Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Balio sala ir Nauji metai Singapūre (su vadovu is Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indonezija, Balis

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Balio sala ir Nauji metai Singapūre (su vadovu is Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Lankysitės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje - Singapūre
  • Gyvensite šarmingajame Balio salos miestelyjė - Ubude, kur galėsite pamatyti žymiąsias ryžių terasas, rytietiškas šventyklas
  • Ilsėsitės Sanuro kurorte, garsėjančiame ilgais balto smėlio paplūdimias ir vandens sportu

Programa

 • Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: tamsios šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas?.. Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvingasis Balis – mūsų jau laukia!

 • 1 diena

  VILNIUS – SINGAPŪRAS

  Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu viename Europos miestų.

 • 2 diena

  SINGAPŪRAS 

  Pavakary (apie 16 val.), lėktuvui nusileidus Singapūro (Singapore) oro uoste, pasitiks mūsų partneriai bei kelionės vadovas ir palydės į viešbutį, esantį visai šalia miesto centro. Užsiregistravus viešbutyje lauks laisvas laikas – galbūt norėsime pailsėti po ilgos kelionės. Vis dėlto, nepatariame tinginiauti, nes šis kosmopolitiškas miestas tikrai turi ką parodyti!

  Sveiki atvykę į margąjį Singapūrą, kuris per vos 30 metų iš nuobodaus Azijos miesto tapo vienu moderniasių bei žavingiausių visame pasaulyje. Singapūre galima sutikti daugybę kulūrų ir visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų. Čia nėra nei rasinės, nei religinės nelygybės. Pvz., vienas iš penkių Singapūro kinų gali būti krikščionis, kitas - ateistas, o likusieji budistai ar taoistai. Singapūro indai religingesni - tik 1% visų indų yra ateistai, kiti meldžiasi hinduizmo (6 iš 10), islamo (2 iš 10) ar krikščionybės Dievui. Nenorinčius ilsėtis siūlome pasivaikščioti po mažąją Indiją. Pasigrožėsime keliomis hinduizmo šventyklomis ir spalvinga indų kultūra. Be abejo, galite ir paskanauti indiško maisto. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  SINGAPŪRAS (pusryčiai) 

  Šiandien visi kartu pradėsime pažintį su Singapūru – miestu, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė. 

  Pradėsime nuo įspūdingo Singapūro  nacionalinio orchidėjų sodo, kuris kiekvieną sezoną pražįsta skirtingomis spalvomis. Vėliau aplankysime Singapūro modernumo simbolį "Marina Bay Sands" dangoraižį, kuris garsėja savo neįtikėtinos prabangos stogo terasa, esančia 200 metrų aukštyje. Ekskursijos metu taip pat aplankysime Padangą ir Raflio, Singapūro įkūrėjo, išsilaipinimo vietą. Keliausime palei istorinę Singapūro krantinę iki Singapūro simbolio - mitinės jūros liūto skulptūros. Pasigrožėsime įspūdinga prieplaukos panorama.

  Būtinai užsuksime į kinų kvartalą – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilną istorinę Singapūro dalį. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų. Pasibaigus ekskursijai - laisvas laikas.

  Norintys galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, mūsų kelionių ekspertas mielai rekomenduos, ką galima nuveikti. Siūlome aplankyti UNESCO saugomą Singapūro parkų kompleksą, kurio visas plotas užima net 101 hektarą. Milžiniškame plote didelį įspūdį palieka rečiausių pasaulyje medžių bei gėlių grožis, 35 m. aukščio krioklys, įdomūs pažintiniai takai, įspūdingos šiuolaikinės technologijos ir konstrukcijos. Čia galite pasivaikščioti ir pavalgyti, jeigu jau būsite alkani. Vakare siūlome visiems kartu susiburti ant pievelės, iš kur galėsite stebėti sodo šviesų ir garsų šou. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  SINGAPŪRAS – BALIS (pusryčiai) 

  Po pusryčių atsisveikinsime su žaviuoju Singapūru, važiuosime į oro uostą ir skrisime į Balį (Bali), neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą. Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, Jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“). Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus, bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  SEMINYAK - LOVINA (pusryčiai) 

  Penktąją savo kelionės dieną pradėsime nuo pažinties su religine Balio praeitimi. Į poetišką salos kraštovaizdį darniai įsilieja palmių ir gėlių apsuptos šventyklos. Susidaro įspūdis, tarsi jos būtų natūrali vešlios gamtos dalis. Senais laikais į Balį buvo atneštas budizmas ir hinduizmas, vėliau mėgino įsitvirtinti islamas, o kolonistai olandai paliko krikščionybės smiltelių. Dabar dauguma salos gyventojų – induistai, tačiau čia puikiai sutaria įvairių religijų išpažinėjai. Kai kuriose šventose vietose susijungia net keli tikėjimai.Po pusryčių pirmiausia vyksime į Tanah Lot šventyklą (Pura Tanah Lot). Pažodžiui TanahLot reiškia „Žemė jūroje“. Patiems baliečiams – tai viena svarbiausių Jūrai skirtų šventyklų. Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir prieiti prie jos galima tik atoslūgio metu. Tai – viena iš septynių Jūros šventyklų, pastatytų aplink salą. Jos išsidėsčiusios taip, kad iš vienos galima matyti kitą – taip, pasak legendų, palei pietvakarinį salos krantą sukuriama mistinė apsauginė grandinė.

  + 8

  Stabtelsime prie įspūdingų Jatiluwih ryžių terasų. Kvapą gniaužiantis vaizdas, suteikiantis naują reikšmę žodžiui „žalia“. Išsidėstę terasomis aukštyn, šie laukai sudaro į dangų vedančių neapsakomai žalių laiptų vaizdą – viena įspūdingiausių Balio vietovių, kurią tiesiog privaloma pamatyti!

  Toliau važiuosime prie Bratano ežero (Bratan, Beratan Lake), dažniau vadinamo „Šventojo Kalno ežeru“. Ežero pakrantėje yra Ulun Danu šventykla (Pura Ulun Danu Beratan) – ne tik graži, bet ir reikšminga Balio šventyklaEžero vandens lygiui pakilus susidaro vaizdas, kad ši XVII a. Šventajai Hinduizmo trejybei dedikuota šventykla plūduriuoja ant vandens.  

  Pasidžiaugę šia bene labiausiai fotografuojama Balio vieta keliausime į salos šiaurėje esantį kurortą – Loviną (Lovina). Pakeliui užsuksime pasigrožėti dar vienu gausiai lankomu objektu – Gitgito kriokliu (Gitgit). Tai beveik 32 m aukščio krioklys, apsuptas nuostabios tropikų augalijos ir įvairiausių gyvūnų – prie krioklio neretai galima sutikti laukinių beždžionių, atkeliaujančių atsigerti. Pakeliui į Loviną sustosime pasigrožėti ir vadinamais ežerais dvyniais, Tamblingan ir Buyan, mažiausiu Balio salos ežeru. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  LOVINA - KINTAMANI - KANDIDASA (pusryčiai) 

  Dar nepatekėjus saulei pageidaujantieji turės galimybę tradicine valtimi plaukti į jūrą stebėti saulėtekio ir žavingų delfinų*. Visa ekskursija šiek tiek primena „Benny Hill šou“, tik be muzikos: kažkas iš kapitonų sušunka – „Delfinai ten!“ ir visi lekia link parodytos vietos. Taip situacija kartojasi vėl ir vėl. Delfinus tikrai pamatysime – kartais tik pelekus, kartais iššokančius iš vandens, o kartais net visai šalia valties, atrodytų, galėtume juos paglostyti. Net jei delfinai pamojuos mums pelekais tik iš tolo – saulėtekis jūroje ne mažiau įspūdingas reginys.

  Po pusryčių pailsėję pradėsime savo dienos ekskursiją. Važiuosime į Kintamano (Kintamani) ugnikalnio regioną. Svarbu paminėti, kad šio kaimelio žmonės – vieni tradiciškiausių ir religingiausių visame Balyje. Jie mielai sutinka atvykėlius, yra ypatingai šilti ir draugiški, tačiau turi savas kultūrines taisykles, kurių privalo laikytis kiekvienas, žengiantis į jų žemę. Oras šioje vietovėje daug gaivesnis, tačiau svarbiausia, kad iš čia atsiveria kvapą gniaužiantys Abango kalnų (Gunung Abang), juodosios lavos laukų, Baturo ugnikalnio (Gunung Batur) ir Baturo ežero (Danau Batur) vaizdai. Šio ežero gylis išlieka toks pats ir per sausąjį, ir per drėgnąjį sezoną. Šis faktas tapo tikėjimo, jog Baturu rūpinasi dievai, priežastimi. Stabtelsime pasigrožėti šio ugnikalnio panorama.

  Po pietų pertraukėlės važiuosime į Baturo ežero uostą ir laiveliu persikelsime į kitą pusę. Lankysime Trunjano kaimą (Trunyan). Šis kaimelis tai viena iš kelių gyvenviečių Balyje, kur dar galima sutikti senųjų baliečių, kurie vis dar puoselėja savo tradicijas menančius senus laikus. Kaimai atsiveria keliautojams ir šio pasaulio naujovėms, tačiau vis dar išlaikomos senosios tradicijos, rengiamos ritualinės ceremonijos ir laikomasi unikalių taisyklių. Trunjano kaimelio apylinkės žymios tuo, kad čia yra išlikusios tradicinės senovinės kapinės. Iki hinduizimo ir budizmo, Balio saloje žmonės buvo laidojami bambukiniuose narvuose, ancak saji. Tokiame karste mirusiojo kūnas buvo paliekamas po Taru Menyan medžiu.

  Vakarop atvyksime į Kandidasą (Candidasa). Vakare -  laisvas laikas poilsiui ar savarankiškam miesto pažinimui. Iki 1970-ųjų Kandidasa buvo tik mažas tylus žvejų kaimelis, tačiau paplūdimyje įkūrus pirmąjį viešbutį, miestas stebuklingai išaugo ir tapo vienu patraukliausių Balio kurortų. Sakoma, kad tai viena geriausių vietų, norint pažinti rytinę salos dalį – viskas pasiekiama pėsčiomis. Nakvynė viešbutyje. 

 • 7 diena

  KANDIDASA - UBUDAS (pusryčiai) 

  Po pusryčių pradėsime ekskursiją aplankydami Kusambos kaimelį. Visi kaimelio gyventojai čia verčiasi arba žvejyba arba druskos gaminimu. Įdomu, tai, kad jie visą darbą atlieka vis dar tradicinėmis priemonėmis. Ekskursijos metu aplankysime  Besakih šventyklą. Besakiho šventykla tai pati svarbiausia šventykla Balio induistams. Šventykla simbolizuoja mitologinį, šventą induistams, Meru kalną. Taip pat šiandien aplankysite Gunung Kawi – didžiausią ir manomai seniausią Balio salos monumentą. Manoma, kad šie memorialai uolose iškalti vienuoliktame amžiuje vietiniams valdovams atminti. Pajuskite didngą praeities dvasią, kuria šios uolos vis dar alsuoja.

  Aplankysime ir hinduistų šventyklą Tirta Empul. Ši šventykla populiari tarp tikinčiųjų dėl savo šventų versmių. Hinduistai čia ateina atlikti ritualinio apsiprausimo. Na, o šios dienos kulminacija mažasis Balio stebuklas – Tukad Cepung krioklys. Šį krioklį iš visų pusių supa uolos, sukurdamos jausmą tarsi būtumėme urve. Saulėtą dieną pro plyšį krentantys saulės spinduliai nuspalvina krioklį visomis vaivorykštės spalvomis. Tai puiki vieta nuotraukoms. Vakare pasieksime Ubudo miestą, žinomą kaip Balio menų ir kultūros centrą. Nakvynė viešbutyje.  

 • 8 diena

  UBUDAS (pusryčiai) 

  Ubudo miestelis apsuptas ryžių terasomis ir šventyklomis gyvuoja jau ilgai.  Šio regiono pradininku laikomas legendinis rišis Markandeja, kurį čia atviliojo energija, kuria spinduliavo šis regionas. Markanedėja pastatė keletą įspūdingų šventyklų, ir sukūrė bendrą regiono drėkinimo sistemą, kuria iki šiol naudojasi vietiniai. Visą laiką šis regionas garsėjo savo dvasine trauka. Žmonės nuo seno atvysta čia lankyti šventyklų, medituoti ar apsivalyti savo sielą, protą ir kūną šventose kalnų versmės.

  Po pusryčių su gidu ir kelionės vadove leisimės į pažintį su vietinių gyvenimo būdu. Aplankysime šalimais esančio kaimelio gyventojus, turėsime progą užeiti ir į svečius. Susipažinsime su jų buitimi ir turėsite progą pakalbėti su vietiniais apie gyvenimą Balyje šiais laikais.Po pietų aplankysime Šventąjį beždžionių mišką (Ubud Monkey Forest), kuriame galima sutikti tarp egzotiškų augalų gyvenančių ilgauodegių makakų, pamatyti įvairiausių šventų skulptūrėlių bei pasislėpusių induistinių šventyklų. Grįžę į Ubudą aplankysime Vandens rūmus (Water palace). Na, o kam nuotykių negana už papildomą priemoką su kelionės vadove gali leistis į naktinį žygį. Siūlome nepatingėti aplankyti Baturo ugnikalnio*, ligi kurio viršūnės lauks kelių valandų kelias pėsčiomis. Nalvynė viešbutyje.

 • 9 diena

  UBUDAS (pusryčiai) 

  Po pusryčių laisvas laikas. Laiką galite praleisti apsipirkinėdami, ieškodami lauktuvių arba pasivaikščioti po Ubudą. Nepamirškite išbandyti masažo ar SPA paslaugų! Galima užsisakyti papildomų ekskursijų ir pramogų. Siūlome išbandyti įsimintiną pramogą – raftingą.

  Kelionės metu paragavote turbūt ne vieną tradicinį Balio patiekalą ir vis kėlėte sau klausimą: kaip gaminamas balietiškas maistas? Kaip pagaminti turbūt keliautojų labiausiai pamėgtą ayam betutu, ant grotelių keptą švelnaus skonio viščiuką? Šiandien turėsite progą susipažinti su Balio virtuves paslaptimis. O gal norėsite išbandyti ir savo kulinarinius sugebėjimus? Jūsų laukia balietiško maisto gaminimo pristatymas. Sužinosite daugiau apie vietinius prieskonius, maisto gaminimui naudojamas žoleles ir kitas paslaptis. Visi kartu skaniai papietausime. Po pietų - laisvas laikas.

 • 10 diena

  UBUDAS - SANURAS (pusryčiai)

  Po pusryčių važiuosime į Sanuro kurortą. Pakeliui pravažiuosime pro įspūdingas Tegalalang ryžių terasaso pakeliui sustosime paragauti ir gardžios tradicinės Balio kavos Kopi Luwak. Popiet pasieksime Sanurą. Registracija viešbutyje, po kurios vyksime aplankyti Uluvato (Ulu Watu) šventyklos pastatytos ant aukštos uolos. Šioje šventykloje išvysite ir įspūdingą Kecak ugnies šou. Nakvynė viešbutyje.

 • 11-14 dienos

  POILSIS SANURE (pusryčiai) 

  Dienos skirtos jūsų poilsiui.  Sanuras - tai kurortas, kuris garsėja ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanuras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Už papildomą priemoką siūlome įspūdingą nardymo ekskursiją į Lemobgan salą*. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įspūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi.

  Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera - tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys. O žmoniems trokštantiems daugiau pažinties ir kelionių siūlome aplankyti Džogjakartą*, kur galite išvysti pasaulinio garso monumentus, Prambanan ir Borobuduro šventyklų kompleksus.

 • 15 diena

  SANURAS – SINGAPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai) 

  Papusryčiavę susikrausime lagaminus, atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija ir keliausime į oro uostą, iš kurio skrisime į Singapūrą, o iš ten – link Vilniaus.

 • 16 diena

  VILNIUS 

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Viešbučiai

SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4*

Kelionės kaina: 1395 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Įsikūręs pietinėje Balio salos dalyje, 15 km iki Sanur miesto centro, 15 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, netoli Sanur paplūdimio.

Kambariuose: erdviuose elegantiško interjero numeriuose sudėtos medinės grindys, yra terasos arba balkonai, svetainės zonos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, mini barai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbučio teritorijoje: viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas lauko baseinas ir treniruoklių salė bei siūloma pavalgyti vidaus ir lauko restoranuose. Užsukę į paplūdimį galėsite nemokamai naudotis gultais.

 

PURI SANTRIAN 4*

Kelionės kaina: 1630 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Įsikūręs prie auksinio Balio paplūdimio Sanur, vos 15 minučių automobiliu nuo Denpasar miesto.

Kambariuose: ervdūs, elegantiškai dekoruoti kambariai, palydovinė televizija, kavos / arbatos virimo aparatai ir mini barai. Iš didelių balkonų atsiveria gražūs vaizdai į tropinius sodus. Yra galimybė pasirinkti kambarius nerūkantiems.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, nemokamas belaidis internetas, SPA ir sveikatingumo centras, balietiški masažai, jogos užsiėmimai, biblioteka, maisto gaminimo pamokos, plaukiojimas su vamzdeliu ir sklandymas parašiutu, diračių nuoma, golfo aikštynas, teniso kortai, auklės paslaugos, restoranai, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, skalbimo paslaugos.

 

SEGARA VILLAGE 4*

Kelionės kaina: 1740 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Iš „Segara Village Hotel“ automobiliu per pusvalandį nuvažiuosite į Ubudą. Sanure įsikūrusiame pagal tradicinį Balio kaimelį suprojektuotame viešbutyje siūloma apsistoti atogrąžų soduose įrengtose vilose. 

Kambariuose: indonezietiškais baldais apstatyti „Segara Village Hotel“ numeriai yra su balkonais, iš kurių atsiveria vaizdai į sodą arba baseiną. Numeriuose rasite televizorius, mini barus ir kavos bei arbatos virimo aparatus.

Viešbučio teritorijoje: įrengti 3 lauko baseinai, visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos turo metu (pasitinka Singapūre ir Balyje)
  • vietinio gido paslaugos;
  • 13 nakvynių 3-4* viešbučiuose;
  • programoje nurodytas maitinimas: 13 pusryčių;
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus (~30 USD);
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa.    

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius - Singapūras - Balis - Singapūras- Vilnius (kaina apie ~950 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *:
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai.    

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama be kelionės vadovo iš Lietuvos.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
  • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.
  • Poilsio metu kelionės vadovas nelydės, tačiau bus įmanoma su juom susisiekti telefonu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką