Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Kroatija. Poilsis prie Adrijos jūros Centrinės Kroatijos Rivjeroje 8d.

Poilsinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Kroatija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Kroatija. Poilsis prie Adrijos jūros Centrinės Kroatijos Rivjeroje 8d.

Kelionės akcentai:

  • Krištolinių Adrijos jūros vandenų magija.
  • Pasak rašytojo Bernardo Shaw, paskutinę pasaulio tvėrimo dieną Dievas karūnavo savo darbą, sukurdamas Kornati salas iš ašarų ir žvaigždžių... Leiskitės į kruizą po šį salyną!
  • Net 3 nacionaliniai parkai: Paklenica, Krka, Plitvica! Pasivaikščiokite specialiai įrengtais takais, grožėdamiesi gamtos stebuklais: tekančiu, čiurlenančiu vandeniu, šniokščiančiais kriokliais, turkio spalvos ežerais.
  • Jaukūs, viduramžius menantys Kroatijos pakrantės miestai: Dubrovnikas, apjuostas masyvia gynybine siena; Šibenikas, kurį puošia renesanso perlas – Šv. Jokūbo katedra; romėnų įkurtas Trogiras; jūros vargonais grojantis Zadaras; didingais imperatoriaus Diokletiano rūmais garsus Splitas.
  • Mėgaukitės Kroatijos virtuve ir vynais, pasižyminčiais išskirtiniu skoniu.
  • 5 nakvynės prie skaidrios Adrijos jūros.

Programa

 • 1 diena

  LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

  Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  AUSTRIJA (VIENA) - SLOVĖNIJA - KROATIJA

  Pusryčiai. Išvykimas į Austriją. Kelionė po vieną iš Austrijos regionų Štiriją, užburiančią gamtos grožiu. Gilūs slėniai, iš kurių ryte ir vakare sklaidosi miglos, kalvų šlaitai, pramaišiui su mišku suraikyti skirtingomis javų, vynuogienojų, vaismedžių sklypelių spalvomis. Valstiečių namai išsirikiavę palei kalvomis bėgančius keliukus, soduose sukasi mediniai malūnėliai. Atvykimas į *Herbeštein pilį, kuri mena Štirijos aristokratų gyvenimą daugiau nei septynis šimtus metų. Didžiulis pilies kompleksas išsidėstęs 422 m aukštyje, todėl apsilankiusiujų čia laukia ne tik pažintis su aristokratų gyvenimu bet ir atsiveriantys nuostabūs vaizdai. Seniausia pilies dalis išlikusi iš XVIIa., vėliau ji buvo daug kartų perstatyta, restauruota gotikos, renesanso ir baroko stiliumi. Nuo XIIa. iki šių dienų pilies kompleksas priklauso Herbeštein giminei. Kelionė per Austriją, Slovėniją, Kroatiją. Atvykimas į Centrinę Kroatiją. Nakvynė privačiame sektoriuje.

 • 3 - 6 dienos

  POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS

  Poilsis Adrijos jūros pakrantėje, žavingame džiaugsmo kupiname gamtos kampelyje. Dangaus žydrynė, smaragdinė jūra, pušų žaluma ir aromatas – tai Centrinės Kroatijos pakrantės spalvos ir kvapai.

  Jūsų pažinčiai su egzotišku kraštu siūlome šias nemokamas išvykas (organizuojamos susidarius ne mažesnei kaip 20 turistų grupei):

  1. Trogiras, Splitas, Šibenikas, Krka nacionalinis parkas. Nacionaliniame *Krka parke nuostabaus grožio skaidraus vandens kriokliai įveikia daugiau nei 17 natūraliai susiformavusių terasų, išsidėsčiusių 400 m ilgio atkarpoje, upės vanduo čia krenta iš daugiau nei 37m aukščio. Šie kriokliai vadinami gražiausiais kalcio karbonato kriokliais visoje Europoje. Krka nacionalinis parkas stebina ne tik vandens stebuklais, čia taip pat gyvena apie 200 rūšių paukščių, miškuose knibžda net 18 rūšių šikšnosparnių. Poilsis gamtoje, maudynės gaivinančiame upės vandenyje. *Trogiras – tipiškas viduramžių miestelis, tačiau neįprastas tuo, kad įsikūręs salelėje, o su sausuma sujungtas tik nedideliu tiltuku. Kartais dėl šios priežasties Trogiras vadinamas „Venecijos miniatiūra“. Matysite Šv.Lauryno katedrą – vieną iš Dalmatijos meno viršūnių, XIV-XV a. rotušę, renesansinius Žemyno vartus, gotikinius Čipiko rūmus. *Splitas – svarbiausias ir bene judriausias Dalmatijos miestas, vienas aktyviausių Dalmatijos uostų. Pažintinė ekskursija: antikiniai Romos imperatoriaus Diokletiano rūmai su Aukso, Sidabro, Vario ir Geležies vartais, Kolonada, imperatoriaus mauzoliejus – dabartinė katedra, baptisterija – buvusi Jupiterio šventykla, Tautos aikštė su XVa. rotuše. Kelionė vaizdinga automagistrale, žydros jūros ir kalnų panorama. Trumpas sustojimas *Šibenike, garsėjančiame savo architektūra, nuostabiu senamiesčiu ir įstabia Šv.Jokūbo katedra. Grįžimas į kurortą.

  2. Išvyka į Velebito kalnus, Paklenicos nacionalinį parką. *Didžioji Paklenica – įspūdingiausias ir didžiausias parko kanjonas, kurio sienos kartais net 400m iškilusios aukščiau plataus tako, vingiuojančio pagal greta tekantį upės srautą. Šis kraštovaizdis labai primena Amerikos Laukinius vakarus, todėl čia dažnai filmuojami vesternai, vienas iš jų – vesternas apie indėnų vadą Vinetu. Dėl stačių ir aukštų sienų šis kanjonas yra pamėgtas uolų laipiotojų, kurie čia išbando įvairiausio sudėtingumo maršrutus. Pasivaikščiojimas kalnų takais. Esant galimybei, maudynės krištolinio skaidrumo Paklenicos upelyje. Grįžimas į kurortą.

  Poilsis prie Adrijos jūros arba išvykos už papildomą mokestį (žr. ekskursijų ir pramogų aprašą):

  1. Išvyka laivu į Kornati salų nacionalinį parką. Pasak rašytojo Bernardo Shaw, paskutinę pasaulio tvėrimo dieną Dievas karūnavo savo darbą, sukurdamas Kornati salas iš ašarų ir žvaigždžių... Didžiausią salyną Adrijos jūroje – Kornati salų archipelagą – sudaro apie 150 didesnių ir mažesnių salų. Kroatai sako: „kaip metai turi daug dienų, taip ir Kornati turi daug salų“. Dieną praleisite pramogaudami laive, maudydamiesi jūroje, grožėdamiesi įspūdingu peizažu. Grįžimas į kurortą. Išvykimas į *Zadarą ir trumpa pažintis su vienu didžiausių Dalmatijos regiono ir seniausiu visos Kroatijos miestu, skaičiuojančiu trečiąjį savo gyvavimo istorijos tūkstantmetį. Mieste išlikę romėnų forumo griuvėsiai, įspūdinga IX šimtmetyje pastatyta Šv. Donato bažnyčia, penkių šulinių aikštė. Esant galimybei, saulės palydėjimas pakrantėje klausantis unikalių jūros vargonų. Grįžimas į kurortą.

  2. Dienos išvyką į legendinį miestą – tvirtovę *Dubrovniką, savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Jo senamiestis apjuostas pylimais ir dviejų kilometrų ilgio įspūdingo pločio ir aukščio *siena, nuo kurios atsiveria jaukus ir tuo pačiu didingas viso miesto vaizdas. Siaurutės miesto gatvelės nuves prie didingų Sponzos ir Kunigaikščio rūmų su miesto globėjo Šv.Blažiejaus bažnyčia, Katedros su Ticiano Mergelės Marijos dangun ėmimo paveikslu ir eksponatais turtingų muziejų. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Sakoma, kad pasaulyje su Dobrovniku gali lygintis nebent Venecija ir Amsterdamas.

  3. Išvyka į Pago salą. 63 km ilgio Pago saloje yra dvi kalnų grandinės, kurios driekiasi lygiagrečiai pakrantei. Pietiniame salos gale skardžiai supa gilią įlanką su daugybe siaurų įlankėlių. Boros vėjo nugairintos salos kraštovaizdis primena mėnulio peizažą. Sala garsėja savo alyvmedžių giraitėmis ir kvapiosiomis žolelėmis, ypač šalavijais. Saliečiai užsiima alyvų aliejaus ir išskirtinio Žuticos vyno gamyba bei avininkyste. Pagas taip pat garsėja avies sūriu (paški sir), kuris pasižymi ypatingu skoniu dėl kvapiųjų žolelių, augančių ganyklose. *Sūrio gamyklėlės ir druskos *muziejaus lankymas. Apžvalginė ekskursija po Pago senamiestį, kurį XV a. projektavo žymiausias Dalmatijos architektas J.Dalmatinacas. Miestas išsaugojo senąjį išplanavimą su dviem pagrindinėmis gatvėmis, kurios kertasi pagrindinėje aikštėje, ir lygiagrečiai išsidėsčiusiomis kitomis gatvėmis. Į pagrindinę aikštę žvelgia XVa. Kunigaikščio rūmai (Kneževa Palča) ir Ėmimo į dangų bažnyčia (1443-1448m.). Bažnyčioje išsaugota daug meno kūrinių. Pago sala garsi ir nuostabiais rankdarbiais, vadinamais čipka. Apsilankysite čipkos *muziejuje, kuriame eksponuojamos vietinių moterų rankomis sukurtos grožybės, įtrauktos į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą.

  4. Papildomai siūlomos išvykos laivais į gausybę Adrijoje išsibarsčiusių salų, saulės palydėjimas kalnuose, plaukimas kanojomis Zrmanja upe, pasivažinėjimas keturračiais po Velebito kalnus, vandens pramogos, smagūs vakarai diskotekose, kavinėse, restoranuose.

 • 7 diena

  PLITVICOS EŽERAI

  Išvykimas į garsų visoje Europoje *Plitvicos ežerų nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Kelionė pėsčiomis, traukinuku ir laiveliu po krioklių, ežerų, miškų ir paukščių pasaulį. Daugybė upelių ir krioklių čia jungia vienas šalia kito įvairiame aukštyje išsidėsčiusius 16 krištolo skaidrumo ežerų. Natūraliai susiformavęs unikalus gamtovaizdis, gausi ir įvairi augalija, turtinga kontrastingų spalvų gama padovanos ramybės ir harmonijos pojūtį. Kelionė per Kroatiją. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  KROATIJA - ČEKIJA - LENKIJA - LIETUVA

  Pusryčiais. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 balandis
Šeš, Bal 7Šeš, Bal 14 10+
2018 gegužė
Šeš, Geg 26Šeš, Birž 2 10+
2018 birželis
Šeš, Birž 2Šeš, Birž 9 10+
Šeš, Birž 9Šeš, Birž 16 10+
Šeš, Birž 16Šeš, Birž 23 10+
Šeš, Birž 23Šeš, Birž 30 10+
Šeš, Birž 30Šeš, Liep 7 10+
2018 liepa
Šeš, Liep 7Šeš, Liep 14 10+
Šeš, Liep 14Šeš, Liep 21 10+
Šeš, Liep 21Šeš, Liep 28 10+
Šeš, Liep 28Šeš, Rūgp 4 10+
2018 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 4Šeš, Rūgp 11 10+
Šeš, Rūgp 11Šeš, Rūgp 18 10+
Šeš, Rūgp 18Šeš, Rūgp 25 10+
Šeš, Rūgp 25Šeš, Rugs 1 10+
2018 rugsėjis
Šeš, Rugs 1Šeš, Rugs 8 10+
Šeš, Rugs 8Šeš, Rugs 15 10+
Šeš, Rugs 15Šeš, Rugs 22 10+
Šeš, Rugs 22Šeš, Rugs 29 10+
2018 spalis
Šeš, Spal 20Šeš, Spal 27 10+

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
309 EUR 275 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-04-07
Dvivietis kambarys su dvigule lova275.01EUR / 949.55LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis275.01EUR / 949.55LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui275.01EUR / 949.55LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)257.21EUR / 888.09LTL
Vienvietis kambarys354.22EUR / 1,223.05LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-04-07
Vieta apartamente, kai 2 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.337.31EUR / 1,164.66LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-05-26
Dvivietis kambarys su dvigule lova292.81EUR / 1,011.01LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis292.81EUR / 1,011.01LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui292.81EUR / 1,011.01LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)266.11EUR / 918.82LTL
Vienvietis kambarys372.02EUR / 1,284.51LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-05-26
Vieta apartamente, kai 2 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.337.31EUR / 1,164.66LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-06-02
Dvivietis kambarys su dvigule lova301.71EUR / 1,041.74LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis301.71EUR / 1,041.74LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui301.71EUR / 1,041.74LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)275.01EUR / 949.55LTL
Vienvietis kambarys380.92EUR / 1,315.24LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-06-02
Vieta apartamente, kai 2 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.337.31EUR / 1,164.66LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-06-09
Dvivietis kambarys su dvigule lova301.71EUR / 1,041.74LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis301.71EUR / 1,041.74LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui301.71EUR / 1,041.74LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)275.01EUR / 949.55LTL
Vienvietis kambarys380.92EUR / 1,315.24LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-06-09
Vieta apartamente, kai 2 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.337.31EUR / 1,164.66LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-06-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys407.62EUR / 1,407.43LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-06-16
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-06-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys407.62EUR / 1,407.43LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-06-23
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-06-30
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys407.62EUR / 1,407.43LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-06-30
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-07-07
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys407.62EUR / 1,407.43LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-07-07
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-07-14
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys407.62EUR / 1,407.43LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-07-14
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-07-21
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys407.62EUR / 1,407.43LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-07-21
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-07-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys407.62EUR / 1,407.43LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-07-28
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-08-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys407.62EUR / 1,407.43LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-08-04
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-08-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys407.62EUR / 1,407.43LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-08-11
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-08-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova328.41EUR / 1,133.93LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui328.41EUR / 1,133.93LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)301.71EUR / 1,041.74LTL
Vienvietis kambarys407.62EUR / 1,407.43LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-08-18
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-08-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova301.71EUR / 1,041.74LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis301.71EUR / 1,041.74LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui301.71EUR / 1,041.74LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)275.01EUR / 949.55LTL
Vienvietis kambarys380.92EUR / 1,315.24LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-08-25
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-09-01
Dvivietis kambarys su dvigule lova301.71EUR / 1,041.74LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis301.71EUR / 1,041.74LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui301.71EUR / 1,041.74LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)275.01EUR / 949.55LTL
Vienvietis kambarys380.92EUR / 1,315.24LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-09-01
Vieta apartamente, kai 2 asm.381.81EUR / 1,318.31LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-09-08
Dvivietis kambarys su dvigule lova292.81EUR / 1,011.01LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis292.81EUR / 1,011.01LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui292.81EUR / 1,011.01LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)266.11EUR / 918.82LTL
Vienvietis kambarys372.02EUR / 1,284.51LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-09-08
Vieta apartamente, kai 2 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.337.31EUR / 1,164.66LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-09-15
Dvivietis kambarys su dvigule lova292.81EUR / 1,011.01LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis292.81EUR / 1,011.01LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui292.81EUR / 1,011.01LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)266.11EUR / 918.82LTL
Vienvietis kambarys372.02EUR / 1,284.51LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-09-15
Vieta apartamente, kai 2 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.337.31EUR / 1,164.66LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-09-22
Dvivietis kambarys su dvigule lova292.81EUR / 1,011.01LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis292.81EUR / 1,011.01LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui292.81EUR / 1,011.01LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)266.11EUR / 918.82LTL
Vienvietis kambarys372.02EUR / 1,284.51LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-09-22
Vieta apartamente, kai 2 asm.292.81EUR / 1,011.01LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.275.01EUR / 949.55LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.266.11EUR / 918.82LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.337.31EUR / 1,164.66LTL
Kambariai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-10-20
Dvivietis kambarys su dvigule lova275.01EUR / 949.55LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis275.01EUR / 949.55LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui275.01EUR / 949.55LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 12m. (2s+1v)257.21EUR / 888.09LTL
Vienvietis kambarys354.22EUR / 1,223.05LTL
Apartamentai su patogumais (Centrinės Kroatijos Rivjeroje)
2018-10-20
Vieta apartamente, kai 2 asm.364.01EUR / 1,256.85LTL
Vieta apartamente, kai 3 asm.355.11EUR / 1,226.12LTL
Vieta apartamente, kai 4 asm.346.21EUR / 1,195.39LTL
Vieta apartamente, kai 5 asm.337.31EUR / 1,164.66LTL

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu,
  • 2 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
  • 5 nakvynės Kroatijoje privačiame sektoriuje su pasirinktu maitinimu,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Maitinimas kurote (pusryčiai – švediškas stalas, vakarienė: salotos, sriuba, karštas patiekalas – pasirinktinai iš dviejų).
  • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14  dienų iki kelionės pradžios.
  • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
  • Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.
  • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės. 

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką