Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Svetingoji Kolumbija (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kolumbija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Svetingoji Kolumbija (su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Lankysitės šalyje, kur kiekviename žingsnyje UNESCO saugomas paveldas: jaukūs senamiesčiai, didingi slėniai, senovinės bažnyčios, archeologinės radimvietės bei ištisas kavos regionas
  • Pamatysite Bogotą, Kolumbijos sostinę, kurioje visi žino kur yra Lietuva
  • Kavos regione sužinosite kaip užgimsta kvapni kolumbietiška kava
  • Kokoros slėnyje gėrėsitės dangų remiančiomis „vaškinėmis“ palmėmis – nacionaliniais Kolumbijos medžiais
  • Mėgausitės Karibų jūros teikiamais malonumais Kartagenoje, besididžiuojančioje vienu gražiausių senamiesčių visoje Lotynų Amerikoje

   

Programa

 • Kolumbija ilgą laiką buvo šalis, kurią keliautojai tarsi užmiršdavo. Mitų apipinta Pietų Amerikos pusė traukia pasiilgusius egzotikos, nepatirtų pojūčių ir tropinio klimato. Tad tik įsivaizduokite: draugiški ir šilti žmonės, kaktusais apaugusi Tatakoa dykuma, neaprėpiamos, spindinčiai žalios kavos plantacijos, nedidukai kolonijinių miestelių senamiesčiai, kvapą gniaužiantys paplūdimiai ir ypatinga Karibų dvasia... Būtent į tokią Kolumbiją mes Jus ir kviečiame!

 • 1 diena

  VILNIUS   BOGOTA

  Skrydis iš Vilniaus į Bogotą (persėdimas viename Europos miestų).

 • 2 diena

  BOGOTA

  Atvykus į Bogotą, pasitikimas, pervežimas į viešbutį, poilsis. Nakvynė.

 • 3 diena

  BOGOTA (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į ekskursiją pėsčiomis, kur išryškėja modernumo ir istorinės miesto dalies kontrastai. Susipažinsite su miestu: šurmuliuojančiu Bogotos centru, kur gausu bažnyčių ir baltu tinku dekoruotų kolonijinių pastatų. Įsiliesime į praeivių minią La Candelaria kolonijinio stiliaus senamiestyje, kurio siauromis gatvelėmis pasieksime pagrindinę miesto aikštę Plaza Bolivar bei Katedrą, Teisingumo rūmus, Parlamentą. Aplankysime žymaus menininko Fernando Botero muziejų beu Aukso muziejų. Pakilsime į Monserat (Monserrate) kalvos viršūnę, nuo kurios kaip ant delno atsivers visas miestas, apsuptas Andų viršūnių. Spėsime Pasivaikščiosime siauromis, akmenimis grįstomis miesto gatvelėmis. Nakvynė viešbutyje.

   

 • 4 diena

  BOGOTA  – VIJAVIECHA (pusryčiai)

  Šiandien pradėsime savo kelionę po svetingąją Kolumbiją (Republica de Colombia). Ryte, po pusryčių, vyksime į Vijaviechos miestelį (Villavieja), esantį Tatakoa dykumos (Desierto de la Tatacoa) pakraštyje. Mūsų lauks maždaug 6–7 val. kelionė, tačiau galime pažadėti, kad nuobodi ji nebus – akį trauks nuostabus, mums neįprastas dykumos peizažas. Gyvenimas dykumoje teka lėtu ritmu: atslūgus dienos karščiui, gyventojai išlenda iš savo namų, sėdi gatvėse ir mėgaujasi kiek atvėsusiu oru. Atvykus į Vijaviechos miestelį lauks laisvas laikas. Pageidaujantiems vakare galėsime pasiūlyti ekskursiją į Tatakoa dykumos observatoriją – dangus čia giedras beveik visus metus, tad dykuma dažnai lankoma kaip žvaigždžių stebėjimo vieta. Taip pat pasiūlysime pavakarieniauti dykumoje pas vietinius gyventojus. Nakvynė svečių namuose.

 • 5 diena

  TATAKOA DYKUMA – SAN AUGUSTINAS (pusryčiai)

  Šiandien anksti ryte važiuosime gilyn į dykumą. Tatakoa dykuma – nedidukė, ją supa kalnai, kurie sulaiko lietaus debesis ir dovanoja Tatakoa sausą klimatą. Ekskursijos metu gėrėsimės dykumos spalvomis, keistomis uolienomis, stebinančiomis neįtikėtinų atspalvių ir formų uolelėmis, formuojančiomis arkas, kanjonus ir monumentus.

  Pasivaikščiojimo pabaigoje mūsų lauks malonus siurprizas – maudynės gaivinančiame baseine dykumos gilumoje. Pasigrožėję dykuma keliausime toliau, mūsų tikslas – San Agustino (San Agustin) miestelis. Kelyje užtruksime apie 5 val. Nakvynė San Agustine.

 • 6 diena

  SAN AUGUSTINAS (pusryčiai)

  Ryte vyksime į San Agustino archeologinį parką (Parque Arqueologico de San Agustin), esantį vos 10 min kelio atstumu nuo miestelio. Prieš penkis tūkstančius metų gyvavusi San Agustino kultūra aplinkiniuose slėniuose paliko gausybę skulptūrų (iš viso jų priskaičiuojama apie 500), tad dalies jų ir išsirengsime apžiūrėti. 50 km² plote išlikę ikikolumbinės kultūros paminklų: statulų, megalitų, kapaviečių, akmens raižinių. Paminklai siekia 7 m aukštį, o juose vaizduojamos įvairios dievybės, mitiniai gyvūnai ir abstraktūs vaizdiniai. Popiet tęsime kelionę po San Agustino apylinkes tipišku, spalvingu chiva autobusu, vis dar naudojamu susisiekimui atokesnėse Kolumbijos vietovėse – tai dar viena neįkainojama patirtis! Grožėsimės nuo kalvų atsiveriančiais įspūdingais vaizdais, sužinosime daugiau apie šių derlingų žemių augmeniją. Stabtelėsime ir prie Magdalenos upės (Rio Magdalena) susiaurėjimo. Nakvynė San Agustino miestelyje. 

 • 7 diena

  SAN AUGUSTINAS – POPAJANAS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Po jų važiuosime į Popajaną (Popayan), dar vadinamą baltuoju miestu. Kelionė tuks maždaug 4–5 valandas. Kelias driekiasi per Purasės Nacionalinį Gamtos Parką (El Parque Nacional Natural Purace). 1961 m. įkurtas parkas išsidriekęs kalnuotame Andų regione – ugnikalnių karalijoje. Čia stūkso vienas aktyviausių Kolumbijoje Purasės ugnikalnis (Vulcan Purace), kurio aukštis siekia netgi 4600 m virš jūros lygio. Parke slėniais teka didžiausios šalies upės, kunkuliuoja terminės versmės. Čia taip pat galima rasti ypač daug augalijos rūšių, kurioms gresia išnykimas: Kolumbinę pušį, Andinį ąžuolą, Vaškinių palmių ir pan. Jei pasiseks, išvysime sklandančius vietinius gyventojus – didžiuosius Andų kondorus.Atvykę į Popajaną, leisimės į ekskursiją po miestą pėsčiomis. Popajano senamiestis laikomas vienu gražiausių ir geriausiai išsilaikiusių visoje Kolumbijoje. Miestas žavi kolonijine architektūra, menančia keturis tūkstantmečius, nedidelėmis bažnytėlėmis, siauromis akmeninėmis gatvelėmis, simetriškais kvartalėliais – jis įtrauktas UNESCO Pasaulio Paveldo sąrašą. Popajanas garsus ir tuo, kad ypač aktyviai švenčia semana santa (priešvelykinė savaitė) mieste šiuo laikotarpiu kasdien organizuojamos procesijos, klojami gėlių kilimai. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  POPAJANAS – KAVOS REGIONAS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į kavos regioną. Pakeliui aplankysime vietinių gyventojų kavos ūkį, kuriame sužinosime viską apie Kolumbijos aukštikalnių kavą, jos auginimą, gamybą ir paruošimą. Čia galėsime ne tik paragauti nuostabios tradicinės kolumbietiškos kavos, bet ir įsigyti lauktuvių – galbūt kvapnia kava pradžiuginsime artimuosius, o gal grįžę, norėdami prisiminti nepakartojamą kelionę mėgausimės patys?.. Toliau keliaujame toliau – į kavos regiono širdį, Armėnijos miestą (Armenia). Iš čia itin patogu tyrinėti Kavos regioną (El Paisaje cultural del cafe de Colombia), kurį 2011 UNESCO įtraukė į Pasaulio Paveldo sąrašą. Apsistosime viešbutuke su baseinu.

 • 9 diena

   KAVOS REGIONAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę vyksime į Kokoros slėnį (Valle de Cocora). Vietovė pavadinta iki-kolumbinės Kimbajų civilizacijos (Quimbaya) princesės vardu, reiškiančiu „vandenų žvaigždė“ (estrella de aqua). Tai vienas gražiausių Kolumbijos slėnių, žavintis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Čia auga įspūdingosios vaškinės palmės – nacionalinis Kolumbijos medis, išsistiebiantis net iki 60 metrų aukščio. Planuojamas pasivaikščiojimas pėsčiomis, bet jeigu norėtumėte nukakti ilgesnį atstumą, Jūsų gidas suorganizuos kelionę žirgais. Po to Jūsų lauks pietūs restorane su vaizdu į slėnį. Pakeliui atgal į viešbutį, užsuksime į Salentą (Salento) – vaizdingą miestelį, kurį ypač mėgsta keliautojai. Rami atmosfera ir originaliosios bahareque architektūros nameliai kuria ypatingai jaukų miestelio vaizdą. Pagrindinėje miesto gatvėje gausu suvenyrų ir rankdarbių parduotuvėlių, jaukių kavinukių. Nakvynė viešbutyje.

 • 10 diena

  KAVOS REGIONAS (pusryčiai)

  Pusryčiai. Laisvesnė diena paukščių stebėjimui, ir autentiško, turistų neperkrauto miestelio Filandia aplankymas. Grįžimas į viešbutį. Poilsis prie baseino. Nakvynė.

 • 11 diena

  KAVOS REGIONAS – SANTA MARTA (pusryčiai)

  Pusryčiai. Keliaujame į oro uostą, skrendame į Bogotą, iš ten skrydis į Santa Martos miestą, įsikūrusį prie Karibų jūros pakrantės. Pervežimas į viešbutį netoli Tayrona nacionalinio parko, nakvynė viešbutyje ne per toliausiai nuo jūros.

 • 12 diena

  TAIRONOS NACIONALINIS PARKAS(pusryčiai)

  Ryte, po pusryčių, vyksime į Taironos nacionalinį parką (Parque Nacional Natural Tayrona), kuriame praleisime visą dieną. Šis parkas – geriausia, ką Kolumbija turi Karibų pakrantėje: nuostabūs paplūdimiai, žydra jūra ir netoliese plytinčios džiunglės – turizmo dar nesugadinta gamta. 150 km2 žemės ir 30 km2 vandens teritorijas užimančiame parke gausu įvairumų: staigiai kintantis klimatas, visiškos lygumos perauga į kalnų masyvus, iškylančius net iki 900 m aukščio. Išsiruošite į 2 val. žygį per džiungles link paplūdimių, kur galėsite pailsėti. Bus galimybe nueiti iki San Juan iškyšulio, o ištvermingiausiems pasiūlysime nueiti iki prieškolumbinės civilizacijos miesto Pueblito griuvėsių džiunglėse. Grįžimas ir nakvynė viešbutyje.

 • 13 diena

  TAIRONOS NACIONALINIS PARKAS – BARRANQUILA – KARTAGENA  (pusryčiai)

  Šiandien paliksime gamtos prieglobstį ir vyksime į Kartageną (Cartagena de Indias), pakeliui sustosime Barranquiloje - šiame mieste organizuojamas didžiausias ir garsiausias karnavalas Kolumbijoje, savo siautulio mastais konkuruojantis ir su Rio de Žaneiro karnavalu. Atvykę įsikursime senamiestyje esančiame viešbutyje. Tai vienas gražiausių Lotynų Amerikos miestų, saugomas UNESCO. Miestą puošia spalvingi pastatai su mediniais balkonais, gausybė bažnyčių ir aikščių, o visą šį grožį juosia gynybinė siena ir įspūdingos tvirtovės. Šiandien Kartagena yra penktas pagal dydį Kolumbijos miestas su geriausiai išsilaikiusiu kolonijiniu senamiesčiu ir vienas patraukliausių šalies kurortų. Nakvynė viešbutyje.  

 • 14 diena

  KARTAGENA (pusryčiai)

  Po pusryčių pakilsime į La Popos vienuolyną (Convento de la Popa). Ant 150 m aukščio kalvos išsidėstęs vienuolynas yra aukščiausia miesto vieta, nuo kurios visa Kartagena atsiveria kaip ant delno. Vienuolyno koplyčioje stovi žavinga miesto saugotojos statula, o kiemas nusėtas gėlių. Įdomu, kad vienuolyno pavadinimas pažodžiui reiškia „Laivagalio vienuolynas“ – kalva, ant kurios jis stovi, sakoma, panaši į šią galinę laivo dalį.Taip pat aplankysime San Filipės tvirtovę (Castillo San Felipe de Barajas). Tai legendomis ir paslaptimis apipinta tvirtovė, kurios niekada nebuvo užėmę priešo kariai. Pastatų kompleksas dengia visą kalvą, o teritorijoje įrengta tunelių sistema, leidusi atvykti ir išeiti iš forto paslapčiomis. Pasileisite pėsčiomis po šurmuliuojantį Kartagenos senamiestį. Šios miesto dalies architektūra daugiausia kolonijinė, tačiau galima pamatyti ir respublikoniškosios ar itališkosios architektūros statinių. Įėjimą į senamiestį žymi Laikrodžio vartai (Puerta del Reloj), o visai netoli jų – Šv. Petro Klavero katalikų bažnyčia (Iglesia de San Perdo Claver), kurioje karste laikomas Jėzuitų šventojo kūnas. Būtent senamiestyje išsirikiavę ir seniausi bei svarbiausi miesto pastatai: Inkvizicijos rūmai (Palacio de la Inquisicion), Vyriausybės rūmai (Palacio de la Gobernacion), Kartagenos katedra (Catedral Basílica Metropolitana de Santa Catalina de Alejandría). Popietė bus laisva, tad galėsime mėgautis skaniu maistu, kava ar kitais kolumbietiškais gėrimais gausybėje Kartagenos kavinių, šurmuliuojančių iki nakties. Nakvynė viešbutyje.

 • 15 diena

   KARTAGENA – ROSSARIO SALOS - BOGOTA (pusryčiai,pietūs)

  Papusryčiavę viešbutyje, šiandien turėsime laisvą dieną mėgautis jūra ir saule. Išvyka laivu į Rosario salas (Islas del Rosario), garsėjančias gražiausiais balto smėlio paplūdimiais. Salose yra akvariumas ir atviroje jūroje įrengtas okeanariumas, taip pat puikiai išvystytos vandens pramogos ir žvejyba. Vakare pervežimas į oro uostą, skrydis į Bogotą. Nakvynė viešbutyje.

 • 16 diena

  BOGOTA – VILNIUS (pusryčiai)

  Ryte tarsime „sudie“ nuostabiajai Kolumbijai ir keliausime į oro uostą, kur mūsų lauks skrydis namo.

 • 17 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
  • vietinio anglakalbio gido paslaugos;
  • vietiniai skrydžiai Pereira – Bogota – Santa Marta, Kartagena – Bogota;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • 14 nakvynių su pusryčiais;
  • 3 pietūs ir 1 vakarienė;
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai Vilnius – Bogota – Vilnius (kaina apie 840 EUR);
  • med. išlaidų užsienyje draudimas (~30 EUR BTA draudimas);
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Minimalus keliautojų skaičius – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama be kelionės vadovo iš Lietuvos.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką