Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Balis turiningai

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Balis turiningai

Kelionės akcentai:

  • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyjė - Ubude, kur galėsite pamatyti žymiąsias ryžių terasas, rytietiškas šventyklas
  • Keliausite į Klungkungą (Klungkung Regency) – buvusią vieną svarbiausių Balio karalysčių. Apžiūrėsite teismo rūmų salė, Kerta Gosos paviljoną (Kertha Gosa Pavilion) ir istorinius pilies vartus.
  • Bedugul kurorte pamatysite bene labiausiai fotografuojamą Balio šventyklą – Ulun Danu.
  • Keliausite į Candidasa – vieną iš patraukliausių Balio kurortų, o pakeliui stabtelsite prie Kintamani ugnikalnio bei Batur šventyklos.
  • Džiaugsitės laisvu laiku judriame, turistų pamėgtame Kutos kurorte. 

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS –  DŽAKARTA

  Skrydis iš Vilniaus į Džakartą su persėdimu Stambule.

 • 2 diena

  DŽAKARTA – BALIO SALA

  Atvykimas į Džakartą, persėdimas ir skrydis į Balio salą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį, apgyvendinimas. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  KUTA – PACUNGAS (pusryčiai)

  Po pusryčių, kelionė į vieną žymiausių Balio šventyklų – Tanah Lot. Pažodžiui Tanah Lot reiškia „žemė jūroje“. Patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Legenda pasakoja, kad induistų kunigas Nirarta (Dang Nyang Nirartha) keliaudamas pietų pakrante pamatė gražią uolinę salelę ir stabtelėjo ten pailsėti. Praleidęs čia naktį, šventikas sutiktiems žvejams liepė šioje vietoje pastatyti šventyklą – jis jautė, kad tai šventa vieta, tinkama garbinti Balio jūros dievams. Šie patikėjo ir pastatė šventovę, kuri iki pat šios dienos yra vienas svarbiausių baliečių mitologijos objektų. Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir prieiti prie jos galima tik atoslūgio metu. Tai – viena iš septynių Jūros šventyklų, pastatytų aplink salą. Jos išsidėsčiusios taip, kad iš vienos galima matyti kitą – taip, pasak legendų, palei pietvakarinį salos krantą sukuriama mistinė apsauginė grandinė. 

 • 4 diena

   PACUNGAS – LOVINA

  Po pusryčių, kelionė į Bedugul kurortą, esantį maždaug 1200 metrų virš jūros lygio. Šiame miestelyje aplankysite turgų bei apžiūrėsite įžymiausias Balio šventyklas bei Brantan ežerą. Šio ežero pakrantėje stūksto Ulun Danu šventykla – ji ne tik graži, bet ir itin reikšminga salos kultūrai. Ežero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši XVII a. Šventajai Hinduizmo trejybei dedikuota šventykla plūduriuoja ant vandens. Pasidžiaugę šia bene labiausiai fotografuojama Balio vieta keliausime į salos šiaurėje esantį kurortą – Loviną (Lovina). Pakeliui stabtelėsime pažiūrėti beždžionių ir Bujano ežero (Buyan Lake), kurio stiklo lygumo ir skaidrumo vandenyje atsispindi visa ežerą supanti gamta. Atvykimas į Loviną. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  LOVINA – CANDIDASA

  Visi norintieji keliauja apžiūrėti delfinų (už papidlomą mokestį). Grįžimas į viešbutį. Pusryčiai. Po pusryčių, išvykimas iš Lovinos bei kelionė į Candidasą, miestą, esantį rytinėje Balio salos dalyje.

  Pakeliui stabtelsite apžiūrėti Kintamani kaimelio, esančio 1450 metrų aukštyje. Svarbu paminėti, kad šio kaimelio žmonės – vieni tradiciškiausių ir religingiausių visame Balyje. Jie mielai sutinka atvykėlius, yra ypatingai šilti ir draugiški, tačiau turi savas kultūrines taisykles, kurių privalo laikytis kiekvienas, žengiantis į jų žemę. Oras šioje vietovėje daug gaivesnis, tačiau svarbiausia, kad iš čia atsiveria kvapą gniaužiantys Abango kalnų (Gunung Abang), juodosios lavos laukų, Baturo ugnikalnio (Gunung Batur) ir Baturo ežero (Danau Batur) vaizdai. Šio ežero gylis išlieka toks pats ir per sausąjį, ir per drėgnąjį sezoną. Šis faktas tapo tikėjimo, jog Baturu rūpinasi dievai, priežastimi. Vėliau keliausite link Candidaso. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  CANDISASA – UBUDAS

  Po pusryčių, kelionė į Klungkungą (Klungkung Regency), buvusią vieną svarbiausių Balio karalysčių. XVII a. pastatyti rūmai atspindėjo karalystės galybę ir prabangą. Šiandien čia išlikę tik teismo rūmų salė, Kerta Gosos paviljonas (Kertha Gosa Pavilion) ir istoriniai pilies vartai. Teismo salėje laikoma paveikslų galerija atspindi didingus Klungkungo karalystės laikus.  

  Kelionė į Celuk miestelį, kuris dar vadinamas sidabriniu kaimu dėl to, jog čia gyvena ištisos kartos sidabrakalių. Taip pat šiandien aplankysite medžio dirbinių fabriką Mase, kur susipažinsite su salos medžio apdirbimo istorija ir šia veikla užsiiminėjančiais žmonėmis. Kelionė į Ubudą. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

   UBUDAS – KUTA

  Pusryčiai. Kelionė į Kutą. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 - 11 dienos

  KUTA

  Laisvas laikas Kutoje. Kuta - tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą.

  Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus - tai Seminyak ir Legianą. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.  Jei norite aktyvesnio poilsio, galite plaukti kalnų upe, pakeliauti po apylinkes kalnų dviračiais, pajodinėti drambliais, išsiruošti į žygį po džiungles.

 • 12 diena

  BALIO SALA – DŽAKARTA –VILNIUS (pusryčiai)

  Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio iki 12 val. Laisvas laikas. Vakarop vykstate į kurorto oro uostą. Skrydis į Džokartą. Paskui jūsų lauks skrydis į Vilnių su persėdimu Stambule.

Keliautojų atsiliepimai2

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2017 gruodis
Penkt, Gruo 15Antr, Gruo 26 10+
2018 sausis
Penkt, Saus 5Antr, Saus 16 10+
Penkt, Saus 12Antr, Saus 23 10+
Penkt, Saus 19Antr, Saus 30 10+
Penkt, Saus 26Antr, Vas 6 10+
2018 vasaris
Penkt, Vas 2Antr, Vas 13 10+
Penkt, Vas 9Antr, Vas 20 10+
Penkt, Vas 16Antr, Vas 27 10+
Penkt, Vas 23Antr, Kov 6 10+
2018 kovas
Penkt, Kov 2Antr, Kov 13 10+
Penkt, Kov 9Antr, Kov 20 10+
Penkt, Kov 16Antr, Kov 27 10+
Penkt, Kov 23Antr, Bal 3 10+
Penkt, Kov 30Antr, Bal 10 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1280 EUR

KALĖDINĖS NUOLAIDOS! Įsigyk savo kelionę iki 2017 m. gruodžio 29 d. ir sutaupyk 80 EUR savo kelionei ! Detalios akcijos sąlygos »
 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Viešbutis

BAKUNG SARI RESORT & SPA 3* 

Kelionės kaina dviviečiame kambaryje nuo: 1280  Eur/asmeniui  

Vieta: viešbutis įsikūręs tik 10 min. kelio pėsčiomis iki Kuta paplūdmio.

Kambariuose: Oro kondicionierius, seifas, palydovinė televizija, šaldytuvas, Kai kurie kabariai turi terasa su vaizdu į sodą. Kiekviename vonios kambaryje yra nemokami tualeto / vonios reikmenys bei dušas.

Viešbučio teritorijoje: lauko baseinas, restoranas, sodas,  SPA ir sveikatingumo centras, biblioteka, masažo paslaugos, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, skalbimo paslaugos. 

Kelionės kaina dviviečiame kambaryje nuo: 1318 Eur/asmeniui  
Kambariuose: oro kondicionierius, palydovinė televizija, nemokamas WiFi, mini baras, balkonas, vonios kambarys.

Viešbučio teritorijoje: lauko baseinas, restoranas, sodas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, skalbimo paslaugos.


KUTA CENTRAL PARK HOTEL 4*

Kelionės kaina dviviečiame kambaryje nuo: 1325 Eur/asmeniui  

Kambariuose:Palydovinė televizija, telefonas, seifas, vonios kambarys, mini baras.

Viešbučio teritorijoje:lauko baseinas, SPA paslaugos, sauna, restoranas, baras, visą naktį apsauga, vaikų kambarys, Wifi, sporto salė, skalbimo paslaugos.


Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • anglakalbio gido paslaugos;
  • Skrydis Vilnius – Denpasaras – Vilnius
  • 5 nakvynės 3+ viešbučiuose turo metu;
  • 5 nakvynės pajūrio kurorte;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos;
  • įėjimo mokesčiai 20 EUR;
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.
  • Už papildomą priemoką galima užsisakyti lietuvės kelionės vadovės paslaugas
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką