Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Singapūras-Borneo sala: Džiunglių takais (su poilsiu)

Poilsinė-pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Malaizija, Singapūras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Singapūras-Borneo sala: Džiunglių takais (su poilsiu)

Kelionės akcentai:

  • Šioje kelionėje susipažinsite su trečia pagal dydį sala pasaulyje - Borneo. Pažinsite unikalią atogražų džiunglių ekosistemą, gyvūniją ir vietines gentis.
  • Turo metu iš futuristinio Singapūro persikelsite į pirmykštį pasaulį. 

Programa

 • 1 diena

  SKRYDIS Į SINGAPŪRĄ

  Skrydis iš patogiausio Jums miesto į Singapūrą, paprastai, su vienu persėdimu.

 • 2 diena

  SINGAPŪRAS

  Nusileisite Singapūro Changi oro uoste. Jus pasitiks ir nuveš į viešbutį. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui. Tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia. Tai miestas, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė.

  Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių.

 • 3 diena

  SINGAPŪRAS (pusryčiai)

  Pusryčiai. Ryte prasidės pusės dienos ekskursija po žymiausius miesto objektus. Laisvas vakaras aplankyti apžvalgos ratą, Marina Bay viešbučių ir kazino kompleksą, parkus, zoologijos sodą, jeigu esate su vaikais, ir kitus objektus.

 • 4 diena

  SINGAPŪRAS- BORNEO SALA (KUČINGAS) (pusryčiai)

  Pusryčiai. Metas palikti šiuolaikinę civilizaciją ir vykti į pirmykštį pasaulį. Ryte būsite pervežti į oro uostą valandos skrydžiui į Borneo salą. Atvykimas į Kučingo oro uostą. Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Laisvas laikas.

 • 5 diena

  KUČINGAS-SARAWAK UPĖ (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Susitikimas su angliškai kalbančiu gidu ir turas po Kučingo miestą bei kruizas Saravako upe. Ture po Kučingą aplankysite svarbiausias miesto įžymybes. Išvysite milžinišką katės statulą, kuri yra miesto talismanas, bei kinų Tua Pek Kong šventyklą, pastatytą 1876 metais.

  Aplankysite savaitgalio turgų, kačių muziejų bei Saravako nacionalinį muziejų, kuris yra seniausias Borneo saloje. Praeisite pro malajų kaimelį, mečetę ir senąją miesto gatvę, kur jau daugelį metų yra pardavinėjami visame pasaulyje garsūs Borneo prieskoniai – įvairiausių rūšių pipirai. Stabtelėję Kučingo krantinėje išvysite neįtikėtinus Baltojo Radžos rūmus, sudarytus iš trijų pastatų, sujungtų verandomis. Pastatų kompleksą sudaro keturkampis bokštas, senojo teismo namas, Margaritos fortas, pavadintas antrosios Radžo žmonos vardu, ir Astana, buvusi Baltojo Radžos rezidencija.Dviejų valandų trukmės kruize Saravako upe pasijusite tarsi pirmasis Baltasis Radža – Džeimsas Bruksas, apžvelgiantis savo valdas 1839 metais. Kruizo metu apžiūrėsite vaizdingąją miesto dalį, įsikūrusią paupyje. Pamatysite žvejų kaimelius, malajų namelius pastatytus ant upės kranto, apsupto tankiai augančių palmių. Be to, pasimėgausite Astanos vaizdu ir Margaritos fortu. Prieš grįždami į viešbutį apžiūrėsite Satok kabantįjį tiltą.

 • 6 diena

  BAKO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Susitikimas su angliškai kalbančiu gidu – vairuotoju ir visos dienos išvyka į Bako Nacionalinį parką. Į parką, esantį 38 km atstumu nuo Kučingo, nuvyksite vos per pusvalandį. Ryte išvykimas iš Kučingo mangrovės džiunglių apsuptu keliu.

  Pasiekus Kampong Bako žvejų kaimelį persėdimas į valtį ir atvykimas į parką. Lankytojai čia atranda tikrą botanikos lobyną, daugybę gyvūnų ir paukščių rūšių, tokių kaip didnosės beždžionės, ilgauodegės makakos, laukiniai šernai, indiniai zambarai (elniai) ir varanai, kurie gyvena drėgnųjų atogrąžų džiunglių pakrantėje.

  Taip pat išvysite įspūdingas erozijos proceso apraiškas – pusrutulio formos ertmes bei augalijos kitimą. Vakarop grįžimas į viešbutį ir laisvas laikas.

 • 7 diena

  KUČINGAS (pusryčiai)

  Laisva diena poilsiui po intensyvios kelionės pradžios. Galėsite pasimėgauti šilta jūra, užsisakyti papildomų ekskursijų arba tiesiog patyrinėti miestą.

 • 8 diena

  KUČINGAS - BATANG AI (pusryčiai)

  Ryte pusryčiai viešbutyje ir kelionė į vienintelį kurortą džiunglėse priklausantį Hiltono viešbučių tinklui - Batang Ai.

  Tai vienas iš nedaugelio civilizacijos nesugadintų kampelių Saravake. Kelionės metu pravažiuosite pro žavius miestelius ir kaimus, kaučiuko plantacijas, ryžių laukus, pipirmedžių sodus, džiungles, upes. Sustosite pipirmedžių sode ir Seriano mieste, garsėjančiame durijaus vaisiais.Mieste galėsite įsigyti dovanų ibanų tautos atstovams, aplankyti vietinį turgų, pasistiprinti ir atsigaivinti. Pasiekus Batang Ai užtvanką prasidės kvapą gniaužianti kelionė kateriu, kertant  žmogaus suformuotą ežerą, kol pasieksite smulkesnes upes. Atvykus, registracija Hilton Batang Ai kurorte. Likusią dienos dalį poilsis ir laisvas laikas. Galėsite pasimėgauti kurorto teikiamais malonumais arba eiti pasivaikščioti.

 • 9 diena

  VIETINIŲ GENČIŲ LANKYMAS (pusryčiai)

  Po pusryčių kelionė į Lemanak'o didįjį namą, kur Jus džiaugsmingai pasitiks ibanai savo tradiciniais ritualais ir šokiais.Turėsite galimybę pabendrauti su vietiniais, susipažinti su jų gyvenimo būdu ir patirti didžiojo namo atmosferą, kuriame gyvena ibanų šeimos taikoje ir ramybėje. Vakarą praleisite stebėdami tradicinį „Ngajat“ - karo šokį ir ragaudami „tuak“ (stiprus ryžių vynas). Sugrįžimas ir nakvynė Hilton Batang Ai kurorte.

 • 10 diena

  BATANG AI-KUČINGAS (pusryčiai)

  Pusryčiai. Ankstų rytą ekskursija po džiungles. Išvykimas į Kučingą. Kelionės metu sustojimas ir pietūs Lachau miestelyje. Atvykimas ir nakvynė Kučingo mieste.

 • 11 diena

  KUČINGAS-MULU (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Mulu. Sutikimas Mulu oro uoste. Apgyvendinimas viešbutyje. Po pietų aplankysite Elnio ir Lang olas Mulu nacionaliniame parke. Šiose olose pamatysite stalaktitų ir stalagmitų suformuotą įspūdingiausią darinį visame nacionaliniame parke. Elnio ola pasižymi didžiausiu įėjimu visame pasaulyje. Saulei leidžiantis išvysite nepamirštamą reginį, milijonai šikšnosparnių išskrenda naktiniai medžioklei. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė.

 • 12 diena

  MULU (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Kelionė upe į Vėjo ir Skaidraus Vandens olas. Vėjo oloje apžiūrėsite  įspūdingą „Karaliaus kambarį“, kur stalaktitai ir stalagmitai formuoja įmantrų nėrinių raštą. Skaidraus vandens oloje išvysite retos rūšies vienalapį augalą, kurį galima aptikti tik Mulu, ir šviesiai jautrius dumblius augančius ant uolų bei krypstančius šviesos link. Apžiūrėjus olas piknikas gryname ore ir maudynės natūraliame baseine. Sugrįžimas į viešbutį. Poilsis ir laisvas laikas. Pietūs ir nakvynė Mulu mieste.

 • 13 diena

  MULU - KOTA KINABALU arba KUCHING (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Kota Kinabalu. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė Kota Kinabalu.

 • 13-15 dienos

  POILSIS PRIE JŪROS (pusryčiai)

  Po turo siūlome poilsį Kučinge, po džiunglių ir urvų tikrai norės porą dienų pagulėti smėlėtame paplūdimyje.

 • 15 diena

  KUČINGAS-SINGAPŪRAS-VILNIUS (pusryčiai)

  Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą. Skrydis iš Kučingo su dviem persėdimais: į Vilnių grįšite kitą dieną.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2017 gegužė
Sek, Geg 7Sek, Geg 21 10+
Sek, Geg 14Sek, Geg 28 10+
Sek, Geg 21Sek, Birž 4 10+
Sek, Geg 28Sek, Birž 11 10+
2017 birželis
Sek, Birž 4Sek, Birž 18 10+
Sek, Birž 11Sek, Birž 25 10+
Sek, Birž 18Sek, Liep 2 10+
Sek, Birž 25Sek, Liep 9 10+
2017 liepa
Sek, Liep 2Sek, Liep 16 10+
Sek, Liep 9Sek, Liep 23 10+
Sek, Liep 16Sek, Liep 30 10+
Sek, Liep 23Sek, Rūgp 6 10+
Sek, Liep 30Sek, Rūgp 13 10+
2017 rugpjūtis
Sek, Rūgp 6Sek, Rūgp 20 10+
Sek, Rūgp 13Sek, Rūgp 27 10+
Sek, Rūgp 20Sek, Rugs 3 10+
Sek, Rūgp 27Sek, Rugs 10 10+
2017 rugsėjis
Sek, Rugs 3Sek, Rugs 17 10+
Sek, Rugs 10Sek, Rugs 24 10+
Sek, Rugs 17Sek, Spal 1 10+
Sek, Rugs 24Sek, Spal 8 10+
2017 spalis
Sek, Spal 1Sek, Spal 15 10+
Sek, Spal 8Sek, Spal 22 10+
Sek, Spal 15Sek, Spal 29 10+
Sek, Spal 22Šeš, Lapkr 4 10+
Sek, Spal 29Šeš, Lapkr 11 10+
2017 lapkritis
Sek, Lapkr 5Sek, Lapkr 19 10+
Sek, Lapkr 12Sek, Lapkr 26 10+
Sek, Lapkr 19Sek, Gruo 3 10+
Sek, Lapkr 26Sek, Gruo 10 10+
2017 gruodis
Sek, Gruo 3Sek, Gruo 17 10+
Sek, Gruo 10Sek, Gruo 24 10+
Sek, Gruo 17Sek, Gruo 31 10+
Sek, Gruo 24Sek, Saus 7 10+
Sek, Gruo 31Sek, Saus 14 10+
2018 sausis
Sek, Saus 7Sek, Saus 21 10+
Sek, Saus 14Sek, Saus 28 10+
Sek, Saus 21Sek, Vas 4 10+
Sek, Saus 28Sek, Vas 11 10+
2018 vasaris
Sek, Vas 4Sek, Vas 18 10+
Sek, Vas 11Sek, Vas 25 10+
Sek, Vas 18Sek, Kov 4 10+
Sek, Vas 25Sek, Kov 11 10+
2018 kovas
Sek, Kov 4Sek, Kov 18 10+
Sek, Kov 11Sek, Kov 25 10+
Sek, Kov 18Sek, Bal 1 10+
Sek, Kov 25Sek, Bal 8 10+
2018 balandis
Sek, Bal 1Sek, Bal 15 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
2067 EUR
 

+ skrydis apie 670 EUR
su skrydžiu nuo 2737 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Vietiniai skrydžiai: Singapūras - Kuchingas; Kuchingas - Mulu; Mulu - Kota Kinabalu; Kota Kinabulu - Singapūras;
  • Pasitikimai ir pervežimai pagal programą;
  • Pusryčiai visos kelionės metu;
  • Nurodytos ekskursijos su anglakalbiu gidu;
  • Bilietai į programoje numatytus turistinius objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis Vilnius - Singapūras - Vilnius (~670 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas 41 Lt/11.87 EUR;
  • Arbatpinigiai;
  • Programoje nenurodytas maitinimas.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Turo metu apsistosite 3-4-5* svečių namuose ar viešbučiuose.
  • Būtinų skiepų nėra.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką