Balio sala ir Singapūras (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis, Singapūras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Balio sala ir Singapūras (su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • 2017-05-12 išvykimui vyras ieško bendrakeleivio. Tel.Nr. 8 606 22023
  • 2017-04-07 išvykimui moteris ieško bendrakeleivės. Tel.Nr. 8 606 22023
  • Lankysitės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje - Singapūre
  • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyjė - Ubude, kur galėsite pamatyti žymiąsias ryžių terasas, rytietiškas šventyklas
  • Ilsėsitės Sanuro kurorte, garsėjančiame ilgais balto smėlio paplūdimias ir vandens sportu

Programa

 • Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: tamsios šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro.. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas?.. Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, skirtingos Indonezijos salos – Singapūras ir Balis – mūsų jau laukia!

 • 1 diena

  VILNIUS – SINGAPŪRAS

  Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename Europos miestų.

 • 2 diena

  SINGAPŪRAS (pusryčiai) 

  Pavakary (apie 16 val.), lėktuvui nusileidus Singapūro (Singapore) oro uoste, pasitiks mūsų partneriai bei kelionės vadovas ir palydės į viešbutį, esantį visai šalia miesto centro. Užsiregistravus viešbutyje lauks laisvas laikas – galbūt norėsime pailsėti po ilgos kelionės. Vis dėlto, nepatariame tinginiauti, nes šis kosmopolitiškas miestas tikrai turi ką parodyti!

  Kartu su kelionės vadovu vyksime pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio pasaulyje apžvalgos rato (165 m), pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių maisto kioskelių. O gal labiau trauks pasivaikščiojimas po Singapūro įlanką (Singapore Bay), kur galima pasigrožėti žymiaisiais Super medžiais (Supertrees), garsiuoju Marina Bay Sands viešbučiu – svarbiausiais Singapūro modernumo akcentais. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

 • 3 diena

  SINGAPŪRAS (pusryčiai) 

  Šiandien visi kartu pradėsime pažintį su Singapūru – miestu, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė. Po pusryčių mūsų lauks 4 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą. Šio pažintinio turo metu susipažinsime su įdomia miesto istorijos kaita. Vos per 30 metų iš vargingo bei nuobodaus Azijos miesto, Singapūras tapo vienu moderniausių bei žavingiausių visame pasaulyje.

  Būtinai užsuksime į kinų kvartalą – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilną istorinę Singapūro dalį. Tik įsivaizduokime: šalia šeimos verslu jau tapusių auksakalystės, medicinos ar arbatos parduotuvėlių stovi šiuolaikiški barai ir dideli prekybos centrai. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų...Taip pat šiandien pamatysime kruopščiais rytietiškais motyvais puoštų šventyklų, kurių reikšmė šalyje ypač didelė. Singapūre galima sutikti visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų, čia nėra nei rasinės, nei religinės nelygybės. Pvz., vienas iš penkių Singapūro kinų gali būti krikščionis, kitas – ateistas, o likusieji budistai ar taoistai. Singapūro indai religingesni – tik 1 % visų indų yra ateistai, kiti meldžiasi hinduizmo (6 iš 10), islamo (2 iš 10) ar Krikščionybės Dievui. Pasibaigus ekskursijai mūsų lauks laisvas laikas. Norintieji galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems, ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, mūsų kelionių ekspertas mielai rekomenduos, ką galima nuveikti. Patarsime aplankyti geriausią pramogų vietą Singapūre – Sentosos salą (Sentosa Island). 2 km ilgio balto smėlio paplūdimiai, „Universal Studios Singapore“ atrakcionų parkas, įvairiausi muziejai, daugiau nei 1500 gyvų margaspalvių drugelių, plazdenančių aplink – tik maža dalelė to, ką gali pasiūlyti ši pasakiška sala.

  Singapūras gali pasigirti ir kone geriausiu pasaulyje atogrąžų Zoologijos sodu (Singapore Zoo), kur drąsiai vaikšto baltieji tigrai, norintieji gali pamaitinti drambliukus ar išvysti ilganosius tapyrus. Dėmesio verti ir dieniniai bei naktiniai safari, kuomet natūralioje aplinkoje stebimi gyvūnai. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

 • 4 diena

  SINGAPŪRAS – BALIS (pusryčiai) 

  Po pusryčių atsisveikinsime su žaviuoju Singapūru, važiuosime į oro uostą ir skrisime į Balį (Bali), neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą. Atskridus mus pasitiks profesionalūs partneriai šioje šalyje ir nuveš į viešbutį Legiane (Legian). Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, Jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“).

  Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus, bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu. Nakvynė viešbutyje Legiane.

 • 5 diena

  LEGIANAS (pusryčiai) 

  Penktąją savo kelionės dieną pradėsime nuo pažinties su religine Balio praeitimi. Į poetišką salos kraštovaizdį darniai įsilieja palmių ir gėlių apsuptos šventyklos. Susidaro įspūdis, tarsi jos būtų natūrali vešlios gamtos dalis. Senais laikais į Balį buvo atneštas budizmas bei hinduizmas, vėliau mėgino įsitvirtinti islamas, o kolonistai olandai paliko krikščionybės smiltelių. Dabar dauguma salos gyventojų – induistai, tačiau čia puikiai sutaria įvairių religijų išpažinėjai. Kai kuriose šventose vietose susijungia net keli tikėjimai.

  Tad po pusryčių pirmiausia vyksime į Tanah Lot šventyklą (Pura Tanah Lot). Pažodžiui TanahLot reiškia „Žemė jūroje“. Patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Legenda pasakoja, kad induistų kunigas Nirarta (Dang Nyang Nirartha) keliaudamas Pietų pakrante pamatė gražią uolinę salelę ir stabtelėjo ten pailsėti. Praleidęs čia naktį, šventikas sutiktiems žvejams liepė šioje vietoje pastatyti šventyklą – jis jautė, kad tai šventa vieta, tinkama garbinti Balio jūros dievams. Šie patikėjo ir pastatė šventovę, kuri iki pat šios dienos yra vienas svarbiausių baliečių mitologijos objektų. Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir prieiti prie jos galima tik atoslūgio metu. Tai – viena iš septynių Jūros šventyklų, pastatytų aplink salą. Jos išsidėsčiusios taip, kad iš vienos galima matyti kitą – taip, pasak legendų, palei pietvakarinį salos krantą sukuriama mistinė apsauginė grandinė.

  Po pietų aplankysime įspūdingas Jatiluwih ryžių terasas. Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti!

  Toliau važiuosime prie Bratano ežero (Bratan, Beratan Lake), dažniau vadinamo „Šventojo Kalno ežeru“. Ežero pakrantėje yra Ulun Danu šventykla (Pura Ulun Danu Beratan) – ne tik graži, bet ir reikšminga Balio šventykla. Ežero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši XVII a. Šventajai Hinduizmo trejybei dedikuota šventykla plūduriuoja ant vandens.

  Pasidžiaugę šia bene labiausiai fotografuojama Balio vieta keliausime į salos šiaurėje esantį kurortą – Loviną (Lovina). Pakeliui stabtelėsime pažiūrėti beždžionių ir Bujano ežero (Buyan Lake), kurio stiklo lygumo ir skaidrumo vandenyje atsispindi visa ežerą supanti gamta. Keliaudami Lovinos link, taip pat užsuksime pasigrožėti dar vienu gausiai lankomu turistiniu objektu – Gitgito kriokliu (Gitgit). Tai beveik 32 m aukščio krioklys, apsuptas nuostabios tropikų augalijos ir įvairiausių gyvūnų – prie krioklio neretai galima sutikti laukinių beždžionių, atkeliaujančių atsigerti. Nakvynė „Aneka Lovina“ viešbutyje.

 • 6 diena

  LOVINA (pusryčiai) 

  Dar nepatekėjus saulei pageidaujantieji turės galimybę tradicine valtimi plaukti į jūrą stebėti saulėtekio ir žavingų delfinų*. Visa ekskursija šiek tiek primena „Benny Hill šou“, tik be muzikos: kažkas iš kapitonų sušunka – „Delfinai ten!“ ir visi lekia link parodytos vietos. Taip situacija kartojasi vėl ir vėl. Delfinus tikrai pamatysime – kartais tik pelekus, kartais iššokančius iš vandens, o kartais net visai šalia valties, atrodytų, galėtume juos paglostyti. Net jei delfinai pamojuos mums pelekais tik iš tolo – saulėtekis jūroje ne mažiau įspūdingas reginys.

  Po pietų vyksime į Bandžiaro budistų šventyklą (Banjar Buddhist Temple), kurią Balio gyventojai dažniau vadina Brahma Vihara-Arama. Bandžiaro miestelyje esanti šventykla, čia išdygo 1969 m. Jos puošyba primena tradicinę balietišką architektūrą, tačiau šventovė skirta budistams – yra didžiulė stupa, įvairiose vietose stovi Budos statulos.

  Apžiūrėję šią nuostabią budizmo šventyklą, važiuosime į džiunglių vidurį, į Air Paną  (Air Panas). Miestelis garsėja puikiomis karštosiomis versmėmis. Vandens temperatūra čia siekia net 38 laipsnius, todėl jei kartais diena buvo vėsoka, galėsime pasišildyti į valias. Nakvynė „Aneka Lovina“ viešbutyje..

 • 7 diena

  LOVINA – KANDIDASA (pusryčiai) 

  Papusryčiavę viešbutyje važiuosime į Kintamano (Kintamani) kaimelį, esantį 1450 metrų aukštyje. Svarbu paminėti, kad šio kaimelio žmonės – vieni tradiciškiausių ir religingiausių visame Balyje. Jie mielai sutinka atvykėlius, yra ypatingai šilti ir draugiški, tačiau turi savas kultūrines taisykles, kurių privalo laikytis kiekvienas, žengiantis į jų žemę. 

  Oras šioje vietovėje daug gaivesnis, tačiau svarbiausia, kad iš čia atsiveria kvapą gniaužiantys Abango kalnų (Gunung Abang), juodosios lavos laukų, Baturo ugnikalnio (Gunung Batur) ir Baturo ežero (Danau Batur) vaizdai. Šio ežero gylis išlieka toks pats ir per sausąjį, ir per drėgnąjį sezoną. Šis faktas tapo tikėjimo, jog Baturu rūpinasi dievai, priežastimi.

  Po pietų, keliaudami link Kandidasos miesto, aplankysime Keheno šventyklą (Pura Kehen). Sakoma, kad tai pati švenčiausia Balio vieta, todėl ji nuolat lankoma tiek vietinių, tiek turistų. Iki pagrindinio įėjimo į šventovę veda 38 laipteliai, kuriuos iš abiejų pusių saugo dramblių statulos. Vienas lankomiausių šventovės objektų – didžiulis Banjano medis (Banyan Tree), skaičiuojantis daugiau nei 700 savo gyvenimo metų.

  Taip pat stabtelėsime ir prie Dramblių urvo (Goa Gajah). Tai nedidelė archeologinė vietovė, XI a. pastatyta meditacijai. Praėję senoviniais uoliniai raižiniais puoštą įėjimą, pateksime į akmeninių fontanų ir baseinų kiemą. Piligrimai iš viso pasaulio čia traukia ne tik apžiūrėti įspūdingų šventą vietą puošiančių reliktų, bet ir „išvalyti“ minčių, atsipalaiduoti, pamedituoti gamtos apsuptyje. Užsuksime ir į šventą Šikšnosparnių urvo šventyklą (Bat Cave, Pura Goa Lawah). Urvas, kurio įėjimą saugo šventykla, laikomas šventu, nes jo sienos net vibruoja nuo čia gyvenančių šikšnosparnių šnypštimo. Legenda pasakoja, kad urve gyvena šventa gyvatė, mintanti šikšnosparniais. Tikima, kad ji palaiko pusiausvyrą tarp dvasinio ir žemiškojo pasaulių. Nors nėra nustatyta tikslaus šios šventyklos ir urvo atsiradimo amžiaus, tokie mitai įrodo, kad šventykla ypatingai sena – čia slypi užuominos į prieš-induistinį tikėjimą – animizmą.

  Vakarop atvyksime į Kandidasą (Candidasa), kur turėsime laisvo laiko poilsiui ar savarankiškam miesto pažinimui. Iki 1970-ųjų, Kandidasa buvo tik mažas tylus žvejų kaimelis, tačiau paplūdimyje įkūrus pirmąjį viešbutį, miestas stebuklingai išaugo ir tapo vienu patraukliausių Balio kurortų. Sakoma, kad tai viena geriausių vietų, norint pažinti rytinę salos dalį – viskas pasiekiama pėsčiomis. Nakvynė „Rama Shinta“ viešbutyje.

 • 8 diena

  KANDIDASA – UBUDAS (pusryčiai) 

  Po pusryčių ekskursiją pradėsime aplankydami Tengananą (Tenganan), originalų autentišką Balio kaimelį. Iki 1970-ųjų, pasak antropologų, čia gyveno labiausiai atsiskyrusi pasaulio tauta. Dėl aplinkinių miestų urbanizacijos, šis kaimas po truputį atsiveria turizmui, tačiau čia vis dar išlaikomos senosios tradicijos, rengiamos ritualinės ceremonijos ir laikomasi unikalių taisyklių.

  Vėliau keliausime į Klungkungą (Klungkung Regency), buvusią vieną svarbiausių Balio karalysčių. XVII a. pastatyti rūmai atspindėjo karalystės galybę ir prabangą. Šiandien čia išlikę tik teismo rūmų salė, Kerta Gosos paviljonas (Kertha Gosa Pavilion) ir istoriniai pilies vartai. Teismo salėje laikoma paveikslų galerija atspindi didingus Klungkungo karalystės laikus. Taip pat šiandien aplankysime medžio dirbinių fabriką Mase, kur susipažinsime su salos medžio apdirbimo istorija ir šia veikla užsiiminėjančiais žmonėmis. Nakvynė „Saren Indah“ viešbutyje Ubude.

 • 9 diena

  UBUDAS (pusryčiai) 

  Po pusryčių laikas bus laisvas, skirtas praleisti pagal Jūsų poreikius. Galima užsisakyti papildomų ekskursijų ar pramogų. Rekomenduojame aplankyti Šventąjį beždžionių mišką (Ubud Monkey Forest), kuriame galima sutikti tarp egzotiškų augalų gyvenančių ilgauodegiųmakakų, pamatyti įvairiausių šventų skulptūrėlių bei pasislėpusių induistinių šventyklų. 

  Čia juntama neapsakomai tobula bei raminanti harmonija tarp gamtos ir žmonių sukurtų stebuklų.

  Tai pat galėsite apsipirkti, paieškoti suvenyrų ar pasivaikščioti po Ubudą – vieną didžiausių Balio meno ir kultūros centrų. Nepamirškite išbandyti masažo ar SPA paslaugų! Nakvynė viešbutyje..

 • 10-14 dienos

  POILSIS SANURE (pusryčiai) 

  Po pusryčių važiuosime į Sanuro kurortą. Sanuras - tai kurortas, kuris garsėja ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanuras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi.

  Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera - tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys. Nakvynė viešbutyje.

 • 15 diena

  SANURAS – SINGAPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai) 

  Papusryčiavę susikrausime lagaminus, atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija ir keliausime į oro uostą, iš kurio skrisime į Singapūrą, o iš ten – link Vilniaus.

 • 16 diena

  VILNIUS 

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai4

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2017 vasaris
Penkt, Vas 3Šeš, Vas 18 Vietų nebėra
2017 kovas
Penkt, Kov 3Šeš, Kov 18 10
2017 balandis
Penkt, Bal 7Šeš, Bal 22 14
2017 gegužė
Penkt, Geg 12Šeš, Geg 27 15
2017 liepa
Penkt, Liep 7Šeš, Liep 22 16
Šeš, Liep 29Sek, Rūgp 13 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo: 1188 EUR 1088 EUR
 

+ skrydis apie 850 EUR
su skrydžiu nuo 1938 EUR

SPECIALI "ADVENTUR" PARODOS AKCIJA!                                                            Įsigyk kelionę iki sausio 31 d. ir sutaupyk net iki 100 EUR savo kelionei!                        Akcija taikoma šioms kelionėms, prasidedančioms nuo gegužės 1 d.                              Detalios akcijos sąlygos »
 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Viešbučiai

SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4*

Kelionės kaina: 1188 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Įsikūręs pietinėje Balio salos dalyje, 15 km iki Sanur miesto centro, 15 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, netoli Sanur paplūdimio.

Kambariuose: erdviuose elegantiško interjero numeriuose sudėtos medinės grindys, yra terasos arba balkonai, svetainės zonos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, mini barai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbučio teritorijoje: viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas lauko baseinas ir treniruoklių salė bei siūloma pavalgyti vidaus ir lauko restoranuose. Užsukę į paplūdimį galėsite nemokamai naudotis gultais.

 

RESPATI BEACH HOTEL 4*

Kelionės kaina: 1238 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: viešbutis yra įsikūrės Sanur mieste, prie pat paplūdimio, vos 3 min. kelio pėsčiomis.

Kambariuose: viešbutis pasirinktinai turi kambarius nerūkantiems. Visi kambariai yra šviesūs ir erdvūs bei yra oro kondicionierius, plaukų džiovintuvas, mini baras, seifas, balkonas / terasa.

Viešbučio teritorijoje: privatus paplūdimys, lauko baseinas, sveikatingumo centras, SPA centras, sodas, nemokamas belaidis internetas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių nuoma, restoranai.

 

PURI SANTRIAN 4*

Kelionės kaina: 1368 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Įsikūręs prie auksinio Balio paplūdimio Sanur, vos 15 minučių automobiliu nuo Denpasar miesto.

Kambariuose: ervdūs, elegantiškai dekoruoti kambariai, palydovinė televizija, kavos / arbatos virimo aparatai ir mini barai. Iš didelių balkonų atsiveria gražūs vaizdai į tropinius sodus. Yra galimybė pasirinkti kambarius nerūkantiems.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, nemokamas belaidis internetas, SPA ir sveikatingumo centras, balietiški masažai, jogos užsiėmimai, biblioteka, maisto gaminimo pamokos, plaukiojimas su vamzdeliu ir sklandymas parašiutu, diračių nuoma, golfo aikštynas, teniso kortai, auklės paslaugos, restoranai, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, skalbimo paslaugos.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos turo metu (pasitinka Singapūre ir Balyje)
  • vietinio gido paslaugos;
  • 13 nakvynių 3-4* viešbučiuose;
  • programoje nurodytas maitinimas: 13 pusryčių;
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus (~30USD);
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa.    

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius - Singapūras - Balis - Singapūras- Vilnius (kaina apie ~850 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *:
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai.    

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama be kelionės vadovo iš Lietuvos.
  • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.
  • Poilsio metu kelionės vadovas nelydės, tačiau bus įmanoma su juom susisiekti telefonu.

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką