėse statinėse arba masažą kitai dienai Ta Phin miestelyje.

 • 6 diena

  SAPA – LAO CAI - THA PHIN – HANOJUS (pusryčiai)

  Po pusryčių turėsite galimybę apžiūrėti jaukų Sapos miestelį, kuris garsėja kalnuotomis vietovėmis ir kultūrine įvairove. Aplankysite vietinį Sapos turgelį, o po jo važiuosite prie Thac Bac ("Si­dab­ri­nio van­dens") kriok­lio, ku­rio van­duo kren­ta iš šim­to met­rų aukš­čio. 

  Toliau pasieksite „Dangaus vartus“ - aukščiausią perėją Vietname. Po dienos turo būsite parvežti atgal į Sapą.

  Po pietų Sapa miestelyje vykstate į Ta Phin kaimą, kuriame gyvena Raudonųjų Dzao tautinė mažuma. Jie verčiasi ne tik ryžių auginimu, bet ir šilko audimu, populiaraus proginio popieriaus ir sidabro dirbinių gamyba.  Iš geležinkelio stoties naktiniu traukiniu išvyksite į Hanojų. Nakvynė miegamajame traukinyje.

 • 7 diena

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Ankstų rytą atvyksite į Hanojų. Čia lauks trumpas poilsis viešbutyje ir pusryčiai. Pailsėję ir užkandę trauksite Halongo įlankos link. Sma­rag­di­nia­me van­de­ny­je stūk­so daugybė įvairaus dydžio ir formų salelių ir uolų, kurios gali priminti įvai­rias gy­vū­nų ar mi­ti­nių bū­ty­bių fi­gū­ras. Pietūs laive. Rekomenduojame paragauti jūros gėrybių, kurios laive yra visada šviežios ir puikiai paruoštos.

  Išlipus iš laivo kopsite į uolą, nuo kurio atsivers gražūs panoraminiai vaizdai, taip pat aplankysite stalaktitų ir stalagmitų urvus. Norintieji atsigaivinti, galės išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje. Vakare galėsite sudalyvauti maisto gaminimo pamokėlėje bei stebėti saulėlydį iš laivo. Nakvynė baržoje.

 • 8 diena

  HALONGO ĮLANKA – HANOJUS – HUE (pusryčiai)

  Nuostabus rytas laive, kur gurkšnojant aromatingą vietnamietišką kavą stebėsite rūke paskendusias uolas. Prisišvartavimas krante ir skrydis į Hue. Apsigyvenimas viešbutyje ir nakvynė Hue mieste.

 • 9 diena

  HUE (pusryčiai)

  Šia dieną laukia pažintis su Hue miestu. Šiame mieste tvyro ramybė, kuriai draugiją palaiko harmoningai pro miestą tekanti Kvapnioji upė.

  Čia išvysite seniausią mieste Thien Mu šventyklą, savo dydžiu nustebins karaliaus Minh Mang kapavietė, kurią sudaro didingas kompleksas, sujungtas tik vienu tiltu. Lankysitės Nguen dinastijos laikų imperatoriškoje tvirtovėje (UNESCO). Už papildomą mokestį galėsite papietauti kaip tikri imperatoriai. Vėliau aplankysite karaliaus Tu Duc kapavietę, kuri išsiskiria savo unikaliu architektūriniu stiliumi. Naktis viešbutyje.

 • 10 diena

  HUE – HOI AN – DANANG – HO CHI MINAS (pusryčiai)

  Kelionė į Hoi an. Pakeliui pasigrožėsite kalnų ir perėjų vaizdais ir garsiausiais paplūdimiais (Lang Co Beach). Pakilsite į Hai Van („Debesų jūros“) perėją, nuo kurios giedrą dieną atsiveria Pietų Kinijos jūros pakrantės panorama. 

  Hoi an miestas užburia savo senovine architektūra, tvarkingumu, ramybe bei gražiais geltonais namukais. Tai tarsi muziejus po atviru dangumi.

  Čia aplankysite Cham muziejų, bei Marmuro kalnus, kurių olose įkurtos budistų šventyklos. Taip pat neaplenksite čerpėmis dengto Japoniškojo tilto, senuosius Prekybos rūmus, pasigrožėsite Kinų šventykla (UNESCO).

  Patariame butinai apsilankyti šurmulingame turgelyje, kuris laikomas vienas geriausių visame Vietname.

  Čia galėsite įsigyti įvairiausių vietinių amatininkų dirbinių, suvenyrų bei egzotiškų vaisių. Vakare pervežimas į Danangą, kur lauks skrydis į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje.

 • 11 diena

  HO CHI MINAS – CU CHI (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausite į Hošiminą. Šią dieną aplankysite garsiuosius Cu Chi tunelius. 

  Tai vieninga tunelių sistema, besidriekianti apie 200 kilometrus po žeme, nuo Saigono prieigų iki Kambodžos. Čia galėsite pašaudyti iš vietinių ginklų (už papildomą mokestį), bei susipažinti su Vietnamo karo istorija ir kultūra.

  Po pietų lauks neilga ekskursija po Ho Ši  Mino miestą. Čia susiliesite su vietinių gyventojų gyvenimo tempu, kurią galima apibūdinti vienu žodžiu – „at­si­pū­tę“. Ekskursija po miesto centrą.

  Išvysite gotikinio stiliaus Notre Dame katedrą – prancūzų kolonojinės valdžios simbolį. Nukeliausite prie Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Vėliau vyksite į karo muziejų, kur savo akimis išvysite Vietnamo kare naudotus tankus, malūnsparnius bei kitą artileriją. Toliau vyksite į Kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus. Apgyvendinimas viešbutyje.

 • 12 diena

  HO ŠI MIN – MEKONGO DELTA – PHAN THIET (pusryčiai)

  Iš ankstaus ryto vyksite Hung Vuong Pier miestelį, kuris gali pasigirti itin vaizdingais Mekongo deltos vaizdais. Dažniausiai upės įteka į vandenynus ar jūras, o čia - atvirkščiai. Galinga vandens tėkmė tiesiog plūsta į žemyninę šalies dalį, suformuodama unikalų gamtos stebuklą – Mekongo deltą. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su vietinių gyvenimo žavesiu, kurie čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažose salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Sužinosite kaip gaminami saldainiai iš kokoso. O vakare pervežimas į Phan Thiet kurortą. Nakvynė viešbutyje.

 • 13–14 diena

  Poilsis PHAN THIET (pusryčiai)

  Phan Thiet – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Jis išsiskiria siaurais balto smėlio paplūdimiais, kurie vilnija net 25 km. Aplink nusėta pušynais bei įvairiais vakariečiams neįprastais augalais. Šis kurortas žinomas ir dėl savo kulinarinių subtilybių, ypač padažų žuviai – vieno dažniausiai naudojamų ingredientų Vietname.

  Miestelyje daug užeigų ir jaukių restoranėlių, įsikūrę keli išpuoselėti golfo laukai, akį traukia įspūdingos šventyklos. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti su keturračiais motociklais (*už papildomą mokestį). Mėgstantiems aktyvų poilsį siūlome kaitavimą ar burlentes, kas čia yra ypač populiaru. Taip pat siūlome pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus.

 • 15 diena

  HO ŠI MIN – VILNIUS / RYGA (pusryčiai)

  Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Ho Chi Min – Vilnius arba Ryga.

Keliautojų atsiliepimai7

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Kelionės kainos

 

PHU HAI RESORT 4*
(Deluxe)

BAMBOO VILLAGE 4* (Nova Deluxe)

ANANTRA PT 5*  (Deluxe ocean)

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje:

1650 EUR + skrydis

1736 EUR + skrydis

1936 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • vietiniai skrydžiai;
  • keturvietė traukinio kajutė Hanojus – Lao Cai – Hanojus;
  • visi pervežimai pagal programą;
  • apgyvendinimas: 7 nakvynės 3-4* kategorijos viešbučiuose turo metu, 3 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje, 2 nakvynės traukinyje (keturvietėje kupė), 1 nakvynė laive;
  • maitinimas: 12 pusryčių, 4 pietūs, 1 vakarienė;
  • įėjimo mokesčiai į lankomus objektus;
  • vietinio rusakalbio gido paslaugos;
  • Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (padedame isigyti bilietus) skrydžių kainos nuo 725 EUR;
  • Vietnamo vizos įklijavimas (45 USD); 
  • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
  • asmeninės išlaidos;
  • gėrimai pietų ir vakarienės metu;
  • arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Lankomų objektų eiliškumas gali skirtis pagal sezoniškumą.
  • Minimalus keliautojų skaičius 6 asmenys.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Phan Thiet kurorte arba Phu Quoc saloje
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Laosą
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą 2n/3

   

UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką