Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Tanzanijos nacionaliniai parkai ir poilsis Zanzibare (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tanzanija, Zanzibaras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Tanzanijos nacionaliniai parkai ir poilsis Zanzibare (su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite populiariausią nacionalinį parką Afrikoje -  Serengeti
  • Pamatysite antilopes ir žirafas Arušos nacionaliniame parke
  • Manjaros ežero nacionaliniame parke pamatysite leopardų, liūtų, gepardų, dramblių ir net mėlynųjų beždžionių.
  • Vyksite prie Ngorongoro kraterio, kuris yra Pasaulinio paveldo sąraše ir didžiuojasi vienais iš gražiausių vaizdų Afrikoje
  • Mėgausitės poilsiu balto smėlio paplūdimiuose Zanzibare

Programa

 •   

 • 1 diena

  VILNIUS - KILIMANDŽARO ORO UOSTAS

  Tarptautinis skrydis su vienu persėdimu.

 • 2 diena

  KILIMANDŽARO ORO UOSTAS  USA RIVERIS - ARUŠOS NACIONALINIS PARKAS (pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte atvykstame į Kilimandžaro oro uostą. Patekti į šalį reikalingą viza ( kaina – 50 JAV dolerių žmogui, galima įsigyti ir prie šalies sienos). Kartu su savo bagažu eisime per muitinę. Tuomet susitiksime su savo gidu ir keliausime į šalia Arušos miesto esantį viešbutį. paislėję po ilgos kelionės, po pietų važiuosime į Arušos nacionalinį parką. Jo metu – laukia piknikas gamtoje. Arušos parkas tituluojamas gražiausiu Tanzanijos nacionaliniu parku, kuriame galime išvysti žirafas, zebrus ir dik-dik – mažąją antilopę. Tarp miškų bei Ngurdoto kraterio regėsime daugybę rožinių flamingų Momelo ežeruose. Po pilnos dienos įspūdžių grižtame nakvynei į viešbutį. 

 • 3 diena

  ARUŠOS NACIONALINIS PARKAS - TARANGIRĖS NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

  Po pusryčių, paliekame viešbutį ir keliaujame į Tarangirės nacionalinį parką (angl. - Tarangire National Park), kuris garsėja savo laukinės gyvūnijos gausumu. Jis yra išsidėstęs Arušos miesto pietvakariuose, Manjaro ežero (angl. Lake Manyara) regione. Vardą parkas gavo nuo Tarangirės upės, kuri teka net ir sausuoju laikotarpiu ir yra vienintelis vandens šaltinis laukinei gamtai. Sakoma, kad šiame parke galima pamatyti tiek dramblių, kiek kitose vietovėse – laukinių galvijų: Tarangirėje gyvena didžiausia dramblių populiacija iš visų pasaulio nacionalinių parkų.

  Atvykus galėsime pasimėgauti karštais pietumis Tarangire Safari lodžijoje. Po pietų laisvalaikį praleisime važinėdami po nacionalinį parką ir gėrėdamiesi įvairia gyvūnija. O šios tikrai nevalia neapžiūrėti – beveik 3000 kv. km. parke dominuoja milžiniški baobabų medžiai ir žolėtos savanos. 

 • 4 diena

  TARANGIRĖS NACIONALINIS PARKAS - MANJAROS EŽERO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

  Po pusryčių Maramboi stovyklavietėje, paliksime Tarangirės nacionalinį parką ir keliausime į kitą mūsų kelionės tikslą – Manjaros ežero nacionalinį parką (angl. Lake Manyara National Park). Šis parkas tęsiasi 50 kilometrų ir yra išsidėstęs palei 600 metrų Didžiojo Lūžių slėnio atodangą. Manjaros ežeras pasižymi ypatingu kraštovaizdžiu ir paties Ernesto Hemingvėjaus kadaise buvo apibūdintas kaip „vienas gražiausių Afrikoje“. Pavadinimą parkas gavo, žinoma, nuo Manjaros ežero, neretai pavadinamo netgi stebuklingu. Drėgnuoju periodu šis ežeras dengia daugiau nei pusę parko ploto, tačiau prasidėjus sausrai telkinio tenka gerokai paieškoti – kartais net sunku įsivaizduoti, kad tose vietose tikrai būta vandens. Kaip ir prieš tai lankytuose parkuose čia galima užtikti leopardų, liūtų, gepardų, dramblių ir net mėlynųjų beždžionių, tačiau labiausiai ši vietovė garsėja dėl drėgnuoju sezonu čia gyvenančių flamingų populiacijos.

  Pirmojoje dienos pusėje pasimėgausime pasivažinėjimu po parką ir popiet judėsime link viešbučio. Kelionės metu galėsime gėrėtis Didžiojo Lūžių slėnio vaizdais. Šis, daugiau nei 6000 km ilgio slėnis, prasidedantis Sirijos Artimuosiuose Rytuose ir besitęsiantis iki pat Mozambiko Afrikoje, yra didžiausias ir vienas įspūdingiausių geologinių darinių pasaulyje!

 • 5 diena

  MANJAROS EŽERO NACIONALINIS PARKAS - SERENGETIS (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

  Paliekame Manjaros nacionalinį parką ir tęsiame kelionę toliau į Serengečio nacionalinį parką (angl. - Serengeti National Park), seniausią ir patį populiariausią nacionalinį parką Afrikoje, taip pat UNESCO pasaulio paveldą.

  Pakeliui galime aplankyti Olduvajaus tarpeklį (angl. - Olduvai Gorge). Šis slėnis žymus savo priešistorinių hominidų archeologinėmis radimvietėmis.

 • 6 diena

  SERENGEČIO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

  Dieną skirsime į UNESCO saugomų objektų sąrašą įtrauktam Serengečio nacionaliniam parkui (angl. Serengeti National Park). Šis parkas garsus dėl metinių migracijų, kuomet šeši milijonai kanopų žingsniuoja per atviras lygumas ieškodami žalesnių ganyklų.

  Bet netgi tada, kuomet migracijos sustoja ir būna ganėtinai ramu, Serengečio parkas siūlo neabejotinai vienas smagiausių gyvūnijos peržiūrų – puikios buivolų bandos, mažesnės dramblių ir gazelių grupės, ir tūkstančiai antilopių, tarp jų – kanos (stambiosios antilopės), greitosios antilopės bei Granto gazelės. Jei norėsite, galėsite grįžti į lodžiją karštiems pietums. Nakvynė lodžijoje

 • 7 diena

  NGORONGORO KRATERIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė) (pusryčiai, pietų dėžutė, vakarienė)

  Šiandien mūsų lauks nepamirštamas Ngorongoro kraterio (angl. Ngorongoro crater) turas. Šis krateris yra 600 metrų gilumo ir tai yra didžiausias uždaras krateris pasaulyje.Jame galima pamatyti įvairiausią Afrikos kraštovaizdį ir gyvūniją vienoje vietoje – čia gyvena daugiau nei 50 skirtingų didelių žinduolių rūšių, pvz., liūtų, dramblių, raganosių, įvairių antilopių, tapyrų ir pan. Be to, galima sutikti ir daugiau nei 200 paukščių rūšių.

  Turą pradėsime leisdamiesi į kraterio apačią, o ją pasiekę vyksime pasivažinėti po žadą atimantį kraštovaizdį. Kasmet po ilgojo lietaus sezono kraterio pievos sodriai žaliuoja ir jas užtvindo vulkaninėje dirvoje puikiai tarpstančios spalvingos gėlės – tarsi matytume vaivorykštę ant žemės. 

  Antilopės gnu, zebrai ir liūtai ne kartą kirs Jums kelią. Pertrauką padarysime sustoję šalia hipopotamų baseino, kur galėsime pasimėgauti pietumis. Po pasivažinėjimo pakilsime stačiu krateriu atgal į viršūnę – ekstremalių pojūčių išsiilgusieji galės drąsiai žvalgytis pro automobilio langą ir grožėtis neapsakomais vaizdais. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje. 

   

 • 8 diena

  ARUŠOS ORO UOSTAS – ZANZIBARAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pietų išskrendame iš Arušos miesto su Precision Air oro linijų bendrove ir po maždaug valandos kelionės nusileidžiame Zanzibare. Oro uoste pasitiks vairuotojas ir nuveš į viešbutį. Registracija viešbutyje ir jūsų laisvas laikas. 

   

 • 9  – 12  dienos

  POILSIS ZANZIBARE (pietūs, vakarienė)

  Laisvas laikas poilsiui. Sniego baltumo paplūdimiai, perlamutrinis vandenynas, bekraštė dangaus žydrynė ir prieskonių kvapai – tai Zanzibaras, ketvirta pagal dydį, viena gražiausių salų pasaulyje, viliojanti poilsiautojus vandenyno gelmių grožiu, prieskonių kvapais, kultūrų įvairove ir egzotiška Afrikos gamta.

  Sala turistus vilioja ne tik vandens pramogų, jūros gėrybių gausa, bet ir didžiulis koralinis rifas, juosiantis salą. Tai viena iš geriausių vietų nardymo mėgėjams Indijos vandenyne. Zanzibaras taip pat ir ryškių spalvų bei egzotiškų kvapų sala. Salą išraizgiusios vanilių, kardamonų, cinamonų bei kitų prieskoninių augalų plantacijos. Prieskonių verslas čia klesti nuo seniausių laikų.

  Atvykus iš civilizacijos Zanzibare pamatai visai kitokį gyvenimą. Vietiniai turi mažus namukus, kai kurie jų drėbti iš molio, apdangstyti palmių šakomis, ir šulinį. Namuose nėra jokių grindų – tik asla, nėra ir langų – tik tinklelis užtrauktas, dažnai – ir durų. Buitinių daiktų –minimalu. Vietiniai dievina futbolą, valgo tik šviežią maistą, nes neturi tokios buitinės technikos kaip šaldytuvas. Nors beveik visi namuose turi televizorių, kad ir labai seną, svarbu – veikiantį.

  Galbūt norėsite pasimėgauti idilišku salos grožiu – atsipalaiduoti žydro vandens paplūdimiuose gerdami spalvingus kokteilius ir mėgaudamiesi saulės voniomis? O gal sudomins įvairios ekskursijos, kurias pasiūlys mūsų gidas:

  Stountauno miesto (angl. Stone Town) ekskursija (95 JAV doleriai žmogui, 70 JAV dolerių – dviems). Senoji Zanzibaro miesto dalis, ilgą laiką tarnavusi kaip pagrindinis prieskonių prekybos centras, šiandien yra vienas populiariausių turistų traukos objektų. 2000-aisiais į UNESCO saugomų objektų sąrašą įtrauktoje vietovėje susipina senųjų Svahili, arabų, persų, indų ir net europietiškosios kultūros elementai. Čia galima pamatyti Stebuklų namą (angl. The House of Wonders), taip pat aplankyti Senąjį Vergų turgų (angl. Former Slave Market) – nedidelį muziejų, kurį sudaro išlikusios vergų kameros.  Žinoma, svarbu užsukti ir į nepakartojamąjį miesto turgų, kuriame prekeiviai pasiūlys ne tik suvenyrų, bet ir vietinių gėrimų bei neapsakomo gardumo patiekalų.

  Jozani miško (angl. Jozani forest) turas (95 JAV doleriai žmogui, 85 JAV doleriai – dviems). Šis vėsus ir šešėlių apgaubtas žaliuojantis miškas yra didžiausia tikros laukinės gamtos vietovė Zanzibare. Išsidėsčiusiame prie Čvakos įlankos (angl. Chwaka Bay), neretai užliejamame plote veši drėgmę mėgstantys medžiai ir plunksniškieji paparčiai. Svarbu paminėti, kad būtent čia galima sutikti ir itin retą, stipriai saugomą beždžionių rūšį – Ruduosius kolobus, kurių išgyvenimui reikalingi augalai auga tik Zanzibare. 

  Kalėjimo salos (angl. Prison Island) turas (105 JAV doleriai žmogui, 84 JAV doleriai – dviems). Vos 20 min kelio nuo Stountouno ir jūs jau saloje, kurioje 1800 m. buvo pastatytas Britų kolonialistinis kalėjimas. Čia galėsite ne tik panardyti žydrame vandenyje, pasimėgauti saulėtais paplūdimiais, bet ir iš arti stebėti vėžlius – dabar šioje saloje yra didžiulis vėžlių draustinis.  Apgyvendinimas: Breezes Beach (Deluxe Room) 

 • 13 diena

  ZANZIBARAS  DAR ES SALAAM (pusryčiai)

  Papusryčiavę atsisveikinsime su nuostabiuoju Zanzibaru. Skrisime į Tanzaniją, kur mūsų lauks pervežimas į viešbutį. Poilsis. Naktį pervežimas į oro uostą.

 • 14 diena

  DAR ES SALAAM - VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Kaina 2998 EUR

Vieta: "Bluebay Beach Resort & Spa" yra ant geriausio balto smėlio kranto Zanzibaro salos rytinėje pakrantėje. Įsikūręs 30 akrų tropikų soduose, kuriuose yra daugiau kaip 1000 palmių. Įsikūręs 1 valanda kelio nuo oro uosto.

Kambariuose: Tiek erdviuose paprastuose, tiek liukso numeriuose įrengtos drabužinės bei svetainės zonos. Kai kurie numeriai yra privačioje teritorijoje ir turi lauko dušus bei asmeninius vyresniuosius liokajus, vilkinčius nacionalinius suahilių kostiumus.

Viešbučio teritorijoje: Viešnagės metu galėsite pažaisti lauko arba stalo tenisą, naudotis sporto sale bei paplaukioti vandens dviračiais, burlente, užsiimti nardymu ar kitu vandens sportu. Vaikams įrengta žaidimų aikštelė ir vaikiškas baseinas, o daugiakalbis personalas galės užsakyti ekskursijas ir pasirūpinti automobilių ar dviračių nuoma.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos pažintinio turo/safarių metu (susirinkus 10 žmonių);
  • vietinio angliakalbio gido paslaugos;
  • visi pervežimai pagal programą viso turo metu;
  • apgyvendinimas 3*-4* viešbučiuose;
  • Safari mašina su atviru stogu;
  • ekskursijos pagal programą;
  • visi įėjimų mokesčiai;
  • Maitinimas nurodytas programoje;
  • 1,5 l vandens žmogui safario metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis (~720 EUR);
  • viza (50 JAV dolerių žmogui), ją galima įsigyti ir prie šalies sienos;
  • įėjimo mokestis į Olduvai Gorge muziejų (27 JAV doleriai žmogui);
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • asmeninės išlaidos;
  • gėrimai;
  • arbatpinigiai: 15–20 JAV dolerių nuo visos grupės vairuotojui;
  • vietiniai skrydžiai (nuo 250 USD).

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Geltonosios karštinės vakcinos yra privalomos, jei atvykstate per Nairobį ar Adis Abeba.
  • JAV doleriai išleisti prieš 2006 metus yra nepriimami
  • Kol kas tikslios apgyvendinimo vietos nėra nustatytos, tai bus nurodyta užsakymo metu
  • Kelionės vadovas vyksta susirinkus 10 žmonių
  • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką