Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Neatrastas Mianmaras su poilsiu Ngapali paplūdimyje

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Mianmaras (Birma)

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Išskirtinis komfortas 5* viešbutyje AKKA ALINDA, Kemere, Turkijoje! Savaitė su daug pramogų ir „ultra viskas įskaičiuota“ - tik nuo 366 EUR! Kelionės data: 2017 m. spalio 25 d.
Išskirtinis komfortas 5* viešbutyje AKKA ALINDA, Kemere, Turkijoje! Savaitė su daug pramogų ir „ultra viskas įskaičiuota“ - tik nuo 366 EUR! Kelionės data: 2017 m. spalio 25 d.
Kelionės data: 2018 m. balandžio 11 d.

Neatrastas Mianmaras su poilsiu Ngapali paplūdimyje

Kelionės akcentai:

  • Mianmare aplankysite vieną švenčiausių Budos atvaizdų 
  • Aplankysite nuostabaus grožio Minguno tvirtovę, Myatheidano paguodą
  • Keliausite į senovinių šventyklų miestą Baganą
  • Apžiūrėsite įspūdingąsias Shwezigon ir Manuha šventyklas
  • Užkopsite į dvasių namus - jau užgesusi ugnikalnį, apstatytą įvairiomis šventyklomis
  • Ilsėsitės nuostabiame ir ramiame Ngapali kurorte

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS / RYGA–JANGONAS

  Skrisite iš Vilniaus arba Rygos į Jangoną su 2 persėdimais.

 • 2 diena

  JANGONAS (pusryčiai)

  Jangonas – didžiausias Mianmaro miestas, stebinantis išskirtiniais architektūriniais pastatais ir, žinoma, kultūra. Atskridus vyksite į viešbutį ilsėtis. Vakare laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  JANGONAS (pusryčiai)

  Po pusryčių pradėsite pažintį su Jangonu. Vietinių gyvenimą išvysite Bogyoke turguje, kur vietiniai turistus traukia parduodamais originaliais suvenyrais. Pasidairę po turgelį aplankysite Sule pagodą, miesto rūmus ir įspūdingąją budistų Shwegadon šventyklą. Tai tikras pasaulio stebuklas! Šventykla yra 100 m aukščio ir padengta 11 tonų aukso. Negana to, ją puošia 4 350 brangakmenių. Nuo jos pamatyti saulėlydį – neužmirštamos akimirkos, kuomet besileidžianti saulė pagodą padabina įvairiaspalviais blyksniais. Vakare nakvynė viešbutyje Jangone.

 • 4 diena

  JANGONAS - MANDALAJUS  (pusryčiai)

  Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, kur skisite į Mandalajų. Čia Jus pasitiks oro uoste ir perveš į viešbutį.  Mandalajus – Mianmaro, didžiausios valstybės žemyninėje Pietryčių Azijoje, antras pagal dydį miestas. Savo viešnagę pradėsite nuo didingųjų Mandalajaus rūmų, kurie buvo pastatyti XIX a. pabaigoje valdovo Mindono karaliavimo pradžioje. Būsite nustebę aplankydami ant Mandalajaus kalno stūksančią visame pasaulyje žinomą Kuthodaw pagodą, kuri dar kitaip įvardijama kaip didžiausia pasaulio knyga. Leidžiantis saulei nuo kalvos galima gėrėtis nepakartojama vietovės panorama.

  Aplankysite Atumashi ir Shwenandau vienuolynus. Pirmasis pastatytas to paties karaliaus Mindono pageidavimu, o Shwenandau vienuolynas garsėja savo išskirtinai dailiais medžio raižiniais. Šalies kontrastus paliudys Zegyo turgus. Tai pats seniausias Mandalajaus turgus miesto senamiestyje, kuris užima daugiau nei 4 ha ploto! Čia akys raibs nuo egzotiškų gėrybių pasiūlos iki nepakartojamo grožio rankdarbių.  Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  MADALAJUS–MINGUNAS-SAGAINAS–MANDALAJUS (pusryčiai)

  Ryte vyksite į įžymiąją Mahamuni pagodą, kurioje yra saugomas vienas švenčiausių Budos atvaizdų. Pasivaikščiosite ant Taungthamano ežerą kertančio dviejų tūkstančių metų senumo U Bein tilto.

  Tai ir ilgiausias, nutįsęs 1,2 km iš tikmedžio pastatytas tiltas, kuris jungia Amarapuros ir Taungthamano kaimelius. Aplankysite karaliaus Minguno tvirtovęMyatheindano pagodą. Reprezentuodama visatą savo svečiams ji sukelia ypatingą jausmą. Joje galima palikti visas savo bėdas, nuovargį ir atgauti išblėsusias jėgas. Išvysite 90 tonų sveriantį Minguno varpą, kuris laikomas antru pagal dydį pasaulyje. Jūsų laukia ir Sagaino kalva – atoki vienuolių budistų prieglobsčio vieta. Tai puiki vieta pasisemti ramybės. Didžiulė Kaunghmudaw šventykla, kurios aukštis siekia net 45 m, paliks nepamirštamą įspūdį. Kiaušinio formos baltas šventyklos kupolas akina iš tolo ir savo svečiams primena apie tyro gyvenimo siekiamybę. Nakvynė viešbutyje

 • 6 diena

  MANDALAJUS–BAGANAS (pusryčiai)

  Iš Mandalajaus vyksite į Baganą, miestą centriniame Mianmare. Baganas - svarbus religinis, istorinis ir kultūrinis šalies centras, galintis pasigirti senovinių šventyklų ir stupų (pastatų, simbolizuojančių nušvitusį protą, Budos būseną) gausa. Bagano miestas yra įkurtas pusdykumėje, todėl čia išlikusios 2 000 šventyklų puikiai matomos iš visų pusių. Pakeliui iš Mandalajaus iki Bagano sustojate prie Popa kalno. Įspūdingas, į dangų besistiebiantis 1 500 km (virš jūros lygio), tačiau jau užgesęs, ugnikalnis dar vadinamas „Dvasių namais“. Čia apsigyvenusios Nats dvasios. Smalsiausius ir ištvermingiausius, įveikusius 777 laiptelius, kalno viršūnėje pasitinka daugybė įvairaus stiliaus pagodų, vienuolynų ir šventyklų bei nepakartojami gamtos peizažai. Į Baganą atvyksite vėlai vakare. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  BAGANAS (pusryčiai)

  Ekskursiją pradėsite apsilankydami spalvingame ir egzotiškų gėrybių kupiname Nyaung U turguje. Atsikvėpti ir pasimėgauti kvapnia arbata galėsite vietinėje arbatinėje. O atgavę kvapą keliausite toliau aplankydami Bagano įžymybes.

  Pirmiausia apžiūrėsite Shwezigon šventyklą, kuri, manoma, pastatyta ant Gautama Budos kaulų ir dantų. Gubyaukgyi šventykla sudomins tuos, kurie žavisi menais: šventyklos sienas puošia neįtikėtino grožio freskos. Taip pat pamatysite Htilominlo, Manuha, Ananda ir Dhammayangyi šventyklas. Po pietų turėsite galimybę susipažinti su vietinėmis medienos apdailos tradicijomis. Susipažinę su vietine kultūra toliau tęsite pažintį su Thatbyinnyu, Myazedi, Ngakywenadaung šventovėmis. O nuo Shwesandaw šventyklos, kurią juosia penkios įspūdingos terasos ir puošia cilindro formos brangakmeniais išpuošta stupa, palydėsite saulę.Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  BAGANAS–HEHO–INLE EŽERAS (pusryčiai) 

  Šiandien vyksite į oro uostą, iš kurio skrisite į Heho. Iš čia keliausite į Nyaung Shwe, kur laukia ekskursija Inle ežeru. Jūsų laukia nuostabūs vaizdai, kerinti gamta ir neįtikėtinos gyvenimo sąlygos. Vietiniai čia gyvena tiesiog ant vandenyje plūduriuojančių bambukinių namelių.

  Aplankysite Phaungdaw Oo pagodą – pagrindinę vietos gyventojų šventovę, In Paw ir Ywawa kaimelius. Pastarasis žymus vietinių tradicijomis, ypač Palaung gentis, išsiskirianti tuo, jog kiekviena moteris nuo vaikystės iki pat gyvenimo galo nešioja žiedus ant kaklo, kas porą metų užmaunant po dar vieną. Naktis vietiniame viešbutyje.

 • 9 diena

  INLE EŽERAS–INDEINAS (pusryčiai)

  Valtimi plauksite į Indeiną. Aplankysite nedidelį Pa O genties kaimelį, XIII a. vienuolyną ir senovinių šventyklų griuvėsius. Būsite sužavėti ir Ywamagyi vienuolyno, Kyaesarkone kaimo ir čia pat plaukiojančių sodu grožiu. Vakare grįšite į viešbutį ant Inle ežero.

 • 10 diena

  INLE–HEHO–NGAPALIS  (pusryčiai)

  Ryte vyksite į Heho oro uostą, iš kurio skrisite į Ngapalį kurortą, esantį vakarinėje Mianmaro dalyje prie Bengalijos įlankos.

 • 11–12 diena

  POILSIS NGAPALIS KURORTE (pusryčiai)

  Civilizacijos nepaliestas Ngapali balto smėlio paplūdimys idealiai tiks mėgstantiems ramų, romantišką poilsį prie jūros. Netoliese paplūdimio yra žvejų kaimeliai, golfo laukai.

 • 13 diena

  NGAPALIS–JANGONAS (pusryčiai)

  Jūsų lauks skrydis į Jangoną, o iš ten - Link Vilniaus.

 • 14 diena

  JANGONAS–VILNIUS/RYGA

  Grįžimas į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2017 spalis
Penkt, Spal 20Penkt, Lapkr 3 10+
Penkt, Spal 27Penkt, Lapkr 10 10+
2017 lapkritis
Penkt, Lapkr 3Penkt, Lapkr 17 10+
Penkt, Lapkr 10Penkt, Lapkr 24 10+
Penkt, Lapkr 17Penkt, Gruo 1 10+
Penkt, Lapkr 24Penkt, Gruo 8 10+
2017 gruodis
Penkt, Gruo 1Penkt, Gruo 15 10+
Penkt, Gruo 8Penkt, Gruo 22 10+
Penkt, Gruo 15Penkt, Gruo 29 10+
Penkt, Gruo 22Penkt, Saus 5 10+
Penkt, Gruo 29Penkt, Saus 12 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1250 EUR
 

+ skrydis apie 898 EUR
su skrydžiu nuo 2148 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KELIONĖS KAINOS

 Kategorija Viešbutis Ngpali paplūdimyje Kaina keliaujant 2 asmenims Kaina keliaujant 4 asmenims Kaina keliaujant 6 asmenims
 3*  Linthar Oo Hotel
(Rose)
1587 EUR + skrydis 1356 EUR + skrydis 1298 EUR + skrydis
 4*  Pleasant View Resort(Two storeyed deluxe
sea view)
1771 EUR + skrydis 1540 EUR + skrydis 1482 EUR + skrydis
 5*  Amazing Ngapali
Resort (Deluxe
sea view villa)
2280 EUR + skrydis 2042 EUR + skrydis 1973 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • vietiniai skrydžiai: Jangonas - Mandalajus; Baganas – Heho; Heho – Ngapali; Ngapali – Jangonas;
  • pasitikimai oro uostuose ir visi pervežimai pagal programą;
  • ekskursijos su rusakalbiu(angliakalbiu) gidu;
  • apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais turo metu ir pasirinktos kateogorijos viešbučiuose su pusryčiais poilsio metu;
  • pasivažinėjimas arklio traukiama karieta Bagane;
  • Plaukimas laivu Inle ežere.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautiniai skrydžiai: 
   Vilnius/Ryga - Jangonas– Vilnius/Ryga (su 2 persėdimais):
  • Mianmaro vizos iškvietimas 55 EUR;
  • Įėjimo mokesčiai į lankytinus objektus ir mokamas zonas (apie 60 USD);
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
  • Kelionės jungties draudimas
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Keliautojai prijungiami prie rusakalbės (anglakalbės) grupės.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką