Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Bankokas, upė Kwai ir poilsis Patajoje bei Koh Chang saloje

Poilsinė-pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Bankokas, upė Kwai ir poilsis Patajoje bei Koh Chang saloje

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite Tailando sostinę - charakteringąjį Bankoką
  • Regėsite unikalų reginį - autentišką Damnoen Saduak plaukiojantį turgų
  • Gyvensite viešbutyje ant džiunglėse tyvuliuojančios upės Kwai
  • Svečiuositės pramogų ir linksmybių sostinėje - Patajoje
  • Ilsėsitės egzotiškoje Koh Chang saloje

Programa

 • 1 diena

  RYGA - STAMBULAS

  Skrydis iš Rygos į Stambulą.

 • 2 diena

  STAMBULAS - BANKOKAS

  Atvyksite į Bankoką ir būsite pervežti į viešbutį.  Vakare laukia laisvas laikas. Patariame netinginiauti, o iškart pradėti pažintį su Tailando sostine. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Rekomenduojame pasimėgauti vakariene su tradiciniais patiekalais, paįvairintą spalvingais vietinių šokių pasirodymais, plaukiojant didžiausia Tailande Čao Prajos upe. Skrodžianti Bankoką upė atvykusiems svečiams paberia nuostabių vaizdų. Tolumoje suspindės savo didybe milžiniški Bankoko dangoraižiai.  Paragavę egzotiškų valgių galėsite pasižvalgyti po naktinį PatPong turgų. Čia skuba visi: ir prekeiviai, ir vietiniai gyventojai, ir apstulbę nuo margaspalvio turgaus didelių akių turistai. O tie, kas svajoja apie poilsį po ilgos dienos, galės pasilepinti žuvų pėdų masažu.  Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių laukia pažintinė ekskursija po Bankoką. Karališkoji šventykla su įspūdingu tajų architektūros šedevru – Karalių rūmais. Čia be akinamos prabangos tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas. Išskirtinumo prabangiems rūmams, kurie užima daugiau nei 200 tūkst. kv. metrų, suteikia įžymiosios Smaragdinio Budos, Auksinio Budos šventyklos.

  Taip pat lankysitės Wat Pho šventykloje, kuri garsėja viduje esančia auksu padengta, didinga 46 m ilgio ir 15 m aukščio gulinčio Budos statula. Po pietų Jūsų lauks ekskursija laiveliu po Bankoką raizgančius kanalus, sutekančius į Čao Prajos upę. Daugelis turistų plaukiodami šeria kanaluose plaukiojančias žuvis, stebi, koks neįtikėtinai gyvas šios vietos gyvenimas. Prie krantų pristatyti stalai, nukrauti egzotiškomis gėrybėmis, o draugiški vietinių gyventojų veidai akyse virsta tikru kontrastu Bankoko centro pompastikai. Pasiplaukioję kanalais trauksite į brangenybių galeriją ir centrą, kuriame apdorojami brangakmeniai.  Vakarėjant patariama aplankyti aukščiausią Bankoko pastatą - Baiyoke Sky. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite nuodėmės vertą miesto panoramą, kurios fone galėsite pavakarieniauti restorane (už papildomą mokestį). Norintiems daugiau pramogų patariama apsilankyti Siam Niramit teatre, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją per teatrą ir lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Laisvu metu Bankoke taip pat galima pamatyti garsųjį teatralizuotą Kabareto šou. Nakvynė Bankoke.

 • 4 diena

  BANKOKAS–KOH CHANG SALA (pusryčiai)

  Po pusryčių kelsitės į Koh Chang salą, kurioje Jūsų lauks dar kelios dienelės nerūpestingo poilsio tropikų apsuptyje.

  Koh Chang išvertus į lietuvių kalbą reiškia "Dramblio sala", kadangi salos forma primena dramblio galvą. Beje, šių gyvūnų čia taip pat nemažai. Dramblius galite pamatyti ar net pajodinėti žygių po džiungles metu. Ko Chang sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtus, bet ir užslėptus paplūdimius, nuspalvintus aukštų maniergingų palmių eilėmis, ant smėlio besimėtančiais kokosais, plėvesuojančiomis supynėmis bei vietomis plūduriuojančiomis žvejų valtelėmis. Čia taip pat išvysite krioklius, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles.

  Atostogaujant Koh Chang saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietinių prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu, nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių.

 • 5–8 dienos

  KOH CHANG SALA (pusryčiai)

  Poilsis prie jūros Koh Chang saloje.

 • 9 dienos

  KOH CHANG SALA - PATAJA (pusryčiai)

  Šiandien trauksite link Patajos, pakeliui sustodami papietauti vietinėje užeigoje. Vakare atvyksite į Patają - miestą, ypač garsų dėl savo siautulingo naktinio gyvenimo bei įvairių šou, ir turėsite laiko visą tai pamatyti. Nakvynė Patajoje. Pataja - vienas populiariausių bei didžiausių kurortų Tailande, kuris kadaise buvo tik nedidelis žvejų kaimelis. Čia rasite begalę parduotuvių, kavinių, restoranų bei naktinių klubų. Naktinio gyvenimo malonumai bei linksmybės sudomins tuos, kurie tiesiog nori pamatyti, kaip gi atrodo ši vieta, apie kurią tiek daug kalbama ir pasakojama.  Tiems, kas norės daugiau gamtos, o ne šurmulio, rekomenduojame nuplaukti laiveliu į 4 km ilgio mažytę Koh Larn salelę, nutolusią vos 7 km nuo Patajos įlankos. Čia Jūsų lauks egzotiški paplūdimiai, tarp kokospalmių plėvesuojančios supynės bei palei uolas vinguriuojantys mediniai tilteliai.  Už papildomą mokestį galėsite įsigyti ekskursijas į : Alcazar Show, Alangkarn Extravaganza Show,Coral island, Koh Samet Paradise Island, Nong Nooch Tropical Gardens, Sri Racha Triger Zoo, Yachting, Discover Scuba Diving. Nakvynė Patajoje.

 • 10 dienos

  PATAJA (pusryčiai)

  Šiandien apsilankysime Milijono metų senumo akmenų parke bei Patajos krokodilų fermoje. Čia pamatysime, kaip gyvena krokodilai, išvysime šių gyvūnų bei jų dresiruotojų kartu atliekamus triukus. Šiame parke taip pat pastebėsime įvairių egzotiškų augalų, suakmenėjusių medžių ir akmeninių gyvūnus vaizduojančių skulptūrų.

 • 11 diena

  TURGUS ANT VANDENS - KANČIANABURIO PROVINCIJA - KVAI UPĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančianaburio, nutolusio apie 130 km nuo Tailando sostinės. Pakeliui Jūsų laukia apsilankymas kokoso riešutų ūkyje, kur galėsite užlipti į palmę ir patys nusiskinti savo kokosą, sužinoti, kaip jis atidaromas, nusipirkti kokosinių saldainių ar suvenyrų iš drožto kokoso riešuto kevalo. Toliau užsuksite į Damnoen saduak - autentišką plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. Nuo pat ankstyvo ryto vietos prekybininkai atvyksta valtelėmis, prikrautomis vaisiais, daržovėmis, jūrų gėrybėmis, orchidėjomis, jūsų akyse ruošia gardų egzotišką maistą.

  Toliau Jūsų laukia nuostabi vieta – Kvai upė su įžymiuoju geležinkelio tiltu, vadinamu „Mirties keliu“. Vieta įgavo tokį pavadinimą dėl to, kad ypatingai sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 100 tūkst. azijiečių darbininkų bei karo belaisvių iš kitų žemynų. Pirmiausiai papietausite džiunglių šlaitų apsuptyje, po to turėsite progą pasivaikščioti „Mirties kelio“ bėgiais. Apžiūrėjus "Mirties kelią" Jūsų lauks kelionė link autentiško, džiunglių apsuptyje plūduriuojančio "Jungle Rafts" viešbučio. Nakvynė Kančianaburi.

 • 12 diena

  KANČIANABURI – PATAJA (pusryčiai)

  Papusryčiavus Jūsų lauks įspūdingieji Saiyoke kriokliai bei šalia esančios skirtingų temperatūrų karštosios versmės. Sodriai žalios ir turkio spalvų žaismas akina, o čia atvykusių ausis glosto malonūs džiunglių garsai ir bekrintančio vandens šniokštimas.

  Po pietų apsilankysite dramblių fermoje, už papildomą mokestį galėsite pajodinėti.

  Vėliau vyksite į tajų vaistinių žolelių ir prieskonių pristatymą. Čia galėsite paragauti kvapnių natūralių arbatų, prieskonių, jų įsigyti. Po ekskursijos trauksite link Patajos, pakeliui sustodami papietauti vietinėje užeigoje. Vakare atvyksite į Patają - miestą, ypač garsų dėl savo siautulingo naktinio gyvenimo bei įvairių šou, ir turėsite laiko visą tai pamatyti. Nakvynė Patajoje.

 • 13 diena

  PATAJA

  Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • 14 diena

  PATAJA - BANKOKAS - STAMBULAS

  Po pusryčių pervežimas į Bankoko oro uostą. Skrydis į Stambulą.

 • 15 diena

  STAMBULAS-RYGA

  GrĮžimas į Rygą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Viešbučių pasirinkimas Patajoje

Viešbučiai Kaina asmeniui 
2* Sawasdee Sunshine
Superior (Double) tipo kambarys  
nuo 664 EUR + skrydis
2* Victorias Place
Superior tipo kambarys  
nuo 699 EUR + skrydis
3* Sea Breeze Jomtien
Superior Main Building tipo kambarys 
nuo 754 EUR + skrydis
4* Avalon Beach Resort
Superior tipo kambarys  
nuo 880 EUR + skrydis
4* Amari Pattaya Garden
Superior Garden tipo kambarys   
nuo 904 EUR + skrydis
5* Cape Dara Resort 
Deluxe tipo kambarys 
nuo 1042 EUR + skrydis
5* Centara Grand Mirage
Deluxe Ocean Facing tipo kambarys 
nuo 1204 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 12 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
  • programoje nurodytas maitinimas;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • rusiškai kalbančio gido paslaugos kelionės metu;
  • pervežimai pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • skrydis Ryga - Bankokas - Ryga;
  • Tailando vienkartinė viza (~ 31 EUR);
  • medicininės pagalbos užsienyje draudimas (~ 18 EUR/62.15 Lt);
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai;
  • gėrimai pietų ir vakarienės metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Tailando viza Lietuvoje forminama 7 darbo dienas, reikalingas pasas, 1 nuotrauka ir originaliai pasirašyta anketa;
  • Objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis.
  • Turkish Airlines: (skrydžio laikai gali keistis)
  • Ryga - Stambulas 13:55 - 17:10
   Stambulas - Bankokas 19:50 - 09:45 + 1 d.
   Bankokas - Stambulas 23:30 - 05:20  +1 d.
   Stambulas - Ryga 10:00 - 13:00
  • Uzbekistano Avia linijos: (skrydžio laikai gali keistis)
  • Ryga  - Taškentas  23:55 - 07:44(+1)
   Taškentas  - Bankokas 10:20-18:00
   Bankokas - Taškentas 11:20 - 16:10
   Taškentas - Ryga 18:40 - 21:10
  • Numatyti viešbučiai Bankoke ir Koh Chang saloje:
   Bankokas: Chada hotel 3* arba Prince Palace 4* 
   Koh Chang sala: Chai Chet Resort 3* arba Klong Prao Resort 3*

   

UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką