Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

ATSILIEPIMAI Bendras įvertinimas: 4.0 iš 5 (8103 vertinimų)
Jurgita
2017-06-26
Kuo geriausi atsiliepimai apie Laurą Spranaitytę, kuri tikrai labai nuoširdžiai stengėsi padėti išspręsti problemas ir kuri žaibiškai sureagavo į pasikeitusias aplinkybes. Nuo šiol ir kitiems tikrai rekomenduosiu "Kelionių akademiją". Kuo didžiausios sėkmės Laura visur ir visada :) Tiesiog nuostabu, kad dar yra tokių žmonių - nuoširdžių, atsidavusių savo darbui ir be abejo supratingų.
Jurgita
2017-06-20
Kelionių akademiją jau rekomenduoju savo draugam, nes kai ieškojom kelionės buvau parašius gal 10 kelionių agentūrų su mūsų pageidavimais, bet Jūs pasiūlėt geriausią variantą, kuris atinka mūsų lūkesčius. Tenkino ir kaina, ir viešbutis, likom labai patenkinti atostogom. Tą patį sakau ir draugam :) Gero darbo Jums toliau :)
Giedrė
2017-06-20
Oi, aš visada už keliones ir toliau, jei tik galima kreiptis tik pas Jus, nes tikrai viskas buvo suorganizuota iš Jūsų pusės liux, daugiau nei dešimt balų.. Tikrai, iki šiol neteko susidurti su panašia agentūra. Tikrai nuoširdžiai didžiausi komplimentai ir padėka Jums - dėmesys klientui, rūpestis, derinimasis net pasikeitus darbo sąlygom ar keleivių atžvilgiu. Tikrai esu labai patenkinta.
Olga
2017-06-15
Esame labai patenkinti kelionę ir jos organizavimu, ačiū Jums! Viskas buvo organizuota puikiai, pervežimas iš ir į oro uostą buvo mums labai svarbus ir džiaugiamės, kad viskas įvyko kaip buvo suplanuota. Mus pasitiko laiku ir nuvežė saugiai :) Todėl rekomenduosime "Kelionių akademiją" ir draugams.
Jelena
2017-06-13
Kelionė mokiniams Vilnius- Krokuva- Zakopane - Velička buvo puikiai organizuota!Likome sužavėti.Tikrai rekomenduosime jūsų agentūrą draugams bei pažįstamiems.Dėkojame vadybininkui Aurimui Vrubliauskui, kelionės vadovei Rasai Undraitytei ir Meteorit Turas vairuotojams už sklandžią, pilną įspūdžių kelionę.
Saule
2017-06-12
Labai puikiai organizuota kelione Singapuras ir Balio sala.Noriu padekoti Linai is Kauno uz profesionaluma,rupesti ir demesi klientui.Tai jau trecia tolima kelione su sia agentura ir neturiu nei vieno priekaisto.Aciu!
Viktoras
2017-06-12
Jūsų paslaugas rekomenduotume savo draugams, kadangi jos buvo suteiktos greitai, kelionės informacija pateikta aiškiai ir gavome tai ko ir tikėjomės.
Irma
2017-06-12
Kelionių akademijos darbą vertintume aukščiausiu balu - į visus klausimus buvo atsakyta, kelionėje jokių nesklandumų nekilo, viskas suplanuota puikiai.
Aivaras
2017-06-05
Kelione i Ispanija buvo labai smagi ir labai dziaugiames pasirinke Jusu paslaugas, taip pat rekomenduosiu Jusu paslaugas draugams. Nebuvo jokiu nesklandumu viskas suderinta be priekaistu.
Rima
2017-05-31
Kelionė į Maltą buvo puiki, visiškai jokių nesklandumų, Jūs dirbate tikrai labai gerai, rekomenduočiau Jūsų paslaugas savo draugams.
Kristina
2017-05-30
Esame labai dėkingi vadybininkei Giedrei, kad taip nuoširdžiai padėjo, konsultavo renkantis kelionę. Taip pat, jau ne pirmą kartą perkam kelionę iš Jūsų kelionių agentūros ir džiaugiamės, nes viskas vyko labai sklandžiai. Tikrai labai patenkinti tiek kelione, tiek viešbučiu.
Zenonas
2017-05-29
Kelionė puiki. Su "Kelionių akademija" bendrauju seniai ir paslaugomis esu patenkintas, ypač operatyviai reaguojama į laiškus, pageidavimus, dėl bilietų registravimo ir kt.
Rasa
2017-05-25
Garantuotas egzotinių kelionių išvykimas iš anksto, geras kelionės organizavimas, profesionalus tiek kelionės vadovas, tiek vietiniai gidai. Manau, tikrai ir toliau keliausiu su „Kelionių akademija“.
Laura
2017-05-16
Apie jūsų darbą galiu atsiliepti tik gerai. Dar kartą įsitikinome, jog puikiai dirbate, kad kelionės metu jaučiamės saugūs, nereikia galvoti patiems kaip ir ką daryti, su viskuo esame supažindinti. Tikros atostogos :)
Vaida
2017-05-08
Neseniai sugrįžau iš kelionės Tailandas - Kambodža. Norėjau pasakyti didelį ačiū, kelionė buvo puiki. Su Jūsų agentūra aplankiau ir Vietnamą... Jūsų organizuojamos kelionės nuostabios!
Ramūnas
2017-05-08
Dėkoju už puikiai suorganizuotą kelionę, kuria esame labai patenkinti. Jau rekomendavau jus ne vienam savo pažįstamam.
Arvydas
2017-05-05
„Kelionių akademija“ ir partneriai dirbo puikiai - į visus mūsų pageidavimus buvo atsižvelgta, visi kaprizai įgyvendinti... Maršrutas suplanuotas nuostabiai (su Jūsų pagalba) tiek kiek reikia kelionių, tiek kiek reikia relax-o. Jūs kaip ir asmeniniai mano kelionių organizatoriai ir šį kartą buvote aukštumoje, ačiū už nuostabų poilsį. Tikrai drąsiai galiu "Kelionių akademiją" rekomenduoti visiems planuojantiems atostogauti.
Loreta
2017-05-04
Labai esu sužavėta “Kelionių akademijos” kolektyvo darbu, nuo pasiūlymų pateikimo iki dokumentų suruošimo. Sklandžiai ir operatyviai gavau visus atsakymus į klausimus. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems šią bendrovę. Atostogos puikios ir ačiū specialistei Giedrei už kantrybę ir supratingumą į besikeičiančias aplinkybes.
Daiva
2017-05-04
Ačiū už puikų organizavimą! Jūs mokate išklausyti klientą ir parinkti ko jis nori, o tai labai svarbu.
Asta
2017-05-04
Ar Jus rekomenduočiau? Tik su Jūsų agentūra draugauju, tai čia ir klausimų negali būti :) “Kelionių akademija” tikrai geriausi ;)
Aušra
2017-05-04
Dar kartą ačiū už tikrai šaunų Jūsų darbą ir puikų poilsį. "Kelionių akademijos" paslaugas drąsiai rekomenduotume draugams :)
Viktorija
2017-05-04
Kelione esame labai patenkinti. Visi organizaciniai dalykai iš "Kelionių akademijos" pusės vyko sklandžiai, jokių pretenzijų neturime.
Kristina
2017-05-04
Jau reklamuoju ir giriu Jus ne vieniems draugams, sakau, keliones pirkite tik iš “Kelionių akademijos” :) Mes su šeima keliaujame į metus vieną arba du kartus, tai kai sugalvosime vėl kreipsimės :)
Edvinas
2017-05-04
Kas liečia jūsų paslaugas, jos kokybiškos. Viskas pateikta kaip ant lėkštutės, pasirūpinta, tik reikia skaityti pateiktą informaciją. Mums (2 iš 3:)) gal buvo kiek keista, nes esame įpratę keliauti savarankiškai, bet norint niekuo nesirūpinti toks kelionės būdas irgi geras :)
Zigmas
2017-05-04
Labai dėkojame vadybininkei Laurai ir “Kelionių akedemijai” už rūpestį, tikrai dar važiuosime per Jūsų agentūrą ir rekomenduosime draugams.
UP