Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Graikija su poilsiu prie Viduržemio jūros 12d.

Poilsinė-pažintinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Graikija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Graikija su poilsiu prie Viduržemio jūros 12d.

Programa

 • 1 diena

  LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA

  Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui ir pietums. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  VENGRIJA - SERBIJA (BELGRADAS)

  Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į Serbijos sostinę Belgradą. Tai miestas, įsikūręs Vakarų ir Rytų pasaulių sankryžoje, patyręs krikščionių religijos skilimą, išugdęs kovingą ortodoksų cerkvę, šimtmečius vadovavusią kovose su islamiškąja osmanų imperija. Ekskursija Belgrade autobusu ir pėsčiomis: Šv.Savos cerkvė – monumentaliausias Belgrado pastatas ir didžiausia ortodoksų šventykla Balkanuose, skirta pagrindiniam Serbijos šventajam ir globėjui. Senamiestis, kuriame išlikusi XIXa. Belgrado atmosfera: Serbijos Parlamento rūmai ir miesto Rotušė, centrinė Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir Nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas, išsaugojęs skirtingų laikotarpių tvirtovės liekanas, puiki Dunojaus ir Savos upių santakos panorama. Pasivaikščiojimas kunigaikščio Michailo gatvėje, pagrindinėje miesto pėsčiųjų alėjoje, kuri nuo 1979m. Serbijos Respublikos yra saugoma kaip unikaliausia ir seniausia bei reikšmingiausia kultūrinė miesto aplinka. Įspūdingi XIXa. pastatai, kuriuose įsikūrę daugybė knygynų, galerijų, kavinių ir įvairiausių parduotuvėlių. Kelionė per Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  MAKEDONIJA (SKOPJĖ) - GRAIKIJA

  Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykimas į Skopjė – didžiausią ir svarbiausią Makedonijos miestą, įkurtą dar III a.pr.Kr., svarbų religinį ir prekybos kelių centrą, todėl buvusį įvairių kultūrų įtakoje. Tą liudija romėniškos archeologinės radimvietės, Bizantijos laikų šventyklos ir ryškiausią ženklą palikusi turkų osmanų valdymo era. XIVa. Skopjės, tuometinės Serbijos sostinės, palikimas – Kale tvirtovė, menanti Bizantijos imperatoriaus Justiniano laikus, garsusis Akmeninis tiltas virš Vardaro upės, pastatytas bei išpuoštas sultono Mehmedo ir sujungęs rytinį musulmonišką osmanišką krantą su vakariniu slaviškuoju. Pagal galimybę – Osmanų imperijos laikų Mustafa Pasha arba Sultono Murato mečetės lankymas. Šiandienos Skopjė – namai daugeliui skirtingiausių tautybių, kur sugyvena makedonai, albanai, turkai, romai, serbai, bosniakai ir daugelis kitų. Naujasis sostinės centras su baigiama tvarkyti įspūdingų užmojų turinčios Makedonijos būsima reprezentacine aikšte. Kelionė per Makedoniją, Graikiją. Vykstame Graikijos Olimpine Rivjera - pakrantės ruožu garsiausio ir švenčiausio Europos kalno Olimpo papėdėje. Šis kalnas yra senojoje Tesalijos srityje, kurioje apsistojo 1950 m.pr.Kr. atkeliavę indoeuropiečiai – būsimieji graikų protėviai. Tai vietos, kurios mena Senosios Europos ir indoeuropiečių civilizacijų susidūrimą. Čia įsikūrė Olimpo dievai, valdę antikinės Graikijos pasaulį, nuo čia jie, praskleidę debesis, su meile ir gailesčiu žvelgė į žmogišką lemtį. Iš čia jūs galite pradėti savo pažintį su Europos civilizacijos pradžia. Atvykimas į kurortą. Nakvynė viešbutyje (apartamentuose).

 • 4-9 dienos

  POILSIS PRIE JŪROS GRAIKIJOJE

  Pusryčiai. Poilsis prie Viduržemio jūros Graikijoje.

  Jūsų pažinčiai su egzotiška šalimi dovanojame šią nemokamą ekskursiją:

  Dienos išvyka į Meteorų vienuolynų kompleksą (210 km). Tai vieta, kurią patys graikai laiko aštuntuoju pasaulio stebuklu. Važiuojant keliu nuo Trikalos Kalambakos link, lygumoje tarsi iš niekur išnyra grupė masyvių smiltainio uolų. Uolų viršūnėse, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stovi Meteorų (išvertus iš graikų kalbos – „virš kalnų“) vienuolynai. Iki šiol lieka mįslė, kaip tokioje vietoje buvo pastatyti šie statiniai. Ekskursija po unikalų dvasinio gyvenimo centrą – *Meteorų vienuolynus. Didžiojo Meteorono, Šv.Varlamo ir Šv.Stepono vienuolynų lankymas. Įspūdingos uolos, puikūs panoraminiai vaizdai, Kretos ir Makedonijos mokyklų meistrų freskos, pažintis su vienuolių gyvenimu ir buitimi. Lankymasis bizantiškų ikonų dirbtuvėje: galimybė susipažinti su meistrų darbu ir įsigyti jų kūrinių. Galimybė papietauti Tesalijos srities restorane, kuris garsėja daržovių ir mėsos patiekalais. Grįžimas į kurortą.

  Poilsis prie Viduržemio jūros arba ekskursijos už papildomą mokestį:

  Dienos ekskursija į Atėnus (145 km) . Ryte išvykimas iš kurorto. Bundančių Atėnų panorama. *Akropolis – antikos didybės liudytojas – V a.pr.Kr. šventyklų kompleksas. Senųjų vartų Propilėjų link vedantys laiptai, kuriais kopia skirtingiausių tautybių ir tikėjimų žmonės, trokštantys priartėti prie Akropolio aukštumų. Nikės Apteros šventykla, Partenonas, Erechteonas, nebylios jų paslaptys, kurias mena kariatidės ir Atėnės alyvmedis. Iš aukštumų atsiverianti Atėnų miesto panorama: Likabeto kalva, Kalimarmaros stadionas, Dzeuso Olimpiečio šventykla, naujasis Partenono muziejus, Filopapos paminklas, seniausias pasaulyje akmeninis Dioniso teatras, Herodo Atiko odeonas, liaudies susirinkimų Pnykso kalva, vėjų gairinamas Areopagas. Senųjų Atėnų agora – pagrindinė antikinio pasaulio viešoji erdvė, sukūrusi demokratiją ir įamžinusi jos atmintį Atalo stojos muziejuje. Pasivaikščiojimas Atėnų senamiestyje: Hermio gatvė, senasis turkiško laikotarpio turgus, suvenyrais viliojanti Plaka.Laisvas laikas arba apsilankymas (pagal pasirinkimą) Dioniso teatre, Kerameiko kapinėse arba naujajame Akropolio muziejuje. Atokvėpis graikiškai kavai, po to aplankoma Atėnų Metropolija ir Sintagmos aikštė bei euzonų sargyba, pagal galimybę – įspūdinga jos pasikeitimo ceremonija. Vakare grįžimas į kurortą.

  Dienos išvyka į Delfus, aplankant Termopilus (120 km). Ryte išvykimas iš kurorto. Kelionė vaizdingo Parnaso kalno link, kurio vakariniame šlaite įsikūrusi pagrindinė antikinio pasaulio orakulo šventavietė. Delfuose pranašaudavo pats Saulės, šviesos ir tiesos dievas Apolonas, kuris savo ištarmes perduodavo per šventikę pitiją. *Senoji Delfų šventavietė, dievo Apolono šventyklos liekanos, graikų miestų ir salų lobynai - dovanų dievui sergėtojai, pitijos apmąstymus menanti uola, Dioniso teatras, Pitinių žaidynių stadionas. Turtingas ir turiningas *Delfų archeologinis muziejus. Neįtikėtino grožio peizažas: Kleisto upės suformuotas tarpeklis, Kastalijos šaltinis, Korinto įlankon besileidžianti viena didžiausių Graikijos alyvmedžių plantacijų. Sustojimas graikų-persų karų  mūšio vietoje – Termopiluose: paminklas karaliui Leonidui, pilkapis ir karštieji šaltiniai.  Sustojimas prie įspūdingo Švento Luko  (Hosios Loukas) vienuolyno Helikono kalno šlaite. Grįžimas į kurortą.

  Visos dienos kruizas laivu į Skiato salą. Skambant muzikai, laivu plauksite iki vieno gražiausių ir žinomiausių Graikijoje – Skiathos pajūrio ruožo. Maudynės „Auksinio smėlio“ paplūdimyje, tokį vardą gavusiame dėl nepaprasto smėlio spindėjimo vasaros saulėje. Lankysitės Skiathos mieste, pasivaikščiosite siauromis gatvelėmis tarp mėlynai baltų namelių ir ryškiaspalviais žiedais svyrančių bugenvilijų. Pageidaujantiems – pietūs tavernoje (už papildomą mokestį).

  Vyno rūsių lankymas ir vyno degustacija. Popietės išvyka į vyno ūkį. Išgirsite pasakojimus apie vyno gamybą, aplankysite vyno rūsius, pasivaikščiosite tarp laukuose svyrančių vynuogių kekių. Degustuosite kelių rūšių vyno su užkandžiais, o vėliau galėsite jo įsigyti  čia pat esančioje parduotuvėje.

  Išvyka į tradicinę graikišką sodybą (pusdienio išvyka). Susipažinsite su senuoju graikų gyvenimo būdu, tradiciniais amatais. Galėsite pajodinėti arkliu, pabandyti melžti ožką bei gaminti graikišką sūrį. Būsite pavaišinti graikiškais užkandžiais ir taurele naminio Tsipro (stiprus alkoholinis gėrimas).

  Graikiškas vakaras tavernoje. Vėlyvo vakaro apsilankymas graikiškoje tavernoje, kur jūsų lauks graikų virtuvės patiekalai ir melodinga graikų muzika. Tai tradicinių nacionalinių graikų dainų ir šokių pristatymas, turistams mėgaujantis vietiniu vynu.

 • 10 diena

  TESALONIKAI

  Ryte išvykimas iš kurorto. Dovanojame dar vieną ekskursiją Graikijoje. Tesalonikai – kultūrų kryžkelė, buvęs antras pagal dydį Bizantijos imperijos, o dabar – antras pagal dydį modernios Graikijos miestas. Tesalonikai įkurti 315m.pr.Kr. ir pavadinti Aleksandro Makedoniečio sesers Tesalonikės vardu. Po apaštalo Pauliaus atvykimo miestas tapo „aukso vartais krikščionybei“. Ekskursija po miestą: romėnų forumas, Šv. Demetrijaus bazilika, menanti ankstyvosios krikščionybės laikus, Šv.Jurgio rotonda, imperatoriaus Galerijaus arka ir rūmų liekanos, miesto simbolis – Baltasis bokštas, Filipo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklai. Miesto ir įlankos panorama nuo Termų įlankos krantinės. Kelionė per Graikiją, Bulgariją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje.

 • 11 diena

  SERBIJA - VENGRIJA (SEGEDAS)

  Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Vengriją su trumpais sustojimais poilsiui. Sustojimas Segede, įsikūrusiame Tisos ir Maros upių santakoje. Trumpa pažintis su miestu: Kupolo aikštė, savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  SLOVAKIJA - LENKIJA - LIETUVA

  Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 gegužė
Šeš, Geg 12Treč, Geg 23 10+
Šeš, Geg 19Treč, Geg 30 10+
Šeš, Geg 26Treč, Birž 6 10+
2018 birželis
Šeš, Birž 2Treč, Birž 13 10+
Šeš, Birž 9Treč, Birž 20 10+
Šeš, Birž 16Treč, Birž 27 10+
Šeš, Birž 23Treč, Liep 4 10+
Šeš, Birž 30Treč, Liep 11 10+
2018 liepa
Šeš, Liep 7Treč, Liep 18 10+
Šeš, Liep 14Treč, Liep 25 10+
Šeš, Liep 21Treč, Rūgp 1 10+
Šeš, Liep 28Treč, Rūgp 8 10+
2018 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 4Treč, Rūgp 15 10+
Šeš, Rūgp 11Treč, Rūgp 22 10+
Šeš, Rūgp 18Treč, Rūgp 29 10+
Šeš, Rūgp 25Treč, Rugs 5 10+
2018 rugsėjis
Šeš, Rugs 1Treč, Rugs 12 10+
Šeš, Rugs 8Treč, Rugs 19 10+
Šeš, Rugs 15Treč, Rugs 26 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
499 EUR 474 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2018-05-12
Dvivietis kambarys su dvigule lova474.05EUR / 1,636.80LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis474.05EUR / 1,636.80LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui474.05EUR / 1,636.80LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)417.05EUR / 1,439.99LTL
Vienvietis kambarys588.05EUR / 2,030.42LTL
Apgyvendinimas
2018-05-19
Dvivietis kambarys su dvigule lova512.05EUR / 1,768.01LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis512.05EUR / 1,768.01LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui512.05EUR / 1,768.01LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)436.05EUR / 1,505.59LTL
Vienvietis kambarys645.05EUR / 2,227.23LTL
Apgyvendinimas
2018-05-26
Dvivietis kambarys su dvigule lova539.00EUR / 1,861.06LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis539.00EUR / 1,861.06LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui539.00EUR / 1,861.06LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)459.00EUR / 1,584.84LTL
Vienvietis kambarys679.00EUR / 2,344.45LTL
Apgyvendinimas
2018-06-02
Dvivietis kambarys su dvigule lova550.05EUR / 1,899.21LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis550.05EUR / 1,899.21LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui550.05EUR / 1,899.21LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)464.55EUR / 1,604.00LTL
Vienvietis kambarys683.05EUR / 2,358.44LTL
Apgyvendinimas
2018-06-09
Dvivietis kambarys su dvigule lova550.05EUR / 1,899.21LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis550.05EUR / 1,899.21LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui550.05EUR / 1,899.21LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)464.55EUR / 1,604.00LTL
Vienvietis kambarys683.05EUR / 2,358.44LTL
Apgyvendinimas
2018-06-16
Dvivietis kambarys su dvigule lova550.05EUR / 1,899.21LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis550.05EUR / 1,899.21LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui550.05EUR / 1,899.21LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)464.55EUR / 1,604.00LTL
Vienvietis kambarys683.05EUR / 2,358.44LTL
Apgyvendinimas
2018-06-23
Dvivietis kambarys su dvigule lova559.55EUR / 1,932.01LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis559.55EUR / 1,932.01LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui559.55EUR / 1,932.01LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)474.05EUR / 1,636.80LTL
Vienvietis kambarys683.05EUR / 2,358.44LTL
Apgyvendinimas
2018-06-30
Dvivietis kambarys su dvigule lova589.00EUR / 2,033.70LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis589.00EUR / 2,033.70LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui589.00EUR / 2,033.70LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)499.00EUR / 1,722.95LTL
Vienvietis kambarys719.00EUR / 2,482.56LTL
Apgyvendinimas
2018-07-07
Dvivietis kambarys su dvigule lova589.00EUR / 2,033.70LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis589.00EUR / 2,033.70LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui589.00EUR / 2,033.70LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)499.00EUR / 1,722.95LTL
Vienvietis kambarys719.00EUR / 2,482.56LTL
Apgyvendinimas
2018-07-14
Dvivietis kambarys su dvigule lova557.07EUR / 1,923.45LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis557.07EUR / 1,923.45LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui557.07EUR / 1,923.45LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)501.27EUR / 1,730.79LTL
Vienvietis kambarys668.67EUR / 2,308.78LTL
Apgyvendinimas
2018-07-21
Dvivietis kambarys su dvigule lova557.07EUR / 1,923.45LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis557.07EUR / 1,923.45LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui557.07EUR / 1,923.45LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)501.27EUR / 1,730.79LTL
Vienvietis kambarys668.67EUR / 2,308.78LTL
Apgyvendinimas
2018-07-28
Dvivietis kambarys su dvigule lova569.05EUR / 1,964.82LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis569.05EUR / 1,964.82LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui569.05EUR / 1,964.82LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)512.05EUR / 1,768.01LTL
Vienvietis kambarys683.05EUR / 2,358.44LTL
Apgyvendinimas
2018-08-04
Dvivietis kambarys su dvigule lova599.00EUR / 2,068.23LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis599.00EUR / 2,068.23LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui599.00EUR / 2,068.23LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)539.00EUR / 1,861.06LTL
Vienvietis kambarys719.00EUR / 2,482.56LTL
Apgyvendinimas
2018-08-11
Dvivietis kambarys su dvigule lova599.00EUR / 2,068.23LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis599.00EUR / 2,068.23LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui599.00EUR / 2,068.23LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)539.00EUR / 1,861.06LTL
Vienvietis kambarys719.00EUR / 2,482.56LTL
Apgyvendinimas
2018-08-18
Dvivietis kambarys su dvigule lova569.05EUR / 1,964.82LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis569.05EUR / 1,964.82LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui569.05EUR / 1,964.82LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)512.05EUR / 1,768.01LTL
Vienvietis kambarys683.05EUR / 2,358.44LTL
Apgyvendinimas
2018-08-25
Dvivietis kambarys su dvigule lova559.00EUR / 1,930.12LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis559.00EUR / 1,930.12LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui559.00EUR / 1,930.12LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)503.00EUR / 1,736.76LTL
Vienvietis kambarys679.00EUR / 2,344.45LTL
Apgyvendinimas
2018-09-01
Dvivietis kambarys su dvigule lova559.00EUR / 1,930.12LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis559.00EUR / 1,930.12LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui559.00EUR / 1,930.12LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)503.00EUR / 1,736.76LTL
Vienvietis kambarys679.00EUR / 2,344.45LTL
Apgyvendinimas
2018-09-08
Dvivietis kambarys su dvigule lova559.00EUR / 1,930.12LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis559.00EUR / 1,930.12LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui559.00EUR / 1,930.12LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)479.00EUR / 1,653.89LTL
Vienvietis kambarys699.00EUR / 2,413.51LTL
Apgyvendinimas
2018-09-15
Dvivietis kambarys su dvigule lova519.87EUR / 1,795.01LTL
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis519.87EUR / 1,795.01LTL
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui519.87EUR / 1,795.01LTL
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v)538.47EUR / 1,859.23LTL
Vienvietis kambarys650.07EUR / 2,244.56LTL

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra),
  • 4 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
  • 7 nakvynės Graikijos kurorte 3* viešbutyje su pusryčiais (galimybė užsisakyti 7 vakarienes už simbolinę priemoką),
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje,
  • 7 vakarienės 3* viešbutyje - 35 EUR/asm.,
  • bilietai į mokamus objektus,
  • vietinių gidų paslaugos,
  • pasirenkamos ekskursijos už papildomą mokestį (kainas žr. keliautojo atmintinėje),
  • papildomos paslaugos.
  • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS ir vietiniams gidams turėti: ~ 15 EUR.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • APGYVENDINIMAS: Graikijoje, Livanates kurorte. Tai ideali vieta Jūsų pažinčiai su Europos civilizacijos pradžia: iki Delfų tik 120 km, iki Atėnų tik 145 km. Tai tris tūkstančius gyventojų turintis miestelis, kurio paplūdimiai už švarą, saugumą ir grožį įvertinti Mėlynąja vėliava.
  • 3* viešbutis BATIS LIVANATES su pusryčiais arba su pusryčiais ir vakarienėmis. www.batishotel.com. Viešbutis ant jūros kranto, netoli kavinių, super marketo. Iki kurorto centro ~1km pėsčiųjų taku, besidriekiančiu paplūdimiu. Viešbutį supa žalia teritorija, yra atviras baseinas, baseino baras-taverna, kavinė, pusryčių salė, nemokamas wi-fi hole, oro kondicionierius, gultai. Kambariai: Dviviečiai, dviviečiai su pristatoma lova, vienviečiai kambariai su dušu, WC. Kambariuose yra mini šaldytuvas, plaukų džiovintuvas, oro kondicionierius, TV, seifas, nemokamas wi-fi. Maitinimas: Pusryčiai - švediškas stalas. Vakarienės už simbolinę priemoką - šalti užkandžiai, salotos, antras patiekalas ir desertas (gėrimai neįskaičiuoti). Vakarienės patiekiamos viešbučio restorane, esančiame atskirame pastate. Restoranas Batis garsėja puikia virtuve, graikų tradiciniais ir jūros gėrybių patiekalais.

  • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
  • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
  • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
  • Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės. Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 20 dienų iki kelionės pradžios.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką