Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Kontrastingasis Tailandas su poilsiu Krabi ir Puketo saloje (su vadovu iš Lietuvos)

Poilsinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Kontrastingasis Tailandas su poilsiu Krabi ir Puketo saloje (su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Susipažinsite su verdančiu sostinės Bankoko gyvenimu
  • Leisite laiką gamtos apsuptyje Khao Sok nacionaliniame parke
  • Ilsėsitės net dvejuose Tailando kurortuose: Krabi kurorte bei egzotiškoje Puketo saloje
  • Gaminsite egzotiškos maisto gaminimo pamokėlės metu
  • Turėsite galimybę aplankyti Phi Phi salas ir kanojomis paplaukioti po mangrovių miškus

   

Programa

 • Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo... Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Jei galvoje sukasi mintys apie šiltus kraštus ir švelniai kutenančius saulės spindulius, o širdis ištroškusi naujų nuotykių, netikėtų pažinčių ar tiesiog atsipalaidavimo – ši šalis yra tai, ko trokštate! Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Tailande!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE! 

  ASTRA

  Tailande gyvenu jau daugiau nei trejus metus. Bankokas tapo mano namais, tajai - mano mokytojais, bičiuliais ir šeima. 

  Kiekvienam atvykstančiam ši šalis yra vis kitokia. Vieniems - kvepianti mangais, kitiems - viliojanti tajų šypsenomis, tretiems - kantrybės mokykla, stebint sulėtintą vietinių gyvenimą. Visiems būsimiems keliautojams patariu nesivežti į Tailandą stereotipų, girdėtų pasakojimų ar vilčių, nes ši vieta nuolat keičiasi ir joje gali rasti viską, ko ieškai. Tad linkiu žvalgytis tik gražių, įkvepiančių ir užburiančių dalykų, kurie nuspalvins jūsų atostogas visomis vaivorykštės spalvomis. Važiuokite atvira širdimi ir plačiai atmerktomis akimis, nes Tailandas jus stebins, piktins, žavės, kerės, įtrauks ir nepaleis, jo niekada nepamiršite.

   

 • 1 diena

  VILNIUS – BANKOKAS

  Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu viename iš Europos miestų.

 • 2 diena

  BANKOKAS

  Nusileidę Bankoko oro uoste važiuosime į viešbutį. Vakare lauks laisvas laikas, kuomet patarsime netinginiauti, o pradėti pažintį su spalvinguoju Bankoku.  Bankokas (Bangkok) – didžiulis miestas, kurio Rytų kraštus dievinantys žmonės tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir nenuilstančiu gyvenimo ritmu, stulbinančiais kontrastais ir daugybe įdomių istorinių vietų.

  Norintiems pramogų pasiūlysime apsilankyti Siam Niramit teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, nuostabiais šviesos ir garso efektais per teatrą atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją. Norintys paragauti egzotiškų vaisių, galės pasižvalgyti po naktinį Patpongo (Phat Phong) turgų. Čia skuba visi: ir prekeiviai, ir vietiniai gyventojai, ir, žinoma, turistai, apstulbę nuo  turgaus šurmulio ir spalvų. O tie, kurie svajoja apie poilsį po ilgos dienos, galės pasilepinti populiariuoju žuvų pėdų masažu*. Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių mūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pirmiausia aplankysime Karališkąją šventyklą ir įspūdingą tajų architektūros šedevrą – Karalių rūmus (Grand Palace). Nors šiame akinamos prabangos pastate karaliai nebegyvena nuo XX a., čia tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas – rūmai iki šiol laikomi Tajų galybės ir dvasingumo simboliu.  

  Išskirtinumo prabangių pastatų kompleksui, užimančiam daugiau nei 200 tūkst. kv. metrų, suteikia įžymiosios Smaragdinio Budos (Wat Phra Kaew), Auksinio Budos šventyklos (Wat Traimit). Abiejose saugomi išskirtiniai budistų reliktai – Smaragdinio Budos paveikslas ir 5,5 tonos sverianti Budos statula iš gryno aukso – stebina savo lankytojus neapsakomu grožiu. Apžiūrėsime ir Gulinčio Budos šventyklą (Wat Pho), garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga 46 m ilgio ir 15 m aukščio gulinčio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje Tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas Tajų masažas.

  Vėliau pasiūlysime papietauti* greta Bankoką raizgančių kanalų, sutekančių į Čao Prajos upę (Chao Phraya). Popiet leisimės į pasiplaukiojimą šiais kanalais ir pasižvalgysime po vietovę. Vakarėjant patarsime aplankyti aukščiausią Bankoko pastatą Baiyoke Sky. Nuo šio statinio apžvalgos aikštelės išvysime nuodėmės vertą miesto panoramą, kurios fone galėsime ir pavakarieniauti*. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  BANKOKAS – KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių, važiuosime į Bankoko oro uostą ir skrisime į Tailando pietuose esančią Surat Thani provinciją. Vos atskridus trauksime į unikalųjį Khao Sok Nacionalinį parką, kurio gamtos grožis prikausto žvilgsnį nuo pirmos iki paskutinės viešnagės akimirkos.  Pirmiausia vyksime į prieplauką ir apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria neaprėpiamų tropinių džiunglių ir Čeolano ežero (Cheow Lan) panorama. Iš apžvalgos aikštelės galima aiškiai matyti Khao Sok Nacionalinį parką išvagojusias perėjas, lankomas itin retų rūšių gyvūnų.

  Kelionę tęsime didžiule medine valtimi, kuria leisimės į ekskursiją ežeru. Kelią valtimi skinsimės per tankius tropinius miškus, už savęs palikdami ežero krantus puošiančias įspūdingas uolas. Pietausime šiandien taip pat ypatingai – ant vandens įrengtame restorane, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į kalnų masyvus. Po gardžių pietų apsistosime vandens paviršiuje plūduriuojančiame viešbutyje. Turėsime atskirus namelius su terasomis, nuo kurių panorus atsigaivinti galima šokti tiesiai į ramiai tyvuliuojantį ežerą (nemokamai bet kuriuo paros metu galėsime naudotis baidarėmis).

  Įsikūrus ir trumpai pailsėjus mūsų lauks 30 minučių pasivaikščiojimas po džiungles. Jeigu pasiseks, gyvos gamtos apsuptyje išvysime erelių, beždžionių, gibonų, langūrų ar net didžiųjų ragasnapių. Pasivaikščiojimą vainikuos legendinė koralų ola, į kurios gelmes bambukiniais plaustais plauksime lydimi vietinio gido. Apžiūrėję olą grįšime į viešbutį. Likęs laikas – laisvas, skirtas poilsiui ir maudynėms. Dienos pabaigoje mūsų lauks vakarienė viešbučio restorane. Nakvynė nameliuose ant ežero Nacionaliniame Khao Sok parke.

 • 5 diena

  KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS  KRABI (pusryčiai, pietūs)

  Ankstyvas rytas Čeolano pakrantėje – pats įsimintiniausias laikas paroje. Tai unikali proga išvysti, kaip šiame rojaus kampelyje brėkšta aušra, sklaidosi debesys, palengva lyg kvėpuodamas prieš mūsų akis ežeras leidžia į viršų garo sroves, kurios virš pakrantėje esančių uolų sudaro lengvus debesis.  Po pusryčių viešbutyje, keliausime ežero krantinės link, mėgausimės nepaprasto grožio įlankos, kurią puošia karstinės uolos, atsispindinčios veidrodiniame ežero paviršiuje, vaizdais. 

  Šios dienos tikslas – pasiplaukiojimas kanoja arba bambukiniu plaustu džiunglėse tekančia negilia upe Sok. Tai nuostabus būdas atsipalaiduoti ir pasimėgauti išraizgytos upės pakrančių vaizdais. Po pasiplaukiojimo upe mūsų lauks pietūs – skanausime tradicinės pietų Tailando virtuvės šedevrų. Dienos kulminacija – pasijodinėjimas drambliais*. Sėdėdami drambliui ant nugaros valandą pramogausime nešiojami šio nepaprasto gyvūno po tankias džiungles, kirsime kalnų upes, užkopsime į kalvą ir apžiūrėsime cukrinių nendrių plantacijas.

 • 6 diena

  POILSIS PRIE JŪROS KRABI (pusryčiai)

  Diena bus skirta poilsiui. Krabi patiks gamtos mylėtojams, pirmenybę teikiantiems tiek ramiam ir idiliškam, tiek aktyviam poilsiui. Kvapą gniaužianti salos gamta nepalieka abejingų: uolos, džiunglės, kriokliai ir nekasdieniai vaizdai. Į Krabi vilioja ne tik išskirtinė gamta, bet ir nedideli turgeliai, suvenyrų parduotuvėlės, jaukios kavinukės, atpalaiduojantys tailandietiški masažai. Vakare galima apsilankyti „Ladyboys“ kabarete* (teirautis gido). Atostogų Krabi metu numatytos kelios papildomos ekskursijos su vadovu iš Lietuvos. Norėdami keliauti kitomis dienomis be vadovo galėsite užsisakyti ekskursijas vietoje.

 • 7 diena

  KRABI (pusryčiai, pietūs)

  Šią dieną mūsų lauks tailandietiško maisto gaminimo pamokėlė. Vietinis šefas pasidalins kulinarinėmis tajų paslaptimis ir mielai padės, kai patys gaminsime sau pietus iš egzotiškų ir tailandiečių virtuvėje nepamainomų ingredientų. Mūsų patiekaluose būtinai bus čili pipirų, imbiero, kvapniosios citrinžolės, kokosų pieno ar šviežių karališkų krevečių. Pasimėgavus savo gamybos pietumis lauks laisvas laikas, skirtas poilsiui ar pramogoms – Krabi išvystytos vandens pramogos (ypač nardymas), o ekstremalesnių pojūčių išsiilgę galės išmėginti alpinizmą.

 • 8 diena

  IŠVYKA Į RAILAY PAPLŪDIMĮ (pusryčiai)

  Šiandien keliausime į Railay paplūdimį (Railay), iki kurio motorine valtimi plauksime apie 20 min. Vien kelionės iki šios vietos metu mus užburs nuostabūs tropikų vaizdai – žydros Andamanų jūros, vešliais augalais apaugusių uolų bei ryškiomis vėliavomis išmargintų laivelių, kuriuose vietiniai leidžia savo saldžią kasdienybę, peizažas. Railay paplūdimys  vaizdingas pusiasalis tarp Krabi bei Ao Nang miestų. Įspūdingos vietos nardymui, ilgi pasivaikščiojimai balto smėlio paplūdimiu ir nepakartojamo grožio klinčių uolos, puikiai tinkamos alpinizmui – tai ypač populiari vieta Tailande, į kurią turistai atvyksta dėl pasakiškų vaizdų ir atpalaiduojančios ramybės. 

 • 9 diena

  POILSIS KRABI/IŠVYKA Į PHANG NGA* (pusryčiai)

  Šią dieną pasiūlysime su vadovu iš Lietuvos motorine valtimi vykti į Phang Nga įlanką*, kuri garsi adatos formos Ko Tapu salele, dar vadinama Džeimso Bondo sala. Savo vietą pasauliniame žemėlapyje ši sala rado, kai nuostabūs vaizdai buvo panaudoti filme apie agentą 007. Kelionės metu plaukdami link Phang Nga grožėsimės mažomis įlankėlėmis, galėsime sustoti išsimaudyti slėptuvę primenančiuose paplūdimiuose bei klausytis vietinio gido istorijų ir legendų apie aplinkines vietas.

 • 10 diena

  KRABI  PUKETAS (pusryčiai)

  Papusryčiavus šiandien mūsų lauks kelionė į kitą poilsio vietą – Puketo salą (Phuket). Puketas tai didžiausia bei populiariausia Tailando sala, kuria domisi norintieji atostogauti.Neretai Tailando perlu vadinama vieta kiekvieną užburs savo egzotišku gamtos grožiu: kilometrus besitęsiantys paplūdimiai, skalaujami gaivios Andamanų jūros, palmės, skardžiai, nuspalvinti atogrąžų augalų, bei manieringi salos vingiai. Puketą įsimylės ir ramybės ieškantys romantikai, ir vandens sporto entuziastai, ir pramogų bei linksmybių išalkę turistai.

 • 11 diena

  POILSIS PRIE JŪROS PUKETO SALOJE (pusryčiai)

  Poilsis prie jūros Puketo saloje. Tiems, kuriems trūks daugiau nuotykių, pasiūlysime papildomas ekskursijas į aplinkines šios provincijos salas, kur taip pat bus skirta pakankamai laiko nardymui, susipažinimui su itin spalvingu povandeniniu pasauliu, pasivaikščiojimams po laukinius paplūdimius.

 • 12 diena

  POILSIS PRIE JŪROS PUKETO SALOJE / IŠVYKA Į PHI PHI* (pusryčiai)

  Šią dieną su vadovu iš Lietuvos galėsime nuplaukti iki Phi Phi salyno* ir pasigrožėti iš melsvo vandens gelmių kylančiomis stačiomis klintinėmis uolomis, salų pakrantėje tarp urvų nutįsusiais balto smėlio paplūdimiais bei juos atkakliai skalaujančia smaragdinio vandens jūra. Vanduo čia toks skaidrus, kad daugelyje vietų labai gerai įžiūrimas jūros dugnas ­– atsiveriantis povandeninis pasaulis yra tikras rojus nardytojams. Įdomu ir tai, kad būtent čia, aukštose Phi Phi salos uolose renkami kregždžių lizdai, iš kurių gaminamas vienas kiniškas delikatesas – kregždžių lizdų sriuba. Koh Phi Phi salas ypač išgarsino filmas „Paplūdimys"("The Beach") su amerikiečių aktoriumi Leonardo Di Caprio, kuris buvo filmuojamas būtent čia.

 • 13 diena

  POILSIS PRIE JŪROS PUKETO SALOJE  (pusryčiai)

  Poilsis prie jūros Puketo saloje. Norintieji galės užsisakyti papildomas ekskursijas viešbutyje ar tiesiog gatvėje. Pasirinkimas čia platus: nuo ekstremalaus raftingo upe iki kopinėjimo uolomis ar nardymo su specialia įranga.

 • 14 diena

  PUKETAS ­– BANKOKAS  VILNIUS (pusryčiai)

  Papusryčiausime ir tuomet trauksime į Puketo oro uostą, iš kurio skrisime į Bankoką. Bankoke dar galėsime pasimėgauti paskutinėmis akimirkomis Tailande, aplankyti nematytas miesto vietas, pasidžiaugti tailandietiška virtuve ar masažu bei nusipirkti suvenyrų. Vakare atsisveikinsime su spalvinguoju Tailandu. Važiuosime į Bankoko oro uostą, o iš ten skrisime į Vilnių.

 • 15 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai10

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 sausis
Šeš, Saus 20Šeš, Vas 3 8
2018 vasaris
Šeš, Vas 17Šeš, Kov 3 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1348 EUR 1248 EUR
 

+ skrydis apie 760 EUR
su skrydžiu nuo 2008 EUR

IŠANKSTINIAI EGZOTINIŲ KELIONIŲ PARDAVIMAI! Įsigyk dabar ir sutaupyk 100 EUR savo kelionei! Detalios akcijos sąlygos »
 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Apgyvendinimas 3* - 4*  viešbučiuose
Chaophya Park Bangkok
(superior tipo kambarys)

Saichol Khao Sok Floating Houses

Peace Laguna Krabi

(Standard tipo kambarys)

Sunwing Resort & Spa Bangtao Beach 
(studio tipo kambarys)
Nuo 1348 EUR/asm + skrydis

Apgyvendinimo variantai 3* - 4* viešbučiuose. Kaina nuo 1348 EUR + skrydis

CHAOPHYA PARK BANGKOK
Superior tipo kambarys

Vieta: viešbutis įsikūręs Bankoko mieste, vos už 650 metrų nuo Ratchadapisek greitųjų požeminių traukinių (MRT) stoties, iš kurios lengvai pasieksite miesto parduotuvių bei verslo rajonus. Iki miesto centro 4 km., iki oro uosto 35 km.

Kambariuose: tailandietiškais baldais apstatytuose erdviuose bei šiuolaikiškuose numeriuose rasite kabelinius kanalus rodančius televizorius, mini barus, seifus, kavos ir arbatos ruošimo rinkinius bei vonios kambarius su voniomis ir plaukų džiovintuvais.

Viešbučio teritorijoje: šiame viešbutyje yra 8 maitinimo įstaigos, lauko baseinas, veikia nemokamas belaidis ir laidinis internetas. SPA ir tailandietiško masažo centre „Bali“ ir įrengtos kelios saunos ir garų pirtys. Viešbutyje taip pat yra ekskursijų informacijos punktas bei teikiamos aptarnavimo numeriuose paslaugos. Savitarnos kavinėje „Park“ patiekiami azijietiški ir tarptautiniai valgiai.

 

 

SAICHOL RESORT CHIAO LAM DAM

Vieta: šis plūduriuojantis viešbutis įsikūęs Chiew-Larn ežere, apsuptas Khao Sok nacionalinio parko džiunglių bei kalnų. Miesto centras yra vos 80 km atstumu, o nuvažiuoti iki oro uosto galėsite per 45 minutes. Esantis patogioje strateginėje padėtyje šis viešbutis siūlo lengvą susisiekimą su visais miesto lankytinais objektais.

Kambariuose: maloni viešbučio atmosfera atsispindi kiekviename kambaryje. Rankšluosčiai, nemokama tirpi kava, skėtis, kambariai nerūkantiems, oro kondicionavimas – patogumai, kuriuos rasite viešbutyje. Kiekvienas svečias gali mėgautis saulėlydžiais bei saulėtekiais tiesiai iš savo kambario balkono.

Viešbučio teritorijoje: visos viešbučio pramogos, įskaitant kanojos, atviras baseinas, soliariumas, vandens sportas (nemotorizuotas), sukurtos Jūsų malonumui ir poilsiui.

 PEACE LAGUNA RESORT & SPA KRABI
Standard tipo kambarys

Vieta: apsuptas kalnų ir lagūnos vaizdų, viešbutis įsikūręs Krabi kurorte, 4 min kelio iki paplūdimio, 3 km. iki miesto centro, bei 22 km. iki oro uosto.

Kambariuose: visi kambariai yra labai elegantiškai įrengti, turi tokius patogumus, kaip plokščiaekranis televizorius, bevielis interneto ryšys (nemokamas), sukūrinė vonia, kambariai nerūkantiems. Visuose kambariuose yra oro kondicioierius, šaldytuvas, seifas.

Viešbučio teritorijoje: viešbučio svečiai gali mėgautis tokiomis paslaugomis, kaip nemokamas WiFi visuose kambariuose, patogumai neįgaliesiems, automobilių parkavimo paslauga, automobilių stovėjimo aikštelė. Galėsite mėgautis tokiomis atpalaiduojančiomis pramogomos, kaip vonia, sporto klubas, sauna, atviras baseinas, sveikatingumo centras. Viešbučio teritorijoje yra 3 baseinai, SPA ir sveikatingumo centras, treniruoklių salė, restoranai.

 

 

SUNWING RESORT & SPA BANGTAO BEACH
Studio tipo kambarys

Vieta: įsikūręs Bangtao paplūdimyje.

Kambariuose: mediniais baldais apstatytuose numeriuose rasite tokius patogumus, kaip svetainių erdvės, virtuvėlės ir didžiuliai balkonai arba terasos, iš kurių atsiveria sodo, baseino arba jūros vaizdai.

Viešbučio teritorijoje: norėdamas užtikrinti aukštesnės klasės komfortą šis viešbutis siūlo savo svečiams 24 valandų apsaugą, fakso aparatą, dovanų/suvienyrų parduotuę, kopijavimą, pašto tarnybą. Nesvarbu ar esate sporto mėgėjas ar tiesiog ieškote būdų atsipalaiduoti po ilgos dienos, čia galėsite mėgautis tokiomis pramogomis, kaip vonia, sporto klubas, atviras baseinas, sveikatingumo centras, masažas. Komplekse yra keli dideli lauko baseinai ir 2 restoranai. Kiekvienas svečias ras kuo užsiimti šiame poilsio komplekse. Pasimaudykite kažkuriame iš baseinų arba pasilepinkite atpalaiduojančiais masažais bei grožio procedūromis SPA centre. Pageidaujantiems aktyvesnių užsiėmimų siūlomos tokios vandens sporto pramogos, kaip plaukiojimas burlentėmis bei baidarėmis. Vaikams čia nepritruks įvairios veiklos – jie galės leisti laiką žaidimų aikštelėje, žaisti žaidimus ir užsiimti kitomis pramogomis. Viešbutyje taip pat įrengti 2 vaikų baseinai.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
  • vietinio gido paslaugos;
  • vidiniai skrydžiai Bankokas - Surat Thani ir Puketas - Bankokas;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • apgyvendinimas 3-4* viešbučiuose: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė nameliuose ant ežero Khao Sok; 5 nakvynės Krabi, 4 nakvynės Pukete(jeigu skrydis yra su Finnair avia linijomis, paskutinė nakvynė yra Bankoke);
  • programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai Vilniaus  Bankokas Vilnius (apie 760 EUR);
  • Tailando vienkartinė viza (~ 31 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos pažymėtos žvaigždute *;
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai;
  • gėrimai pietų ir vakarienių metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Priemoka už vienvietį kambarį:  479 EUR.
  • Vadovas iš Lietuvos lydės į ekskursijas po Phang Nga, Koh Phi Phi ar pasiplaukiojimą raftingais tik tuomet, jei norinčiųjų vykti skaičius bus ne mažesnis nei 6 asm.
  • Kelionės organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Jeigu neturite galimybės pasidaryti Tailando vizos konsulate Vilniuje, vizą galite gauti Tailando oro uoste. Visa on arrival kaina asm. apie 60 EUR. Tik vizos įkilijavimas gali užtrukti, tokiu atveju, Jums užsakysime papildomą pervežimą: oro uostas - viešbutis, kad visai grupei nereikėtų laukti. Pervežimo kaina asm. 30 EUR.
  • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
  • Kelionės vadovas pasitiks ir išlydės iš Bankoko.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką