Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Poilsinė kelionė Malaizijoje. Poilsis poroms ir jaunavedžiams

Egzotinė-povestuvinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Malaizija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Poilsinė kelionė Malaizijoje. Poilsis poroms ir jaunavedžiams

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS / RYGA - KVALA LUMPŪRAS

  Skrydis iš Vilniaus/Rygos į Kvala Lumpūrą su persėdimu.

 • 2 diena

  KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)

  Nusileidus tarptautiniame Kvala Lumpūro oro uoste mus pasitiks ir iki viešbučio palydės mūsų partneriai šioje šalyje. Tarptautinis skrydis ilgas, tad vakaras bus laisvas: norintieji galės atsipalaiduoti viešbutyje arba savarankiškai pradėti pažintį su moderniąja Malaizijos sostine – Kvala Lumpūru (Kuala Lumpur). Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių Jus pasitiks angliakalbis gidas ir lydės Jus visą laiką ekskursijos po Kvala Lumpūrą metu. 3 val. trukmės turo metu aplankysite svarbiausias miesto aikštes, seniausius pastatus, menančius britų kolonizavimo laikus, Menaros televizijos bokštą, Petronos bokštus dvynius – vienus aukščiausių statinių visame pasaulyje.  

  Esame garantuoti – ką nors apie šiuos bokštus jau tikrai žinote. Galbūt pamenate šiuos du žvilgančius identiškus statinius iš vaidybinio filmo „Spąstai“ – Kvala Lumpūro kvartaluose tada bėgiojo Šonas Koneris (Sean Connery), o ant dangoraižius jungiančio tilto briaunų su aukštakulniais strikinėjo Katerina Zera-Džouns (Catherine Zeta-Jones)? 1998 m. iškilusius stiklinius dvynius sukūrė argentiniečių kilmės architektas Cazaras Peli (Cesar Pelli) iš JAV. Iki 2004-ųjų tai buvo didžiausi planetos pastatai, o šiandien jie patenka į aukščiausiųjų dešimtuką ir rungiasi su kitais Azijos gigantais. Mūsų taip pat laukia įsimintina išvyka į Batu urvus (Batu Caves), esančius maždaug 1 val. kelio nuo Malaizijos sostinės. Čia mus tiesiog užburs Batu urvo didybė bei šalia ir urvo viduje esančių induistų šventyklų dydis, puošnumas, mistiškumas. Nevalia pamiršti fotoaparato – prie įėjimo į urvus stovinti pasaulyje aukščiausia auksuota Murugano (Lord Murugan) statula tikrai įspūdinga.

  Aplink Batu pilna išdykėlių beždžionėlių, kurios iš turistų gvelbia vandens buteliukus ar maistą, tačiau jos tokios mielos, kad dauguma ne tik nepyksta, bet ir su mielu noru jas pamaitina. Vakare laukia laisvas laikas: bus galima aplankyti šurmuliuojantį naktinį miestą, paskanauti tradicinio malajų maisto vietos užeigėlėse ar tiesiog mėgautis tiesiai prieš akis atsiveriančia prabanga ir judriu vietinių žmonių gyvenimu. Vakare laukia laisvas laikas. Nakvynė Kvala Lumpūre.

 • 4 diena

  KVALA LUMPŪRAS - PERHENTIAN SALA / REDANG SALA (pusryčiai) 

  Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą skrydžiui į artimiausiai salos esantį miestą, iš kurio būsite nuplukdinti į pasirinktą salą. Vos atvykę atsidursite turtingoje tropikų apsuptyje, kur Jūsų lauks išsvajotas poilsis prie jūros.

 • 5 - 10 dienos

  POILSIS PRIE JŪROS PERHENTIAN ARBA REDANG SALOJE  (pusryčiai) 

  Perhentian sala  yra nutolusi maždaug 19 km nuo šiaurės Malaizijos  ir maždaug 64 km į pietus nuo Tailando sienos.  Išvertus iš  malajiečių kalbos, salos pavadinimas Perhentian reiškia "sustojimo tašką". Toks pavadinimas kilo dėl to, kad sala tapo labai svarbiu sustojimo tašku prekybininkams, keliaujantiems iš Malaizijos į Bankoką.

  Salyną  sudaro dvi pagrindinės salos: didžioji sala - Besar  ir mažoji sala - Kecil. Kecil pritraukia daugiau keliautojų, nes yra aktyvesnė, turi daugiau restoranų, joje vyksta daugiau  vakarėlių,  taip pat turi pigesnių apgyvendinimo vietų, o Besar sala yra šiek tiek brangesnė ir skirta daugiau šeimoms ir tiems, kurie nori ramesnio poilsio. Ši sala yra tikras rojus norintiems atsipalaiduoti ramioje ir nuošalioje aplinkoje, nardyti ar mėgautis pasivaikščiojimu po atogražų mišką. Keliautojus žavi balto smėlio paplūdimiai su švariu vandeniu ir įspūdingu džiunglių kalvų peisažu. Kecil saloje yra švyturio bokštas, nuo kurio galima šokinėti į vandenį.

  Salose galima sutikti egzotiškų gyvūnų - beždžionių, driežų ar vėžlių. Žinoma, gražiausi ir įspudingiausi salų vaizdai slypi spalvingame povandeniniame pasaulyje, kuriame galėsite pamatyti rifo ryklius, vėžlius, koralus, bei tropines žuvis. Pagrindinė veikla salose - nardymas, plaukiojimas kanojomis, o norintys aktyvesnės veikos galės pasivaikščioti džiunglėse nusidriekusiais takais per abi salas. Kitas būdas keliauti salose ne pėsčiomis yra vandens taksi, kurie kursuoja tarp salų. Tokiu būdu greitai nusigausite iš vieno paplūdimio į kitą. Iš salų taip pat kursuoja greitaeigiai kateriai, kuriais galima nuplaukti į Kuala Besut, Kuala Terengganu ar Kota Bharu miestus.

  Redang sala garsėja savo krištolo skaidrumo vandeniu, balto smėlio paplūdimiais ir tropinių žuvų rūšimis, bei begale rifų. Redang saloje nėra daug turistų lankomų vietų ir dauguma lankytojų praleidžia laiką tinginiaudami paplūdimyje ar tyrinėdami koralus. Pagrindinis keliavimo būdas saloje -  vaikščioti pėsčiomis.

  Kadangi  saloje nėra viešojo transporto ar vandens taksi, vaikščioti patogu nusidriekusiais takais, kuriais lengvai pasieksite norimus objektus. Galite aplankyti Berjaya prieplauką ir Žvejybos uostą. Nardymas saloje yra pagrindinė veikla, taip pat galima paplaukioti kanojomis.

   

  Vandens motociklai ar vandens slidės salose yra uždrausti dėl koralų apsaugos. Saloje galima pasivaikščioti po džiungles, bei sutikti įvairių laukinių gyvūnų - beždžiones, energingas voveres ir didelius driežus.

   

 • 11 diena

  PERHENTIAN SALA / REDANG SALA - KVALA LUMPŪRAS - VILNIUS / RYGA (pusryčiai) 

  Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą, iš kurio skrisite į Kvala Lumpūrą, o iš čia į Vilnių / Rygą.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 balandis
Šeš, Bal 28Antr, Geg 8 10+
2018 gegužė
Šeš, Geg 5Antr, Geg 15 10+
Šeš, Geg 12Antr, Geg 22 10+
Šeš, Geg 19Antr, Geg 29 10+
Šeš, Geg 26Antr, Birž 5 10+
2018 birželis
Šeš, Birž 2Antr, Birž 12 10+
Šeš, Birž 9Antr, Birž 19 10+
Šeš, Birž 16Antr, Birž 26 10+
Šeš, Birž 23Antr, Liep 3 10+
Šeš, Birž 30Antr, Liep 10 10+
2018 liepa
Šeš, Liep 7Antr, Liep 17 10+
Šeš, Liep 14Antr, Liep 24 10+
Šeš, Liep 21Antr, Liep 31 10+
Šeš, Liep 28Antr, Rūgp 7 10+
2018 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 4Antr, Rūgp 14 10+
Šeš, Rūgp 11Antr, Rūgp 21 10+
Šeš, Rūgp 18Antr, Rūgp 28 10+
Šeš, Rūgp 25Antr, Rugs 4 10+
2018 rugsėjis
Šeš, Rugs 1Antr, Rugs 11 10+
Šeš, Rugs 8Antr, Rugs 18 10+
Šeš, Rugs 15Antr, Rugs 25 10+
Šeš, Rugs 22Antr, Spal 2 10+
Šeš, Rugs 29Antr, Spal 9 10+
2018 spalis
Šeš, Spal 6Antr, Spal 16 10+
Šeš, Spal 13Antr, Spal 23 10+
Šeš, Spal 20Antr, Spal 30 10+
Šeš, Spal 27Antr, Lapkr 6 10+
2018 lapkritis
Šeš, Lapkr 3Antr, Lapkr 13 10+
Šeš, Lapkr 10Antr, Lapkr 20 10+
Šeš, Lapkr 17Antr, Lapkr 27 10+
Šeš, Lapkr 24Antr, Gruo 4 10+
2018 gruodis
Šeš, Gruo 1Antr, Gruo 11 10+
Šeš, Gruo 8Antr, Gruo 18 10+
Šeš, Gruo 15Antr, Gruo 25 10+
Šeš, Gruo 22Antr, Saus 1 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
758 EUR
 

+ skrydis apie 640 EUR
su skrydžiu nuo 1398 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

VIEŠBUČIAI PERHENTIAN SALOJE:

Tuna bay Perhentian Resort 3*
DLX Standard Chalet, BB 
Coral View Island Resort
Deluxe Sea View, BB

 

Viešbutis įsikūręs atogrąžų džiunglių apsuptyje. Tunabay Island Resort siūlo numerius ir vasarnamius su oro kondicionieriu ir privačiu balkonu. Viešbutyje yra restoranas, kuriame gaminami vietiniai bei kiniški patiekalai. Taip pat siūloma rekreacinė veikla. Svečiai gali eiti nardyti arba tiesiog atsipalaiduoti paplūdimyje. Šviesiuose numeriuose yra rašomieji stalai, asmeninis seifas ir svetainės zona. 

Romantiškoje aplinkoje, šalia paplūdimio Perhentian saloje įsikūręs viešbutis - Coral View Island Resort. Čia svečiai gali mėgautis lengvu susisiekimu su viskuo, ką ši vaizdinga sala turi pasiūlyti. Viešbutis mėgstamas šeimų. Paplūdimyje siūloma sportinė veikla, nardymas, plaukiojimas kanojomis.

KAINA nuo 780 EUR + skrydis

KAINA nuo 758 EUR + skrydis

 

VIEŠBUČIAI REDANG SALOJE:

Coral Redang Island Resort
Superior Room, BB
Laguna Redang Island Resort
 Standard Room, BB

Nedidelis ir jaukus viešbutis, kuriame rasite visko, ko reikia Jūsų poilsiui. Coral Redang Island Resort tinka privačioms šventėms  ir vestuvėms. Viešbučio restorane  galėsite paskanauti vietinės malajų virtuvės patiekalų, tikrą  komfortą ir malonumą  suteiks lengvų užkandžių vakarienė žvakių šviesoje. Viešbutyje yra poilsio centras ir kvalifikuotas personalas, organizuojantis saugias ir įdomias nardymo pamokas,  nardymo keliones ir paplūdimio veiklą.

Įsikūręs palei pakrantę, Laguna Redang Island Resort viešbutis siūlo patogų apgyvendinimą su nemokama WiFi prieiga. Numeriuose įrengtos medinės grindys, oro kondicionierius, yra spinta, asmeninis seifas, televizorius, šaldytuvas ir svetainės erdvė. Viešbučio svečiai gali leisti sau pasilepinti masažu ar mėgautis pasivaikščiojimu po egzotiškas apylinkes, taip pat atsipalaiduoti ar panardyti paplūdimyje.

KAINA nuo 917 EUR + skrydis

KAINA nuo 957 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • vidinis skrydis Kvala Lumpūras - Perhentian / Redang sala - Kvala Lumpūras;
  • 2 nakvynės Kuala Lumpūre, 4* viešbutyje su pusryčiais;
  • 7 nakvynės su pusryčiais viešbutyje pasirinktoje saloje;
  • pasitikimai ir pervežimai pagal programą;
  • nurodyta ekskursinė programa su anglakalbiu gidu (už papildomą priemoką galimas rusakalbis gidas).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius / Ryga - Kvala Lumpūras - Vilnius / Ryga (su vienu persėdimu), ~640 EUR;
  • asmeninės išlaidos;
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • papildomai siūlomos ekskursijos;
  • arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką