Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Šri Lanka: Didysis turas

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Šri Lanka

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Šri Lanka: Didysis turas

Kelionės akcentai:

  • Pamatysite uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
  • Kopsite į Sigirijos uolą, nuo kurios atsivers žadą atimanti žaliuojanti egzotika
  • Vaikščiosite po visame pasaulyje garsėjančios Ceilono arbatos plantacijas
  • Aplankysite Pinavelos drambliukų prieglaudą
  • Jala nacionaliniame parke važinėdami džipais susipažinsite su laukinių dramblių gyvenimu
  • O turo pabaigoje ilsėsitės po pasvirusia palme nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimyje
  • Kelionę galima koreguoti bei pritaikyti pagal Jūsų poreikius (individualioms kelionėms)

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA - KOLOMBAS

  Skrydis su vienu persėdimu Europoje į Šri Lankos sostinę Kolombą.

 • 2 diena

  KOLOMBAS (vakarienė)

  Kohomada, Sri Lanka! (liet. labas, Šri Lanka)! Atvykus į tarptautinį Kolombo oro uostą Jus pasitiks vietinis gidas. Šios dienos kultūrinę programą praleisite pažindami šarmingą ir kontrastingą Kolombo miestą, kuriame susipina pristatytų naujų dangoraižių, bei senojo pasaulio žavesys. Savo akimis išvysite 100 metų senumo laikrodžio bokštą, kolonijinius britų pastatus, bei senas miesto bažnyčias. Vaikštant siauromis gatvelėmis atrasite spalvingąjį Petos turgų, kuriame galėsite nusipirkti Šri Lankos suvenyrų, garsiosios Ceilono arbatos arba paskanauti vietinių gėrybių. Svarbiausia - nepamirškite derėtis! Aplankant Hindu ir Budistų šventoves patirsite persipinusią induizmo ir budizmo dvasią. Po turiningos dienos vaizdų laukia vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  KOLOMBAS – ANURADAPŪRAS – KANDALAMA (pusryčiai ir vakarienė)

  Po pusryčių viešbutyje išvyksite į Šri Lankos kultūrinio palikimo pasididžiavimą - Anuradapūrą (apie 4 val). Tai lyg muziejus po atviru dangumi su šventa pasaulio budistų vieta, kurį supa daugybė gerai išlikusių vienuolynų ir archeologinių vietų. Lankysite Šri Lankos architektūros šedevrus - Thuparamos ir Ruanvelio budistų šventyklas, kurios buvo pastatytos tobulo burbulo formos, tačiau restauratoriams nepavyko jos atkurti. Toliau apžiūrėsite šventą Bo medį (Sri Maha Bodhi) - seniausią istoriškai dokumentuotą medį pasaulyje, kurio amžius - 2200 metų. Jūsų taip pat laukia šalia esantys Bronziniai rūmai, kurie turėjo devynis aukštus, o jų stogas buvo dengtas bronzos lakštais. Šiandien išlikusios kolonos mums primena apie kažkada egzistavusią aukšto lygio civilizaciją. Kadaise šie rūmai turejo net devynis aukštus, bei talpindavo net 1000 vienuolių. Pamatysite ir Samadhi Budos statulą, kuri vaizduojama "Samadhi" arba gilios meditacijos "čia ir dabar“ būsenoje.  Toliau laukia patogi kelionė iš Anuradapūro į Kandalamą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  KANDALAMA – SIGIRIJA – POLONARUVA – KANDALAMA (pusryčiai ir vakarienė)

  Po pusryčių laukia kelionė iki Sigirijos (apie 2,5 val). Aplankoma nepaprasto grožio 200 metrų aukščio "Liūto uola", kuri yra apsupta tankių džiunglių. Tai svaiginantis aukštis ir puiki galimybė atsiriboti nuo viso pasaulio. Vos užkopus senais, spiraliniais laipteliai Jūsų akis patrauks įvairūs paukšteliai arba kiti vietiniai gyvūnėliai tokie, kaip driežai ar beždžionėles, o ausis – įdomūs gamtos garsai.

  Šioje oloje taip pat turėsite puikią galimybę apžiūrėti visame pasaulyje žymias Dangiškųjų merginų freskas, kurių šiai dienai iš 500 likę tik septyniolika. Net ir praėjus 15 amžių jos išliko spalvingomis ir nuostabiomis. Antroje dienos pusėje laukia kelionė į vieną įžymiausių vietų Šri Lankoje - Polonaruvą. Miestas dvelkia senove ir ramybe. Aplankysite Gal Viharaya – įspūdingas uoloje išraižytas Budos statulas, spalvingą Lotosų baseiną, karaliaus Parakramabahu statulą bei dirbtinį Parakramos ežerą. Neaplenksite ir Polonaruvos šventų vietų: margiaspalvės Šivos šventyklos, Lankathilake, senovę dvelkiančios WatadageGalpotha ir Kiri Vehera šventyklą.  Vakare grįšite į Kandalamą, kur lauks vakarienė ir poilsis viešbutyje.

 • 5 diena

  KANDALAMA – DAMBULA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai ir vakarienė)

  Po pusryčių vyksite iki Dambulos vienuolyną, kuris yra vienas įspūdingiausių, didžiausių ir autentiškiausių Šri Lankos vienuolynų. Tai uoloje iškalta budistų šventykla, kurią sudaro penkių olų kompleksas. Šiame vienuolyne rasite virš 150 įspūdingų Budos atvaizdų, kurių pati didžiausia – milžiniška 14 metrų pločio Budos figūra. Aplink šventyklą vaikštynėjantys budistų vienuoliai (plikai skustomis tobulos formos galvomis) sukurs nepamirštamą reginį.

  Vėliau užsuksite į Matalę, kur aplankysite prieskonių sodą: cinamonas, kardamonas, pipirai ir kitos plantacijos, jų auginimo paslaptys bei tradicijos.

  Vakarop, po skanių kvapų atvyksite į nuostabaus grožio Kandžio miestą (UNESCO objektas). Tai šurmulingas miestelis su brangakmenių šlifavimo dirbtuvėlėmis, batikos parduotuvėlėmis, bei ajurvedinio masažo salonėliais. Čia aplankysite vietinį Kandžio turgų, menų ir amatų centrą bei brangakmenių muziejų. Taip pat pamatysite Budos Danties šventyklą, o sutemus stebėsite kultūrinę programą. Toliau - soti vakarienė ir poilsis viešbutyje.

 • 6 diena

  KANDIS – PERADENIJA – PINAVELA – NUVARA ELIJA (pusryčiai ir vakarienė)

  Po pusryčių vyksite į Peradeniją, kur Jūsų lauks neįtemta diena. Aplankysite įspūdingo dydžio ir grožio Peradenijos botanikos sodą, kuris buvo pastatytas specialiai karaliams. Sode auga įvairiausi medžiai, gėlės ir kiti egzotiški augalai. 

  Dienos sensacija, kur patirsite neužmirštamų akimirkų – tai kelionė į Pinavelą. Čia susipažinsite su našlaičių drambliukų gyvenimu. Pinavelos drambliukų prieglauda, įkurta 1975 metais, iš pradžių teturėjo septynis našlaičius. O šiandien šie našlaičiai džiaugiasi turėdami ir anūkus. Čia pamatysite kaip drambliukai yra maudomi ir maitinami.  

  Antroje dienos pusėje - kelionė į kalnuotąjį miestą virš debesų - Nuvarą Eliją. Tai ideali vieta arbatos gurmanams ir ne tik. Čia galėsite pamatyti kaip vyksta arbatžolių perdirbimo procesas bei paragauti ar netgi įsigyti garsiosios pasaulyje Ceilono arbatos. Sakoma, jog ši arbata, tai kokybės garantas dar nuo sovietmečio. Dieną praleisite tarp nuostabių kalnuotų vaizdų, o vakare lauks vakarienė ir nakvynė viešbutyje (Galway miško trobelėje).

 • 7 diena

  NUVARA ELIJA – JALOS SAFARIS – KATARA GAMA (pusryčiai ir vakarienė)

  Po poilsio lauks pusryčiai, po kurių išvyksite į didžiausią Šri Lankoje Jala nacionalinį parką. Pakeliui Jus lydės kalnų bei krioklių gamtovaizdis.  Atvykę į nacionalinį parką su džipais važiuosite į safarį, kuriuo metu stebėsite įvairius egzotinius gyvūnus: laukinius dramblius, šernus, bizonus, meškas, elnius, flamingus, pelikanus ir krokodilus. Jeigu pasiseks pamatysite net ir leopardus. Šiame parke taip pat gausu ir egzotiškų nematytų laukinių paukščių. Tik suspėkite fotografuoti! Vakare atvyksite į Kataragamą, kur Jūsų lauks gardi vakarienė. Jums liks tik nepamiršti geros nuotaikos. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  KATARAGAMA – GALĖ – PAJŪRIO KURORTAS (pusryčiai ir vakarienė)

  Gerai pailsėję ir papusryčiavę vyksite (apie 2 val.) į Galę, pietinės salos dalies link. Tai pats seniausias Šri Lankos uostas, kur galėsite apžiūrėti Galės fortą (UNESCO objektas). Jis buvo pastatytas portugalų ir 1663 m. išplėstas olandų. Miestas garsėja nėriniais bei dramblio kaulo drožiniais. Taip pat galėsite pamatyti įspūdingą reginį: žvejyba atsisėdus ant vandenyje įsmeigto strypo. Čia kelionė dar nesibaigia! Po pietų vyksite į pasirinktą kurortą vakarinėje Indijos vandenyno pakrantėje.

 • 9–12 dienos

  POILSIS PRIE INDIJOS VANDENYNO (pagal pasirinkimą)

  Atėjo laikas poilsiui! Kelias dienas galėsite mėgausitės salos balto smėlio paplūdimiais, tropikų augmenija, dangaus žydrumo vandeniu bei kaitria saule.

  Norintiems aktyvaus poilsio rekomenduojame papildomą ekskursiją į Sinharaja atogrąžų miško draustinį (Sinharaja Forest Reserve), kur galėsite pamatyti įvairių augalų, gyvačių, chameleonų, beždžionių, krioklių ir kitų akį traukiančių gamtos grožybių.

 • 13 diena

  KURORTAS – KOLOMBAS – VILNIUS/RYGA (pusryčiai)

  Po pusryčių išvykimas į Kolombo oro uostą. Skrydis Kolombas–Vilnius/Ryga su vienu persėdimu Europoje.

 • 14 diena

  GRĮŽIMAS Į VILNIŲ/RYGĄ

  Atvykimas į Vilnių arbą Rygą.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2017 rugpjūtis
Pirm, Rūgp 21Pirm, Rugs 4 10+
Pirm, Rūgp 28Pirm, Rugs 11 10+
2017 rugsėjis
Pirm, Rugs 4Pirm, Rugs 18 10+
Pirm, Rugs 11Pirm, Rugs 25 10+
Pirm, Rugs 18Pirm, Spal 2 10+
Pirm, Rugs 25Pirm, Spal 9 10+
2017 spalis
Pirm, Spal 2Pirm, Spal 16 10+
Pirm, Spal 9Pirm, Spal 23 10+
Pirm, Spal 16Pirm, Spal 30 10+
Pirm, Spal 23Pirm, Lapkr 6 10+
Pirm, Spal 30Pirm, Lapkr 13 10+
2017 lapkritis
Pirm, Lapkr 6Pirm, Lapkr 20 10+
Pirm, Lapkr 13Pirm, Lapkr 27 10+
Pirm, Lapkr 20Pirm, Gruo 4 10+
Pirm, Lapkr 27Pirm, Gruo 11 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1273 EUR 1173 EUR
 

+ skrydis apie 750 EUR
su skrydžiu nuo 1923 EUR

IŠANKSTINIAI EGZOTINIŲ KELIONIŲ PARDAVIMAI! Įsigyk dabar ir sutaupyk 100 EUR savo kelionei! Detalios akcijos sąlygos »
 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Turo metu numatytos nakvynės 3* viešbučiuose.

Galima rinktis 3+* viešbučius turo metu (priemoka 80 EUR).
Galima rinktis 4* viešbučius turo metu (priemoka 200 EUR).

Minimalus vykstančiųjų į kelionę skaičius – 1 asm.; vykstant 4 ir daugiau asmenų, pritaikysime nuolaidą. Kainos kelionei laikotarpiu nuo gruodžio 10d. iki sausio 15d. pasitikslinti agentūroje.

Maitinimo tipas: 
BB – pusryčiai;
HB – pusryčiai ir vakarienė; 
FB – pusryčiai, pietūs, vakarienė; 
AI – viskas įskaičiuota. 
Apgyvendinimas visuose viešbučiuose nuo 12.00–14.00 val.

 

Viešbučiai

CLUB BENTOTA 3* (superior, pusryčiai ir vakarienė)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje 1425 EUR + skrydis

 

HERITANCE AHUNGALLE 5* (standart, pusryčiai)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje 1469 EUR + skrydis

 

EDEN HOTEL & SPA 5* (standart, pusryčiai ir vakarienė)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje 1483 EUR + skrydis

 

AVANI KALUTARA HOTEL 4* (standart, pusryčiai)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje 1354 EUR + skrydis

 

CLUB HOTEL DOLPHIN 4* (standart, pusryčiai)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje 1338 EUR + skrydis

 

GOLDI SANDS HOTEL 3* (standart, pusryčiai)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje 1273 EUR + skrydis

 

TANGERINE HOTEL 3*  (standart, pusryčiai)

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje 1301 EUR + skrydis

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • sutikimas oro uoste Šri Lankoje;
  • visi pervežimai pagal programą Šri Lankoje;
  • 6 nakvynės 3* viešbučiuose pagal programą su pusryčiais ir vakariene;
  • 6 nakvynės pasirinktame paplūdimio viešbutyje;
  • Vietinis gidas (rusų kalba, užsakant individualiai gali būti ir anglų kalba).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • skrydis maršrutu Vilnius/Ryga–Kolombas–Vilnius/Ryga (su persėdimu Europoje) apie 750 EUR;
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • Šri Lankos viza 25 USD/18.85 EUR oro uoste;
  • leidimo fotografuoti ir/ar filmuoti mokestis;
  • pietūs turo metu; 
  • arbatpinigiai; 
  • asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos;
  • priemoka vienviečiam kambariui ~390 EUR/1346.60 Lt.   
  • įėjimo bilietai į mokamus objektus ~180 USD;

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Kelionės kaina gali pasikeisti priklausomai nuo pasirinkto keliavimo laikotarpio.
  • Vasarą, pasirinkus gyventi šiaurės rytinėje salos dalyle, lankomų objektų tvarka gali kisti.
  • Pažintiniai-poilsiniai turai anglų arba rusų kalba nurodytomis kainomis gali būti organizuojami individualiai min 1 keliautojui.Kelionės metu programa ir objektų lankymo eiliškumas gali būti keičiami, siekiant užtikrinti turistų saugumą, atsižvelgiant į specifinius Šri Lankos gamtos ypatumus, oro sąlygas, politinę situaciją bei iškilusias technines ar kitokias problemas, kurių kelionės organizatorius negalėjo iš anksto numatyti. 
  • Keičiantis paslaugų Šri Lankoje kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina gali keistis.
  • Programa gali būti organizuojama ir individualiai.
  • Kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje.
  • Minimalus vykstančiųjų į kelionę skaičius – 1 asm.; vykstant 4 ir daugiau asmenų, pritaikysime nuolaidą. Kainos kelionei laikotarpiu nuo 12 10 iki 01 15 teiraukitės agentūroje.
  • Kaina priklauso nuo pirkimo metu galiojančių lėktuvo bilietų kainos, todėl keičiantis lėktuvo bilietų kainai, kelionės kaina ir/arba data gali keistis.  
  • Įejimai į mokamus objektus apie 180 USD
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką