Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Madagaskaro spalvos

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Madagaskaras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Madagaskaro spalvos

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS -  ANTANANARYVAS

  Skrydis iš Vilniaus į Antananaryvą. Atvykimas į Antananaryvą. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Naktis viešbutyje.

 • 2 diena

  ANTANANARYVAS – ANDASIBĖ (140 km, kelionė – maždaug 3 valandos)

  Po pusryčių išvyksite iš Antananaryvo ir keliausite į Andasibę. Pravažiuosite nesuskaičiuojamą daugybę kaimelių ir susipažinsite su tradiciniu Malagasio žmonių gyvenimo būdu. Kaimus supa gražios auksinės pievos. Galėsite grožėtis nuostabiai gausiais ryžių laukais, kaminų neturinčiais raudono molio nameliais ir milijonais palei kelią išsidėsčiusių turgų, kuriuose galima rasti amatininkų prekių, vaisių ir mėsos.Keliaujant aplankysite Peyrieros fermą, kurioje galima pamatyti roplių ir chameleonų. Atvykimas į Andasibę po pietų, įsikūrimas viešbutyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

   

 • 3 diena

  ANDASIBĖ

  Visa diena skirta pažinti Andasibės parkus ir draustinius.Drėgnieji Andasibės miškai yra vieni gražiausių ir turtingiausi biologinės įvairovės atžvilgiu. Šie miškai įsikūrę maždaug 900–1250 m virš jūros lygio ir į juos nuolat pučia rytinis vėjas. Juose yra daug gyvūnų, kurie garantuoja miškų išlikimą.Parke randamos 108 paukščių rūšys. Kai kurios jų, kaip Malagasio Rojaus musinukė, prisideda prie kai kurių augalų išsaugojimo. Tai pat čia yra 14 lemūrų, 51 Boa roplių (įskaitant žymųjį Madagaskarinį smauglį) ir 84 amfibijų rušys.Kalbant apie augalus, šiame parke yra vijoklinių ir epifitinių augalų, tokių kaip orchidėjos, samanos ir paparčiai. Galima rasti daugiau nei 100 įvairiausių orchidėjų rūšių.

  Specialusis Indri–Indri draustinis: 3–4 valandų pasivaikščiojimas norint pažinti didžiausias Indri–Indri lemūrų rūšis. Be to čia galima pamatyti būdingiausių Madagaskarui rūšių, tokių kaip Rudasis ir Pilkasis (bambukinis) lemūrai. Taip pat randama keletas paukščių rūšių.Nacionalinis Mantadijos parkas: už pusantros valandos kelio nuo Andasibės kaimo. Vienų gražiausių Madagaskaro lemūrų – Diademinių sifakų – teritorija. Voimos parkas: valdomas kaimo bendruomenės. Čia rengiami naktiniai pasivaikščiojimai. Yra daugybė naktinių lemūrų ir chameleonų rūšių. Lemūrų salelės: privatus „Vakona Forest Lodge“ viešbučio draustinis. Čia lemūrai turi santykinę laisvę. Randamos keturios rūšys (variai, katiniai lemūrai, puslemūriai). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  ANDASIBĖ – ANTSIRABĖ (310 km, kelionė – maždaug 7 valandos)

  Po pusryčių keliausite link Didžiųjų Pietų. Pamatysite tipinį aukštumų peizažą: ryžių laukus ir tradicinius raudono molio namelius. Sustosite nedideliame Ambatolampio miestelyje, esančio Ankaratros masyvo (3 pagal dydį saloje) papėdėje. Po to tęsite kelionę į Antsirabę, terminį miestelį.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  ANTSIRABĖ – RANOMAFANA (230 km, kelionė – maždaug 6–7 valandos)

  Ryte aplankote Antsirabę ir sužinote miestelio istoriją. Dėl karštųjų srovių žymus miestas ekonomiškai išaugo atvykus Norvegijos misionieriams, kurie dėl tinkamo aukštumų klimato čia įkūrė ganyklas. Prancūzai prie Ranomafanos ežero įkūrė terminius kompleksus – vis dar galima pamatyti senus pastatus.Aplankote vietinius amatininkus: pusbrangių akmenų skaldymo, siuvimo ir tradicinių saldainių fabrikus.

  Tęsiate kelionę į Ambositrą, geriausiai žinomą dėl kvalifikuotų medžio drožėjų ir baldų gamybos. Zafimaniry genties namai – tikri meno kūriniai su geometriniais raštais raižytomis langinėmis ir sienomis. Papietavę važiuojate į Ranomafaną. Šis mielas kurortas – įvairios laukinės gamtos ir būdingiausių šaliai augalų muziejus po atviru dangumi.  Kaip ir Antsirabėje, Ranomafanoje galima pasimėgauti terminėmis maudynėmis. Apsistojate viešbutyje.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  NACIONALINIS RANOMAFANOS PARKAS – FIANARANTSOA (60 km, kelionė – maždaug 1.5 valandos)

  Visos dienos kelionė į Nacionalinį Ranomafanos parką. Parkas įsikūręs ant kalno, apaugusio tropiniu mišku. Kalnas iškilęs maždaug 800–1200 m virš jūros lygio. Nacionalinis Ranomafanos parkas įkurtas 1990 m., po to, kai 1986 m. atrasti Auksaspalviai lemūrai (mokslinis pavadinimas: Hapalemur Aureus). Ši išskirtinė ir nuostabi lemūrų rūšis gyvena tik čia ir turi keistų maitinimosi įpročių. Parke galima rasti: 115 paukščių rūšių, iš kurių 30 – tik miško paukščiai; 90 drugelių rūšių; 98 amfibijų rūšis; keletą žuvų rūšių; 62 roplių, chameleonų ir driežų rūšis. Kelionė į Fianarantsoa – po pietų.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  FIANARANTSOA – RANOHIRA (295 km, kelionė – maždaug 5–6 valandos)

  Paliekate Fianarantsoa ir keliaujate į Ambalavao. Mėgaujatės nuostabiu terasinių ryžių laukų ir vynuogynų kraštovaizdžiu. Sustojate Privačiame Anjos parke – sausajame miške, esančiame milžiniško granitinio kalno papėdėje. Čia apžiūrite Katinius lemūrus. Tai – 2.30 val. kelionė. Toliau į Ranohirą keliaujate per žolėtą savaninę Ihorombės plynaukštę. Esate pačioje Baros teritorijos širdyje.  Čia žmonių gyvenimą reguliuoja Zebu. Šią vietą žmonės vadina „Zebu civilizacija“. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  RANOHIRA: NACIONALINIS ISALO PARKAS

  Visa diena skirta pažinti antrą pagal dydį Madagaskaro nacionalinį parką Isalo. Isalo masyvas, seniausia geologinė struktūra Madagaskare, susidarė iš smiltainio dar Jūros periodo eroje. Isalo gyvūnai – charakteringi klimatui, augmenijai ir geomorfologijai. Daugiausia – endeminės rūšys. Isale yra 77 paukščių rūšys. Tarp jų galima pamatyti Juodajį Bensono strazdą, stipriai saugomą endeminę Madagaskaro rūšį. Taip pat yra 14 dieninių ir naktinių lemūrų rūšių, iš kurių 8 – atvežtinės, o 6 – endeminės. Sąrašą baigia ropliai, varliagyviai, graužikai, vabzdžiaėdžiai ir plėšrūnai. Važiuojate į Isalo masyvo papėdę apžiūrėti parko vaikštant pėsčiomis. Skirtingi lankytini objektai: natūralios gamtos baseinas, Kanjonai, Nimfų kriokliai ar Namazos miškas. Priklausomai nuo poreikio ir viešbučio teikiamų paslaugų, galima suorganizuoti pasivažinėjimą dviračiais arba jodinėjimą arkliais. Taip pat viešbutyje galima mėgautis SPA. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 9 diena

  RANOHIRA – TOLIARA (220 km, kelionė – maždaug 4 valandos)

  Maždaug 4 valandų kelionė su sustojimais. Keliaujate į pietus, į Toliarą – miestą, esantį plačioje pakrantės lygumoje, apsuptą slenkančiųjų kopų ir mangrovių. Mozambiko sąsiauryje esantį miestą kerta Ožiaragio atogrąža. Mėgaujatės pirmaisiais kur ne kur šmėsčiojančiais baobabais, didingai augančiais savanos viduryje, ir įspūdingomis Antadroy ir Mahafaly genčių kapavietėmis.  Laisva popietė viešbutyje ant jūros kranto.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 10 diena

  TOLIARA – DAUFINO FORTAS (SKRYDIS) / DAUFINO FORTAS – BERENTIS (90 km, kelionė – maždaug 3 valandos)

  Keliaujate į oro uostą skrydžiui į Daufino Fortą (laikas priklausys nuo skrydžių tvarkaraščio). Atskridus – pasitikimas ir pervežimas į privatų Berenčio draustinį, esantį pačioje milžiniškos sizalio plantacijos širdyje. Rezervatas priklauso De Heaulme šeimai.Įsikuriate viešbutyje.Pietūs, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 11–12 dienos

  BERENTIS

  Privatus draustinis išsidriekęs palei Mandraro upę ir užima maždaug 240 ha plotą. Augalija ir gyvūnija – galerinio miško tipo – palei upę sudaro gamtos tunelį. Gyvūnijai, žinoma, būdingos keturios ypač paplitusios lemūrų rūšys: Kuoduotoji Sifaka, Katinis lemūras, Pilkasis pelinis lemūras, Baltapėdis lemūras– "Sonygika".Rudieji lemūraikilę iš Morondavos regiono. Draustinyje taip pat saugomi vėžliai, chameleonai, paukščiai ir drugeliai. Augalija: tamarindai, šiurpūniniai, karpažoliniai ir lelijiniai augalai.Jūsų gidas suorganizuos Jums patinkančią programą.12 dienos popietę ­– pervežimas į Daufino fortą. 11 diena: pietūs, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.12 diena: vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 13 diena

  DAUFINO FORTAS – ANTANANARYVAS (SKRYDIS)

  Pervežimas į oro uostą skrydžiui: Daufino Fortas – Antananaryvas. Atskridus – sutikimas ir pervežimas į viešbutį. Naktis viešbutyje.

 • 14 diena

  ANTANANARYVAS  VILNIUS

  Pervežimas į oro uostą tarptautiniam skrydžiui namo. Naktis lėktuve. Atvykimas į Vilnių kitą dieną.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KAINŲ LENTELĖ

Asmenų skaičius

Kaina asmeniui kai keliauja 2 asmenys

Kaina asmeniui kai keliauja 3 asmenys

Kaina asmeniui kai keliauja 4 asmenys

Kaina asmeniui kai keliauja 5 asmenys

Kaina asmeniui kai keliauja 6 asmenys

Standartinis viešbutis

2162 EUR + skrydis

1874 EUR + skrydis

1739 EUR + skrydis

2204 EUR + skrydis

2059 EUR + skrydis

Superior tipo viešbutis

2521 EUR + skrydis

2229 EUR + skrydis

2092 EUR + skrydis

2561 EUR + skrydis

2414 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas viso turo metu
  • Pervežimai į/iš oro uostą, viešbutį
  • Maistas, paminėtas programoje
  • Automobilis su angliakalbiu gidu bei vairuotoju
  • Lankytinų vietų įėjimo mokestis
  • Ekskursijos, paminėtos programoje

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Vidiniai bei tarptautiniai skrydžiai (1217 EUR + 462 EUR)
  • Gėrimai
  • Asmeninės išlaidos
  • draudimas
  • Arbatpinigiai

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie anglakalbės grupės. 
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką