Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Bulgarija. Poilsinės kelionės lėktuvu į Bulgariją


Poilsinė kelionė lėktuvu
Aplankomos šalys: Bulgarijaversija spausdinimui

Bulgarija. Poilsinės kelionės lėktuvu į Bulgariją

Šalis įsikūrusi pietryčių Europoje, Balkanų pusiasalio širdyje. Čia kryžiuojasi Artimuosius Rytus, Afriką ir Europą jungiantys keliai. Tai šalis, kurioje susitinka Rytai ir Vakarai, kur tradicijos ir kultūra nepaprastai gyvybingos ir verčia didžiuotis istorija ir turtinga praeitimi. Šalies kultūrą formavo Trakijos gyventojai, helenai, romėnai, bizantiečiai bei slavų gentys. Gilų pėdsaką šalies istorijoje paliko ir penkis šimtmečius šalį valdžiusi Osmanų imperija. Apie visa tai liudija iki mūsų dienų išlikę architektūros paminklai, freskos ir mozaikos.Bulgarijoje gyveno ir kūrė raštingumo pradininkai broliai Kirilas ir Metodijus, kurie apie 863 m., pritaikę slavams kiek modifikuotą graikų raidyną „kirilicą“, išvertė į senąją bulgarų kalbą evangelijas ir kitus religinius raštus.
Bulgarija žavi ir spalvingu gamto vaizdžiu bei skirtingu reljefu: lygumų plotus keičia kalvotos vietovės bei kalnai, kurių viršūnės atsispindi krištoliniuose kalnų ežeruose. Poilsiautojus į šią šalį vilioja pušynų oras, platūs auksinio smėlio paplūdimai vedantys į Juodąją jūrą, kurios druskingumas dvigubai mažesnis nei Viduržemio jūros. 1997 m. devyniems Bulgarijos kurortams įteikti teikti „Mėlynosios vėliavos“ sertifikatai, liudijantys jūros ir paplūdimių švarumą. Bulgarijos pasididžiavimas - mineraliniai šaltiniai, tad poilsiautojai gali ne tik mėgautis jūros ir saulės teikiamais malonumais, bet ir sustiprinti sveikatą sveikatingumo centruose.    
Gydomieji šaltiniai, kaip ir rožės žiedas, tapo šalies simboliu. Svetingi vietiniai gyventojai, malonus aptarnavimas, nuostabi gamta, šilta ir rami jūra – visa tai atrasite Bulgarijoje!

SKRYDŽIAI Į VARNĄ

Skrydžiai viso sezono metu kiekvieną ketvirtadienį ir sekmadienį..
Kurortai: Albena, Auksinės Kopos, Obzor, Saulėtasis Krantas, Šv. Konstantinas.

Albena – Vienas jauniausių ir šiuolaikiškiausių Bulgarijos pakrantės kurortų. Plačiausi Bulgarijos pakrantėje paplūdimiai.  Kurortas žavi švaria jūra, auksinio smėlio paplūdimiais, augmenijos įvairove bei gaiviu oru. Šiame kurorte kiekvienas atras sau tinkamą poilsį.nuo 1494 Lt
Kainų paieška »

Auksinės Kopos – kurortinis kompleksas, kuriame nėra vietos gyventojų, išsidėstęs Juodosios jūros pakrantėje. Ypatinga kurorto gamta ir šiuolaikiški, modernūs viešbučiai, pramogų įvairovė ir naktinis gyvenimas skirti tam, kad poilsis būtų patogus, malonus ir nepamirštamas. Tai idealus kurortinis kompleksas jaunimui.

nuo 1215 Lt
Kainų paieška »

Obzor – populiarus Juodosios jūros kurortas, turintis 1 km ilgio platų puikaus smėlio paplūdimį. Šis jaukus miestelis turi gyvą, judrų centrą, kuris siūlo puikių pramogų ir pilnas įspūdžių atostogų dienas.

nuo 2100 Lt
Kainų paieška »

Saulėtasis Krantas – didžiausias ir judriausias Bulgarijos Juodosios jūros pakrantės kurortas, pasižymintis žemomis paslaugų kainomis. Kurortą savo poilsiui pasirenka tie, kas mėgsta aktyvų poilsį.

nuo 1230 Lt
Kainų paieška »

Šv. Konstantinas ir Elena – pats seniausias šiaurinės Bulgarijos pajūrio kurortinis kompleksas Šv. Konstantinas ir Elena išsidėstęs 10 km atstumu iki Varnos oro uosto nuostabiame parke su daugybe mineralinių šaltinių. Tai – egzotikos ir šiuolaikiškumo derinys, vienas patraukliausių Bulgarijos juodosios jūros pakrantės kurortų.nuo 2265 Lt
Kainų paieška »

Papildomos pastabos
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

pasitarkite...  
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP