Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Auksinis Mianmaras su poilsiu Ngapali paplūdimyje (keliaujant individualiai)

Poilsinė-pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Mianmaras (Birma)

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Auksinis Mianmaras su poilsiu Ngapali paplūdimyje (keliaujant individualiai)

Kelionės akcentai:

   

  • Mianmare aplankysite vieną švenčiausių Budos atvaizdų 
  • Aplankysite nuostabaus grožio Minguno tvirtovę, Myatheidano paguodą
  • Keliausite į senovinių šventyklų miestą Baganą
  • Apžiūrėsite įspūdingąsias Shwezigon ir Manuha šventyklas
  • Išmėginsite unikalią mianmariečių virtuvę
  • Užkopsite į dvasių namus (Popa kalną) - jau užgesusį ugnikalnį, apstatytą įvairiomis šventyklomis
  • Aplankysite kaimelius ir artimiau susipažinsite su vietine kultūra, tradicijomis
  • Pasivaikščiosite ant Taungthamano ežerą kertančio dviejų tūkstančių metų senumo U Bein tilto
  • Vyksite į nedidelį kaimelį, kuriame vietiniai gyvena tiesiog ant vandenyje plūduriuojančių bambukinių namelių
  • Ilsėsitės nuostabiame ir ramiame Ngapali kurorte

Programa

 • Mianmaras (buvusi Birma) – Pietryčių Azijos valstybė, esanti tarp Indijos, Kinijos, Tailando ir Laoso, atvėrusi savo sienas po ilgų politinės ir ekonominės izoliacijos dešimtmečių tapo nepaprastu atradimu šiuolaikiniam keliautojui. Nuo britų kolonijinių laikų mažai tepasikeitusioje šalyje gyvenimas tarsi sustingęs XIX amžiuje. Gilios iki šių dienų puoselėjamos kultūrinės tradicijos, unikali religinė architektūra, nuoširdūs, dvasingi vietiniai žmonės, nuostabi gamta, šiltas klimatas... Visa tai verta pamatyti dabar, kol dar neatūžė masinio turizmo banga!

 • 1 diena

  VILNIUS - JANGONAS

  Skrydis į Jangoną su dviem persėdimais.

 • 2 diena

  JANGONAS

  Sveiki atvykę į Jangoną!. Jangonas – didžiausias Mianmaro miestas, stebinantis išskirtiniais architektūriniais pastatais ir, žinoma, kultūra. Atskridus važiuosite į viešbutį, kur lauks poilsio vakaras. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  JANGONAS – BAGO – KYAIKTO (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksite į buvusią Monų karalystės sostinę Bagą (Bago), atitolusią Nuo Jangono maždaug 80 km. Nedideliame Bago mieste yra gausybė šventyklų ir gigantiškų Budos statulų. Pažintį su Bago pradėsite nuo gigantiškos – 55 m ilgio ir 16 m aukščio gulinčio Budos statulos – Švetaljaung (Shwethalyaung Buddha), pastatytos, manoma, daugiau nei prieš tūkstantmetį. Po to apsilankysite Kjaktvino (Kyakhtwine) vienuolyne, kuriame gyvena daugiau nei tūkstantis vienuolių. Jie studijuoja budistinę literatūrą ir mokosi šio tikėjimo švietimo mokslo.

  Taip pat apžiūrėsite aukščiausią Mianmare pagodą – 114 m aukščio Švemaudau (Shwemawdaw Paya). Aštuntame amžiuje pastatyta šventykla buvo skirta saugoti dviems stebuklingiems Budos plaukams, kuriuos pats Buda perdavė dviems Monų pirkliams. Vėliau kolekciją papildė ir du Budos dantys bei trijų karalių dovanoti varpas, karūna ir skėtis su smaigaliu.

  Pasisvečiavę Bago, toliau kelionę tęsite vykdami link Auksinės uolos šventyklos Kjaiktijo (Kyaikhtiyo). Autobusu keliausite iki Kimpuno bazės, o nuo jos iki šventyklos pakilsite atviru sunkvežimiu.

  Auksinės uolos šventykla – tai viena švenčiausių budistinių vietų Mianmare. Taip pat – fizikos dėsnius paneigiantis stebuklas. Masyvus, auksu tviskantis granito riedulys, ant kurio pastatyta 5,5 metro Kjaiktijo pagoda, kybo ant stačios uolos krašto ir nenukrenta į apačioje esantį slėnį. Legenda pasakoja, kad XI a. karalius Tisa iš atsiskyrėlio vienuolio gavo Budos plauką. Jį duodamas atsiskyrėlis karaliui paliepė rasti didžiulį akmenį, primenantį vienuolio galvą, užkelti jį ant uolos, pastatyti ant jo šventyklą ir ten saugoti plauką. Ilgai ieškojęs, tinkamą akmenį Karalius rado jūros dugne, paauksavo ir pastatė taip, kaip buvo liepęs atsiskyrėlis. Pasaulio piligrimai tiki, kad uola į bedugnę nenukrenta tik todėl, kad ją atsveria stebuklingas Budos plaukas. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  JANGONAS – MANDALAJUS – AMARAPURA – MANDALAJUS (pusryčiai)

  Ryte, po pusryčių, jūsų lauks kelionė į oro uostą ir trumpas skrydis į Mandalajų (Mandalay). Tai antras pagal dydį Mianmaro miestas. Kadaise buvęs šalies sostine, jis iki pat šių dienų yra svarbus kultūros, religijos ir pramonės (medienos apdirbimas, laivyba, medvilnės ir maisto pramonė) lopšys.

  Vyksite į Amarapurą (Amarapura), „nemirtingąjį miestą“, buvusią šalies sostinę. Čia aplankysime Maha Gandajon vienuolyną (Maha Gandyon Monastery), o iš karto po to pasivaikščiosime Taungthamano ežerą kertančiu dviejų tūkstančių metų senumo Upeino tiltu (U Pein Bridge). Tai ilgiausias, nutįsęs 1,2 km, iš tikmedžio pastatytas tiltas, kuris jungia Amarapuros ir Taungthamano (Taung Tha Man) kaimelius. Čia palydėsite saulėlydį ir įsimylėsite Mianmarą visam gyvenimui. Vakare lauks poilsis. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  MANDALAJUS – MINGUNAS  MANDALAJUS (pusryčiai)

  Po pusryčių laivu perplauksite Ajejavadžio (Ayeyaewaddy) upę ir aplankysite karaliaus Minguno tvirtovę – Mijateindano pagodą (Hsinbyume Pagoda, Myatheindan pagoda). Sniego baltumo šventykla pastatyta remiantis mitologinės ant Meru kalno stovinčios Sulamani šventyklos modeliu – viršūnėje pati šventykla, o visos žemesniosios dalys primena kalno siluetą. Pagal budistinį tikėjimą šventykla reprezentuoja visatą, tad savo svečiams ji sukelia ypatingą jausmą. Čia galima palikti visas savo bėdas, nuovargį ir atgauti išblėsusias jėgas. Šiandien išvysite ir 90 tonų sveriantį Minguno varpą (Mingun Bell), laikomą antru pagal dydį pasaulyje. Varpas neturi skambalo, tačiau puikiai veikia ir be jo – skamba sutrenkiamos išorinės sienos.

  Antroje dienos pusėje grįšite į Mandalajų ir apžiūrėsime patį miestą. Pažintį pradėsite nuo didingųjų Mandalajaus rūmų (Mandalay Palace). Rūmai pastatyti XIX a. pabaigoje, valdovo Mindono karaliavimo pradžioje. Antrojo pasaulinio karo metais jie buvo sugriauti, išliko tik laikrodžio bokštas ir karališkoji pinigų kalykla. Tai vieninteliai tikrai autentiški rūmų pastatai – visa kita dalis buvo rekonstruota ir atstatyta.

  Aplankysite ant Mandalajaus kalno stūksančią visame pasaulyje žinomą Kutodau pagodą (Kuthodaw), kuri dažnai vadinama „didžiausia pasaulio knyga“.Pati šventykla – gražus, 57 m aukščio auksuotas pastatas. Vis dėlto, dėmesį labiausiai traukia ne jis, o 730 mažų baltų „namukų“, skirtų didžiausios pasaulio knygos lapams – 107 cm pločio, 153 aukščio ir 13 cm storio marmurinėms plokštėms. Ant šių didžiulių plokščių auksu iškaltas budistinis kanonas traukia piligrimus iš viso pasaulio

  Užsuksime ir į Atumaši (Atumashi) ir Švenandau (Shwenandaw) vienuolynus. Pirmasis pastatytas karaliaus Mindono pageidavimu, kad Mandalajaus mieste būtų bent vienas vienuolynas. Antrasis geriau žinomas dėl savo išskirtinai dailių medžio raižinių.

  Dienos pabaigoje užkopsite į Mandalajaus kalvą (Mandalay Hill), kurios vardu ir pavadintas miestas. Nuo čia atsiveria nepakartojamas vaizdas – vakare besileidžianti saulė nutvieskia visą apačioje pasilikusį miestą. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  MANDALAJUS – POPA KALNAS – BAGANAS (pusryčiai)

  Po pusryčių iš Mandalajaus autobusu arba automobiliu vyksite į Baganą (Bagan) – miestą centriniame Mianmare. Kelionė truks maždaug 4 valandas. Baganas – svarbus religinis, istorinis ir kultūrinis šalies centras, galintis pasigirti senovinių šventyklų ir stupų (pastatų, simbolizuojančių nušvitusį protą, Budos būseną) gausa.

  Miestas įkurtas pusdykumėje, todėl čia išlikusios 2 000 šventyklų puikiai matomos iš visų pusių. Kelionė bus naudinga – važiuodami stebėsite ne tik įdomią gamtą, bet ir besikeičiančius kaimelius. Pamatysite vietinių, kurių gyvenimas teka ramia vaga, jie niekur neskuba ir dirba savo darbus.

  Sustosite prie šventojo Popa kalno (Popa Mountain). Įspūdingas, į dangų besistiebiantis 1500 km (virš jūros lygio), tačiau jau užgesęs ugnikalnis dar vadinamas „Dvasių namais“. Sakoma, kad čia gyvena Nats dvasios. Smalsiausius ir ištvermingiausius, įveikusius 777 laiptelius, kalno viršūnėje pasitinka daugybė įvairaus stiliaus pagodų, vienuolynų ir šventyklų bei nepakartojami gamtos peizažai – atsiveria ypatingas žalios gamtos ir spalvingų miestų kontrasto vaizdas.

  Palaipioję aukštu kalnu, toliau tęsite kelionę ir vyksite link Bagano.  Po pietų atvyksite į Baganą ir pažintį su miestu pradėsite apžiūrėdami įstabų šventyklų kompleksą. Gybjaukji šventykla (Gubyaukgyi) sudomins tuos, kurie žavisi menais: šventyklos sienas puošia neįtikėtino grožio freskos. Taip pat pamatysite Mjazedi (Myazedi) ir Manuha šventyklas, kurių pirmąją puošia unikalūs princui Rajakumarui skirti užrašai net keturiomis kalbomis: pju, monų, sen. mjanmų ir pali.

  Stabtelėsite ir prie Švesando šventyklos (Shwesandaw), kurią juosia penkios įspūdingos terasos ir puošia cilindro formos brangakmeniais išpuošta stupa. Čia palydėsite saulę – užkopus į penkiaaukštę šventyklą, atsiveria nuostabus miesto vaizdas, o besileidžianti saulė peizažą nudažo gelsvai rausva spalva. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  BAGANAS (pusryčiai)

  Po pusryčių arklio traukiama karieta arba elektriniais dviračiais keliausite apžiūrėti Švezigono šventyklos (Shwezigon), kuri, manoma, pastatyta ant Gautama Budos kaulų ir dantų. Keturiuose šventovės kampuose yra po šventyklą, kurioje saugoma po bronzinę stovinčio Budos skulptūrą. Taip pat pasakojama, kad ši šventykla susieta su 37 ją saugančiomis dvasiomis – tai pati švenčiausia visame mieste.

  Vėliau aplankysite moderniąją Bagano dalį, o po ją pasivaikščioję toliau vyksite į Minantu kaimelį (Minnanthu), kurio gyventojai nuo senų laikų garsėja savo agrokultūrine veikla, ypač – sezamo sėklų ir riešutų aliejų gamyba.

  Apžiūrėsite ir Iza Gaunos šventyklą (Iza Gawna), dar ne taip gerai žinomą turistams. Raudonų plytų šventovė, turi auksuotą kupolą, tačiau, skirtingai nei daugelio jau matytų, pagrindinis šios šventyklos grožis slypi ne jame. Akį čia traukia įvairiausiais ornamentais, raitytomis baliustradomis, lenktomis arkomis puoštas, šiek tiek apleistas šventyklos fasadas. Dienos pabaigoje saulėlydžio vaizdais gerėsitės nuo Nanmjinto (Nanmyint) Bagano apžvalginio bokšto. Nuo čia atsiveria puikus daugybės senovinių Begano šventyklų vaizdas, susiliejantis su pastatus supančiais žaliuojančiais miškais. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  BAGANAS – HEHO (pusryčiai)

  Šios dienos ekskursiją pradėsite apsilankydami spalvingame ir egzotiškų gėrybių kupiname Njaungu turguje (Nyaung U Market). Čia galima rasti visko – nuo tradicinių gyventojų rūbų iki šviežiausių vaisių ir daržovių. Šurmuliuojanti žmonių gausa ir prekių margumynas žavi savo unikalumu ir tradiciškumu – vietiniams tai įprastas darbas, tad bus proga susipažinti su žmonėmis vietinėje jų aplinkoje, pasidomėti gyvenimu. Atsikvėpti ir pasimėgauti kvapnia arbata galėsime vietinėje arbatinėje. Sakoma, kad Mianmare auginama viena puikiausių žolelių arbatų, tad pamėginsime tuo įsitikinti patys.

  Atgavę kvapą keliausite link oro uosto, iš kurio skrisite į Hehą (Heho). Atskridę į Heho oro uostą, maždaug 45 min. važiuosite iki Njaunšės (Nyaungshwe), kur jūsų lauks ekskursija Inlės ežeru (Inle Lake). Jūsų laukia nuostabūs vaizdai, kerinti gamta ir neįtikėtinos gyvenimo sąlygos.

  Vietiniai čia gyvena ant pastolių vandenyje suręstų bambukinių namukų – susidaro vaizdas, lyg jie tiesiog plūduriuoja ant vandens.  Ekskursijos metu pamatysite, kaip vietiniai gyventojai užsiima unikalia žemdirbyste – augina daržoves ežere.

  Aplankysite Faungdao pagodą (Phaung Daw Oo Pagoda) – pagrindinę vietos gyventojų šventovę. Čia saugomi penki paauksuoti Budos paveikslai, kurių kiekvienas uždengtas auksiniu lapu – taip atliekami tam tikri maldos ritualai. Nakvynė bambukiniuose nameliuose ant vandens.

 • 9 diena

  INDEIN (pusryčiai)

  Šiandien valtimi plauksite į Indeiną (Indein). Tai nedidukas miestelis, geriausiai žinomas dėl turgaus ir dviejų antikinių pagodų grupių. Pirmiausia aplankysite Nanpano turgų (Nan Pan Market). Indeinas yra vienas iš penkių miestų, kuriame veikia „5 dienų turgus“ – penki, aplink ežerą išsidėstę kaimeliai paeiliui rengia turgų, kuriame vietiniai pardavinėja savo užaugintus produktus. 

  Aplankysite ir nedidelį Pa'O (Pa-Oh) genties kaimelį, kurio žmonės – vieni unikaliausių visame Mianmare. Susipažinsime su raudonais turbanais ir juoda apranga pasipuošusiais vietiniais, stebėsime jų kasdienį gyvenimą ir stebėsitės, kaip viskas neįprasta. Taip pat užsuksite pasižiūrėti XIII a. statyto vienuolyno ir senovinių šventyklų griuvėsių. Vakare grįšite į viešbutį ant Inlės ežero. Nakvynė viešbutyje. 

 • 10 diena

  HEHO  NGAPALI (pusryčiai)

  Ryte vyksite į Heho oro uostą, iš kurio skrisite į Ngapali kurortą, esantį vakarinėje Mianmaro dalyje prie Bengalijos įlankos. Pavadintas pagal Italijos kurortą, šis paplūdimys yra nuostabi vieta, kurioje galima pabėgti nuo visko – varginančio darbo, nuobodžios kasdienybės ir šurmuliuojančių masinių turistų minių. Pamėginkite įsivaizduoti: idiliškai baltas smėlis, smaragdo spalvos vanduo, ramiai siūbuojančios palmės... Ko gi daugiau reikia nuostabioms atostogoms? Nakvynė viešbutyje. 

 • 11–12 dienos

  NGAPALI (pusryčiai)

  Šios dienos bus laisvos, skirtos praleisti pagal Jūsų poreikius. Civilizacijos nepaliestas Ngapali balto smėlio paplūdimys idealiai tiks mėgstantiems ramų, romantišką poilsį prie jūros, tačiau veiklos čia pakaks kiekvienam: netoliese paplūdimio yra nedidelių žvejų kaimelių, įrengti golfo laukai. Galima rasti sporto pramogų: dviračių, motociklų nuomos punktų, įvairių vandens pramogų. Tiesiog būtina aplankyti vietinį turgų, kuriame be šviežios mėsos bei jūros gėrybių, yra vietinių siūtų rūbų bei iš kokoso riešutų gamintų žaislų, suvenyrų. Aplink Ngapali išsidėsčiusios ir kelios šventyklos, Zaluno vienuolynas, kuriuos aplankyti siūloma saulei leidžiantis – spalvingai nusidažantis horizontas sukuria nepaprastą šventumo ir jaukumo vaizdą. Čia ypatingai džiaugsis jūros gėrybių mėgėjai – restoranai ir barai siūlo itin gausų ir gardų tokio maisto pasirinkimą. Nakvynės viešbutyje.

 • 13 diena

  NGAPALI – JANGONAS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Jangoną. Dieną po kelionės šiandien skirsite įspūdingajai budistų Švedagon (Shwedagon) šventyklai. Tai tikras pasaulio stebuklas! 100 m aukščio pagoda padengta 11 tonų aukso. Negana to, ją puošia 4350 brangakmenių. Sakoma, kad tai pati švenčiausia Budos šventykla visame Mianmare, nes joje saugomos keturių šventųjų, į kuriuos buvo įsikūnijęs Buda, relikvijos: Kukusandos (Kukusandha) lazda, Konagamanos vandens filtras, Kasapos (Kassapa) apsiausto atraiža ir net 8 plaukų sruogelės nuo Gautamos galvos.

  Piligrimai, lankantys šventovę, į ją neša gėles, žvakes, spalvotas vėliavėles ir ilgus siaurus kaspinus. Taip simboliškai pažymimas „dovanojimo–aukojimo“ veiksmas, kurio moko budizmas. Vis dėlto, nuostabiausia ši šventykla saulei leidžiantis – besislepiantys saulės spinduliai išpuošia pagodą įvairiaspalviais blyksniais. Tokį saulėlydį galima stebėti nuo šventyklos apžvalgos aikštelės, į kurią už simbolišką mokestį kelia liftas. Nakvynė viešbutyje Jangone.

 • 14 diena

  JANGONAS – KUALA LUMPŪRAS – STAMBULAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Šiandien atsisveikinsite su svetinguoju Mianmaru ir keliausite namo.

 • 15 diena

  VILNIUS

  Grįžimas į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai2

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2017 rugpjūtis
Ketv, Rūgp 24Ketv, Rugs 7 10+
Ketv, Rūgp 31Ketv, Rugs 14 10+
2017 rugsėjis
Ketv, Rugs 7Ketv, Rugs 21 10+
Ketv, Rugs 14Ketv, Rugs 28 10+
Ketv, Rugs 21Ketv, Spal 5 10+
Ketv, Rugs 28Ketv, Spal 12 10+
2017 spalis
Ketv, Spal 5Ketv, Spal 19 10+
Ketv, Spal 12Ketv, Spal 26 10+
Ketv, Spal 19Ketv, Lapkr 2 10+
Ketv, Spal 26Ketv, Lapkr 9 10+
2017 lapkritis
Ketv, Lapkr 2Ketv, Lapkr 16 10+
Ketv, Lapkr 9Ketv, Lapkr 23 10+
Ketv, Lapkr 16Ketv, Lapkr 30 10+
Ketv, Lapkr 23Ketv, Gruo 7 10+
Ketv, Lapkr 30Ketv, Gruo 14 10+
2017 gruodis
Ketv, Gruo 7Ketv, Gruo 21 10+
Ketv, Gruo 14Ketv, Gruo 28 10+
Ketv, Gruo 21Ketv, Saus 4 10+
Ketv, Gruo 28Ketv, Saus 11 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1626 EUR 1566 EUR
 

+ skrydis apie 905 EUR
su skrydžiu nuo 2471 EUR

IŠANKSTINIAI EGZOTINIŲ KELIONIŲ PARDAVIMAI! Įsigyk dabar ir sutaupyk 60 EUR savo kelionei! Detalios akcijos sąlygos »
 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
 Kategorija Viešbutis Ngapali paplūdimyje Kaina keliaujant 2-3 asmenims Kaina keliaujant 4 asmenims Kaina keliaujant 6 asmenims
 3* Pleasant View Resort 
(Beach Front two storyed room)
2126 EUR + skrydis 1713 EUR + skrydis 1626 EUR + skrydis
Vienviečio kambario priemoka 535 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • vietiniai skrydžiai: 
  • pasitikimai oro uostuose ir visi pervežimai pagal programą;
  • ekskursijos su rusakalbiu (angliakalbiu) gidu;
  • apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbučiuose su pusryčiais poilsio metu;
  • pasivažinėjimas arklio traukiama karieta arba elektriniais dviračiais Bagane;
  • Plaukimas laivu Inle ežere.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautiniai skrydžiai: 
   Vilnius/Ryga - Jangonas – Vilnius/Ryga (su 2 persėdimais): 
  • Mianmaro e-viza (50 USD), štampas dedamas oro uoste;
  • Įėjimo/įvažiavimo mokesčiai į lankytinus objektus (apie 65 USD);
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
  • Kelionės jungties draudimas
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Keliautojai prijungiami prie rusakalbės (anglakalbės) grupės. 
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką